Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Ahja, ning kuna minu 'favoriit' siiski sel korral 1. ei tulnud (ma ei tea, kas Alex kvalifitseerub mitte-profiks - oli vist see eeltingimus?) ja pikalt ei näe põhjust jahuda, kohe kui võitja oma aadressi annab, saadan selle oma panustatud PRIIZI talle sobivasse kohta välja. Ta ei pea tulema kuskile järele, tuuakse koju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jääme ootama Alexi poolt uut harjutust. Võiks tulla siis mõne päeva jooksul koos videoga.

Poolkükid jah ei tahaks väga ära lugeda kui siis pool. Arvan, et enamus minuga nõus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on nüüd ainet mõtlemiseks küll ja veel :D, aga üldiselt mul on oma loogika juba selle kohta olemas, et kuidas Alex nii palju jõudis. Teooria on selline, et ma arvan, et tema maxtulemus (lühike seeria) suure raskusega on nii võimas, et see 60 kg - ga kükkimine on tema jaoks põhimõtteliselt nagu oma keharaskusega tegemine. See ei kahanda muidugi asjaolu, et vastupidavus peab samuti ikkagi väga hea olema. Loogikavastane ongi tema kui jõutõstja puhul see, et ta kestis pärast esmast kiiret algust hästi edasi. Enamus, kes on kükkinud, "laovad" algul nii palju kui tuleb ja siis kukuvad ära, mis viib lõpptulemuse ka alla.

Aga supertulemus veelkord, maailmameister küll ja lühikest seeriat teeb loomulikult maailmaklassist, aga et ta tuleb ja sellise pika seeria paugutab, minu jaoks "suhteliselt mees metsast" :D. Ja vaevalt, et seda keegi teinegi oskas oodata. Aga mida on põnev oodata on see, millise väljakutsega Alex selleks kuuks siis välja tuleb...

No tegelt mina teadsin, et ta kükib kõik üle- teatud põhjustel ja soovitasin tal see asi ära teha :-).

Ta ei tee ainult jõutõstmist (ja seda imekspandavam on see, et ta on maailma parim ka jõutõstmises) :-).

Sellist annet lihtsalt ei leiagi vist.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tegelt mina teadsin, et ta kükib kõik üle- teatud põhjustel ja soovitasin tal see asi ära teha :-).

Ta ei tee ainult jõutõstmist (ja seda imekspandavam on see, et ta on maailma parim ka jõutõstmises) :-).

Sellist annet lihtsalt ei leiagi vist.

Renku kossu ta igaljuhul mängimas ei käi nagu Viljandis veendusin.... :D . Aga kuulu järgi poksimas käib küll ja sealt ka võhma tuleb... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks teha nii, et iga osaleja, kes lööb üle nn. hetke parima tulemuse, paneks kohe ka oma soovi uueks katsumuseks. Juhuks kui võidab. Samas saaks ka teised igast häid mõtteid ja siis oleks näiteks 1. veebruar kohe uus asi teada ja saaks kuuma hakata andma :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks teha nii, et iga osaleja, kes lööb üle nn. hetke parima tulemuse, paneks kohe ka oma soovi uueks katsumuseks. Juhuks kui võidab. Samas saaks ka teised igast häid mõtteid ja siis oleks näiteks 1. veebruar kohe uus asi teada ja saaks kuuma hakata andma :)

Minu arust hea idee :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui Laura on väljaspool arvestust, siis on Eli võitnud. Tegin selle raske töö ära ja sirvisin kõik lehed läbi. Palju õnne Eli :)

Jah, kuna Agnes ei teinud uut katset, kus ta kaamera oleks kauem filminud, siis Eli võib oma Puddingule järele tulla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtuks harjutust ei tule siis võin ise teha.

Pigem võiks homme hääletuse kokku panna. Ülehomme hääletada ja üle-ülehomseks oleks harjutus olemas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatsin Janarile kirja, et ta mõtleks välja, sest tal kindlasti mõni hea harjutus ja ma usun, et kõik on sellega nõus.

Vahepeal oli ka Markus Männikul hea idee võistluseks. Kindlasti on ka Janaril mõni maasikas varuks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise arvan et ükskõik mis harjutuse ka te välja ei paku on meil enamvähem ka järgmie kuu võitja teada :D, põhimõtteliselt hakkaks see olema stiilis- Alex mõtleb harjutuse ja paneb selle 99,9 % tõenäosusega kinni. Sama kordub ka järgmisel kuul jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise arvan et ükskõik mis harjutuse ka te välja ei paku on meil enamvähem ka järgmie kuu võitja teada :D, põhimõtteliselt hakkaks see olema stiilis- Alex mõtleb harjutuse ja paneb selle 99,9 % tõenäosusega kinni. Sama kordub ka järgmisel kuul jne.

Ära alahinda Janarit :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise arvan et ükskõik mis harjutuse ka te välja ei paku on meil enamvähem ka järgmie kuu võitja teada :D, põhimõtteliselt hakkaks see olema stiilis- Alex mõtleb harjutuse ja paneb selle 99,9 % tõenäosusega kinni. Sama kordub ka järgmisel kuul jne.

BMW M3-le ei saa ka ükski auto vastu, ikka on rada autosi täis ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Saatsin Janarile kirja, et ta mõtleks välja, sest tal kindlasti mõni hea harjutus ja ma usun, et kõik on sellega nõus.

Täitsa nõus sellega :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nüüd ei saa aru ja ei taha võitjale liiga teha aga mis sai sellest, et mitteharrastussportlased osalevad võistlusväliselt?
Nii sai ka Janariga ju kokku lepitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×