Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Korterisse jooksulint ei sobigi kuna paneb naabritel aknad värisema. Kui kehakaal on kõrge siis võiks power walkingut harrastada.

Muudetud kasutaja Taurt poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korterisse jooksulint ei sobigi kuna paneb naabritel aknad värisema. Kui kehakaal on kõrge siis võiks power walkingut harrastada.

Mul jooksulint akna all ja ka aken ei värise! Kust siuksed ideed? Või oled top shopist kunagi 99€ jooksulindi ostnud?

PS kaal üle 90kg :)

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul jooksulint akna all ja ka aken ei värise! Kust siuksed ideed? Või oled top shopist kunagi 99€ jooksulindi ostnud?

PS kaal üle 90kg :)

No mees ytles ju , et paneb naabritel aknad klirisema , mitte sul <_<

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No krt, bonsuna omad juba alustasid võistlemiseks sponsoreerimist, lol. See on õppetund mulle... tee veel vormi, topitakse vastumeelselt stringid jalga ning visatakse nagu lihatükk lavale. :D

Mu enda mõtted on aga sellised:

Õnneks ei pea ma kohe midagi otsustama. Ma jätkan oma tegemisi nii nagu ikka ning vaatan kuhu vorm liigub. Mulle meeldib Kiivikase suhtumine, kus ta on aastaringselt lavavormist paari kilo kaugusel ning võib pm. paarinädalase etteteatamisega, kus teeb mõned pisikesed muudatused, lavavormi paika timmida. Kui ma ise kunagi nii kaugele jõuan, siis vaatab edasi. See idee mulle väga ei meeldi, et võistlemise eesmärgil hakata end kuidagi ekstra piinama või piirama. Ma ei armasta kulturismi nii sügavalt, et ma tahaksin oma aega ja energiat ekstra selle jaoks kulutada. Kui mul jooksvalt tekib piisavalt hea vorm, et nö, möödaminnes lavale astuda, siis võib ju seda teha...

Tundub võib-olla mõnele imelik, aga minu vorm ei ole mingi meeletu keskendumise ning distsipliini tulemus.(kuigi läbi aegade on mõlemat muidugi vaja läinud) Ma loen teiste inimeste blogisid ning kohati tundub lausa hämmastav, kui suur fanatism mõnel on. Pidevalt "trenn, trenn, trenn", pildid toitudest, pidevad kirjad, et oi kuidas tahaks trenni aga peab veel tööl olema jne jne. Ja ma ei ütle seda paha pärast, väga lahe, et inimestel on selline tahe ja sisemine soov millegi nimel pingutada. Kuid minu jaoks on trenn ja vastav toitumine saanud lihtsalt osaks elustiilist. Tavapäraseks osaks. Ma ei ela trenni nimel ega ideaalse toitumise nimel. Ma ei unista võistlemisest ega tiitlitest.

Fanatism trenni ja toitumise suunas tundub minu jaoks sama imelik, kui fanaatiliselt hambapesust või duši all käimisest rääkida.("Ei jõua ära oodata millal koju jõuan ja hambaid pesta saan, oh yeah. Ning siis lähen duši alla, oi raisk, nühin ennast täiega") cheesy.gif

Miks ma ise neil teemadel pidevalt sõna võtan on lihtsalt selle pärast, et usun, et minu teadmised on piisavalt põhjalikud, et teisi aidata. Ma ei tee seda mingist meeletust armastusest ja fanatismist kulturismi või fitnessi vastu. Mulle lihtsalt meeldib vormis olla ning mulle meeldivad heas vormis ja terved inimesed. Ma usun, et see on miski, mida igaüks saab, võib ning peakski tegema ning mis toodab eluaegseid dividende igas eluvaldkonnas. Seega võib öelda, et mul on pigem fanatism inimeste elukvaliteedi tõstmise ja üldise harituse arendamise suunas ning toitumise ja treeningu teemadel rääkimine on lihtsalt minu viis oma panust anda. smiley.gif

Aga jah, ma ei ärka üles mõtetega, et oi raisk, kuidas tahaks trenni teha ja õigesti toituda, või et, oi raisk kõik on nii mõttetult tüütu ja ma ei viitsi ja ei taha vms. Ma lihtsalt ärkan ja teen, ei mõtle kumbagi moodi. Sõtkun hommikul ratast ja siis pesen hambaid sama suhtumisega.
Muidugi vahest on perioode, kus ei viitsi üleüldiselt midagi teha, või vastupidi mott on iga asja suhtes laes, aga ma usun, et see on normaalne ja kõigil nii. smiley.gif


Kokkuvõttes võiks öelda, et võistlussport tundub mulle ekstreemsusena. Ma kardan, et peaksin liialt keskenduma ja energiat panustama viimaste sammude astumiseks, et laval tasemel olla. Ma ei ole kindel, et see minu suhtumisega kokku sobib. Aga eks näis. Ott tundub, et on leidnud mooduse, kuidas võistlemine muuta elustiili osaks mille puhul ei pea enam praktiliselt suurt midagi tavapärasest erinevat tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pinget kruvitakse aina kõrgemale. Bonsuna foorumis kõik juba ergutavad. Facebookis kisatakse ka kooris, et mine ja võistle... noh krt. :D

Peeglist nähtuga võib muidugi rahule jääda. Lõuna-eestikateni on mitmed nädalad aega ning õnneks kiirustama ei pea. Elame üks päev korraga.

xlwe1f.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Men's Physique?

21l7mn6.jpg

Tundub justkui ainuke loogiline valik naturaalsele harrastussportlasele. Klassikas tegude tegemiseks on massi siiski veidi vähe ning kuivuse saavutamine mõistlikul moel võib võtta rohkem aega, kui on. Samuti tundub mulle, et see kuivus, mis tänapäeva klassikas läbilöömiseks vajalik on, on veidi liiga ekstreemne ning pole miski mida ma ise väga praktiseerida tahaks. Küllaltki karm ekstreemsus siiski. Kui mu kehakaal on hetkel oma klassika max. kaalu piiril, siis võistlusvormi jaoks hindaks ma vähemalt -5kg kaotamise vajalikkust. Seda oleks aga ca. 6-7 nädala peale veidi liiast ning kardan, et minu pikkuse juures kaoks liiga palju suurust. Muidugi peab ka tunnistama, et mu jalad, eriti kakspea on küllaltki kehvad.

Physiques on hea, et ei pea kaalu pingsalt jälgima. Lihtsalt lähed ja oled põhimõtteliselt. Naturaalil on päris raske end nii suureks treenida, et ei sobiks enam physique. Alati saab keskenduda rohkem jalgadele, mida niivõinaa näha ei ole. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Men's Physique?

21l7mn6.jpg

Tundub justkui ainuke loogiline valik naturaalsele harrastussportlasele. Klassikas tegude tegemiseks on massi siiski veidi vähe ning kuivuse saavutamine mõistlikul moel võib võtta rohkem aega, kui on. Samuti tundub mulle, et see kuivus, mis tänapäeva klassikas läbilöömiseks vajalik on, on veidi liiga ekstreemne ning pole miski mida ma ise väga praktiseerida tahaks. Küllaltki karm ekstreemsus siiski. Kui mu kehakaal on hetkel oma klassika max. kaalu piiril, siis võistlusvormi jaoks hindaks ma vähemalt -5kg kaotamise vajalikkust. Seda oleks aga ca. 6-7 nädala peale veidi liiast ning kardan, et minu pikkuse juures kaoks liiga palju suurust. Muidugi peab ka tunnistama, et mu jalad, eriti kakspea on küllaltki kehvad.

Physiques on hea, et ei pea kaalu pingsalt jälgima. Lihtsalt lähed ja oled põhimõtteliselt. Naturaalil on päris raske end nii suureks treenida, et ei sobiks enam physique. Alati saab keskenduda rohkem jalgadele, mida niivõinaa näha ei ole. :D

Tee see võistlus ära :)
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Men's Physique?

21l7mn6.jpg

Tundub justkui ainuke loogiline valik naturaalsele harrastussportlasele. Klassikas tegude tegemiseks on massi siiski veidi vähe ning kuivuse saavutamine mõistlikul moel võib võtta rohkem aega, kui on. Samuti tundub mulle, et see kuivus, mis tänapäeva klassikas läbilöömiseks vajalik on, on veidi liiga ekstreemne ning pole miski mida ma ise väga praktiseerida tahaks. Küllaltki karm ekstreemsus siiski. Kui mu kehakaal on hetkel oma klassika max. kaalu piiril, siis võistlusvormi jaoks hindaks ma vähemalt -5kg kaotamise vajalikkust. Seda oleks aga ca. 6-7 nädala peale veidi liiast ning kardan, et minu pikkuse juures kaoks liiga palju suurust. Muidugi peab ka tunnistama, et mu jalad, eriti kakspea on küllaltki kehvad.

Physiques on hea, et ei pea kaalu pingsalt jälgima. Lihtsalt lähed ja oled põhimõtteliselt. Naturaalil on päris raske end nii suureks treenida, et ei sobiks enam physique. Alati saab keskenduda rohkem jalgadele, mida niivõinaa näha ei ole. :D

Kui vaevuksid mõne kulturismi valdkonnas kogenenuma inimesega konsulteerima siis usun, et lõppresultaat oleks parem tulemuse kui ka visuaalse pildi osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vaevuksid mõne kulturismi valdkonnas kogenenuma inimesega konsulteerima siis usun, et lõppresultaat oleks parem tulemuse kui ka visuaalse pildi osas.

Poseerimise kohta kindlasti uurin ühte ja teist. Muude asjade kohta ei näe vajadust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole see kuivus ka nüüd nii keeruline :) Men's Physique... noh... mida kategooria edasi seda vähem spordiks sellised alad kipuvad... aga see on lihtsalt minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole see kuivus ka nüüd nii keeruline :) Men's Physique... noh... mida kategooria edasi seda vähem spordiks sellised alad kipuvad... aga see on lihtsalt minu arvamus.

Kuivus pole keeruline aga ma ei ole kindel, et olemasolev aeg on piisav, et seda mõistlikult saavutada. Ma jätkan suht samamoodi toitumist ja treenimist. Mingile niieöelda "dieedile" ei lähe nagu mõni, kes kraanid kinni keerab ning siis viimastel päevadel ühe jalaga hauas on. :D

Lisaks ka see, et see on lihtsalt ekstreemsus, see meeletu kuivus. See pole miski mida keegi suudaks püsivalt omada ning seega ei peegelda ta minu arust üldsegi tervet keha ja tervislikku elustiili. Vaevalt, et ühegi kulturisti enda tervisele selline asi kasuks tuleb. Seega ma ei ole kindel, et tahan nii kaugele minnagi üldse... võib-olla. Pole tegelt otsustanud.

Seevastu ma usun, et Men's Physique lavavorm on miski mida võib igaüks aastaringselt omada ning mis ei too endaga kaasa mingeid terviseriske vaid pigem just demonstreerib tervet ja tugevat keha.

Muidugi see on selge, et võistlemise mõttes pole kulturism ega physique küll enam tõesti mingi sport, vahet pole mis kategooria - kari mehi stringides või shortsides laval kekslemas, toiduõli ja BBQ kastmega kaetud. :D

Laval toimuvad missivalimised põhimõtteliselt. Sport tehti eelneval perioodil ära. Aga noh, selline see ala on. Fanatismi ei suuda selle vastu üle näidata, kuid möödaminnes võib proovida. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks ka see, et see on lihtsalt ekstreemsus, see meeletu kuivus. See pole miski mida keegi suudaks püsivalt omada ning seega ei peegelda ta minu arust üldsegi tervet keha ja tervislikku elustiili. Vaevalt, et ühegi kulturisti enda tervisele selline asi kasuks tuleb. Seega ma ei ole kindel, et tahan nii kaugele minnagi üldse... võib-olla. Pole tegelt otsustanud.

Milline või kus läheb veel nn. piir kuivusega,et tervist ei hakkaks rikkuma.Kindlasti see võib inimeste puhul sõltuda.Kuid kuidas hinnata ja seda hoida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe pildistamise või võistluse jaoks saab üsna kuivaks ka mitte väga tervist rikkudes. Seda vormi hoida on muidugi võimatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hah, enda vanu pilte on ikka hea vaadata. Tagantjärgi peab ennast kiitma, et üldse neid "before" pilte tollal teha julgesin. Ma olin ikka eriline hot-dog. Rinnalihaste asemel olid mul konkreetsed nisad. Hah.

2lozyo.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas käe- ja õlalihas on juba 2010 väga korralik. Mis siis, et rasva all peidus, aga on näha, et nad on suuremad kui nn keskmisel eestlasel. Rinnalt on tõesti näha üpris suurt arengut ja kõhulihastele on lihtsalt väike rasvapõletus ette võetud ^_^

Kuidas garderoobivahetus on toimunud? särgid suureks/väikseks jäänud? Kuidas pükstega lood on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas käe- ja õlalihas on juba 2010 väga korralik. Mis siis, et rasva all peidus, aga on näha, et nad on suuremad kui nn keskmisel eestlasel. Rinnalt on tõesti näha üpris suurt arengut ja kõhulihastele on lihtsalt väike rasvapõletus ette võetud ^_^

Kuidas garderoobivahetus on toimunud? särgid suureks/väikseks jäänud? Kuidas pükstega lood on ?

Särgid on kõik parajad, püksid on kõik suured. :D

Võrreldes selle pildiga ma pakun, et kõhult on läinud umbes 12-15cm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikused vormikad tehtud. Peab märgi maha panema, sest nüüd läheb varsti söömaks ja joomaks. Eks näis, mis vormist saab. :D

skym9y.jpg

Mõni vbl mõtleb, et nahhui niipalju pilte kogu aeg vaja teha on. Üks vastus on muidugi see, et aitab jooksvalt vormi hinnata ning asju sättida, vigu ja nõrku kohti leida. Teine vastus on see, et ma usun, et regulaarne poseerimine on üks äärmiselt alahinnatud variant oma lihasmassi tunnetuse parandamiseks. Ning kasu ei ole mitte ainult võistlevale kulturistile, kes laval poseerima peab, vaid kasu on igaühele, kes saalis treenib.

Sa võid osata ideaalselt mingit harjutust sooritada, puhtalt tehnilisest vaatevinklist, kuid kui sa ei suuda õiget lihast täies mahus tööle rakendada, siis on ikkagist harjutus vaid osalise efektiivsusega. Nüüdseks manalateele läinud Serge Nubret ütles, et ta võis oma kangile ise raskuse välja mõelda. Mina järeldan sellest seda, et ta suutis oma lihaseid niivõrd hästi tunnetada, et neid ka äärmiselt väikse raskusega kohutavalt tugevalt piinata.

Just see lihase tunnetus ongi asi, mis ma usun on suuresti võimaldanud mul viimasel aastal hästi areneda ka kodus treenides ja väga väikseid raskusi kasutades. Eesmärk pole raskusi loopida ja lihtsalt tuimalt liigutusi teha, vaid konkreetselt tunda seda lihast, mis peaks tööd tegema ning siis kasutatav raskus sinna suunata.

Aga olgu. Aeg poodi minna. Ise mõtlen kolme suure HyperRimi sooja valmispitsa peale. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vormil ei ole viga eriti pidades silmas mis tingimustes treenid, võib ainult aimata kui sa korralikus saalis veel käima hakkaksid.... ;) . Omal ajal kui Revali saali 1997 a kevad peale 4 aastast treeningut sisse astusin, ütlesin et kui ma siin kasvama ei hakka, siis on viga ikka mehes endas... :D ja ometi tegin nö normaalselt sisustatud jõusaalis enne trenni, seal oli kõik põhiasjad olemas.

Loodetavasti külastad ka Reval Cupi lavalaudu. ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vormil ei ole viga eriti pidades silmas mis tingimustes treenid, võib ainult aimata kui sa korralikus saalis veel käima hakkaksid.... ;) . Omal ajal kui Revali saali 1997 a kevad peale 4 aastast treeningut sisse astusin, ütlesin et kui ma siin kasvama ei hakka, siis on viga ikka mehes endas... :D ja ometi tegin nö normaalselt sisustatud jõusaalis enne trenni, seal oli kõik põhiasjad olemas.

Loodetavasti külastad ka Reval Cupi lavalaudu. ;)

Tänud Ott. :)

Eks mõtleb seda Reval Cup'i asja. Eks kõik sõltub sellest milline vorm kuu aja pärast on. Ma ei taha ekstra punnida, et aja peale vormi tegema hakata. Kui registreerimise lõpuks on minu tavapäraste tegemiste tulemusena vorm selline, et võib pm. suht kohe näiteks Physiques lavale astuda, siis võib seda teha.

Klassika suhtes olen ma vähe realistlikum ning kardan, et selle jaoks jääb aega veidi väheks, et mõistlikult see vorm piisavalt teravaks muutuks. Aga krt teab, ei oskagi ette aimata mida see vorm teeb praegu. Suund on selge, aga muutuste tempo on ebakindel kuna aktiivsuse tase on omajagu tõusnud ning pean katsetama jooksvalt.

Päris jõusaali peale olen mõelnud küll ning võib-olla teeb selle nalja ära. Peamiselt igatsen normaalset jalgade ja säärte tegemise võimalusi. Kõik muud on kodus köömes teha, aga jalgade ja säärtega on kehva. Physique jaoks polegi vaja aga klassikas oleks ilma nutune. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääri saab kodus veel istudes teha- paned põlvedele 40kg kettaid. Ja sõidad õues rattaga.

Aga reisi on küll raske teha. Korteris kangi turjale ikka ei võta.

Paned kahe tooli vahele ja väga edukalt saab. Muidugi 100kg ei saa, sest siis ütlevad juba toolid üles :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääri saab kodus veel istudes teha- paned põlvedele 40kg kettaid. Ja sõidad õues rattaga.

Aga reisi on küll raske teha. Korteris kangi turjale ikka ei võta.

Mida sa sellest soleusest ikka treenid? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu silme läbi viimase paari aastaga parima arengu läbi teinud mees :)

Muidu poleks nagu midagi, kuid kodus treenides, ulme :)

Olen ka ise kodus teinud ja ütleme ausalt, suht nüri sügamine. Kui jõusaalis käia, siis tuleb juba enne kerge feeling sisse :) Ja kui testo tõstjaid ka saalis jagub, siis on motivatsioon laes :) Geidel on muidugi veel parem, kuna mehi tavaliselt ikka rohkem :D

Natuke võib sind isegi Imrega võrrelda. Mõlemad kasutate suhteliselt väikseid raskuseid. Imrel küll sõidab mingi aeg katus ära ja punnitab vahest kuu-paar ka suuremate raskustega, kuid üldjuhul siiski kergematega.

Igaljuhul tubli

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud Renno. :)

Nagu ma omaette juba ennustasin, siis nädalavahetuse pralle mõjus ainult positiivselt. Kahe päeva vältel sai ära söödud 2x 32cm XL pitsat, üks kaetud sentimeetripaksuse juustukihiga, teisel veel muud kraami otsas. Sisse keerasin endale ka 300g shokolaadi, 200g shokolaadi pähklitega, ära jõin 5 pudelit õlut ning sõin kõrvale 400g kartulikrõpse mille kastsin 1L hapukoore sisse.

Täna hommikuks oli kaal +1.5kg võrreldes pralle algusega laupäeval. Visuaalne pilt oli aga positiivne. Taaskord peab tõdema, et isegi selline totaalselt ülekülluslik õgardlus ei mõju vormile halvasti, kui sul on paagid tühjad. Sest sul mahub oma tavapäraste energiakulutuste kõrvale veel niivõrd palju keha jooksvatesse varudesse, et rasvamassi on juurde tekitada väga keeruline.

Eks ta on laias laastus sama effekt, mis kulturistidel viimastel laadimispäevadel enne lavale astumist. Kui ikka paagid on tühjad, siis võib õgida nagu siga ning laval olla kuiv nagu vanakurat.

dm75v8.jpg

Muidugi ei soovita kellegil selliseid õgardlusi niisama praktiseerida. Minu puhul on need pea alati siiski ette planeeritud, et kahju oleks minimaalne ja samas kasu maksimaalne. Kes arvab, et võib lihtsalt nädalavahetustel endale kaks suurt pitsat koos krõpsudega ette tõsta ning vorm sellest paremaks läheb - siis nojah, ärge parem isegi mitte mõelge sellele. :D

Olen paari inimest juhendanud sellel teemal ning enamikel läheb paar korralikku katsetamiskorda aega enne, kui oma keha reaktsioonidele pihta saadakse ning tegevuse enda jaoks kasulikuks saab pöörata. Esimene kord lõpeb enamikel täieliku liialdamisega ning kõhuvaluga kuskil voodi kõrval kägaras. Takkaotsa meeletud süümekad ja deprekas. Õnneks muidugi jõuab paar päeva hiljem enamikele kohale, et maailm ei olegi lõppenud ning ühe päevaga vormi hävitada pole võimalik. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×