Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Pikk nädal hakkab lõpule jõudma. Kuid veelgi pikem ja raskem nädal ootab ees, koos järgmise pühapäevase Balti Matšiga. Egas midagi, peab valmistuma. Kindlasti saab lõbus olema. Nagu ma aru saan, siis koondise buss on ka fännidele avatud. 40 eurot oli vist see summa mille eest saate kaasa reisida ning Lätis meid ergutada ja aidata. :)

153kvhe.png

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2 võistleja vahel - ega seal kellelgi teisel ei ripu ka ju .

Noh, mis ta niiväga ripub. Härra Arnold Tokko on lihtsalt hea söögi peal muutunud rõõmsalt ümaraks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne! Ilus sära ja rahulolu silmis.

Tänud! :)

------------------

Selline tore asjake veel eilsest.

28vzouh.jpg

Loodan, et mõne silmis on minu pidevad sõnavõtud erinevates foorumites veidikenegi nüüd suurema väärtusega.

Demagoogitsemine võib see olla, kuid praktilisi kogemusi ja saavutusi kiputakse ikka rohkem hindama. Kindlasti on viimaste nädalate kogemused ka mulle palju õpetanud. Võib-olla mitte midagi nö. "uut" teoreetilisel tasemel, vaid just pigem seda kuidas teooria ja praktika käsikäes nö. päris maailmas koos töötavad.

Kogu ettevalmistus on kinnitanud minu arusaama selle koha pealt, et iga Treener peaks olema paremini haritud just psühholoogia vallas ning iga võistleja peaks saama selle koha pealt juhendust või ise juurde õppima. Sest vormi tegemine iseenesest ei ole keeruline - paar põhitõde ja tuld. Kuid inimvaim on see, mis ajab asjad keeruliseks. Selle taha jäävad nii paljud saavutused. Seega seda asja peaks hakkama rohkem uurima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikune trenn käimas. Eilsest sai kraanid jälle kinni keeratud ning juba praegu on tunne, et pea on vatti täis ja olemine ebamugav. Kuid ega nalja pole, eelmise nädala laadimiste üleküllus on vaja maha põletada. Liha on jätkuvalt luudel küllaga, seega kannatab karmimat dieeti pidada. Kuigi ütlen ausalt, et ei taha enam. :D

Selle nädala plaanid on ca. 2000kcal defitsiiti iga päev. Nädala lõpuks olen nagu elav surnu vist, kui üldse vastu pean. Aga noh, võrreldes Imre toidulaua ja trennikoormusega on mul arvatavasti ikka iga päev rootsi laud ning diivanil pikutamine. :D

Lihased juba tühjenevad...

n5ptld.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

-2000 kcal päevas - nädal aega? St. ca 1000 kcal päevas? Pane menüü ka kirja siia palun.

Menüüd ei saa enne kirja panna, kui päev läbi on. Ei tea isegi veel mida ja kui palju söön. Mul käib see menüü valik jooksvalt. :)

Aga vast pigem sinna 1500kcal kanti, võib-olla isegi rohkem. Energianälga kavatsen keha jätta, kuid mitte toitainete nälga - vähemalt seda üritan vältida palju annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Menüüd ei saa enne kirja panna, kui päev läbi on. Ei tea isegi veel mida ja kui palju söön. Mul käib see menüü valik jooksvalt. :)

Aga vast pigem sinna 1500kcal kanti, võib-olla isegi rohkem. Energianälga kavatsen keha jätta, kuid mitte toitainete nälga - vähemalt seda üritan vältida palju annab.

Seda olekski huvitav näha, mida sa arvad enda jaoks vajaliku olevat. Konkreetse inimese konkreetsed valikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda olekski huvitav näha, mida sa arvad enda jaoks vajaliku olevat. Konkreetse inimese konkreetsed valikud.

Mhm. Eks vaikselt mõtlen mida ja kuidas. Kuigi tegelikult osad toidud saavad väga prostad olema. Nimelt on mul kapis 2kg juustuvorsti, mille säilivusaeg hakkab lõppema. Arvatavasti söön see nädal selle ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ongi päev läbi saanud. Jube... :D

Kaloraaž tuli lõpuks vist ca. 1700 ja kulutus päris hea, kuigi ega täpselt ei tea kui palju. Pakun, et 1500kcal defitsiiti tuli vast ikka täis. Tehtud sai tavapärane jõutreening, mis kestis 1,5h, siis tunnine jalutuskäik väljas, siis kodus veel ekstra 6 seeriat lõuatõmbeid ja 6 seeriat kätekõverduste variatsioone ning päeva jooksul kogunes ka 2h velosõitu, distantsiks tuli 32km.

Nüüd õhtul tõmbasin suurema toiduhunniku sisse ja hetkel on nälg peletatud, kuid keha on päris läbi. Keha veidi nutab, kuid juba 6h pärast on äratus ning algab jälle veloga. :D

2eauzd1.jpg

Tundub, et glükogeenivarusid ikka jagub, sest pump tekib kiiresti ja soonetab päris mitmest kohast päris tugevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

https://www.youtube.com/watch?v=Lb8G5amlHJ4

Päris huvitav vaadata kuidas profid poseerivad. Mõne mehe liikumine on ikka ülisujuv ning poosid väga läbimõeldud. Lõplik järjestus muidugi suuresti bullshit, sest Anthony küll ühestki otsast esikohta ei väärinud. Igav ja tuim poseerija, vorm ei olnud nii terav, lihasmass keskmine, lihaskuju keskmine. Aga eks esimese Mr. O kohta annab andeks, et pole hindamine hästi paika loksunud.

Sellist asja on kodus suht raske õppida, kuid samas pole Eesti pinnal kedagi niiväga õpetajaks ka võtta, liiatigi kuna ala hindamine on nii segane, et raske teada, mis moodi paremat muljet laval jätta. Eks peab ise nokitsema enda stiili. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikune trenn peaaegu tehtud. Raske on. Kütuseks paar võileiba ja kohvi, kuid ega sealt erilist powerit ei ammuta enam. Aga küll tehtud saab. Seeriatevahelised pausid venivad muidugi suht pikaks. Muidu sama plaan, mis eile - teha veel kokku ca. 2h velo ning teha ka üks pikem kõnnak väljas ning miks mitte kodus veel lõuatõmbeid ja kätekõverdusi lisaks.

kcxf28.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa endal hormoonidetaset oled mõõtnud? Päris huvitav oleks näha mis su testo, östradiooli, kasvuka jmt tasemed oleks. Samuti, milline su treeningkava konkreetselt on, mis harjutusi sa teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa endal hormoonidetaset oled mõõtnud? Päris huvitav oleks näha mis su testo, östradiooli, kasvuka jmt tasemed oleks. Samuti, milline su treeningkava konkreetselt on, mis harjutusi sa teed?

Mingeid tasemeid mõõtnud ei ole. Selles suhtes ei ole tõesti vähimatki aimu, mis näitajad on. Huvitav oleks muidugi teada saada, kuid ega ta praktikas midagi ei muudaks. Kui saan teada, et tasemed on kõrged, siis järelikult mis - olen nö. looduse poolt andekas? :D - Ja kui on madalad, siis olen raske töö poolest kõva vend? :D

Ei teagi, kumba uudist rohkem teada tahaks, heh.

Treeningkava konkreetselt? Hmmm, kuskil vist kirjutasin pikemalt. Aga lühidalt:

E - rind/selg (Surumised, lendamine, lõuatõmbed, kangi ja hantli tõmbed, jõutõmme, pulloverid)

T - jalg, käed, õlad (hack kükk, väljaasted, sirgete jalgadega tõmme, kangiga biits, hantliga istudes isoleeritult biits üle põlve, triits kukla tagant ja tahatõuked, seistes surumine ja hantlitega lendamised õlale)

K - vaba

N - rind/selg

R - jalg, käed, õlad

L - Rind või Selg või Vaba - kordamööda jooksvalt.

P - vaba

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mingeid tasemeid mõõtnud ei ole. Selles suhtes ei ole tõesti vähimatki aimu, mis näitajad on. Huvitav oleks muidugi teada saada, kuid ega ta praktikas midagi ei muudaks. Kui saan teada, et tasemed on kõrged, siis järelikult mis - olen nö. looduse poolt andekas? :D - Ja kui on madalad, siis olen raske töö poolest kõva vend? :D

Ei teagi, kumba uudist rohkem teada tahaks, heh.

Treeningkava konkreetselt? Hmmm, kuskil vist kirjutasin pikemalt. Aga lühidalt:

E - rind/selg (Surumised, lendamine, lõuatõmbed, kangi ja hantli tõmbed, jõutõmme, pulloverid)

T - jalg, käed, õlad (hack kükk, väljaasted, sirgete jalgadega tõmme, kangiga biits, hantliga istudes isoleeritult biits üle põlve, triits kukla tagant ja tahatõuked, seistes surumine ja hantlitega lendamised õlale)

K - vaba

N - rind/selg

R - jalg, käed, õlad

L - Rind või Selg või Vaba - kordamööda jooksvalt.

P - vaba

Noh siis saaks vähemalt geenide koha pealt midagi kas kinnitada või ümber lükata :) Kui näiteks kasvuka tase on liiga madal siis seda kuidagi kõrgemale ajades saaksid veelgi paremasse vormi veelgi kiiremini vmt. Mulle isiklikult pakub lihtsalt huvi millised hormoonitasemed on sellise vormiga mehel. Quattromedis saaks lasta teha muidu, hinnad on muidugi suht soolased, 5-7 eur/tk. Treeningkava ma lootsin ikka konkreetsemalt teada saada, mitte lihtsalt surumised lendamised kükitamised jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noh siis saaks vähemalt geenide koha pealt midagi kas kinnitada või ümber lükata :) Kui näiteks kasvuka tase on liiga madal siis seda kuidagi kõrgemale ajades saaksid veelgi paremasse vormi veelgi kiiremini vmt. Mulle isiklikult pakub lihtsalt huvi millised hormoonitasemed on sellise vormiga mehel. Quattromedis saaks lasta teha muidu, hinnad on muidugi suht soolased, 5-7 eur/tk. Treeningkava ma lootsin ikka konkreetsemalt teada saada, mitte lihtsalt surumised lendamised kükitamised jne.

Eks seda hormoonide asja võib täitsa vaadata. Muidugi see soolane hind just testima ei kutsu - hetkel muidugi olen kindel, et karmi dieeti tõttu on niivõinaa kõik tasemed kõvasti alla normi. Seega võib-olla tasukski teha pigem siis, kui keha normaalsemas seisundis? Üks võistleja rääkis backstages, et lasi teha ning tulemused olid selged - testo pm. täiesti nullis ja kortisool laes. Ega mõnel mehel nalja pole, kraanid väga kinni keeratud.

Aga veel spetsiifilisemalt kavast? Okei:

Rind:

Surumine - 3x12, 92,5kg

Pos. kaldega surumine - 2x12, 82,5kg

Lendamine hantlitega - 2x9, 24,75kg

Pullover - 2x9, 24,75kg

Selg:

Lõuatõmbed - 15x, 14x, 14x keharaskusega

Kangi tõmbed vastu kõhtu - 3x12, 92,5kg / jõutõmme samad numbrid

Õlakehitused trapetsile - 2x12, 92,5kg

Hantli tõmme - 2x7, 61,5kg

Jalad:

Hack kükk - 2x12, 52,5kg

Sirgete jalgadega tõmme - 2x12, 52,5kg

Väljaasted - 2x12, 13,5kg hantlid

Biits:

Seistes kangiga - 2x7, 47,5kg

Üle põlve istudes hantliga - 2x12, 13,5kg

Triits:

Kukla tagant - 2x12, 13,5kg hantel

Tahatõuked - 2x12, 13,5kg hantel

Õlad:

Seistes surumine kang - 2x7, 47,5kg

Taha lendamine 2x12, 13,5kg hantel

Küljele lendamien 2x12, 13,5kg hantel

Ette lendamine 12x, 13,5kg hantel

Kõik.

Hetkel nö. tsükkel poole peal. Kordustega lähen kuni 15x ja siis tõstan raskusi ja tagasi alla vahemikku 6-10x, sõltub mis harjutus ja kui palju raskus tõuseb ning siis uuesti kuni 15x. Iga nädal kuskilt tõstan veidi. Üks kordus siit või sealt. Ülimalt aeglane progress, aga pole ühtegi trenni veel olnud viimase 1,5a jooksul, kus oleksin alla planeeritu teinud. Tahaks teada, kui paljud seda veel öelda suudaksid? :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilne päev oli raske. Kaloraaz jäi lõpuks nõks alla 2000kcal'i vist, kulutus ca. sama mis Esmaspäeval. Rattal tuli sõitu 30km jagu. Jube raske on ning ma ei tea, kas suudan nii karmi defitsiiti jätkata. Oleks vaja edasi pingutada, kuid keegi oleks nagu konkreetselt maailmalt juhtme tagant tõmmanud ning kõik värvid ja helid on kadunud. Täielik apaatia vaevab.

Veidi men's physique kohta nalja ka. Võistlusgrimmi kasutamine jätab toredad randid... aga kallis kraam ning pole mõtet sinna raisata, kuhu kohtunikud ei näe. :P

ftiujk.jpg

Ahjah, kui keegi veel EKV kajastust ei näinud, siis siit saate vaadata:

EKV kajastus algab 42:50 ning Men's Physique ülevaade ning minu intervjuu 44:16

http://www.tallinnatv.eu/index.php?id=13782

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvad, et selline overkill on mõistlik? Saan aru, et jäid dieeditamisega hiljaks või nüüd viimastel nädalatel tuli tuhin peale? Selles suhtes, et ära endale liiga tee, see alles su esimene hooaeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvad, et selline overkill on mõistlik? Saan aru, et jäid dieeditamisega hiljaks või nüüd viimastel nädalatel tuli tuhin peale? Selles suhtes, et ära endale liiga tee, see alles su esimene hooaeg.

Jah, mõistlik ta ei ole, kindel see. Kuid usun, et antud olukorras parim lahendus, et parima vormiga lavale astuda. Dieediga jäin tõesti hiljaks ning Balti Matš ei olnud ka üldse plaanis. Kuna vormiga rahule jääda ei saa, siis peab veidi pingutama ning kuna eelmine nädal sai rämedalt laaditud, siis peab vormi parandamiseks nüüd vastupidi veidi enam piinama.

Õnneks on mul physique kati jaoks lihasmassi piisavalt ning võin riskida veidi karmima dieediga lühikest aega. Mistahes lihasmassi kadu ei ole probleemiks, kui selle arvelt natukenegi teravamaks saada, sest see on peamine probleem hetkel.

Kindlasti kavatsen võtta ka sama lähenemise, mis eelmine nädal ning laen end võistlusteks ilusti täis, küll aga piirdun ühe karmi laadimisega laupäeval ja siis võistluspäeval endal. Eelmise nädala 4 päeva jutti oli täielik overkill. Olin laval küll punnis, mis jube, aga kindlasti kadus sinna veidi teravust.

k4jlp3.jpg

Üritan endale mitte liiga teha, kuid kardan, et päris lebolt see nädal ei lõppe. Reede pärastlõunani peab vastu pidama end piinates ja laupäeval tõmban igasuguse aktiivsuse täiesti nulli ja ainult söön päev otsa. Pühapäeval sama teema kuni võistlusteni välja, mis peaks ca. 17.30 vist hakkama. Seega jääb umbes 48h täielikku taastumist ja sellest ma loodan, et piisab lihaste värskendamiseks ning enesetunde parandamiseks. :)

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas kodus hack-kükki teed? Kas sellist varianti http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/barbell-hack-squat ?

Just. Traditsiooniline vanakooli värk. Mõjub päris hästi ka väiksema raskusega ning tunduvalt ohutum, kui hakata korteris raskemat kangi kukla taha upitama.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×