Jump to content
kudi

Kudi blogi

Recommended Posts

Pilte olen juba teinud. Mõõtmisi ka. Novembri järgi peaks olema umbes 7 cm keha ümbermõõdust läinud. Vähemalt 10 vaja veel.

Kaalun hommikuti tühja kõhuga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100€ on toidurahaks küll ja küll (vähemalt Tartus). Turu peal kanafilee 4.3€/kg. Ise elasin ühikas 200€ eest väga ilusti ära, sõitsin 6x nädalas bussiga, maksin ühika üüri ja kommunaale (kokku umbes 110€) ning ka süüa sai ostetud.

Ära anna alla, alustamine on alati kõige raskem! Ära mõtle vabandusi, vaid mõtle ainult lahendusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, et alustamine on raske. Sellepärast ka varusin aega ja tasapisi alustasin novembri kuust. Korralikult võtsin asja ette alates jaanuarist. Olen proovinud elus mitmeid kordi neid dieete ette võtta, kuid tulutult. Nüüd ma ei kavatse loobuda ! Tervislik toitumine on juba veres :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, et alustamine on raske. Sellepärast ka varusin aega ja tasapisi alustasin novembri kuust. Korralikult võtsin asja ette alates jaanuarist. Olen proovinud elus mitmeid kordi neid dieete ette võtta, kuid tulutult. Nüüd ma ei kavatse loobuda ! Tervislik toitumine on juba veres :)

Enamasti internetis ja ajakirjades saadavad dieedid tähendavad nälgimist ja mingeid ebatervislikke eluviise. A'la, et 1 kodujuust = 2 punktiga ja päevas võib süüa 10 punkti. :D

Kui treenerid teevad, siis enamasti ei jõuta koguseid äragi süüa :).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just täpselt. 9 klassi lõpus võtsin ka mingi dieedi ette. Sain küll 4kg alla,kuid see tuleb kohe topelt tagasi kui hakkad jälle sööma. Isegi kui sööd normaalseid toiduaineid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just täpselt. 9 klassi lõpus võtsin ka mingi dieedi ette. Sain küll 4kg alla,kuid see tuleb kohe topelt tagasi kui hakkad jälle sööma. Isegi kui sööd normaalseid toiduaineid

Seda nimetatakse jo-jo efektiks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lõunaks kohupiim, segatud maitsestamata jogurtiga. Sinna sisse hakitud tomatit, kurki ja paprikat. Kõrvale 2 klaasi keefiri ja 3 viilu sepikut. Kõht said korralikult täis ikka :D Loodan, et selle koguse ikka täna trennis tasa ka teen :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lõunaks kohupiim, segatud maitsestamata jogurtiga. Sinna sisse hakitud tomatit, kurki ja paprikat. Kõrvale 2 klaasi keefiri ja 3 viilu sepikut. Kõht said korralikult täis ikka :D Loodan, et selle koguse ikka täna trennis tasa ka teen :)

Maitsestamata jogurti asemel kasuta petti või keefiri ning ongi juba mõned sendid säästetud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui kavas on jogurt kirjas, tohin selle siis keefiriga asendada ?

Suhteliselt väike vahe neil, eriti petiga. Maitsestamata jogurteid on ka tegelikult toitainete sisalduselt päris suurte vahedega. Aga suhteliselt ühte auku, sest kogused on ka väiksed ju, mis kohupiimaga segad?

Ma ise vahepeal teen sellist asja, et 200g kohupiima + 50g petti/keefiri + mõned pähklid või paar lusikat kookoshelbeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel valisin mingi 5%se rasvasisaldusega. Piimameister otto oma.

Poole tunni pärast trenni, hetkel teen õhtusööki. Paar keedukartulit kanaga. mmmm :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn oli üsna väsitav täna. 1.5h korvpalli. Tundub, et võhma hakkab iga päevaga aina rohkem juurde tulema. Peale trenni jäin veel üksi saali ja tegin mõned joonejooksud, venitused, kätekõverdused, kõhulihased, rippudes jalgade tõstmised (ei tea mis selle õige nimi on :)) ja lõpuks veel hüppasin hüppenööriga natuke aega. Kodus tegin veel vaikselt 10-15min velotrenažööriga ka.

Täna sain isegi ühe oma pusa ilusti selga, mis tavaliselt peale pesu kõvasti ümber kõhu oli. Nüüd istus nagu valatult! Tundub, et asjad arenevad nii nagu loodetud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui kavas on jogurt kirjas, tohin selle siis keefiriga asendada ?

Mul on oma tarbeks koostatud exceli tabel. kus kõigi tarbitavate toiduainete kalorid ja toitaineinfo sees. Kuna tean, mis iga söögikorra kaloraaz ja süsari/valgu/rasva vahekord peab olema, siis on selle tabeliga lihtne igast asju kokku kombineerida ja grammidega mängida, et soovitud tulem saada. See mis sul toitumiskavas on, on lihtsalt mõned näited, millel on juba õige kaloraaz ja S/V/R vahekord paika pandud, aga see ei tähenda, et maailmas enam muid sööke polekski. Koosta endale ka selline abivahend ja saad ise endale lihtsalt uusi sööke kombineerida või vajadusel lihtsalt mingeid toiduaineid asendada, ilma et peaks hullult pead murdma ja kalkuleerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sain lõpuks omale suusad! jess, homme kindlasti suusatama. Sain maakodus suusatamiseks riideid otsitud ja oh imet, kõik joped mis paari aasta jooksul on väikseks jäänud lähevad jälle selga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin täna suusatamas. 5km 40min. Nüüd väntan veel mõned minutid ka velotrenašööriga ja siis asun kana kallale.

Ostsin täna ka valmis broileri. ~1.5Kg kõigest 3.80€ eest. Selle eest saab natuke üle poole kilo fileed. Vahe on ikka üüratu. Eks ole näha kui suure koguse liha sealt broilerist lõpuks kokku saan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna lõunaks kohupiim, segatud maitsestamata jogurtiga. Sinna sisse hakitud tomatit, kurki ja paprikat. Kõrvale 2 klaasi keefiri ja 3 viilu sepikut. Kõht said korralikult täis ikka :D Loodan, et selle koguse ikka täna trennis tasa ka teen :)

Kõlab nagu tõeline maitseelamus. Kas tõesti ei ole võimalik siis süüa kaalu alandamiseks mingit inimese moodi toitu? Kas sa kirjutasid treenerile, et tahad laval teiste kulturistidega võistelda, et sind sellist jama sööma pandi? Paljud inimesed näevad väga head välja süües iga päev praadi ja tehes mõõdukalt trenni.

Sa kirjutad, et plaan on tervislikult kaalu langetada, ma küll sellises toitumises midagi tervisliku ei näe. Füüsiliselt küll jah, aga vaimse tervise huvides see küll olla ei saa. Mingisuguse maitsestamata joguriga tomati ja sepikuga võib ainult oma ego toita, samal ajal peeglist oma sixpacki imetledes.

Igatahes küsi endalt ausalt, kas sa suuda järgmised 10 aastat sellist toitu süüa, kui suudad, siis on sul jah koguaeg rannavorm, kui ei suuda, muuda seda kohe. Muidu algab jälle üks lõputu jojotamine ja enda tahtejõuetuses süüdistamine.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka mõtlesin, et kas su kavade koostaja ongi sellised lõunasöögi variandid sulle teinud või sa ise aretasid sellise söögikorra endale kokku? Eks see kõhtu täidab küll jah, aga nagu Rambo vendki ütles, et kas sel ka mingit maitset oli ja suudad sa sellist sööki pidevalt lõunaks süüa? Ise küll ei suudaks...lõunaks ikka soe toit....näiteks täna kotletid täisteraspagettide ja köögiviljadega (u 620 kcal, millest süsiv 53 gr, valku 50 gr, rasvu 21 gr)

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See oli kirjas suurema füüsilise aktiivsusega päevadel. Hetkel söön kana köögiviljade ja toorsalatiga. Kõrval klaas apelsini mahla. Väga hea ja toitev!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna käisin jälle suusatamas.4km 30min. Suusk ei libise üldse :( Äkki keegi teab milline on hea suusamääre ?
Nüüd siis teen mõned harjutused hantlitega ja siis õhtusööki valmistama. Äkki pärast jõuab veel veloga ka vändata natuke. Eile väntasin isegi 45min järjest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin internetist paljude inimeste olukorda kirjeldava pildi :D Nii oligi ka minul kõikide teiste kordadega kui ''kaalu langetamist'' alustasin. Selle peale ütleks, et ju siis ei tahtnud piisavalt kaalu langetada. Kuid nüüd on teisiti.

post-32790-0-80308800-1389889361_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry inimesed, et pole tükk aega kirjutanud. Polnud väga millegist rääkida. Toitumine on enamvähem paigas. Kava ei jälgi küll 100%selt kuid toitun enesetunde järgi (söön ikka seda mis kavas kirjas, kuid väiksemad kogused). Kui peale tööd kõht tühi ei ole siis õhtuoodet ei tee. Aga kui on trennipäev siis teen isegi siis kui näljatunnet veel ei ole. Eile oligi esimene jõusaali trenn. Sain hakkama üllatavalt hästi. Hetkel tegin sõbra kava järgi, et vaadata mis raskustega ma midagi teha suudan. Väga vähe jalaharjutusi oli tal minu arust. Ainult kükk ja smithi pink (peaks olema sel masinal millel kikivarvukil tõused selline nimi ?).
Täna on õlad ja jalalihased veidi pinges küll :D Tahaks minna see kuu veelgi, kuid rahadega on väga kitsas ja teen arvatavasti rohkem kodus trenni ja käin näiteks suusatamas.

Toitumisest niipalju, et kanafileed enam ei osta. Ostan terve kana ja siis tükeldan ära, panen kõik karpidesse ja siis kaalun omale toidukordade jaoks. Kalaga tegin samamoodi. Ostsin suure paki fileed, tegin valmis ja panin karpi. Üldse on mul hetkel külmkapis vähemalt esmaspäevani kõikide toidukordade jaoks söögid valmis tehtud ( v.a keefir mida suures koguses ette ei osta )

Kaalust ka niipalju, et astun küll sinna tihti, kuid üritan selle numbri (täna hommikul 100.6) peale vähem mõelda ja jälgida hoopis mis peeglist vastu vaatab. Homme võtan hoopis kehalt mõõdud ja hakkan neid jälgima. Ja üldse hakkan kaalumisi ja mõõtmisi tegema ainult reedeti. Nagu ma aru olen saanud siis nii peaks olema seda protsessi kõige parem jälgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad on täna nagu puupakud, RÄIGELT valutavad kui üritan kõndida. voodist püsti ei saa. Hetk tagasi läbi valu ja häda kooberdasin velotrenašöörini, et väntan paar minutit, äkki lihas lõdvestub vms, aga ei. Velo peal olles ei olnud hullu midagi, aga kui see 100kg kaaluv kere jalgadele toetub on sihuke põrgu valu lahti. Äkki keegi oskab nõu anda kuidas valust kiiremi lahti saada. Proovisin venitada ja masseerida, ei aita väga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×