Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Ma vaatasin, et mõned mehed on tabelist puudu ja võtsin endale õiguse tabelit uuendada :)

Top Mehed -

MirkoMiilits - 105 kordust

mr815 -105 kordust

Oskar - 102 kordust (väljaspool arvestust)

Fdvk - 96 kordust

Markus Männik - 92 kordust (väljaspool arvestust)

Maikal -90 kordust

Millermilx 87 kordust

b1rk - 83 kordust

Kops - 80 kordust

Raimond Kääru - 76 kordust

MartinKink - 67 kordust

Andri Erik Külaviir - 60 kordust

Lexusl - 60 kordust

Kirp - 56 kordust (väljaspool arvestust)

a n d y - 50 kordust

Urtz - 40 kordust

Loodan, et keegi meestest kahe silma vahele ei jäänud...

Muudetud kasutaja a n d y poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahele on jäänud minu arust Maleva oma 103 kordusega ja lugesin ka Mirko kordused kolmel korral koguni üle, igatpidi jääb see 105 - s kükk 5 - st minutist välja. Minu arvates sai nõnda. Ok, kui 5 - ndal minutil on kükk tegemisel, mis iganes faasis, siis selle peaks ikka ära lugema, aga pärast 5 - nda minuti ettelöömist uuele kükile mindud kordust ei peaks enam lugema. Seega mr105 peaks siis hetkel edetabeli liider olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jään juba järgmise kuu harjutust ootama. Väga hea on ka see, et on palju osavõtjaid ja loodan, et tuleb veel juurdegi.

Kuidas muidu teil jalad järgmistel päevadel on peale küki maratoni?

Mul endal on ikka väga hull lihasvalu reie esiosas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuna käib korralik rebimine, siis peaks siin teemas hakkama tõesti ilmselt kohe selline ametlik kohtunik mõne moderaatori näol tegutsema. Sest, väljakutse on suur, soov on suur ja sellisel tasemel maksab juba iga kordus. Et korrigeerides veel eelnevat, siis peaks Mirko olema oma 104 - 105 kordusega hetkeliider.

Muudetud kasutaja Oskar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MirkoMiilits - 105 kordust


mr815 - 103 kordust


Oskar - 102 kordust (väljaspool arvestust)


Fdvk - 96 kordust


Markus Männik - 92 kordust (väljaspool arvestust)


Maikal -90 kordust


Millermilx 87 kordust


b1rk - 83 kordust


Kops - 80 kordust


Raimond Kääru - 76 kordust


MartinKink - 67 kordust


Andri Erik Külaviir - 60 kordust


Lexusl - 60 kordust


Kirp - 56 kordust (väljaspool arvestust)


a n d y - 50 kordust


Urtz - 40 kordust



Selline peaks reaalne seis olema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahele on jäänud minu arust Maleva oma 103 kordusega ja lugesin ka Mirko kordused kolmel korral koguni üle, igatpidi jääb see 105 - s kükk 5 - st minutist välja. Minu arvates sai nõnda. Ok, kui 5 - ndal minutil on kükk tegemisel, mis iganes faasis, siis selle peaks ikka ära lugema, aga pärast 5 - nda minuti ettelöömist uuele kükile mindud kordust ei peaks enam lugema. Seega mr105 peaks siis hetkel edetabeli liider olema.

Siis polegi muud, kui tuleb homme anda selle aasta viimane lahing. Vähemalt on motivatsioonilaks nüüd sees ja igatepidi hea võistlus olnud. Paneb eelkõige vaimu proovile ja tõmbab parajalt rihmaks ära. Kas mr815 teeb ka uue katse?

Janar, hea töö soorituste jälgimisel ja võistluse nö ohjes hoidmisel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panen Rücki uuenduse ka esilehele. Ma ise väga vabandan, pole siin kõva jälgija, seega esilehel võis tõesti vigu olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jään juba järgmise kuu harjutust ootama. Väga hea on ka see, et on palju osavõtjaid ja loodan, et tuleb veel juurdegi.

Kuidas muidu teil jalad järgmistel päevadel on peale küki maratoni?

Mul endal on ikka väga hull lihasvalu reie esiosas.

Reie esiosa on peale neid kükke ikka väga valus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohtuniku osas peaks see olema ilmselt keegi, kes ise osa ei võta. Kuigi Janar võiks selle ülesande enda kanda võtta kui tahtmist ja soovi on, nvn võistled väljaspool arvestust :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jään juba järgmise kuu harjutust ootama. Väga hea on ka see, et on palju osavõtjaid ja loodan, et tuleb veel juurdegi.

Kuidas muidu teil jalad järgmistel päevadel on peale küki maratoni?

Mul endal on ikka väga hull lihasvalu reie esiosas.

Esimest korda proovides ja "ainult" 2 minutit kuuma andes, oli järgmine päev küll veidi naljakas käia nagu oleks tuimad pakud all B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noormees tegi 72 kordust ja sina panid reaalselt enda raha selle tulemuse peale. Antud hetkel on sellest parema tulemuse teinud 9 inimest - 2 neist väljaspool arvestust. Mis tunde see teistes peab tekitama kui sina jonnakalt ühte inimest promod ning tõstad vähem võimeka inimese võimekamatest esile ? Mis õigus sul selleks on ? Ma arvan, et sa tekitad oma lahmimisega ka Fdvk´s ebameeldivustunnet.

Sina jahud siin mingist potentsiaalist. Medaleid jagatakse tehtud tulemuse ja mitte millegi muu põhjal.

Mul on väga palju võimekaid sõpru - ehk peaks neile jagama hoopis auhinnad - neil on nii palju potentsiaali, et voolab üle äärte - kas te siis ei usu mind või ?

72 ? needless to say more.

Lao aga neid miinuseid, see näitab lihtsalt lisaks, kui analüüsi- ja süvenemisvõimetud need jõmmid siin on.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

72 ? needless to say more.

Lao aga neid miinuseid, see näitab lihtsalt lisaks, kui analüüsi- ja süvenemisvõimetud need jõmmid siin on.

Millest sa aru ei saa ? Fdvk tegi 72 - Janar lisas vana video kus oli tema tulemus 100 - Kirp lisas video kus oli 56 kordust ja sinul oli juba võtja teada (kuigi võistlus oli kaks päeva kestnud). Kui sa vaatad praegust tabelit, siis see 72 kordust on kaheksal või üheksa inimese poolt üle tehtud.Jah - ma saan aru, et ta tegi nüüd võistluse lõppfaasis 96 kordust, kuid praegu käib jutt sellest, et sina kroonisid ta juba võitjaks 72 kordusega. Loe vanemaid postitusi ja vii end asjaga kurssi ennem kui prääksud siin.

Ei maksa sõnu loopida kui ei suuda öeldu eest seista.

E:Sa lihtsalt ei saa aru, et sa eelistad üht osalejat teisele - põhjendamatult. Ma pole hasartmängudega ja kellegi peale panustamisega tuttav. Kuid ma olen üpris kindel, et kui sa panustad hobusele , kes kaotab ( kuid sinu arvates on tugev) jääd sa oma rahast ilma.

Lootusetu juhus - mine suusatama ja vaata, et üle ei pinguta, tervisesportlane.

Muudetud kasutaja Erkko poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub, et Erkko on foorumi kõige kõvem mees, kohe vaja lahmima ja tüli norima hakata. Teised tunnevad headest sooritustest ja maksimaalsest pingutusest rõõmu ja tema tuleb siia sappi pritsima. Siis veel oleks mingil määral õigustatud, kui ta ise ka võistlusest osa võtaks, aga oh ei. Ilusat päeva kõigile :)

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millest sa aru ei saa ? Fdvk tegi 72 - Janar lisas vana video kus oli tema tulemus 100 - Kirp lisas video kus oli 56 kordust ja sinul oli juba võtja teada (kuigi võistlus oli kaks päeva kestnud). Kui sa vaatad praegust tabelit, siis see 72 kordust on kaheksal või üheksa inimese poolt üle tehtud.Jah - ma saan aru, et ta tegi nüüd võistluse lõppfaasis 96 kordust, kuid praegu käib jutt sellest, et sina kroonisid ta juba võitjaks 72 kordusega. Loe vanemaid postitusi ja vii end asjaga kurssi ennem kui prääksud siin.

Ei maksa sõnu loopida kui ei suuda öeldu eest seista.

Ennem...enne, on see sõna.

Aga ma viisingi end enne kurssi, ütlesin siis, et Fdvk on kõva kutt, ja panuseid pannaksegi tuleviku peale - mis selle mõte siis veel oleks? Ma seisan öeldu eest. Sina, aga, tee selgeks terminid. Uuri, mis toimub, kui tehakse panuseid ja kuidas edasi asjad kulgevad..

Lisaks: oled kunagi kuulnud väljendist "kellelegi panust tegema" ? Ilma, et reaalset RAHA mängus oleks - lihtsalt väljendamaks oma poolehoidu ja usku kellessegi? Uskumatu, et täiskasvanud mehele peab lapse moodi seletama.

Sul, tundub, on üldse asjad väga sassis, oled ehk liiga vapustavat pilti peeglist näinud ning see enesehinnangule ootamatult hästi mõjunud.

Muide, 96 ei ole 72.

Võiks lõpetada selle eidekisa. Mult ei tule lisa.

Fdvk on tugev :D

Ja kui lugemisoskusega (ikka see funktsionaalne osa) on kehvasti, võiks lasta endale seletada:

Mina panen oma raha igal juhul Fdvk peale kokkuvõttes.

Mida see lause tähendab. Kuskil ei ole öeldud, et mind huvitas,mis seis oli peale 3 osaleja videosid, vaid "kokkuvõttes". Ei ole piisavalt selgelt kirjas?

Muudetud kasutaja Marxengel poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaameranurk on tõesti veidi halb, eks proovin homme kellegi filmima saada profiilis. Ma üldjuhul lasen alla paralleeli - pool/veerandkükiga tõmbaks mu jala jubedalt täis ja ei saaks kindlasti sellist numbrit. Reeglid peaks järgmistel võistlustel täpsemad olema - mis nurga alt filmida, kas kangi võib ära panna, kui sügav kükk jne. Inimesed kipuvad muidu leiutama ;).

Võin sulle omme operaatoriks tulla kui ikka Kristiine MF tuled nii u 11-12 paiku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Millest sa aru ei saa ? Fdvk tegi 72 - Janar lisas vana video kus oli tema tulemus 100 - Kirp lisas video kus oli 56 kordust ja sinul oli juba võtja teada (kuigi võistlus oli kaks päeva kestnud). Kui sa vaatad praegust tabelit, siis see 72 kordust on kaheksal või üheksa inimese poolt üle tehtud.Jah - ma saan aru, et ta tegi nüüd võistluse lõppfaasis 96 kordust, kuid praegu käib jutt sellest, et sina kroonisid ta juba võitjaks 72 kordusega. Loe vanemaid postitusi ja vii end asjaga kurssi ennem kui prääksud siin.

Ei maksa sõnu loopida kui ei suuda öeldu eest seista.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin sulle omme operaatoriks tulla kui ikka Kristiine MF tuled nii u 11-12 paiku.

Tänud pakkumast! Mul sõltub homme kogu päeva esimene pool ühest tööasjast. Ilmselt pean peale lõunat Virus hoopis tegema, sest see 19.00-ni avatud. Võtan naise kaasa ja lasen filmida + ta saab mu peale lõpuheitluses kindlasti karjuda ja suurest hirmust panen äkki veel erilise turboga (y).

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka huvi pärast proovida väikest väljakutset. Natukene kahele tugevale Eesti naisele konkurentsi, kolm on kohtu seadus.
Varem pole teinud ja eesmärki polnud. Täna oli jala päev, panin käepärase telefonilutsu filmima.
Kahjuks polnud mul stopperit käepärast või kedagi, kes oleks aega võtnud.

Kui teha midagi, siis endale tundub, et aeg läheb kiiremini.

Kükkimise ajaks kulus 3.35 minutit soovitusliku 5 minuti asemel.
Kükke tuli 80 kordust.

Mida rohkem olin teinud, seda kergemaks kang muutus. Samas kuna olen alaselja poole pealt suht invaliid, siis vöögi enam väga lõpus ei aidanud, suht valusaks läks ära.
Tehnika on mul kole, põlved liiguvad liiga ette, suuremalt jaolt olen seljaga kükkija, kuna see mul tugev.

Usun, kui keegi oleks olnud kõrval stopperiga ja ergutamas, oleks tulnud 100x ikka ära (1.25 min jäi veel üle). :)
Aga mis siin ikka oletada. Kuna esmakordselt tegin, siis teeks homme uuesti, aga usun, et jalad pole selleks ajaks taastunud.

Head vaatamist, veidi sõjakisa tuli ka...

http://www.youtube.com/watch?v=yKqucErGKDM&feature=youtu.be



  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jään juba järgmise kuu harjutust ootama. Väga hea on ka see, et on palju osavõtjaid ja loodan, et tuleb veel juurdegi.

Kuidas muidu teil jalad järgmistel päevadel on peale küki maratoni?

Mul endal on ikka väga hull lihasvalu reie esiosas.

Kõige "mõnusam" valu on minu kogemuse põhjal ülejärgmisel päeval.

Ja kõige tundlikumad olid nelipea sisemised pead :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuni viimase hetkeni mõtlesin, et kas ikka proovin seda asja, sest jõutõstjana mul pole selline katsumus lihtsalt vajalik ning oleme ausad, mind isiklikult nii pikk aeg ja nii väike raskus eriti ei motiveerinudki, aga lubanud olin ja mis siin ikka, tegin oma tavapärase jalatrenni ette ära ja trenni lõpus proovisingi siis seda. Nagu ikka jõutõstjatel juhtub, siis jalg oli täis juba 25 korduse peal, kuid korduste arvu pigem mõjutas see, et selg läks ka täis. Jalgades oleks olnud varu veel küll. :D :D :D
Igatahes tuli selline asi välja:

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka huvi pärast proovida väikest väljakutset. Natukene kahele tugevale Eesti naisele konkurentsi, kolm on kohtu seadus.

Varem pole teinud ja eesmärki polnud. Täna oli jala päev, panin käepärase telefonilutsu filmima.

Kahjuks polnud mul stopperit käepärast või kedagi, kes oleks aega võtnud.

Kui teha midagi, siis endale tundub, et aeg läheb kiiremini.

Kükkimise ajaks kulus 3.35 minutit soovitusliku 5 minuti asemel.

Kükke tuli 80 kordust.

Mida rohkem olin teinud, seda kergemaks kang muutus. Samas kuna olen alaselja poole pealt suht invaliid, siis vöögi enam väga lõpus ei aidanud, suht valusaks läks ära.

Tehnika on mul kole, põlved liiguvad liiga ette, suuremalt jaolt olen seljaga kükkija, kuna see mul tugev.

Usun, kui keegi oleks olnud kõrval stopperiga ja ergutamas, oleks tulnud 100x ikka ära (1.25 min jäi veel üle). :)

Aga mis siin ikka oletada. Kuna esmakordselt tegin, siis teeks homme uuesti, aga usun, et jalad pole selleks ajaks taastunud.

Head vaatamist, veidi sõjakisa tuli ka...

http://www.youtube.com/watch?v=yKqucErGKDM&feature=youtu.be

Eli, sa võiks vabalt ka 60sega proovida ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×