Jump to content
kudi

Kudi blogi

Recommended Posts

Sinu eesmärkide juures ei ole see pulbri tarvitamine eriti õigustatud, pigem söö mingi kohupiim peale trenni ära, ei ole korraga nii suurt väljaminekut samuti.

Muudetud kasutaja IN4R3K poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võidki selle kokteili asendada näiteks kohupiimaga/kodujuustuga ja süüa näiteks 45 min enne trenni. Aga kes ikka vaatab minuti pealt mida ta sööb. Mõnipäev tuleb mõte trenni minna, siis sa ka ei hakka ju koksi tegema ja 30minti ootama, et trenni minna. Võid selle pulbri vabalt menüüst välja jätta ja mingi muu toiduga asendada, kus on suuremas koguses valku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treener ütles, et kui see ära jätta siis sööksin nagu tavapäeval ikka 2 klaasi keefiri ja viil sepikut ainuke lisa on trennipäeval 1spl mett või moosi. Ei tea miks see hea peaks olema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treener ütles, et kui see ära jätta siis sööksin nagu tavapäeval ikka 2 klaasi keefiri ja viil sepikut ainuke lisa on trennipäeval 1spl mett või moosi. Ei tea miks see hea peaks olema ?

...ja seda soovitan küsida Kalmuselt endalt. Olles ka ise mingil ajal tema nõuandeid jälginud, siis tean et tema vastab alati kirjadele ja seletab poindi ära _)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teelusikal ei oska öelda, aga kuna endal sama teema õliga siis olen arvutanud välja et supilusikas=10g kui just niimoodi ei pane et äärtest juba tilgub. Kergem viis oleks ikkagi võtta see 4cl viinapits kapist ja täita 1/4 ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei tänud. Eks homme hommikul näeb kuidas see õli maitseb.
Hetkel on alaselg õnneks parem, loodan on homme on kõik korras ja saan minna korvpalli trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tubli! Mina seda ei suudaks kahjuks.

Neil, kes ütlevad, et "ei suuda" ja neil, kes ütlevad, et "suudavad" on mõlemal enamasti õigus.

Seni kuni sa tood vabandusi ja ei usu endasse, ei saagi sa kunagi selliste väljakutsetega hakkama. Kui sa midagi ei suuda, siis järelikult ei taha piisavalt.

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostsin täna omale õli ka lõpuks ära. Küsimus selline, et kui palju on 10g oliiviõli ? Mõtlen nagu teelusikal vms. Kaalu mul ei ole.

osta köögkaal..kuidas sa muidu neid toidukoguseid endale mõõdad?? Selveris täica hea hinnaga köögikaal näiteks praegu laadapäevade raames.

post-16189-0-73571000-1389561361_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu võin suure suuga öelda, et suudan kaalu jälgida ja alkoholi tarbimist piirata, kuid suitsetamine on mul hetkel teisejärguline, kuna see ei sega hetkel nii väga. Kaalu ei tõsta ja võhmaga ei ole ka väga hullud lood. Ei suitseta enam nii palju kui näiteks aasta tagasi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osta köögkaal..kuidas sa muidu neid toidukoguseid endale mõõdad?? Selveris täica hea hinnaga köögikaal näiteks praegu laadapäevade raames.

Hetkel on rahaline seis väga kehv. Pean hakkama saama vaevalt 200€ järgmise kuu alguseni ja teisipäeval on vaja autole teha kindlustus ja jõusaali kuukaart ei ole ka veel soetatud. Mis siis rääkida veel toidu ostmisest :( 12€ küll ei ole suur raha, aga selle eest saan ma omale juba 2kg kana fileed.

Toidukogused lähevad selle järgi mis on pakil kirjas. Kui on 250g köögivilju vaja teha, siis ostan 500g paki, teen selle valmis ja jagan portsu pooleks. Kanaga on ka sama lugu. 500g kana pooleks ja saangi 250g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Praegu võin suure suuga öelda, et suudan kaalu jälgida ja alkoholi tarbimist piirata, kuid suitsetamine on mul hetkel teisejärguline, kuna see ei sega hetkel nii väga. Kaalu ei tõsta ja võhmaga ei ole ka väga hullud lood. Ei suitseta enam nii palju kui näiteks aasta tagasi ka.

Räägi ja luba vähem ning hakka tööle. :) - Seni kuni sa ainult korrutad endale kuidas seda või teist tegema hakkad, niikaua lükkadki tegelikku tegemist edasi. Ütle endale korra, ütle kaks, mitte rohkem kui kolm korda ning hakka pihta. :)

Hetkel on rahaline seis väga kehv. Pean hakkama saama vaevalt 200€ järgmise kuu alguseni ja teisipäeval on vaja autole teha kindlustus ja jõusaali kuukaart ei ole ka veel soetatud. Mis siis rääkida veel toidu ostmisest :( 12€ küll ei ole suur raha, aga selle eest saan ma omale juba 2kg kana fileed.

Toidukogused lähevad selle järgi mis on pakil kirjas. Kui on 250g köögivilju vaja teha, siis ostan 500g paki, teen selle valmis ja jagan portsu pooleks. Kanaga on ka sama lugu. 500g kana pooleks ja saangi 250g

Jõusaal pole oluline alguses. Alustada võid ka kodus, tihti on see isegi parem valik, et keha nö. koormusele soojaks saada enne kui jõusaali ja suuremate raskuste poole liigud. Rahaline võit on boonus.

12 euri eest 2kg kanafileed on IMO raiskamine. 12.- eest saad sa endale 5kg kana poolkoibi. 20g valku, 5g rasvu. Igati parem kui kanafilee. Viimati oli Prismas 2.35 kilo.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa nüüd aru. Kõik räägivad, et jälgi kava 100%selt nii nagu on kirjas jnejne. Mul ongi kavas kirjas, et pean kanaFILEED sööma. Kuidas ma siin kanakoibi saan osta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali jaoks olen juba kodus harjutanud velotrenašööriga aeroobset ja sõbralt sai laenatud hantleid millega tegin erinevaid harjutusi. Olen proovinud ka kätekõverdusi ja asju teha. Kuid neid ei jaksa väga palju, teen vahest kükke ja kõhulihaseid hoopis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa nüüd aru. Kõik räägivad, et jälgi kava 100%selt nii nagu on kirjas jnejne. Mul ongi kavas kirjas, et pean kanaFILEED sööma. Kuidas ma siin kanakoibi saan osta ?

Suhtle Kalmusega. Ütle otse, et sul raha see kuu vähem ja küsi kas võid kanafilee vahetada 20v, 5r kanakoibade vastu ja mis koguses ta soovitab. Eks järgmine kuu võid originaalse kava järgi toituda.

Paljud inimesed ei julge treeneriga suhelda, aga selleks treener ongi, et sulle personaalset nõu anda mistahes teemadel ja küsimustel, mis puudutavad sinu toitumist ja trenne. Kalmusel on lihtsalt üldiselt paika pandud toitumisplaanid ning kui sa ise spetsiifilisi juhtnööre ei anna või juurde ei küsi, siis ta eeldabki, et sinu jaoks on kõik okei. Tema huvi on "töötav" kava sulle ette sööta, see kas mõni toit sobib või ei sobi, või on saadav, või kallis vms, seda pead juba ise talle ütlema ja täpsustama hiljem. :)

Jõusaali jaoks olen juba kodus harjutanud velotrenašööriga aeroobset ja sõbralt sai laenatud hantleid millega tegin erinevaid harjutusi. Olen proovinud ka kätekõverdusi ja asju teha. Kuid neid ei jaksa väga palju, teen vahest kükke ja kõhulihaseid hoopis.

Kui ei jaksa, siis peadki tegema. Ega sa kükkide ja kõhulihaste tegemisega kätekõverdustes tugevamaks ei saa. :) - Velokas aeroobseks päris hea. Kui muidu eriti ringi ei liigu, siis lasegi päevas mingi 15 minti, kasvõi kohe peale ärkamist, siis on tehtud ja rahu majas kogu päevaks. Jõuharjutustega võiksid kodus üle päeva teha, kui piirdud keharaskusega. Olenevalt, kui rasked need hantlid on, võid saada päris tugeva koormuse kogu kehale ning siis võid ka rohkem puhata.

Aga olgu, saan aru, et sinu jaoks on inffi korraga liiga palju. Teeksid pigem nii nagu üks treener soovitab, ning nii peakski. Võtsin sõna ainult selle tõttu, et ütlesid, et sul rahadega suht kitsas käes. Sellisel juhul on mitmeid alternatiive nagu ma välja tõin. Jõusaal kannatab oodata, toiduvalikuid on odavamaid. Seega valik on sinu - kas suhtle Kalmusega sellel teemal ja vaata, kas ta annab nõu kuidas see kuu veidi teistmoodi teha, või siis otsustagi kohe, et see kuu ei jälgi Kalmuse kava, vaid hakkad järgmine kuu uute rahadega 100% järgima ning see kuu teed ettevalmistusi koduste trennide ja odavamate alternatiivtoitudega. Või muidugi, kui arvad, et suudad rahad kokku lappida, siis teegi 100% nagu kava soovitab ja korras. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah tõesti küsisin Kalmuselt üle ja võin süüa ka kanakoibasid. Kuid tundub, et koguseid pean hakkama langetama, kuna kaal tundub isegi tõusvat hoopis. Patustanud ei ole, Kõik olen teinud täpselt kava järgi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah tõesti küsisin Kalmuselt üle ja võin süüa ka kanakoibasid. Kuid tundub, et koguseid pean hakkama langetama, kuna kaal tundub isegi tõusvat hoopis. Patustanud ei ole, Kõik olen teinud täpselt kava järgi

Esimene nädal-kaks on kaalukõikumised normaalsed uute kavade puhul. Kui peale paari nädalat ka kaal vales suunas liigub, siis võid uurida korrigeerimiste kohta. Samas pane tähele, et kui end kaalud, siis toimuks iga päev samal ajal, samades tingimustes. Samuti pead arvestama, et füüsilise treeningu lisamine võibki alguses lihasmassi ning glükogeeni/veevarude suurenemise tõttu kaalu veidi tõsta, kui toitumine on piiri peal.

Soovitan lisaks kaalule teha endast pilte ning võtta mõõte. Kaal+mõõdud+pildid + veel näiteks füüsiliste võimete hindamine = arengu täpne jälgimine. Ning see võimaldab täpsemini korrektuure teha. Ainult kehakaalu jälgimise puhul on raske tegelikke muutusi kuigi täpselt hinnata.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, kas kanakoivas mitte ei moodusta min poolt kaalust luu? See teeb selle fileest poole odavama hinna kohe tasa. Vahelduseks, saan aru, aga suurt rahalist võitu küll ei tohiks tulla. Fileed saab 5 eur kg eest osta.

Kui, siis terve broiler osta - ahju - seda jagub paariks päevaks ja vahele saab veel ka meeldivalt rasvase supi keeta järelejäänud luukere baasil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga, kas kanakoivas mitte ei moodusta min poolt kaalust luu? See teeb selle fileest poole odavama hinna kohe tasa. Vahelduseks, saan aru, aga suurt rahalist võitu küll ei tohiks tulla. Fileed saab 5 eur kg eest osta.

Kui, siis terve broiler osta - ahju - seda jagub paariks päevaks ja vahele saab veel ka meeldivalt rasvase supi keeta järelejäänud luukere baasil.

Luu ei kaalu üldse palju. Kondis peaks olema suht väike osa toitainetest, luuüdi kuigi palju kana pisikestes kontides ei ole. Kui korralikult läbi küpsetad siis võid kondid ka nahka pista samas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×