Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Täitsa huvitav on tegelt vaadata, kuidas inimeste arvamus muutub ajaga. Kui kunagi räägiti, et jäätisega pole võimalik vormi teha ja, et archangel ajab siin aint lolli juttu, siis hetkel seda pilti vaadates peaks küll ühed super geenid olema. Ilmselt inimene ikka teab, mis räägib. Kindlasti selle nimel ka palju tööd tehtud :) Vormi koha pealt võiks õelda nii palju, et tean inimesi, kes kasutavad steroide ja on ikka kehvemas vormis. :D Siuke vorm on keskmise treenija unistus. :) Keep up the good work. :) Endal siuke vorm oleks, siis vist naist ei võtakski. (vähemalt mitte aint ühte) :D

Muudetud kasutaja biggereveryday poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa huvitav on tegelt vaadata, kuidas inimeste arvamus muutub ajaga. Kui kunagi räägiti, et jäätisega pole võimalik vormi teha ja, et archangel ajab siin aint lolli juttu, siis hetkel seda pilti vaadates peaks küll ühed super geenid olema. Ilmselt inimene ikka teab, mis räägib. Kindlasti selle nimel ka palju tööd tehtud :) Vormi koha pealt võiks õelda nii palju, et tean inimesi, kes kasutavad steroide ja on ikka kehvemas vormis. :D Siuke vorm on keskmise treenija unistus. :) Keep up the good work. :) Endal siuke vorm oleks, siis vist naist ei võtakski. (vähemalt mitte aint ühte) :D

No nüüdseks on aru saadud, et kui ta räägib, et 'sõin jäätist ja pizzat' siis ei ole tegu stereotüüpse 'sõin jäätist ja pizzat' jutuga, kus kogused on ebavajalikult hiiglaslikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nüüdseks on aru saadud, et kui ta räägib, et 'sõin jäätist ja pizzat' siis ei ole tegu stereotüüpse 'sõin jäätist ja pizzat' jutuga, kus kogused on ebavajalikult hiiglaslikud.

Viimase 7 päeva jooksul olen söönud 2.5kg torti, 3L jäätist, 3 pitsat, 1 paki lasanjet + muud tavapärasemat kraami. (lihad, juurikad, puuviljad jms)...

Ma ütleks, et need kogused on totaalselt ebavajalikult hiiglaslikud, isegi minu jaoks. :D - Viimasel õgardluse päeval hakkas isegi mul lõpuks kõht valutama. Aga mul oli kindel plaan kogu sünnipäevakraam sisse keerata, et siis normaalsema toitumisrütmi juurde tagasi pöörata.

Muidugi selge see, et ma ei soovita kellegil mind üks-ühele eeskujuks võtta. Isegi, kui ma igat tegevust lahti ei mõtesta, siis on mul kogu toidulaud siiski läbi mõeldud. Nende toitude näol oli tegemist suhteliselt plaanipärase õgimisega, et sünnipäeva puhul paagid nii täis laadida, kui vähegi annab ning samas mitte vormi rikkuda.

Kaal langes.... booyah! :lol:

24/7/365 ei saa tuim kuivik olla. Vahest peab naudingut ka lubama. Kui asjad läbi mõelda ning plaanid paika panna, siis pole mingit põhjust, miks vorm oluliselt kannatama peaks. Vbl lükkad oma "unistuste keha" mõne päeva võrra kaugemasse tulevikku aga saad vastu meeletu rahulolu ning korraliku särtsaka, et trennides lammutada mitmeid päevi. Why not. ;)

* Muidugi selge see, et see on ekstreemne näide ning kui ma vahest kirjutan, et sõin pitsat või jäätist, siis tõesti ei tähenda see seda, et kogu päevamenüü sellest koosnes. Üks poepitsa on mingi 600-700kcal, sama paki jäätise kohta. Mõni mõis sellise ports päeva mahutada vahest. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa huvitav on tegelt vaadata, kuidas inimeste arvamus muutub ajaga. Kui kunagi räägiti, et jäätisega pole võimalik vormi teha ja, et archangel ajab siin aint lolli juttu, siis hetkel seda pilti vaadates peaks küll ühed super geenid olema. Ilmselt inimene ikka teab, mis räägib. Kindlasti selle nimel ka palju tööd tehtud :)

Kui sul on jätkusuutlikust nii 8 aastat oodata vormi tegemisega, siis tõesti... aga me noored tahame tänapäeval võimalikult ruttu ja kohe :P . Mul on isiklikult hea meel, et ta on vormi kodustes tingimustes teinud/timminud, kuigi sa Holger käisid vist kuskil lasnamäe koolis põhja ladumas? Vähemalt sellest ajast mäletan B foorumis su sõnavõtte :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa huvitav on tegelt vaadata, kuidas inimeste arvamus muutub ajaga. Kui kunagi räägiti, et jäätisega pole võimalik vormi teha ja, et archangel ajab siin aint lolli juttu, siis hetkel seda pilti vaadates peaks küll ühed super geenid olema. Ilmselt inimene ikka teab, mis räägib. Kindlasti selle nimel ka palju tööd tehtud :) Vormi koha pealt võiks õelda nii palju, et tean inimesi, kes kasutavad steroide ja on ikka kehvemas vormis. :D Siuke vorm on keskmise treenija unistus. :) Keep up the good work. :) Endal siuke vorm oleks, siis vist naist ei võtakski. (vähemalt mitte aint ühte) :D

Nüüd saate aru, kui olulised on geenid ja kui õigeid geene ei ole, siis jäätegi unistama sellisest vormist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul on jätkusuutlikust nii 8 aastat oodata vormi tegemisega, siis tõesti... aga me noored tahame tänapäeval võimalikult ruttu ja kohe :P . Mul on isiklikult hea meel, et ta on vormi kodustes tingimustes teinud/timminud, kuigi sa Holger käisid vist kuskil lasnamäe koolis põhja ladumas? Vähemalt sellest ajast mäletan B foorumis su sõnavõtte :D

Selle ruttu ja kohe peale siuke jutt, kes veel lugenud pole: http://www.kaalustalla.ee/blogi/treeni-targalt-toitu-targalt/

Aga jah, paar aastat tagasi käisin vist jah ca. pool aastat lasnas jõusaalis. Mitu aastat nüüd möödas ja päris peast ei mäletagi enam, kuid midagi taolist see ajaperiood võis olla. Seda võib mõnes mõttes põhja ladumiseks pidada, samas tegin seal muidugi igasugu lollusi ka ja rapsisin niisama. Võib-olla oleks õigem öelda, et tõeline põhi sai laetud veel aastaid varem, kui veel Revalis siblisin.

Igastähes on kõik tehtud asjad vormi panustanud ning ühtegi asja ei saa kõrvale jätta. :)

Nüüd saate aru, kui olulised on geenid ja kui õigeid geene ei ole, siis jäätegi unistama sellisest vormist.

Ma nii julgelt kõike geenide arvele ei paneks. Võib-olla on head geenid lihasmassi kasvatamiseks, võib-olla mitte. Kes seda öelda oskab. Nii mõnigi inimene, kes sarnaselt toitub või sarnaselt treenib näitab mulle koha kätte. Kas neil on ka head geenid?

Või on pigem asi selles, et kes minuga võrdväärset vormi teha ei suuda, ei oska lihtsalt teha?

Nii lihtne on kõik geenide arvele loopida. Elu on lill sellise suhtumisega. Ei saa hakkama? Sitad geenid. Ideaalne vabandus. Kellegil teisel läheb hästi? Tal on head geenid, joppas. Jälle endal hea olla, ei pea end kehvasti tundma, kuna endal sitad geenid. :D

Kui ratsionaalselt mõelda, siis pagan küll, kui kõikide minu treeningaastate peale selline vorm kedagi reaalselt üllatab, siis on küll maailmas ikka asjad päris pekkis ju tegelikult. Ma olen vaikselt nokitsenud mitme aasta vältel, igas aastas paar kilo liha peale ja paar kilo pekki vähemaks. Kui nii mõelda, siis on tegemist ju täiesti kesise arenguga.

IMO vaadake kasvõi HDTanelit, võrreldes minuga on mees kordades parema arengu läbi teinud. Ning selliseid on veel ja veel. Mehed kaotavad siin vähem, kui poole aastaga 10+ kilo pekki ja kasvatavad veel liha selga. Ning mõni siin imestab, et ma olen 3.5a vältel suht järjepideva treeninguga sellise vormi suutnud teha. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin pool aastat trenni ja siis jõudsin 55kg lamades surumises seeriaid teha. Praegu on nii, et tulevad tüübid jõusaali... teevad kaks nädalat trenni ja laovad seeriaks juba 60+kg peale. Ma tegin aasta aega trenni ja siis jõudsin 90kg jõutõmbe seeriaid teha. Vana klassivend käis teist korda trennis ja tegi juba 105kg seeriaid.

Hard work beats good genetics. Ehk siis peab olema töötahet ja järjepidevust.

Millegi pärast ülekaalulisust ka lükatakse geneetika süüks. Vaadata ülekaaluliste perekonda, siis on isegi loomad ülekaalulised... järeldused võib ise teha :).

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingis videos rääkis Jason Blaha (icecreamfitness), kuidas tema 5x5 kava järgijad kükivad ja suruvad esimese aasta lõpuks juba kolmekohalisi numbreid - ma arvan, et see on täitsa mõistlik areng/tempo. Siinkohal peab tõdema, et lihtsuses tõesti peitub võlu. Palju kükki, mõõdukalt rinnalt surumist ja tükike jõutõmmet.

edit: või oli see ajavahemik isegi väiksem?

Muudetud kasutaja Ak_47 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingis videos rääkis Jason Blaha (icecreamfitness), kuidas tema 5x5 kava järgijad kükivad ja suruvad esimese aasta lõpuks juba kolmekohalisi numbreid - ma arvan, et see on täitsa mõistlik areng/tempo. Siinkohal peab tõdema, et lihtsuses tõesti peitub võlu. Palju kükki, mõõdukalt rinnalt surumist ja tükike jõutõmmet.

edit: või oli see ajavahemik isegi väiksem?

Esimene aasta ongi areng kõige suurem, siis hakkab järjest aeglustuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tegin pool aastat trenni ja siis jõudsin 55kg lamades surumises seeriaid teha. Praegu on nii, et tulevad tüübid jõusaali... teevad kaks nädalat trenni ja laovad seeriaks juba 60+kg peale. Ma tegin aasta aega trenni ja siis jõudsin 90kg jõutõmbe seeriaid teha. Vana klassivend käis teist korda trennis ja tegi juba 105kg seeriaid.

Hard work beats good genetics. Ehk siis peab olema töötahet ja järjepidevust.

Krt ma näen siin ju iseennast :D

Mul klassivennad surusid ka lambist 70-80kg rinnalt kui ma seal 45-50 juures punnisin. Käivad ükskord nädalas trennis, söövad, mida jumal juhatab, vaatavad youtubes "musklivideosid" ja keha kasvab. On ikka inimesi olemas :lol:

Aga varsti varsti jõuan ka nendest ette ning see on ainult raske töö tulemus ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd saate aru, kui olulised on geenid ja kui õigeid geene ei ole, siis jäätegi unistama sellisest vormist.

Omast käest tean, et ka mitte nii õigete geenidega on võimalik väga viisakas vorm teha, aega ja tööd vaja ilmselt kübe rohkem. Kuid äre laske pead norgu valede geenidega inimesed nagu mina. Teekond ise on nauding :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguspunkt on kõigil inimestel erinev sõltuvalt nende üleskasvatusest ja elukeskkonnast. Tegemist pole niiväga geenidega vaid siiski välja kujunenud omadustega. Olgem ausad, väga vähesed peavad arvet laste ja noorte toitumise ja aktiivsuse üle. Seega ei tea enamasti mitte keegi, kas need "kõigesööjad", kes saalis esimesel päeval lammutavad teevad seda geenide pealt või selle pärast, et nad on lihtsalt aastatega põhja muul moel alla ladunud.

Need, kes on üle keskmise kehakaaluga, pikemad/suuremad, samas aktiivsed ning eelistavad valgurohkeid toiduvalikuid on ka suure tõenäosusega tugevamad. Selline olin mina näiteks. Nii kaua, kui ma mäletan on olnud minu lemmiktoit liha ja ka piimatooted. Vean kihla, et enamiku lapsepõlvest tarbisin tunduvalt üle normi valku ja rasva - ehk kõik mida lihaste ja kogu keha arendamiseks vaja. Ma ei tegelenud aeroobsete tegevustega, vaid pigem oli minu aktiivsus plahvatuslikku ja staatilist vastupanu tüüpi. Näiteks ronisin väga palju, teiste lastega pigem maadlesin ning ka koolides kehaliste tundides vältisin aeroobset ja pigem tegin plahvatuslikke või staatilist tüüpi tegevusi. Kehakaal oli samuti üle normi, kuna sõin palju.

Tulemuseks oligi see, et olin pm. kõige tugevam laps klassis. Ning esimest korda kangi keskkoolis puutudes surusin ka pm. enda kehakaalu üles, mis võis olla mingi 70kg tollal.

Ning väga hästi oli näha, et paksukene IT-poiss oli nõrk ning samamoodi oli nõrk üliaktiivne jalgpallur, kelle rasvaprotsent oli nii madal, et oleks võinud näljahädaliseks teda pidada. Mu enda parim sõber oli mitmekordne Eesti meister maadluses ning vaieldamatult klassi kõige paremas vormis tüüp. Ma võisin toore jõu poolest üle olla, aga tema oli kõige mitmekülgsem ja polnud asja millega ta hakkama pm. ei saanud. Samas ei näinud ma mitte ühegi inimese puhul põhjuseks geene. Tagantjärgi analüüsides on väga selge, kust erinevate inimeste füüsilised võimed pärit olid.

Kui keegi sellise põhjaliku pildi inimese taustast ette maaliks, siis võiks suht täpselt öelda, milliseid numbreid ta esimesel korral jõusaalis suure tõenäosusega tegema hakkab ning milline saab areng olema. Siin pole mõtet geenidega vabandusi tuua ja asja sogaseks ajada.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguspunkt on kõigil inimestel erinev sõltuvalt nende üleskasvatusest ja elukeskkonnast. Tegemist pole niiväga geenidega vaid siiski välja kujunenud omadustega. Olgem ausad, väga vähesed peavad arvet laste ja noorte toitumise ja aktiivsuse üle. Seega ei tea enamasti mitte keegi, kas need "kõigesööjad", kes saalis esimesel päeval lammutavad teevad seda geenide pealt või selle pärast, et nad on lihtsalt aastatega põhja muul moel alla ladunud.

Need, kes on üle keskmise kehakaaluga, pikemad/suuremad, samas aktiivsed ning eelistavad valgurohkeid toiduvalikuid on ka suure tõenäosusega tugevamad. Selline olin mina näiteks. Nii kaua, kui ma mäletan on olnud minu lemmiktoit liha ja ka piimatooted. Vean kihla, et enamiku lapsepõlvest tarbisin tunduvalt üle normi valku ja rasva - ehk kõik mida lihaste ja kogu keha arendamiseks vaja. Ma ei tegelenud aeroobsete tegevustega, vaid pigem oli minu aktiivsus plahvatuslikku ja staatilist vastupanu tüüpi. Näiteks ronisin väga palju, teiste lastega pigem maadlesin ning ka koolides kehaliste tundides vältisin aeroobset ja pigem tegin plahvatuslikke või staatilist tüüpi tegevusi. Kehakaal oli samuti üle normi, kuna sõin palju.

Tulemuseks oligi see, et olin pm. kõige tugevam laps klassis. Ning esimest korda kangi keskkoolis puutudes surusin ka pm. enda kehakaalu üles, mis võis olla mingi 70kg tollal.

Ning väga hästi oli näha, et paksukene IT-poiss oli nõrk ning samamoodi oli nõrk üliaktiivne jalgpallur, kelle rasvaprotsent oli nii madal, et oleks võinud näljahädaliseks teda pidada. Mu enda parim sõber oli mitmekordne Eesti meister maadluses ning vaieldamatult klassi kõige paremas vormis tüüp. Ma võisin toore jõu poolest üle olla, aga tema oli kõige mitmekülgsem ja polnud asja millega ta hakkama pm. ei saanud. Samas ei näinud ma mitte ühegi inimese puhul põhjuseks geene. Tagantjärgi analüüsides on väga selge, kust erinevate inimeste füüsilised võimed pärit olid.

Kui keegi sellise põhjaliku pildi inimese taustast ette maaliks, siis võiks suht täpselt öelda, milliseid numbreid ta esimesel korral jõusaalis suure tõenäosusega tegema hakkab ning milline saab areng olema. Siin pole mõtet geenidega vabandusi tuua ja asja sogaseks ajada.

Sinu üldistus geenide kohta sõltub sinu kogemusest, mis piirdub sinu enda ja sinu klassiga. Minu kogemus on kordi suurem, sest ma olen elanud linnas, kus on 10 x rohkem elanikke kui Eestis. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu üldistus geenide kohta sõltub sinu kogemusest, mis piirdub sinu enda ja sinu klassiga. Minu kogemus on kordi suurem, sest ma olen elanud linnas, kus on 10 x rohkem elanikke kui Eestis. B)

Et kõige targemad mehed elavad näiteks tokios? Kuna seal ju palju rohkem inimesi. Võid rõdu peal vaadates päevas näha mingit 10 miljonit...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kõige targemad mehed elavad näiteks tokios? Kuna seal ju palju rohkem inimesi. Võid rõdu peal vaadates päevas näha mingit 10 miljonit...

Nägemisest on vähe kasu, sa pead oskama ka analüüsida ja sellest järeldusi tegema.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, mis mul ikka sinu aastakümnete kogemustele vastu panna on. Kui geenid, siis geenid. Ma lähen uputan end shokolaadivanni, kuna geenid nii head, et rasv ei hakka lihtsalt mulle külge. Hiljem vahin 10 minutit hantlit ning piisab tänaseks küll.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh, mis mul ikka sinu aastakümnete kogemustele vastu panna on. Kui geenid, siis geenid. Ma lähen uputan end shokolaadivanni, kuna geenid nii head, et rasv ei hakka lihtsalt mulle külge. Hiljem vahin 10 minutit hantlit ning piisab tänaseks küll.

Kui su üks vanematest on ikkagi omaaegne olümpiavõitja ning mitmekordne euroopa- ja maailmameister siis saad isegi aru, et su kaasa saadud geenid juba ühelt poolelt on 'väheke' soodustavamad sellistele asjadele nagu jõu arendamine ning keha kujundamine jne.

Foorum on palju rahulikum ning toredam, kui sa vahepeal kadunud olid - äkki kordaksid seda :)?

Muudetud kasutaja Tim. poolt
  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su üks vanematest on ikkagi omaaegne olümpiavõitja ning mitmekordne euroopa- ja maailmameister siis saad isegi aru, et su kaasa saadud geenid juba ühelt poolelt on 'väheke' soodustavamad sellistele asjadele nagu jõu arendamine ning keha kujundamine jne.

Foorum on palju rahulikum ning toredam, kui sa vahepeal kadunud olid - äkki kordaksid seda :)?

Kuna sinu vanemad millegi suuremaga hakkama ei saand ei saa SINA ka. See läbikukkumine on sul lihtsalt geenides... Foorum oleks palju rahulikum, kui sinu suguseid 20a läbikukkujaid siin poleks. :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui su üks vanematest on ikkagi omaaegne olümpiavõitja ning mitmekordne euroopa- ja maailmameister siis saad isegi aru, et su kaasa saadud geenid juba ühelt poolelt on 'väheke' soodustavamad sellistele asjadele nagu jõu arendamine ning keha kujundamine jne.

Foorum on palju rahulikum ning toredam, kui sa vahepeal kadunud olid - äkki kordaksid seda :)?

See on küll meeletu valearvamus, et vanemate geenid garanteeritult midagi head kaasa annavad. Geenid ei tööta nii mustvalgelt, et Ema ja Isa on lihastes ja lapsel kasvab lihas kohe paremini. Väga vabalt võib eriti sitalt lihas kasvada. Maailm täis tarku vanemaid kellel lollid lapsed, lühikesi vanemaid, kelle lapsed NBA-s ning pikki vanemaid, kelle lapsed jupatsid. Isegi, kui õnnestub vanematelt saada geenid, mis justkui soosiksid lihaskasvu, siis pole garanteeritud, et need geenid üldse avalduksid. Paljud päritavad asjad jätavad vahest terveid generatsioone vahele.

Mul võib olla imepisike tõenäosus omada paremaid eelduseid lihaskasvuks, kui mõnel teisel, kuid kindlat pole midagi. Näiteks on minu vanemate pikkused Isal umbes 175cm ja emal 165cm. Mina olen 185cm. Geenid eksju, onju.

Kuidagi jube nõmetsemine inimeste poolt. Ükskõik mida ma ka ei teeks, kõik liigutavad finišijoont kaugemale. Kord ei tasu kuulata, sest pole vormis. Teen vormi, siis öeldakse, et ikka sitt. Siis teen parema ning siis öeldakse, et vahet pole kui hea vormi teed, sul on head geenid ja lihtsalt jopanud kehaga.

Et siis vahet pole mida ma teen kokkuvõttes jah? Lähen panen äkki teie rahulduseks Mr. O tiitli kotti? Aga ei, see ju kemmi kasutajate ala, see ka ei aitaks. Kemmiga kasvab igaüks.

Naljavennad koos ma ütlen. Küünte ja hammastega hoiate kinni, et uued tuuled ja muutused teie õuele kunagi ei jõuaks.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljavennad koos ma ütlen. Küünte ja hammastega hoiate kinni, et uued tuuled ja muutused teie õuele kunagi ei jõuaks.

Uus tuul ongi ju geene süüdistada kõiges. Varem olid ikka kilpnäärme alatalitused ja kaasasündinud südamerike, nüüd on geenid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Foorum on palju rahulikum ning toredam, kui sa vahepeal kadunud olid - äkki kordaksid seda :)?

Sellega ma ei nõustu.

See on küll meeletu valearvamus, et vanemate geenid garanteeritult midagi head kaasa annavad. Geenid ei tööta nii mustvalgelt, et Ema ja Isa on lihastes ja lapsel kasvab lihas kohe paremini. Väga vabalt võib eriti sitalt lihas kasvada. Maailm täis tarku vanemaid kellel lollid lapsed, lühikesi vanemaid, kelle lapsed NBA-s ning pikki vanemaid, kelle lapsed jupatsid. Isegi, kui õnnestub vanematelt saada geenid, mis justkui soosiksid lihaskasvu, siis pole garanteeritud, et need geenid üldse avalduksid. Paljud päritavad asjad jätavad vahest terveid generatsioone vahele.

Mul võib olla imepisike tõenäosus omada paremaid eelduseid lihaskasvuks, kui mõnel teisel, kuid kindlat pole midagi. Näiteks on minu vanemate pikkused Isal umbes 175cm ja emal 165cm. Mina olen 185cm. Geenid eksju, onju.

Kuidagi jube nõmetsemine inimeste poolt. Ükskõik mida ma ka ei teeks, kõik liigutavad finišijoont kaugemale. Kord ei tasu kuulata, sest pole vormis. Teen vormi, siis öeldakse, et ikka sitt. Siis teen parema ning siis öeldakse, et vahet pole kui hea vormi teed, sul on head geenid ja lihtsalt jopanud kehaga.

Et siis vahet pole mida ma teen kokkuvõttes jah? Lähen panen äkki teie rahulduseks Mr. O tiitli kotti? Aga ei, see ju kemmi kasutajate ala, see ka ei aitaks. Kemmiga kasvab igaüks.

Naljavennad koos ma ütlen. Küünte ja hammastega hoiate kinni, et uued tuuled ja muutused teie õuele kunagi ei jõuaks.

Geeniteooriga nõus, aga muus osas mitte.

Aga mis linnas sa Ralf olid?

Moskvas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×