Jump to content
Archangel

Archangel'i blogi

Recommended Posts

Jube pikk päev oli täna. Ca. 6h olin ainult jalgadel, trenn ja kõndimine. Kalev Spas sai degusteerimas käidud, Otiga rääkimas. Lisandid kõik väga heade maitsetega, ütleme nii, et maitse taha kindlasti midagi ei jääks ning oleks vaba raha rohkem, siis usun, et mõni smuuti jook läheks kindlalt iga päev sisse. 55g valku niisama nämmat jooki libistades oleks väga kõva. :)

Udune pilt kah, päeva jooksul tõmbas keha veidi kuivemaks. Otseselt. Usun, et kuivasin veidi kokku veepuuduse ja süskaripuuduse tõttu. Enamus päevast sattus kuidagi valgurohke toit ainult.

drec6p.jpg

Nüüd vist varsti magama kah. Keha juba kisab, et aitab küll. 5.00 ajati üles ning jooksutati ringi mitu tundi. :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei! Kas see pühapäev on oodata korralikke vormikaid? :)

Vaatab jah. Eks näis. Laupäeval õgin nagu siga ning krt teab, mis pühapäev vastu vaatab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna teen endale defitsiidi pidusöögi. :D


Nimelt on päev suht õhtus omadega ning mul on enamik päeva toiduenergiast saamata. Hetkel olen söönud umbes 800kcal päeva jooksul ning nüüd ajan õhtusöögiga 1400 sisse. Plaanis 500g kanakoibi, 500g verivorsti ning otsa 400g juurikasegu. Kallan ketšupiga veel üle, vbl lisan hapukoort ja oliiviõli ka veidi. Nämm-nämm. :)


Vorm on oki. Hetkel häirib see, et kuna iga päev toob uue kuivuse, mida kunagi elus pole varem omandanud, siis ei teagi täpselt kuidas asjad edasi lähevad. Selles suhtes, et puudub arusaam enda keha vormi arengut hinnata ajaliselt? Kui palju lavavormini on. Kui mitu kilo vaja umbes kaotada, kui kaua see aega võib võtta jne. Suht huupi pakkumine. Aga samas on lõbus. Uusi kogemusi on huvitav omandada.


4kgo78.jpg
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui muu sellest loetelust ei eruta, siis ainuke küsimus on see, et kust praegusel ajal verivorsti leida?

No ma arvan, et igas suuremas toidupoes on. Ma ostsin Prismast. Seal oli igastähes terve riiul neid täis. Võib-olla mujal on tõesti ära korjatud enamus, ei ole sellise pilguga vaadanud. Kõmpisin täna oma pool tundi lihatoodete riiulite vahel ja näppisin kõik läbi. Mõtlesin toidulauda vaheldust tuua ning see verivorst hakkas silma, kui madala kalorsusega variant. Mingi 100kcal per 100g. Seega läheb söögiks. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll ma pühapäeval ütlen, palju veel minna on - nende selfide pealt ei saa alati aru. ;) Kui vormi varem teinud ei ole,siis psühhika hakkab saama enne võistlust ikka korralikult vatti ja sealt saad ka üldse aru ,kas see ala sulle sobib või ei. Vorm hakkab sul enne muutuma iga tunniga (st. peas toimub kogu aeg mingi vormi hindamise protsess ja päevas 10 korda vormi vaadata pole probleem ja hoia sa selle eest kui siis tunni jooksul on vorm kehvemaks läinud.... :D ), hull asi mis toimuma hakkab.... :D

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll ma pühapäeval ütlen, palju veel minna on - nende selfide pealt ei saa alati aru. ;) Kui vormi varem teinud ei ole,siis psühhika hakkab saama enne võistlust ikka korralikult vatti ja sealt saad ka üldse aru ,kas see ala sulle sobib või ei. Vorm hakkab sul enne muutuma iga tunniga (st. peas toimub kogu aeg mingi vormi hindamise protsess ja päevas 10 korda vormi vaadata pole probleem ja hoia sa selle eest kui siis tunni jooksul on vorm kehvemaks läinud.... :D ), hull asi mis toimuma hakkab.... :D

Sellepärast ongi see maailm niivõrd põnev ja meeliköitev minu jaoks. Aeg, mil asi on füüsilisest väga kaugel ja toimub ainult vaimsel tasandil.

Vägev :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küll ma pühapäeval ütlen, palju veel minna on - nende selfide pealt ei saa alati aru. ;) Kui vormi varem teinud ei ole,siis psühhika hakkab saama enne võistlust ikka korralikult vatti ja sealt saad ka üldse aru ,kas see ala sulle sobib või ei. Vorm hakkab sul enne muutuma iga tunniga (st. peas toimub kogu aeg mingi vormi hindamise protsess ja päevas 10 korda vormi vaadata pole probleem ja hoia sa selle eest kui siis tunni jooksul on vorm kehvemaks läinud.... :D ), hull asi mis toimuma hakkab.... :D

Kujutan ette, et see võib päris kurnav olla tõesti. Pikemas plaanis vormi ühes või teises suunas liigutada pole keeruline, aga lühemas plaanis on kohati nii, et keha teeb mida tahab. :D

Ma arvan, et see 2h päevas kõndimist on juba natuke psüühika muutumise tagajärg. Mitte halva pärast. Inimlik, et kui juba sixpack väljas, siis ei taha enam kaotada.

Tegelt kõndimise hulga suurendamine polnud peaaegu üldse vormi tegemisega seotud, pigem tervisega. Mingi hetk kaob igaühel see nooruse "surematuse" tunne ära. Mitte, et mul kuskilt midagi halvasti oleks, tegelt mitte, aga ma mõistan, et hommikust õhtuni ainult arvuti taga istudes mingeid heategusid ma endale ei tee. Vorm vormiks, aga tervis huvitab rohkem. Ning nagu ma varem öelnud olen, siis kõndimine on mul ka mõtete korrastamise aeg. Ühe koha peal istudes ei suuda ma keskenduda, ei suuda mõelda nii hästi. Kõndides sujub asi palju paremini.

Vormi osa on boonus, kindlasti andis see aina enam põhjust end liigutama hakata. Muidugi ega kõndimine niipalju kaloreid ei põletagi. Mingi 100kcal tunnis vbl. Aga koos hommikuse aeroobsega teeb see siiski omajagu kokku. Ning hommikune aeroobne pole ka niiväga vormi jaoks, vaid muudel põhjustel sai tegema hakatud.

Ega muidugi six-packi kaotada väga ei tahaks, samas ei olnud ma ka eelmine aasta suvel sugugi kehvas vormis, six-pack oli ka siis enamvähem juba väljas. Tollal ma niipalju ei liikunud muidugi. Veidi ikka, aga päris nii stabiilselt, nii pikki distanste ei teinud ning aeroobne oli suht null.

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti juures käidud. Ott ütles, et ma olen paks ja 4-5kg vaja alla võtta enne kui lavale ükskõik, mis katis minna. :D

Eilne laadimine vist kasuks ei tulnud. Pool kilo kringlit, õlle, kaks pakki kummikomme, marmelaadi, kauss pastat, kauss kohupiima jne. Vist sai paljuks. :D

Nüüd ma siin tean, mis vorm mida tähendab, sest ega kodus selliseid asju väga pakkuda ei oska. Muidugi ma nüüd ei tea, kas viitsin rabeleda sellise dieeditamisega, et mingi kuu ajaga 4-5kg alla võtta. Idee poolest ju võiks, aga krt, kardan, et see nõuaks juba vaeva. Peaks hakkama toitu ekstra piirama. Hmmm.

Ah, lasen suht samamoodi edasi ja vaatab kuidas pilt on. Originaalne plaan oligi see, et teen oma asja ning, kui lavale mineku ajal on vorm piisavalt hea, siis võib minna. Kui mitte, siis ei lähe. Lihtsalt eksperdi silma alt tasus läbi käia, poseerimisi ja asju proovida korraks. Hea kogemus seegi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oti juures käidud. Ott ütles, et ma olen paks ja 4-5kg vaja alla võtta enne kui lavale ükskõik, mis katis minna. :D

Eilne laadimine vist kasuks ei tulnud. Pool kilo kringlit, õlle, kaks pakki kummikomme, marmelaadi, kauss pastat, kauss kohupiima jne. Vist sai paljuks. :D

Nüüd ma siin tean, mis vorm mida tähendab, sest ega kodus selliseid asju väga pakkuda ei oska. Muidugi ma nüüd ei tea, kas viitsin rabeleda sellise dieeditamisega, et mingi kuu ajaga 4-5kg alla võtta. Idee poolest ju võiks, aga krt, kardan, et see nõuaks juba vaeva. Peaks hakkama toitu ekstra piirama. Hmmm.

Ah, lasen suht samamoodi edasi ja vaatab kuidas pilt on. Originaalne plaan oligi see, et teen oma asja ning, kui lavale mineku ajal on vorm piisavalt hea, siis võib minna. Kui mitte, siis ei lähe. Lihtsalt eksperdi silma alt tasus läbi käia, poseerimisi ja asju proovida korraks. Hea kogemus seegi. :)

Ott tappis motivatsiooni. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott tappis motivatsiooni. :D

Noh, ütleme nii, et motivatsiooni otseselt võistlema minna polegi väga olnud. Võistlemismõtted pandi ikka teiste poolt pähe, minu algatus oli lihtsalt otsustada Otiga kokku saada, et aus hinnang saada ning samas oma asja ajades vaikselt mõelda, et kas proovida või mitte.

Kuna hetkel veel veidi aega on, siis analüüsin vaikselt kuidas järgmiste nädalatega asi muutub, sest nagu ma enne olen öelnud - ekstreemsusi harrastama hakata ei taha. Seega kringlit maha ei mata ning torte ostmata ei jäta. :D - Kui siis proovin leida mõne veidi väiksema ja vähem kreemise kringli. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seega kringlit maha ei mata ning torte ostmata ei jäta. :D - Kui siis proovin leida mõne veidi väiksema ja vähem kreemise kringli. :D

Ma jäin hetkeks mõtlema, mis kringlit... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jäin hetkeks mõtlema, mis kringlit... :D

Kringlit ei olnud ma päris kaua aega söönud ning ostsin kilose rosina-kreemikringli. Selline korralik rõngas ikka. Pool ajasin kohe sisse ja ülejäänud pool järgmine päev. Ütleme nii, et peale kringli suurt muud päeva toitumisse ei mahtunudki...

Eks ta midagi taolist oli:

P1010291.JPG

Not one of my finest moments, I admit... :D

Muudetud kasutaja Archangel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma jäin hetkeks mõtlema, mis kringlit... :D

Appi kui heas vormis naine.

Mitte nagu need blondid bodypumpitibid, kes arvavad, et millegi erilisega hakkama saanud ja sellest blogivad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Appi kui heas vormis naine.

Mitte nagu need blondid bodypumpitibid, kes arvavad, et millegi erilisega hakkama saanud ja sellest blogivad.

ibi07a.jpg

Arvamusega olen nõus, aga eks iga inimene mõtleb (oma) vormist, arengust ja progressioonist erinevalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Appi kui heas vormis naine.

Mitte nagu need blondid bodypumpitibid, kes arvavad, et millegi erilisega hakkama saanud ja sellest blogivad.

Blogimise alajaotuse juures on kirjas, et blogimisvõimalus kõigile, mitte blogimisvõimalus ainult üliheas vormis olijatele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eluvaim on veel sees. Enesetunne päris hea. Olgugi, et päeva keskmine defitsiit ületab 1000kcal. :D - Aga mis teha. Pekki on meeletult. Käega annab ikka vöökohast sikutada küll ja küll, olgugi, et vööümbermõõt on minu jaoks juba müstiliselt madal. 85cm.

Täna peaks Oti juurde ülevaatusele ka saama - lähen küll suht otse trennist, seega olen arvatavasti nagu tühjaks lastud õhupall, aga eks näis.

30m4gvk.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×