Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - Kangikompleks

Recommended Posts

Tore, et natukenegi osalejaid olnud selle kuisel üritusel, loodetavasti saab korraldaja aru, et mindi asjaga tugevasti üle absurdsuse piiri.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnusat hommikut!
Kui ma eelmine kord vaatasin, kuidas kõik vehkisid kükke teha, siis mõtlesin, et eiiii, ma ei tee never midagi sellist kaasa. Seega peaks tänama seda inimest, kes ütles, et Agnesele konkurentsi siin pole.. challenge accepted.

3:31

Tagantjärgi tarkus ütleb, et esimene kiire ring on killer. Muidu täiesti tehtav, lihtsalt võhma pole piisavalt.

Muudetud kasutaja triinpod poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnusat hommikut!

Kui ma eelmine kord vaatasin, kuidas kõik vehkisid kükke teha, siis mõtlesin, et eiiii, ma ei tee never midagi sellist kaasa. Seega peaks tänama seda inimest, kes ütles, et Agnesele konkurentsi siin pole.. challenge accepted.

3:31

Tagantjärgi tarkus ütleb, et esimene kiire ring on killer. Muidu täiesti tehtav, lihtsalt võhma pole piisavalt.

haha, väga lahe!!!!

tublid!

Üritasin 2x seda teha, mõlemad jäid pooleli.. oeh. Aga siiski midagi - specially for Agnes:

(loodan, et sellega teemat väga ei risusta)

ähh.. aga kuhu video jäi?? :)

Ma mõtlesin täna 35kiloga ka teha, kuid trenni lõpus oli jalg nii väsinud et jätsin vahele :)

Muudetud kasutaja batmannu poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Top mehed -

Erkko 4:43

Oskar 4:46

djgroove 5:48

fdvk 6:30

Top naised -

triinpod 3:31

batmannu 4:31

Võitjaks seekord Erkko napi 3 sekundiga.

Naiste võitja on triinpod. See kord siis naisel au valida järgmise kuu harjutus. Loodan, et info jõuab ka temani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin eelnevalt juba käis erinevate harjutuste kohta kerge arutelu, siis võite omavahel hääletusele panna, et milline neist parim on ja nii jääbki. Ei hakka midagi uut juurde pakkuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin eelnevalt juba käis erinevate harjutuste kohta kerge arutelu, siis võite omavahel hääletusele panna, et milline neist parim on ja nii jääbki. Ei hakka midagi uut juurde pakkuma.

Jääbki sinul valida ;) Veebruar üpris lühike kuu :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna siin eelnevalt juba käis erinevate harjutuste kohta kerge arutelu, siis võite omavahel hääletusele panna, et milline neist parim on ja nii jääbki. Ei hakka midagi uut juurde pakkuma.

Vali üks harjutus v inimene välja, kes otsuse teeb :) Muudetud kasutaja urtz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näiteks maas surumine kangiga. Mehed 50kg, naised 20kg

Siin ei saa keegi väga silda ka visata ja suht võrdne kõigile :D

Nüüd võiks triinpod ruttu sellega nõus olla ja jääb mõttetu kemplemine ära.

Paneks aja ka 5 mintsa ?

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vähem võiks, lähevad liiga pikale. teeks 2 või 3 parem

Ma ei usu, et keegi 5 minutit järjest suudab suruda :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu, et keegi 5 minutit järjest suudab suruda :D

Seda muidugi ka, aga siis tekib see nüanss jälle, et kas vahepeal võib niiöelda puhata või peab kohe järjest tegema ja kui enam ei jaksa siis ongi kõik. Peab tegema nii, et puhata vahepeal ei tohi. Kuid kui kehtib 5-min reegel siis pannakse enne lõppu kang ära, puhatakse ja siis uhatakse edasi. Aga siis peakski tegema ilma ajapiiranguta lihtsalt järjest korduste peale ja siis valitud kohtunikud teevad juba edasisi otsuseid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeme siis põrandal surumise, mehed 50kg, naised 20kg.

Aja limiit 3 minutit - korduste peale. Puhata võib, aga kang kangi ei tohi ära panna vahepeal ja keegi teine ei tohi kangi hoida.

Teen uue teema ära uue harjutusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeme siis põrandal surumise, mehed 50kg, naised 20kg.

Aja limiit 3 minutit - korduste peale. Puhata võib, aga kang kangi ei tohi ära panna vahepeal ja keegi teine ei tohi kangi hoida.

Teen uue teema ära uue harjutusega.

Just tahtsin sama juttu kirjutada aga ilmselgelt sa jõudsid paar tundi ette :P

Muudetud kasutaja triinpod poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin just seda teha, küünarnukid lähevad vastu maad ilusti, aga kangil jääb rinnast puudu miski 10 cm, kas nii on õige või pidasite miskit muud silmas. Päris huvitav on ilma abita kangi alla saada, kuna mul ketastel pole suur läbimõõt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin just seda teha, küünarnukid lähevad vastu maad ilusti, aga kangil jääb rinnast puudu miski 10 cm, kas nii on õige või pidasite miskit muud silmas. Päris huvitav on ilma abita kangi alla saada, kuna mul ketastel pole suur läbimõõt :)

Pane alguses kuskile toolide peale ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×