Jump to content
Neiu321

Kaal ei lange kuidagi, pigem tõuseb.

Recommended Posts

See tuleneb pikast ajast ekstreem tingimustest.. Väga jabur näide. Pm sa ütled, et tahad kaalu langetada siis söö vett ja leiba kord päevas ja nii mitmeid kuid järjest.. Wtf

Umbes täpselt nagu Imre Vähi toitub :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tuleneb pikast ajast ekstreem tingimustest.. Väga jabur näide. Pm sa ütled, et tahad kaalu langetada siis söö vett ja leiba kord päevas ja nii mitmeid kuid järjest.. Wtf

Mul on inimeste tagasiside olemas. Nad on kaalunud oma igapäevased toidukogused ja need on tõesti väikesed võrreldes sellega, mis peaks tabelite järgi olema.

Ja minu kehakaal hakkabki siis langema, kui ma söön pmst. ainult vett ja leiba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris kindlasti ei tulnud Leningradi blokaadi ajal inimestel kõhulihased nähtavale alakaloraazis ringi käies. Kõigepealt läksid lihased, siis alles rasv järgi.

Rohkem tuleb sellepärast süüa, et keha hakkaks ise tahtma ennast liigutada, tahtejõust üksi ei piisa enamusel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pidev säästureziimi mantra. Söö 5 korda päevas, muidu lähed säästureziimile. Ja ometi räägime iga päev säästmisest. Otsime võimalikult säästlikku autot, väikese küttearvega maja ...

Biogerontoloogid räägivad, et vananemine ja kasvamine on põhimõtteliselt samad protsessid. Sportlastel on selgelt huvi saavutada võimalikult kiire kasv ja hoida ainevahetus seetõttu maksimumi peal.

Kuid kas seda peaks tegema kõik?
Lähete te remonditöökotta oma autoga ja kurdate, et "vaadake, mis sellel autol viga on, on hakanud kuidagi vähe rüüpama". Ja foori taga sõtkute pidevalt pedaali, sest tühikäigul ju kulub nii vähe kütust?

Ma arvan, et see on meie soov pidevalt õgida ja seda õgimist nautida. Ah, ka ise sööks heameelega iga päev värsket krõbedat saia, tumedat šokolaadi, küpsetatud liha ja krõbistaks piparkooke. Aga tuleb teha trenni ja närida seejuures ikka juurikaid ja hoida eemale valgest suhkrust ja jahust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et see on meie soov pidevalt õgida ja seda õgimist nautida. Ah, ka ise sööks heameelega iga päev värsket krõbedat saia, tumedat šokolaadi, küpsetatud liha ja krõbistaks piparkooke. Aga tuleb teha trenni ja närida seejuures ikka juurikaid ja hoida eemale valgest suhkrust ja jahust.

Kes ütleb, et "tuleb" ? Mis siis juhtub kui sööd iga päev midgi valgest jahust ja suhkrust?

See "säästureziimi" jutt üldiselt ei pea paika jah.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib küll ameerika auto, minmaalne nõue: V6 peab kindlasti olema.

Ma alla V8 ei mängi. :D

14742_100941986601344_6412483_n.jpg

Interneti võlud. Teema lõpuks käib ikka e-peeni võrdlemine. :lol:

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Te ju käite jala koguaeg ja sõidad bussi ning taksoga,siis võib tõesti auto olla v 12 :D

Just. :D

Igapäevaselt sellega sõites oleks tõesti kogu aeg näpud põhjas. Minu ratsionaalne ajupool kisab juba ammu, et mine ja müü maha. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alla V8 ei mängi. :D

14742_100941986601344_6412483_n.jpg

Interneti võlud. Teema lõpuks käib ikka e-peeni võrdlemine. :lol:

Have no idea, mis on e-peen, aga tuletan loogiliselt :)

Ei, teemat (mittelõpuks) läbivaks käib vahel võimalusel iroonia, kellel tabatav, kellele mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta kaal, mine rõdule ja vaata, et kedagi all ei oleks ja viska ta alla. Ära lihtsalt viska vaid pane jõud kah taha, kulutad rohkem kcal. Võib tunduda kui naljana aga täitsa tõsiselt, ma millegipärast arvan, et Sa kaalusid ennast ikka väga tihti iga päev ühe korra, kui mitte rohkem? Kaaluda võiksid ennast 1 korra nädalas, minul on näiteks selleks päevaks esmaspäev. Ärkan üles ja kergendan ennast WC's ja lähen ja kaalun ära ennast, ja kirjutan üles, nagu muuseas. Tegelikult ei ole kaalul tähtsust vaid pigem on tähtis on see mis ütleb Sulle Sinu parim sõber- peegel ja muidugi kuidas Sa ennast tunned. Sinu kaalu ja pikkuse suhet vaadadest hakkan ma küll mõtlema, et mida Sul sealt veel ära võtta on? Kuna Sa tegeled aktiivselt ka spordiga, siis eeldan, et Sul on rohkem lihaseid kui modellidel. Ja siit ka soovitus, pane kinni E1, MTV jms. fashion kanalid, ära aja numbreid taga vaid ela tunde ja peegelpildi järgi.

PS: Soja on mürk, aga rasvapõletuse eesmärgil on ta parim valgu pulber Sulle.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasuta lõunaid pole olemas. See raha mis sa kokku hoiad küttekulu pealt, tambib keegi kaasaegse diiselauto hädade sisse mis kehvemal juhul nullib pikaks ajaks kasumi ära võrreldes suure pommikindla vabalthingava bensukaga.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tasuta lõunaid pole olemas. See raha mis sa kokku hoiad küttekulu pealt, tambib keegi kaasaegse diiselauto hädade sisse mis kehvemal juhul nullib pikaks ajaks kasumi ära võrreldes suure pommikindla vabalthingava bensukaga.

OEH ära hakka lolli juttu ajama. Tegelen ise VAG grupi autodega ja sellel mootoril pole ühtegi kallist asja, mis nüüd rahakotile haiget teeks. Kui tahad vaielda tule Audi klubi foorumi ja teeme seda seal. See foorum pole nüüd päris selleks õige koht. Loomulikult oleneb mootoritest mida võrrelda, aga hetke võrdlus oleks liiga mõtetu. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tegemist on Audiga, siis ei aitäh :) Audiomanikuga vaielda on lootusetu üritus.

Vaadates, milline oli su eelmine psotitus, siis siit ka midagi enamat ei oodanud. Ka ise olen suur ameeriklaste fänn ja loodetavasti tuleb kaks tükki järgmine aasta minu aeda juurde neid. :) Ise remondin kõiki autosi praktiliselt. alustades prantslastest kuni mille taheseni välja. Ilmselgelt sina sellega ei tegele ja su ülejäänud eelarvamustele ka ei vasta. Las mehed teevad oma asju ja poisikesed arvavad edasi, et on kõige targemad. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×