Jump to content
AnneP

IFBB EC 2014 REPORTAAŽ: Võidukalt kodus!

Recommended Posts

AnneP - isn't there a live broadcast ?

Unfortunatelly not to my knowledge, if I find something, I will let you know.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Strange that there isn`t any broadcast. I heard a rumor that the Eurosport will broadcast this competition but from the TV program I didn`t find it.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Strange that there isn`t any broadcast. I heard a rumor that the Eurosport will broadcast this competition but from the TV program I didn`t find it.

Hiljem ma kuulsin, et see peaks ikkagi mingi kohalik spordikanal olema, kes võistlust üle kannab. Kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigolt saadud info kohaselt on Rainil kategoorias vaid 4 meest (st otse finaal). Loodavad medalit.

Raigo kategoorias on 7 meest ja tuleb ka poolfinaalis võistelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rain lavalt maas. Ei osanud hinnangut anda, kuidas läks.

Imrel ja Janaril olid tugevat satsid. Janar jäi kahjuks välja, kuid Imre on finaalis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imre Vähi 6th place! :)Congratulations for another great result !

Thank you Janika for keeping my updated with messages from Spain :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uh, oli põnev võistlus ning nüüd puhkan pikalt. Oleme ausad- kui ikka ideaalset raami ei ole, siis ei ole klassikas midagi teha. Tase oli vähemalt minu kategoorias oluliselt raskem kui sügisel MM-il. Kurvaks teeb dopingukontrolli minejate loosimisel konkurentide väga murelikud näod. Mille kuradiga me võistleme??? Raini kategooria esimene läks kontrolli ja 99,99% tõenäosusega tuleb siit meile kuld. Mina ka ilmselt tõusen lõpuks ühe koha võrra. Kurb. :mellow:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna nägin ka Oti vormi ning pean tunnistama, et sellist vormi ei ole ma meie staaril näinudki. Usun, et siit tuleb päris hea koht! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Raigo enda sõnul oli 7 mehe seast finaali saamine juba saavutus, kuna konkurendid olid väga kõvad. Finaali saades hakkas muidugi medalit lootma ja eks 5. koht on tema jaoks seega HETKEL kerge pettumus (küll tagantjärgi oskab ka selle koha üle rõõmustada). Ju siis täna oli lihtsalt venna Raini päev ja tundkem rõõmu siis Raini hõbedase medali üle! :) Ning jäägem Oti tulemust ootama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×