Jump to content
HardWork

Minu lugu...( -95 kg!)

Recommended Posts

Minul on küsimus seoses selle üleliigse nahaga mis on sulle alles jäänud. Kirjutasid , et konsulteerid kirurgiga-kui pole saladus mis selline protseduur maksab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul on küsimus seoses selle üleliigse nahaga mis on sulle alles jäänud. Kirjutasid , et konsulteerid kirurgiga-kui pole saladus mis selline protseduur maksab?

Et asi saaks eeskujulikult tehtud, siis oleme jõudnud eelarveni summas 5000 €. Ei ole odav lõbu....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris korralik summa. Kas Oled ka kursis- kas selliseid protseduure tehakse ka haigekassa toel? Küsin , sest see on mu suurim hirm ja kartus , et jään lotendama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris korralik summa. Kas Oled ka kursis- kas selliseid protseduure tehakse ka haigekassa toel? Küsin , sest see on mu suurim hirm ja kartus , et jään lotendama.

Naha elastsusvõimel on kahjuks piirid, kaalukaotuse puhul tuleb tasapisi läheneda. Kindlasti on ülekaalulistel, kes end kätte võtavad suur soov kiiresti kehakaalust lahti saada, kuid peab arvestama, et ideaalis võib selleks minna mitmeid aastaid. Teema-algataja kaalukaotus oli võimas ja väga tubli, kuid lotendava naha vältimiseks oleks see võinud olla umbes 2-3x aeglasem. Ehk -95kg võiks pigem toimuda 2-3 aastaga. Samuti oleks võinud dieedi sees olla vahepeal seisakuperioodid. Nii on nahal võimalus tasakesi tagasi tõmmata. Koos pideva jõutreeninguga saab üleminekut veelgi enam siluda kuna kaotatava rasva asemel aitab tühjenevat ala täita veidi lihasmass. Samuti võib proovida erinevaid nahka pingutavaid kreeme, mis stimuleeriksid naha elastsust.

Lotendav nahk on paljudele endistele ülekaalulistele probleemiks, sest sageli võetakse end kätte üleöö ning meeletu tahtejõuga tehakse 10+ aastat ebatervislikku elustiili 1 aastaga tasa. Ühest küljest ei väsi neid inimesi kiitmast, teisest küljest tahaks ikka soovitada mõõdukust ja proovida asjale läheneda kasvava entusiasmiga ning alustada väiksemate sammudega. Samas jällegi tean, et väikeste sammude puhul kaob paljudel motivatsioon. 200kg mehe puhul -2-3kg kuus ei pruugi olla piisav, et teda sellel teel hoida.

Päris keeruline probleem kokkuvõttes.... :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aamen eelkõnelejale ! :)

Mis aga puutub hirmu rippuva naha ees, siis ma arvan ise, et kui sa ei ole julmalt paks siis saad mõistlikult treenides oma nahaga ühelepoole. Peaks tagasi tõmbuma. Peaasi, et sa hakkad liigutama ja eks siis ole näha kuidas sul nahk pärast välja näeb. Minu isiklikult ei ole seda nahka teab mis palju, eks see oleneb suuresti inimesest personaalselt. Lihtsalt kui ajada taga perfee tulemust siis võiks mõtelda hilisemale naha korrigeerimisele. Selle opi hind sõltub just selle eemaldatava naha piirkondadest, ehk siis mitu piirkonda sinu kehal vajavad korrektuure. Kõige parema info saad sa ikka arsti juures konsultatioonis.

Aga kusagilt peaksid pihta hakkama. Ma ise samuti pelgasin erinevaid asju, kaasaarvatud ka see rippuv nahk hiljem. Kartisn isegi nii väga, et ei julgenud alustadagi ! Aga lõpuks taandub ikkagi ju kõik selleni, et kas sa tahad alla võtta või mitte. Hirme tuleb ja hirme läheb - tähtis on asjaga tegeleda ja seda intensiivselt, sest tervis on sul ainult üks. Ülekaalust tulenevad haigused ja nende ravile kulutatud summad on kordades suuremad kui see mida kulutad ühekordselt naha opile. Seda teed ühe korra. Ülekaalust tulenevad haigused on süvenevad, pluss poolik elu kvaliteet. Mind pani see igatahes mõtlema...

Aga tuult tiibadesse ja loodan, et ületad oma hirmud ning haarad härjal sarvist !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui palju on täna inimesi ,kes sind tänavapildis ära ei tunne või nö mööda vaatavad, sest ootavad vana tuttavat, kes oli kaks korda suurem....? ;) Ma ei kujuta ette, et meie jõutõstja Siim, kes oli sinuga ühe raskune seal 180 tuuris, tuleks mulle aasta pärast Revalis -90 kg vastu.... :D . Siim ma ei tea kas sa seda teemat loed, kuid äkki teeme sinuga sama?..... :D mees näitas ette, et see on võimalik! ;)

Ma olen talle seda paar korda maininud ka ise :D loodetavasti võtab käsile selle teekonna ikka :)))

Siiski Rene Poljakov on minuarust senimaani kõige ulmelisema muutuse teinud minu silmis Eestlaste seast kuid kindlasti on neid veel palju palju, kes lihtsalt dokumenteerinud seda kõike pole :)

Muudetud kasutaja HDTanel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai juhuslikult teema algatajaga ühel ajal trenni tehtud.

Pärast saunalaval ka kaalukaotusest räägitud.

Mees on endiselt vomis, kaal kõigub 95 ja 98 vahel.

Ülikonda pole veel parajaks lõigatud aga väga hull see ka ei paistnud.

Sellise kaalukaotusega on hullemaid pilte olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tore oleks, kui teema algataja ka ise aeg ajalt siit läbi astub ja oma tegemistega kursis hoiab. Uskumatu teekonna läbi teinud. Selliseid inimesi on vähe kes tõepoolest suudavad leida endast selle tahte ja jõu et võtta ette selline teekond (Y). Ootan huviga uudiseid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!

 

Tahtsin siia teema alla oma kommentaari jätta, sest just selle teema lugemisest sai alguse minu suurem muutus. Peas oli ma seda mõelnud kaua aga tegudeni viis siinne foorum ja see teema. 

  Minu operatsioon toimus okt 2015 ja kaalusin sellel hetkel 177,8 kg. Pikkus on mul cm suhteliselt sama ehk siis olin ilus ümmargune pall. Hetkeks olen saanud kaalu täpselt 100kg peale ja tunne on ülimalt hea. Energiat ja jõudu on palju rohkem ja tuleb aina juurde. 

Tahaksin öelda tänusõnad teema algatajale ja kommenteerijatele sest nüüdseks on mu elu saavutanud uue kvaliteedi ja loodan, et see foorum muudab ka edaspidi elusid.

 

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga positiivne postitus! Müts maha selliste inimeste ees, kes on suutnud ennast kokk võtta ja reaalselt ka midagi muutnud vastukaaluks paljudele unistajatele. Edu kõikides ettevõtmistes!

 

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×