Jump to content
AnneP

Arnold Classic & Arnold AM 2014; Egle Eller-Nabi 14th!

Recommended Posts

Ma oleks väga õnnelik, kui Shawn Rhodeni ja Brandon Curry tüüpi mehed pidevalt tipus oleksid. Curry on tihti väga madalale asetatud, kuigi minu arust võiks ta ideaalilähedaste proportsioonide ja poseerimise tõttu mitu kohta kõrgemale tõsta. Olgugi, et jalad veidi väiksed ja teravus pole alati tasemel.

No vaadake neid proportsioone. See on krt üks normaalne Pro kulturisti keha, mitte need ülejäänud mutandid oma raseduste ja ebardlike mõõtmetega. :D

2r6ck15.png2jaj7lg.jpgjs1xg6.jpg

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaevalt, et Egle ise tulemusega rahul on ,seda enam ,et varem samas pjedestaalil oldud, kuid sellel spordialal on tihti tulemus prognoosimatu ja ei ole välistatud, et edaspidi uuesti poodiumikohtadele jõutakse. Igal juhul tubli ,et Egle nii pika teekonna ette võttis, loodetavasti kevadine EM kujuneb tulemusrikkamaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea. Kui ma teen noorte spordipoiste seas kihutustööd, et proovige Menś Physiqued, siis vaadates selle seltskonna selja tagant vabaseisu, pean küll kurbusega tunnistama, et selliseid selgasid ei ole isegi paljudel klassikalise kulturismi sportlastel. Õnneks võitis seekord siiski kitsam võistleja ning kõik ei ole veel kadunud! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei tea. Kui ma teen noorte spordipoiste seas kihutustööd, et proovige Menś Physiqued, siis vaadates selle seltskonna selja tagant vabaseisu, pean küll kurbusega tunnistama, et selliseid selgasid ei ole isegi paljudel klassikalise kulturismi sportlastel. Õnneks võitis seekord siiski kitsam võistleja ning kõik ei ole veel kadunud! :)

Jah. Viimasel ajal on paljud eksperdid otse öelnud, et Physique mehed tulevad lavale juba sama kuivalt, kui tipp-kulturistid ning saavad selle eest ka kiita. Ning ülakehad on samuti aina enam kulturistlikumad. Kuna jalgadele eriti tähelepanu pöörama ei pea, siis ilmgselgelt ongi seda lihtsam ülakeha võimsamaks ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jeff Seid on Men's Physique Pro nii, et lootus kadunud kindlasti ei ole. Seidil väike mass ja geneetiliselt jube kehva biitseps (kuju ja kinnitused).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

More free routines and nearly 60 other vids from the AC weekend have now been uploaded on Team-andro.com AC channel. To view them, please click HERE.

post-6888-0-38073300-1393967891_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Dennis Wolf begins his reign as Arnold Classic champion by stopping by the Legends Seminar to talk with Bob Cicherillo & Hany Rambod. After losing to Branch Warren twice, Dennis came into one of the best line-ups in years - and came out as the number 1 contender for the Olympia! See what changes he made, at what point bodybuilders typically mess up their prep and what he will have to do to beat Phil Heath.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jeff Seid on Men's Physique Pro nii, et lootus kadunud kindlasti ei ole. Seidil väike mass ja geneetiliselt jube kehva biitseps (kuju ja kinnitused).

Saad pilti panna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oleks väga õnnelik, kui Shawn Rhodeni ja Brandon Curry tüüpi mehed pidevalt tipus oleksid. Curry on tihti väga madalale asetatud, kuigi minu arust võiks ta ideaalilähedaste proportsioonide ja poseerimise tõttu mitu kohta kõrgemale tõsta. Olgugi, et jalad veidi väiksed ja teravus pole alati tasemel.

No vaadake neid proportsioone. See on krt üks normaalne Pro kulturisti keha, mitte need ülejäänud mutandid oma raseduste ja ebardlike mõõtmetega. :D

2r6ck15.png2jaj7lg.jpgjs1xg6.jpg

Aga mille poolest on nt alumine halvem?:

83e7e_ORIG-D31_2843.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×