Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Ok, kui juba valimiseks ja hääletamiseks läks :D, oleksin siis ise ka selle poolt:

10 kang pea kohal kätel kükki

10 seistes surumist eest (nõksuga)

10 eeskükki

10 surumist seistes eest (nõksuga)

10 tagakükki

3 ringi kokku 150 korda 50 kg - ga, kontrollaeg 5 minutit. Kui selle ajaga oma 150 kordust tehtud ei saa, jääb see korduste arv, mis viie harjutuste peale kokku 5 minuti sisse mahub.

Aga, eks näeb, mis siis sõelale lõpuks jääb :D...

Muudetud kasutaja Oskar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No nagu ma eile või täna kirjutasin, et kui võitja õhtuks ei kirjuta miskit siis otsustame ise. Anname siis homme 12:00'ni aega, kui miskit ei tule siis teeme Janari oma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis võitja sõnavõtust saab?

Lubage vastata võitja eest: ta pole küll arvatavasti siia jõudnud, aga ma usun, et tal on päris ükskõik.

Rene: soovitaks veel mõelda plangule, siin võiks tulla ju 10 + minuteid, mis võiks ju päris huvitav olla.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, kui juba valimiseks ja hääletamiseks läks :D, oleksin siis ise ka selle poolt:

10 kang pea kohal kätel kükki

10 seistes surumist eest (nõksuga)

10 eeskükki

10 surumist seistes eest (nõksuga)

10 tagakükki

3 ringi kokku 150 korda 50 kg - ga, kontrollaeg 5 minutit. Kui selle ajaga oma 150 kordust tehtud ei saa, jääb see korduste arv, mis viie harjutuste peale kokku 5 minuti sisse mahub.

Aga, eks näeb, mis siis sõelale lõpuks jääb :D...

Ega siin puhkamsieks aega ei jää küll, 2sek kordusele kui 150 kordust teha. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas naistele 35 kg äkki???

Enda eest rääkides, siis kardan, et kükkida kang sirgetel kätel pea kohal oleks juba võimatu, kuna pole seda kunagi enne teinud. Peaks kõigepealt tühja kangiga asja selgeks saama :D

Õla surumisel 35kg oleks ka liiga palju, muidu läheks juba max jõu tegemiseks.

Teeks ettepaneku naistel teha üldse harjavarrega see nali läbi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lubage vastata võitja eest: ta pole küll arvatavasti siia jõudnud, aga ma usun, et tal on päris ükskõik.

Rene: soovitaks veel mõelda plangule, siin võiks tulla ju 10 + minuteid, mis võiks ju päris huvitav olla.

Kui Rene on võitja esindaja siis ju asi otsustaud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise üritasin ka võrrelda 5 minuti jooksul tehtud küki korduseid ja antud väljakutset ehk summaarset 150 kordust versus enda tehtud 113 kükki. See kaks seeriat nõksuga surumist seal keskel ilmselt kiirendab kogu seda asja (peaks kiirendama), kuna seistes surumise kordus kestab ilmselt oluliselt vähem kui kükikordus, seega vähemalt teoorias, vähemalt teoorias :D peaks see 150 kordust 5 minuti sisse mahtuma, aga võin vabalt ka eksida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Rene on võitja esindaja siis ju asi otsustaud :)

:-) Leho krt :-).

Ma usun, et tal ükskõik, mis tehakse järgmisena, aga plank oli ikka minu ettepanek, mitte Alexi mõte :-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise üritasin ka võrrelda 5 minuti jooksul tehtud küki korduseid ja antud väljakutset ehk summaarset 150 kordust versus enda tehtud 113 kükki. See kaks seeriat nõksuga surumist seal keskel ilmselt kiirendab kogu seda asja (peaks kiirendama), kuna seistes surumise kordus kestab ilmselt oluliselt vähem kui kükikordus, seega vähemalt teoorias, vähemalt teoorias :D peaks see 150 kordust 5 minuti sisse mahtuma, aga võin vabalt ka eksida.

Einoh, tore oleks seda vaadata küll :D

Ise arvatavasti sellest osa ei võtaks, kuna surumine on mul hetkel treeningplaanis väga nõrgalt esindatud ja õlad üldse nõrgad kohad.

Ei riski vigastusega!

Vbl teen oma raskustega lihtsalt huvi pärast selle läbi?

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oleks ka plangu poolt. Seda saavad põhimõtteliselt kõik teha, ei ole vaja abivahendeid ning jõusaali.

Suruks selle läbi!!! :-)

Pole vaja ühtegi vahendit ja igaüks saab ju osaleda tegelt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Või selline võistlus kus tuleb teha 10 kordust rinnalt surudes 60kg kangiga, kes saab kõige pikema aja kirja on võitnud. Reeglid: Kang peab koguaeg liikuma, all või üleval asendis puhkama ei tohi jääda ja lihtsalt poole peal hoida ei tohi, kang peab vaikselt ikka liikuma. See harjutus rõhub hästi negatiivset faasi, algul tundub küll, et on kerge aga kui 5 kordust on tehtud siis enam nii aeglaselt küll ei jõua teha. :D Muidu plankingu mõte ka ok.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plank on igav seal pole midagi vaadata ja pikaks läheb.

Keegi teadis rääkida, et üks reaalse lahingukogemusega snaiper oli suutnud tunde plangus olla.

JÕUTÕMME on hea, seal on lihtne kordusi lugeda.

PS. Kas youtube tavakontol ei olnud mitte ajaline limiit 10 või 15 minutit? Kunagi vähemalt oli.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka seda meelt, et võiks olla dünaamilist liikumist (seega see variant mis Janar pakkus), mis on huvitavam ka vaadata. Raskuste osas ehk teha 45kg (või 50kg) mehed ja 25 (või 20kg) naised.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, kui juba valimiseks ja hääletamiseks läks :D, oleksin siis ise ka selle poolt:

10 kang pea kohal kätel kükki

10 seistes surumist eest (nõksuga)

10 eeskükki

10 surumist seistes eest (nõksuga)

10 tagakükki

3 ringi kokku 150 korda 50 kg - ga, kontrollaeg 5 minutit. Kui selle ajaga oma 150 kordust tehtud ei saa, jääb see korduste arv, mis viie harjutuste peale kokku 5 minuti sisse mahub.

Aga, eks näeb, mis siis sõelale lõpuks jääb :D...

Nõksuga tähendab svungi (jalaga võib hoogu anda aga varbad ei tohi maast lahti tulla) mitte tõukamist ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×