Jump to content
wutter

vajaks abi

Recommended Posts

Tervist , küsida on niipalju et ei teagi kust alustada .

Mitte kuidagi ei suuda ma hommikul midagi süüa , lihtsalt vägisi sisse ka ajada on vägaraske , olen proovinud pudru süüa aga pool taldrikut suudan sisse ajada aga rohkem mitte ja siis lööb sisse see hommikune kohvi ja ajab nr 2'le ja tänu kiirele ainevahetusele ongi see pudru läinud :D

Ei oska ennast sööma sundida , tahaks ja oleks vaja rohkem kaloreid päevas tarbida aga peale korralikku söögikorda tuleb päris pikaks ajaks " täis kõhu tunne" ja see kestab kauem kui vaja ( järgmine söögikord peaks peale tulema juba )

-arvutasin oma keskmise kalori hulga ka ära mis ma päevas saan ja see on ca 2k , parematel päevadel 2.5k kätte (kui kohupiim ja puuviljad mängus on ) Ei tea täpselt palju ma päevas vajan aga arvan et sinna 2500 poole. Kaalun muide 71-72 (kõigub seal vahel) ja olen 180 cm pikk .- (arvan et olen ectomorph )

-Treenin 4 korda nädalas jõusaalis

oleks abi vaja hommikusöögiga , kas keegi oskaks aidata kuidas või mida ma peaksin hommikul sööma ? kas proovida väiksemate kogustega ja tasapisi suurendada või siis mingeid "smootie" moodi asju ? või üldse valgusheik ?

oleks abi vaja ka kaloritega , et kuidagi seda arvu suurendada kuna üritan ikkagi treenida lihasmassi ja tean , et selleks vaja süüa süüa süüa ja muidugi ka korralikult treenida .

p.s hetkel ei tarbi mingeid sheike või mass gainereid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellesama pudru peale kasvoi pahklivoid ja/voi mett ja vahtrasiirupit. Kohtu oluliselt rohkem "punni" ei aja, aga kaloraazi saab tublisti ylespoole.

Kui raskusi toidu "sisseajamisega", siis tuleb energiarikkamaid toite syya. Igasugu rasvavabu jm "light -tooteid" valtida. Lihtne.

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellesama pudru peale kasvoi pahklivoid ja/voi mett ja vahtrasiirupit. Kohtu oluliselt rohkem "punni" ei aja, aga kaloraazi saab tublisti ylespoole.

Kui raskusi toidu "sisseajamisega", siis tuleb energiarikkamaid toite syya. Igasugu rasvavabu jm "light -tooteid" valtida. Lihtne.

kas saaksite nimetada neid "light-tooteid" siis tean mida järgminekord poelettidelt varuda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasin silmas, et naiteks kui ostad kodujuustu, kohupiima voi jogurtit, siis ei pea tingimata rasvavabu voi vahese rasvasusega tooteid ostma kui niigi kaloraazi taissaamisega probleeme on.

Ma ei ela juba aastaid Eestis, seega mingeid konkreetseid tooteid ei oska selletottu soovitada.

Rosinatega kohupiim annab rohkem kui moni light-toode jne... Loodan, et said pihta, mida motlesin.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Variant on tõesti hommikul kalorid sisse juua, sest kaloreid sisse juua on alati lihtsam. Üks variant on alustada mahlaga, kuid ma siiski soovitaks midagi tummisemat. Tee sheik näiteks 3.5% piimaga. Tee smuutisid kuhu paned piima, banaani, maapähklivõid, mett ja kaerahelbeid näiteks. Samas ka kõiksugu marjadega smuutid väga teretulnud, kuid võid sinna veel lisada valgupulbrit või kohupiima. Kui kookose maitse meeldib võid ka kookospiimaga teha. Proovi hommikul näiteks kohupiimatoru süüa või tee munaputru, mõlemad pehmemad toidud, lähevad kergemini alla. Söö jogurtit, koore oma e 5%-list jne
Ja ära muretse, linnuke sa pole, see kui pärast kohvi kohe nr2-le lähed, siis see pole puder, mis just sõid, vaid terve öö "hoitud" eelmise õhtu produkt. Probleem võib olla ka selles, et ajad kohe hommikul kohviga söögiisu ära. Enda noormehe sain hommikul edukalt sööma nii, et enne kohvi joomist võtab 3-4 ampsu midagi ja alles siis joob kohvi. See "ärata üles" nö söögiisu tal. Proovi ka midagi sarnast.

Igastahes edu ja head katsetamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Variant on tõesti hommikul kalorid sisse juua, sest kaloreid sisse juua on alati lihtsam. Üks variant on alustada mahlaga, kuid ma siiski soovitaks midagi tummisemat. Tee sheik näiteks 3.5% piimaga. Tee smuutisid kuhu paned piima, banaani, maapähklivõid, mett ja kaerahelbeid näiteks. Samas ka kõiksugu marjadega smuutid väga teretulnud, kuid võid sinna veel lisada valgupulbrit või kohupiima. Kui kookose maitse meeldib võid ka kookospiimaga teha. Proovi hommikul näiteks kohupiimatoru süüa või tee munaputru, mõlemad pehmemad toidud, lähevad kergemini alla. Söö jogurtit, koore oma e 5%-list jne

Ja ära muretse, linnuke sa pole, see kui pärast kohvi kohe nr2-le lähed, siis see pole puder, mis just sõid, vaid terve öö "hoitud" eelmise õhtu produkt. Probleem võib olla ka selles, et ajad kohe hommikul kohviga söögiisu ära. Enda noormehe sain hommikul edukalt sööma nii, et enne kohvi joomist võtab 3-4 ampsu midagi ja alles siis joob kohvi. See "ärata üles" nö söögiisu tal. Proovi ka midagi sarnast.

Igastahes edu ja head katsetamist!

Enda noormehe saaks ka palju lihtsamalt hommikul näljaseks ;) ja oi kui ärkvele!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×