Jump to content
Lnana

Fourstar proteiin?

Recommended Posts

Tallinna Bussijaama läheduses on üks pood, kus müüakse Fourstar proteiini.
http://www.ifit.ee/Fourstar-Protein-Vital-500g

Kas keegi on proovinud? Otsisin isegi välismaa foorumitest mingit tagasisidet, aga ei leidnud absoluutselt mitte midagi. Tundub mõistliku hinnaga ja jutt on ju tore.. aga kuidas ta maitseb? On kellelgil kogemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud. Kogemus proteiinipulbritega on üsna kesine, aga nendest vähestest, mida proovinud olen, oli see keskpärane, pigem halvemapoolne. Paki peal vist oli jutt suuremast kiudainetesisaldusest ja seda on juues tunda, segu on kuidagi paks ja jahuse maitsega. Kuna enne seda kasutatud valk oli kõvasti parem ja lausa meeliva maitsega, jättis uus pulber halva mulje.

Pikemaajalised toidulisandite kasutajad oskaksid vast rohkem võrrelda teiste pulbritega, minule väga ei meeldinud igal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal see maasika oma. Ma muid pulbreid pole muidugi eriti proovinud, aga selle juures häirib see magusaine, mis sinna sisse pandud. Pole minu jaoks see maitse :) Aga eks pead proovima, maitsed ju nii erinevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hind kõige hullem ei ole, aga on ka paremaid valikuid. Eks proovi järgi, mis siin ikka. Sisalduse poolest tundub, et valku on okeilt, kuigi suhkrute ja rasvade vähesus ning suur reklaam, et aspartaami ka pole, paneb mõtlema, et kust hea maitse saadakse. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hind kõige hullem ei ole, aga on ka paremaid valikuid. Eks proovi järgi, mis siin ikka. Sisalduse poolest tundub, et valku on okeilt, kuigi suhkrute ja rasvade vähesus ning suur reklaam, et aspartaami ka pole, paneb mõtlema, et kust hea maitse saadakse. :D

Võtame ära aspartaami, asemele paneme atsesulfaam-K ja sukraloosi. Lihtne!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×