Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Aga kui söögiisu liigitada kah geenide alla, siis on tõesti geenide tõttu mõned tugevamad. Ma näen oma laste pealt, kuidas valk lihtsalt ei lähe sisse. Trikitan mingeid suhkruga variante kokku, et piisav kogus sisse meelitada. Varsti lähevad pulbrid käiku tõenäoliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega geenid ja pärilikkus ei tähenda seda , et teatavaid omadusi ainult oma emalt ja isalt saad. Mõned pärilikud tunnused "rändavad" läbi mitme põlvkonna enne kui jälle välja löövad.

Ma arvan kyll, et geenidel on ikka üsna suur osa mängida. Mõnel rikub üks vanem teise hea "kauba" ära lihtsalt :D Või oled nii õnnelik et saad mõlema liini kehvemad palad . Umbes nagu kaksikutes öeldi DeVito tegelaskujule:"Arnoldi tegelaskujus on esindatud kõik hea ja parem mis vanematelt kaasa saada oli, ülejäänud sitt on see mida sina peeglist näed"....

Aga kõige paremini võtab selle teema kokku lause "Hard work beats good genetics, if good genetics refuse to work hard"

Muudetud kasutaja Okk poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka söön kõike kui isu tuleb. Kaalu juurde ei saa. Ka mulle öeldakse, et geenid. Paraku ei saa nõustuda- ärkan 5.15, väike kohv, kerge jooks ja söök. 7.20 tööle kus olen sõna otseses mõttes pea terve päeva jalul(kahe korruse vahet trampimine mitmekümneid kordi päevas, tõstukile ja maha ronimised sammuti, lisaks muidu siblimine) koju saab peale 17. Jällegi söök, lastega veidi hullamisi. Mingil hetkel ka leiab mahti kangi ja hantli pealt tolmu pühkida. Magama kusagil 23 või 00 paiku.

Mis puutub võrdlusesse, et vanemad olümpiameistrid või midagi sellist ja siis laps ka kohe meister siis seal pole mitte geenid vaid kasvatus. Kui lapsele maast madalast on sport ja trenn siis kasvabki sellega üles. Nagu hambapesu. Kui peres ollakse joodikud ja loodrid siis sealt kasvab ka samas suunas. Seni kuni tuleb omal mõistus ja oma tahe(või mitte tahe)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka söön kõike kui isu tuleb. Kaalu juurde ei saa. Ka mulle öeldakse, et geenid. Paraku ei saa nõustuda- ärkan 5.15, väike kohv, kerge jooks ja söök. 7.20 tööle kus olen sõna otseses mõttes pea terve päeva jalul(kahe korruse vahet trampimine mitmekümneid kordi päevas, tõstukile ja maha ronimised sammuti, lisaks muidu siblimine) koju saab peale 17. Jällegi söök, lastega veidi hullamisi. Mingil hetkel ka leiab mahti kangi ja hantli pealt tolmu pühkida. Magama kusagil 23 või 00 paiku.

Mis puutub võrdlusesse, et vanemad olümpiameistrid või midagi sellist ja siis laps ka kohe meister siis seal pole mitte geenid vaid kasvatus. Kui lapsele maast madalast on sport ja trenn siis kasvabki sellega üles. Nagu hambapesu. Kui peres ollakse joodikud ja loodrid siis sealt kasvab ka samas suunas. Seni kuni tuleb omal mõistus ja oma tahe(või mitte tahe)

Kui kulutad rohkem, kui sisse sööd siis ei saagi kaalu. Ennegi selliseid poisse näinud. Ühe sõjaväelasega käisin kunagi treenimas koos. Oli ka 65kg poiss ja sõjaväes olnud 8 aastat ukrainas. Pärast kolme kuud oli poiss kõvasti laiem ja see jutt, et kaalu juurde ei saa ununes. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kulutad rohkem, kui sisse sööd siis ei saagi kaalu. Ennegi selliseid poisse näinud. Ühe sõjaväelasega käisin kunagi treenimas koos. Oli ka 65kg poiss ja sõjaväes olnud 8 aastat ukrainas. Pärast kolme kuud oli poiss kõvasti laiem ja see jutt, et kaalu juurde ei saa ununes. :)

Jah, see oligi pigem öeldud seoses vaidluses geenidele. Ehk sisse ja välja peab olema tasakaalus ning neil kes istuvad päevad läbi kontoris, käivad 3-5 korda nädalas trennis ning ülejäänud aeg on liikumine minimaalne siis on ka ilmne vahe tulemustes/välja nägemises

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arc mida sa ameerikas tegid?

Niisama sõpradega maailma avastamas. Väga lahe oli, tahaks kindlasti tagasi minna, kui aeg ja rahad lubavad.

Eile sai end laetud ning täna on puhkus olnud. Päev otsa ainult toolis istunud. Homme läheb rutiiniks ning nädala lõpus saab pikemalt puhata ja teeb sõpradega väikse istumise ka. Plaanis vähemalt mitu suurt pitsat osta ning eks kasti õlut peaks ka muretsema. Eks näis palju ise pruugin, kuid omajagu ikka. Sünnipäeva puhul ei maksa sõprade seas nagu kuivik istuda. :)

Pildid jäid tänasest kuidagi kehva kvaliteediga, aga las olla. Vaatan, kas saan järgmine nädal päeva algusepoole vähe naturaalsema valgusega teha nagu mõni on soovinud. Kuna meil ilmad kogu aeg nii pilves ning toad on pool-valged, siis kipub telefoni fotokas kvaliteetsete piltidega hätta jääma.

2ic3be9.jpg160ug6r.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et pean hakkama õlgadele veidi rohkem koormust andma. Biits-triits kipub eest ära minema. Õnneks on mul õlgade koormus niivõrd naeruväärselt madal, et pole mingit probleemi juurde panna. :)


11vlmbb.jpg


Hetkel libistan kohvi ja mõtlen maailma asju. Niipalju asju tahaks teha, niipalju kogemusi vaja omandada. Aega nagu oleks, aga võimalusi? Võimalused tuleb ise luua, see võtab aga aega ja vaeva. Alates mingist punktist võid rügada, mis jube, kuid kiirendada arengut ei saa...
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot krt, ära erguta. Sõidabki katus lõpuks minema ja tõmban stringid jalga. :D

Hetkel pigem huvitab, kui kaugele mul siin kodus minna on võimalik. Hetkel on enesetunne 5+ ja kõik tibens tobens. Puht uudishimu rahuldamiseks võiks ju proovida enamvähem lavavormi lähedale sihtida ja vaadata, mis tunne on. Kas on ka nii jube nagu paljud räägivad, või teeb Kiivikast ning chillib vormini. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

Kust on tulnud see nimi Archangel või mida see tähendab?

Otsetõlge peaingel. Tulnud ühest videomängust, kui õigesti mäletan. Eks minu lapsepõlves oli just nett levima hakanud ning igaüks krabas endale hoogsalt igasugu hüüdnimesed, mis kõige lahedamad tundusid. Kuna ühe portaali inimestega hakkasime ka näost näkku läbi käima, siis jäid hüüdnimed veelgi enam külge. Pärisnimesid kas ei teatud, või ei viitsitud kasutada. Seega mitme aasta vältel kutsuti mind hüüdnime või lühendi järgi ning nüüd reageerin sellele samamoodi nagu enda nimele. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägi oma makrotoitainete vahekorrast ja kogustest. Pole vist sellest veel postitust teinud? :) Vabal päeval, trennipäeval ja laadimispäeval näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägi oma makrotoitainete vahekorrast ja kogustest. Pole vist sellest veel postitust teinud? :) Vabal päeval, trennipäeval ja laadimispäeval näiteks.

Hmm. Süskareid ei loe, rasvu ei loe. Valku enamvähem +/- 20g jälgin, et oleks 2g kehakilo kohta. Kaloraaž trennipäevadel 2000-2200 ja vabadel päevadel laadin, ca. 3000kcal. Pühapäev on eriline, kus trenni ei tee, aga ei lae ka. Hommikul magan sisse ja siis tiksun arvuti taga ööni, seega chillin ca. 2000kcal peal.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm. Süskareid ei loe, rasvu ei loe. Valku enamvähem +/- 20g jälgin, et oleks 2g kehakilo kohta. Kaloraaž trennipäevadel 2000-2200 ja vabadel päevadel laadin, ca. 3000kcal. Pühapäev on eriline, kus trenni ei tee, aga ei lae ka. Hommikul magan sisse ja siis tiksun arvuti taga ööni, seega chillin ca. 2000kcal peal.

Palju tavainimese mõistes puhtast toidust rasvu(a'la pähklid, hapukoor jne jne) või enamasti ikkagi sellised asjad jäätisest/tordist jne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas su aeroobne on sellise kaloraaži juures (2000) ikka üleval? St. igapäevased pikad jalutuskäigud?

Ise olen samuti liikunud nn. pizza-dieedile, kus vaatan vaid valku ja üldkaloraaži. Vorm liigub hea tempoga soovitud suunas, millega muidu peaks kaasnema kuiva kana kiud hammaste vahel ja brokkoli tükid suunurkades. Praegu on tunne isegi vaat et isegi veidi liiga hea :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju tavainimese mõistes puhtast toidust rasvu(a'la pähklid, hapukoor jne jne) või enamasti ikkagi sellised asjad jäätisest/tordist jne?

Enamik ikka tavatoidust. Mingi osa rasvu läheb pannile praadimiseks, osa tuleb lihast, veidi piimast, mõned pähklid. Nipet-näped teistest toitudest samuti. Hiljuti hakkasin leivaviiludele juustuvorsti panema ning täna ostsin tavalist võid ka. Lisaks veel kalaõli kapslid. Homme on plaanis 100g juustu sisse ajada, sealt tuleb hea tükk rasvu....

Kas su aeroobne on sellise kaloraaži juures (2000) ikka üleval? St. igapäevased pikad jalutuskäigud?

Ise olen samuti liikunud nn. pizza-dieedile, kus vaatan vaid valku ja üldkaloraaži. Vorm liigub hea tempoga soovitud suunas, millega muidu peaks kaasnema kuiva kana kiud hammaste vahel ja brokkoli tükid suunurkades. Praegu on tunne isegi vaat et isegi veidi liiga hea :)

Jah, aeroobne maht on hetkel päris suur võrreldes varasemaga. 5x nädalas hommikul 30 minti velo ning päeviti 1-2h jalutamist juurde. Eks sealt see rasvamass põleb. Mingeid imelahendusi pole.

Hah... huvitav, et pitsa on see asi mis enamikule meelde jääb, kuigi söön heal juhul kuus 1x pitsat, lol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot krt, ära erguta. Sõidabki katus lõpuks minema ja tõmban stringid jalga. :D

Hetkel pigem huvitab, kui kaugele mul siin kodus minna on võimalik. Hetkel on enesetunne 5+ ja kõik tibens tobens. Puht uudishimu rahuldamiseks võiks ju proovida enamvähem lavavormi lähedale sihtida ja vaadata, mis tunne on. Kas on ka nii jube nagu paljud räägivad, või teeb Kiivikast ning chillib vormini. :D

Kindlasti võiksid laval ära käija. Paljudel oleks ,siis suu kinni ning mõnigi muudaks suhtumist. Jõuaksid vabalt aprilli keskele piisavalt korralikku vormi liikuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda ka, et kuna bonsuna foorumites tehakse veidi lõuatõmbevõistlust, siis proovisin ka huvi pärast palju hommikul vara külmalt tuleb. Pole vast mitu aastat max. korduste peale proovinud ning eks ta umbes niipalju ka tuli, kui pakkusin. 20x

Päris athletic fitnessi tehnika pole, aga kõikumisel suutsin piiri hoida ning liikumisamplituut oli ka enamvähem. Enda tavatrennides teen veel korralikumalt aga antud juhul mõtlesin, et nõks kehvema tehnikaga pigistab paar kordust juurde. Muidugi nähes kuidas mõni mees seal kordusi kokku sai, siis ma usun, et pole mõtet edasi võisteldagi. :D

Kindlasti võiksid laval ära käija. Paljudel oleks ,siis suu kinni ning mõnigi muudaks suhtumist. Jõuaksid vabalt aprilli keskele piisavalt korralikku vormi liikuda.

Eks ta paneks jah paljudel suu kinni, või ma viskaks ainult puid lõkkesse, kui vorm piisavalt hea ei ole või laval muidu hakkama ei saa. Olgem ausad, ma võin ennast suure tõenäosusega kuivaks tõmmata, kuid laval olek on veidi teine teema. Vormi ma ei häbene, aga olen realist selles suhtes, et poseerimisega peaks kõvasti tööd tegema, õiget grimmi valmima ja peale panema õppima, viimaste päevade vormitegemisele mõtlema, lavareeglitega kurssi viima, kui mingi kulturismi katti minna siis vabakava õppima jne.

Mulle meeldib kulturism, kui treening, aga üldse ei istu võistlemine ja hindamine. Liiga subjektiivne minu jaoks. Tahaks veidi konkreetsemaid mõõdupuid. Samas jõudu ma teha ei taha ning vastupidavust veel vähem. Seega nagu näha, siis saatus on olla internetimodell. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamik ikka tavatoidust. Mingi osa rasvu läheb pannile praadimiseks, osa tuleb lihast, veidi piimast, mõned pähklid. Nipet-näped teistest toitudest samuti. Hiljuti hakkasin leivaviiludele juustuvorsti panema ning täna ostsin tavalist võid ka. Lisaks veel kalaõli kapslid. Homme on plaanis 100g juustu sisse ajada, sealt tuleb hea tükk rasvu....

Jah, aeroobne maht on hetkel päris suur võrreldes varasemaga. 5x nädalas hommikul 30 minti velo ning päeviti 1-2h jalutamist juurde. Eks sealt see rasvamass põleb. Mingeid imelahendusi pole.

Hah... huvitav, et pitsa on see asi mis enamikule meelde jääb, kuigi söön heal juhul kuus 1x pitsat, lol.

Ma panen hommikul kahe teraleiva viilu peale enamus ajast 70-100g :) Ma tegelt üldse viimasel ajal rasva liiga palju söönud. Tänasest võtsin maha ja lisasin süsikaid juurde. :) Pitsa, jäätis ja tort, kolm asja mis kõigil meeles. Eks ainult selle peal vormi teedki :D Sinu tagasihoidlik 1-2h = ka mõni päev 10km :o

Huvi pärast küsin, kas sa jooksu lindi peale pole mõelnud? Ise sellega väga rahul :)

Võistluse koha pealt arvan, et pooltel suud kinni ja teisele poolele viskakski õli tulle. :)

Edu edaspidiseks. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panen hommikul kahe teraleiva viilu peale enamus ajast 70-100g :) Ma tegelt üldse viimasel ajal rasva liiga palju söönud. Tänasest võtsin maha ja lisasin süsikaid juurde. :) Pitsa, jäätis ja tort, kolm asja mis kõigil meeles. Eks ainult selle peal vormi teedki :D Sinu tagasihoidlik 1-2h = ka mõni päev 10km :o

Huvi pärast küsin, kas sa jooksu lindi peale pole mõelnud? Ise sellega väga rahul :)

Võistluse koha pealt arvan, et pooltel suud kinni ja teisele poolele viskakski õli tulle. :)

Edu edaspidiseks. :)

Jooksulindile mõeldnud pole, ega mul selle jaoks ruumi polekski tegelikult. Joosta mulle niivõinaa ei meeldi, seega kardan, et see oleks kehv ost.

Eks jah, osa rahvast elab mulle kaasa, osa ootab millal ma ükspäev pitsat süües südamerabanduse saan. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×