Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Kõhtu eraldi ei teegi või?

Eriti mitte. Kui meelde tuleb, siis teen tavalisi istulitõuse veidi. Ei ole eriline prioriteet. Mul keskkoht piisavalt jäme, et ei näe mõtet seda eriti treenida. Sixpacki enda saab niivõinaa siiski dieediga nähtavale. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eriti mitte. Kui meelde tuleb, siis teen tavalisi istulitõuse veidi. Ei ole eriline prioriteet. Mul keskkoht piisavalt jäme, et ei näe mõtet seda eriti treenida. Sixpacki enda saab niivõinaa siiski dieediga nähtavale. :)

Ma hakkasin nädal enne võistlusi kõhtu tegema ainult... haha :D. Pärast esimest võistlust lõppes ka see entusiasm :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

And so it begins... :lol:

2hxoqrp.jpg

Tegelt tahtsin lihtsalt Virbi fitshopi kinkekaardi loosimises osaleda. Kuid muidugi on dieedi viimastel päevadel maiustamine omaette kaif. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõtted pärast võistlusi on? Õgardad või tõstad järk-järgult kaloreid üritades kuivust maksimaalselt säilitada? Iseasi on see, kas on vaja kuivust säilitada.. rannahooaeg tulemas ikkagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

The fu*k @ klaviatuur :D:D ERITI kõrgete klahvidega

I would hate it soo bad

Korralik klaver. Mehhaanilised klahvid. Kõrgem eluiga, põhimõtteliselt võimatu kirjutades klahvi kogemata mitte alla vajutada - on tunda, kui klahv registreeritakse arvuti poolt.

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4179#ov

http://deskthority.net/wiki/Cherry_MX_Brown

Mis mõtted pärast võistlusi on? Õgardad või tõstad järk-järgult kaloreid üritades kuivust maksimaalselt säilitada? Iseasi on see, kas on vaja kuivust säilitada.. rannahooaeg tulemas ikkagi :D

Eks banketil tuleb ikka lolliks õgida. :D - Edasi vaatan jooksvalt. Mõned päevad söön kindlasti üle normi. Lihtsalt, et vaimu turgutada. Kuid hiljemalt nädal peale võistlusi plaanin küll täiesti tavapärase rutiini juurde pöörduda. Arvan, et esialgu tiksun niisama ilma otsese suunata. Järgmine võistlus peale Pühapäeva on alles Juuli keskel ning sinna mitu kuud aega. Põrssaks kindlasti ei söö. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea plaan. Põnev oleks just näha palju ja mida sa siis nendel päevadel sööd. Kuna sa niikuinii kindlaid toiduaineid ju ei väldi siis peaks kohanemine ehk kergem olema kui kana ja brokkoli dieedilt tulles? Mingeid erilisi isusid ka on hetkel või lihtsalt mida kalorirohkem seda parem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea plaan. Põnev oleks just näha palju ja mida sa siis nendel päevadel sööd. Kuna sa niikuinii kindlaid toiduaineid ju ei väldi siis peaks kohanemine ehk kergem olema kui kana ja brokkoli dieedilt tulles? Mingeid erilisi isusid ka on hetkel või lihtsalt mida kalorirohkem seda parem?

Ega ei tea isegi mida sööma veel hakkan, eks näis. :)

Isude koha pealt midagi ülispetsiifilist ei ole kuna ma ei väldi paaniliselt midagi - seega mingit üle mõistuse isu millegi järgi ei ole. Lihtsalt jah, kogustes on asi kinni. Kui shokolaad isutab, siis ma söön shokolaadi. Kuid ilmselgelt 10g shokolaadi ei ole piisav, et isust täiesti lahti saada, lol. Seega ma pigem olen see nädal vältinud koju toiduladude ostmist ning lihtsalt söönud seda mis on. Erinevad purgisupid, mis kapis seisnud olen ära söönud. Parim enne kuupäeva asjad ära tarbinud, et mitte raisku lasta jne.

Aga seda küll tõesti, et kui asjas on kaloreid, siis läheb ta kurgust alla nagu nalja ning küsiks juurdegi. Need purgisupid on ka ju mõeldud "neljale", lol. Korraga läks sisse ning nagu põhjatusse auku. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olemine tühi, kuid pilt omajagu terav siit-sealt. Peaks ütlema, et viimase kuu jooksul on esimest korda elus kakspea ilusti joonistama hakanud. Üleüldse olen avastanud, et jalad lähevad mul oluliselt kuivemaks, kui ülakeha. Ei tea, kas see on pea igapäevase velol väntamise tulemus, või lihtsalt on seal rasva vähem või kaob kiiremini. Eks osaliselt on geneetiliselt see rasva paiknemine ja kadu küll.

Igal juhul ajab närvi veidi, sest physique's on kama kaks millised su jalad. :D

2s6knch.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja juba teine kord kui sa meie poodi tuled ja mind pole seal :D

Tahaks sinuga ikka pikemalt juttu puhuda ;)

Eks tulevikus anna täpsemat infi ja võtan arvesse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga su pikkus, palju see hommikul oli ? :D

Hah, oleks hea meetod mõõtmiseks, siis võib-olla huvi pärast isegi mõõdaks päeva lõikes. Mul on aga kõigest üks meetrine mõõdulint ja sellega on keeruline ennast mõõta. Usun, et eks ma ikka oma 185cm +/- paar senti olen. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh siis saaks vähemalt geenide koha pealt midagi kas kinnitada või ümber lükata :) Kui näiteks kasvuka tase on liiga madal siis seda kuidagi kõrgemale ajades saaksid veelgi paremasse vormi veelgi kiiremini vmt. Mulle isiklikult pakub lihtsalt huvi millised hormoonitasemed on sellise vormiga mehel. Quattromedis saaks lasta teha muidu, hinnad on muidugi suht soolased, 5-7 eur/tk. Treeningkava ma lootsin ikka konkreetsemalt teada saada, mitte lihtsalt surumised lendamised kükitamised jne.

Kas keegi oskab õelda kus Tartus neid teste teha saaks. Eriti hea oleks, kui ei peaks mitu kuud ootama. :) Huvi päast tahaks ka ise ära teha. :)

Sry teema läbustamise päast. :)

Huvi pärast mõõtsn ka hommikul ümbermõõtu ja sain 92cm :) Muidugi olen lühem ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassika jaoks veel suurusevaru päris korralik, aga kui kodused tingimused vahetada korraliku jõusaali vastu ja natuke rohkem pushida lihasmassi kasvu, siis võiks täitsa esinduslik olla seal. Huvitav oleks näha, kuidas elaksid üle klassika jaoks vajaliku dieedi, kui juba praegu selline enesetapp käib :D.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klassika jaoks veel suurusevaru päris korralik, aga kui kodused tingimused vahetada korraliku jõusaali vastu ja natuke rohkem pushida lihasmassi kasvu, siis võiks täitsa esinduslik olla seal. Huvitav oleks näha, kuidas elaksid üle klassika jaoks vajaliku dieedi, kui juba praegu selline enesetapp käib :D.

Eks liha jah rohkem vaja, seetõttu ei olegi väga mõelnud.

Aga klassiku dieet oleks täiesti vabalt tehtav ma usun. Hetkel lihtsalt aega vähe - dieet pole põhimõtteliselt ju keeruline. Lihtsalt, kui ajanappuse tõttu pead ca. 5-7x rangemalt asja võtma, kui muidu, siis millest üldse räägime. Nädala alguses oli defitsiit 2000kcal päevas. Samas, kui aega oleks rohkem, siis antud hetkel üle -300kcal ei punniks. Ei oma pointi.

Kui vaadata Oti viimaste nädalate kaalukadu, siis on see olnud kõigest mõned sajad grammid ja ega rohkem ei olegi ju mõtet. Võistlusdieet peaks olema hästi tagasihoidlik viimastel nädalatel, et iga gramm liha säiliks, trennis oleks jõudu paugutada ning enesetunne hea. Kaloraaži alla tõmbamine oluliselt rasvapõletust ei paranda, sest keha võime rasva põletada on piiratud ning madalast kaloraažist tulenev nõrkus ja hormoonide tasemete langus piirab seda veelgi.

Niiet ma usun, et vormi tegemisega ei oleks probleemi, kui saaks mõistlikust punktist alustada ning aega oleks piisavalt. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamvähem homseks valmis. Vorm on nagu ta on. Suurem probleem on nahavärviga. See paganama eelmise korra grimm ei tule maha ühtlaselt. Siit-sealt tuleb aga teatud kohtadest mitte. See nädal mitmeid päevi end töödelnud. Praegu ka veetsin just 2h vannis ligunedes ja hunniku erinevatel viisidel end nühkides ning teatud kohtades on see vana grimm nagu faking tätoveering. :D - Raudselt jään homme laiguliseks, aga no mida sa teed. Tulevikus ei ole vist muud varianti, kui peab mitu korda sauna minema ning ennast iga kord tunnike vihtlema.

On ikka sport. Kui ka vormi teed, siis grimmiga keerad kõik pekki. :D

Siit pildilt võib-olla niiväga aru ei saagi, aga tegelt ikka veidi laiguline. Tuleb loota, et homme on laval tugev valgus ja homne grimm katab piisavalt hästi.

x2w206.jpg

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemad aastad Riias käies on seal mega palav olnud laval (valgus on tugev), isegi mul hakkas grimm pisut jooksma (Nastjal nt vapsee selg jooksis). Kindlasti lase korralikult kuivada enne kui lavale lähed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×