Jump to content
reico

Ülekehatreening või jaotatud kava?

Recommended Posts

Tere !

Olen 27a mees, 176cm pikk 74.5-75kg hommikuti, üldvorm on hea

Kumb on kasulikum kui ma käin jõusaalis 4-6 korda nädalas, kas ülekehatreening mis on jaotatud 2-le trenni

korrale mille tulemusena ma siis käin kogu oma keha läbi 2 päevaga (harjutuste arv on esimesel päeval 11 ja teisel päeval 11)

ja siis oma osa on ka jooksul või siis lihasgrupid mis on jaotatud erinevatele päevadele + aeroobne treening 3x nädalas 30min samal päeval?

Treeningkava vahetus kerkis esile kuna oleks vaja vaheldust kavale mida ma järgisin 2 kuud mis tõi ka märgatavaid tulemusi kuna toitumiskava on paigas, aga lugesin natuke treeningtsüklite kohta, et neid võiks järgida teatud arv nädalaid siis võiks vahetada.

Mõtlen siis jõutreeningut, massitreeningut, relieefitsüklit

Treeningkava üldjoontes on selline : E: 11 harjutust T: intervall jooksmine 1.15h K 11 harjutust N: vaba R: 11 harjutust L: jooksmine 1.2h

P: 11 harjutust;

see on see mida ma viimasel 2-l nädalal teinud olen, aga enne seda järgisin järgmist kava (2 kuud )

E: I osa: 11 harjutust T: jooks 1h K: vaba N: II osa: 11 harjutust R: jooks 1h, L: vaba P: 11 harjutust jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla on viga minus, kuid hetkel ei oska kusagilt otsast mujale sind suunata kui üles poole kus on tööriistad, treening kava. 11harjutust tervele kehale ei ütle suht midagi. Mida need sisaldavad, kas enamus biitsepsile, või hoopis jalale, rinnale... Treening kavade alt leiad ka kahepäeva kavasi tervele kehale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vabandust ja, täiendan siis natuke

I. Selg, biceps, jalg, säär , kõht

2.Rind, õlg, triceps, alaselg, kõht

Ja olen Tööriista ribal käinud ja vaadanud kavasid aga ei oska midagi arvata selle kohta mida teha, seepärast esitasingi küsimuse kumba eelistada kas üldist või jaotust, muidu oleks võtnud suvalise kava ja hakkanud tegema sellejärgi aga oleks vaja teada nn. kasutegurit jne

üldjuhul on tegemist basicharjutustega

Muudetud kasutaja reico poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×