Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Oled sa kellegilt "seda" küsinud?

Siis oleks pidanud kõik inimesed FB-s läbi küsima. Mind ju tiimi FB foorumist võeti maha- ei kõlba enam.

Just sel ajal kedagi tiimiomadest trennis ka enam polnud. Tegingi pigem nsm naljapärast, saan ka ise siis hakkama.

Aga see selleks.

Häid pühi!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

113 kükki...

Minu viimane „sõna“ selle kuu väljakutsesse viimase videopostituse näol. Taas läks tegemise ajal lugemine segamini ja algselt sain 112, kuid hilisemal korduval ülelugemisel saan 113 kükki. Tõsi, viimane 113 – s kordus jääb samuti sinna 5 minuti täitumise peale, kuid, kui see on teistel ära loetud, siis miks ei peaks minul lugema. Eks on siis näha, kas sellest piisab või paneb keegi ikka üle...

Sooritus siin:

  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus nüüd hakati paugutama alles :-). Täna ei õnnestunud katset teha, aga tahaks kindlasti ühe ringi veel proovida. Kuigi täna saab võistlus läbi, siis 1-2 jaanuaril on võimalus mul olemas. Jooseplaosi tulemus kordustelt on muidugi klass omaette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin Alexile niikaua pinda, kuni lõpuks kangi selga võttis:

ja ega muidugi Marko ei saanud ka ju istuma jääda (video ilmub mingi aja pärast siia alla):

Marko videos läks vahepeal lugemine sassi. Tegelikult oli 111 kükki, mitte 110 nagu videos öeldud. Ja muidugi Alexi meeletu jõud ja vastupidavus on ikka täiseti müstiline.

Head aastavahetust ja pehmet jalga ;)

  • Upvote 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin, et enne tudile minekut uuendaks seisu ära

1. Alex -140 kordust

2. Jooseplaos - 121 kordust (vaieldav, otsuse peaks tegema teemaalgataja)

3. Oskar - 113 kordust (väljaspool arvestust)

4. mr815 - 111 kordust

5. MirkoMiilits - 105 kordust

6. Fdvk - 96 kordust

7. Maikal -95 kordust

8. Markus Männik - 92 kordust (väljaspool arvestust)

9. Millermilx 87 kordust

10. b1rk - 83 kordust

11. Kops - 80 kordust

12. Raimond Kääru - 76 kordust

13. MartinKink - 67 kordust

14. Andri Erik Külaviir - 60 kordust

15. Lexusl - 60 kordust

16. Kirp - 56 kordust (väljaspool arvestust)

17. a n d y - 50 kordust

18. Urtz - 40 kordust

Arvestades soorituse raskust, siis peaaegu kõrvalvaatjana tahaks öelda kõigile, et täiesti pöörane ettevõtmine! Ja võitja on ikka (nagu juba mainiti) ULME! :)

Ootan huviga uut katsumust .)

HEAD UUT !

A.J

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kus see Alexi vastupidavus Honda turniiril oli.... :D Kõik olid tublid, kes kaasa tegid ja nagu näha hasarti läksid mitte ainult harrastussportlased, vaid ka lausa maailmameistrid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alex saab oma koti HPR kätte Tartu Fitshopist ja naistest, kes meil parim oli, kas Eli? Puddingu järgi võib tulla Telliskivi Fitshopi. Jääme ootama uue kuu väljakutset ja auhinnad samuti parimale mehele ja naisele ka sel kuul, head harjutamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kujutan ette miinuste hulka nüüd, aga minu meelest teise mehe hea algatuse pealt selliselt (2 tühise pulbrikoti hinnaga - ala 20 eur omahind) end promoda on nats nõrk nii võimsal organisatsioonil.

Ole nüüd ka mees, võidutulemus on enamat väärt.

  • Downvote 6

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kujutan ette miinuste hulka nüüd, aga minu meelest teise mehe hea algatuse pealt selliselt (2 tühise pulbrikoti hinnaga - ala 20 eur omahind) end promoda on nats nõrk nii võimsal organisatsioonil.

Ole nüüd ka mees, võidutulemus on enamat väärt.

Võistlus tehti inimeste omal algatusel ja ei saanud aru ,et seda tehakse ainult pulbrikoti nimel, viimased panin ma välja omal initsiatiivil ja vaevalt, et see üldse kedagi osavõtma kannustas, pigem on neil sümboolne tähendus ja usun ,et igaüks kes kaasa tegi, tegi seda eelkõige soovil ennast proovile panna ja ennast ületada, mitte et auhinda saada, usun ,et ka lihtsalt teadmine, et ma suudan a la 100 kükki teha on väärt tunduvalt rohkem kui valgukott. Seega tuleme maapeale tagasi ja võtame seda võistlust pigem motivatsioonina tuua sisse vaheldust igapäevasesse treeningrutiini ja kui teid häirib auhind ja sellest mingi tüli tõuseb, siis võime edaspidi jätta selle ka välja panemata - sest eesmärk ei ole siin vaielda või üldse selle ümber arutada, mis on auhind, vaid tore on tõdeda, et paljud selle võistlusega kaasa tulevad. Kui ma võistleksin ise ainult selle peale, mis auhinna ma saan ,siis ma ei võistlekski kulturismis....see tunne, mis ennast ületades saad on see, miks nii mina ja loodetavasti enamus sportlasi seda teeb.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ikka saad aru, et fitshop pani põhimõtteliselt heast südamest auhinnad välja mingisugusele 4nda isiku pool algatatud "võistlusele". Eesti meistrivõistlustelgi ei saa toidulisandeid. See oli algselt mõeldud niisama nalja võistlusena ja kui fitshop poleks auhinda välja pannud, oleks olnud poole vähem osavõtjaid kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Edetabelist peaks puudu olema veel Ruts456 (Rauno Kõlu) oma 89 kükiga.

1. Alex -140 kordust

2. Jooseplaos - 121 kordust (vaieldav, otsuse peaks tegema teemaalgataja)

3. Oskar - 113 kordust (väljaspool arvestust)

4. mr815 - 111 kordust

5. MirkoMiilits - 105 kordust

6. Fdvk - 96 kordust

7. Maikal -95 kordust

8. Markus Männik - 92 kordust (väljaspool arvestust)

9. Ruts456 - 89 kordust

10. Millermilx 87 kordust

11. b1rk - 83 kordust

12. Kops - 80 kordust

13. Raimond Kääru - 76 kordust

14. MartinKink - 67 kordust

15. Andri Erik Külaviir - 60 kordust

16. Lexusl - 60 kordust

17. Kirp - 56 kordust (väljaspool arvestust)

18. a n d y - 50 kordust

19. Urtz - 40 kordust

Muudetud kasutaja Oskar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on nüüd ainet mõtlemiseks küll ja veel :D, aga üldiselt mul on oma loogika juba selle kohta olemas, et kuidas Alex nii palju jõudis. Teooria on selline, et ma arvan, et tema maxtulemus (lühike seeria) suure raskusega on nii võimas, et see 60 kg - ga kükkimine on tema jaoks põhimõtteliselt nagu oma keharaskusega tegemine. See ei kahanda muidugi asjaolu, et vastupidavus peab samuti ikkagi väga hea olema. Loogikavastane ongi tema kui jõutõstja puhul see, et ta kestis pärast esmast kiiret algust hästi edasi. Enamus, kes on kükkinud, "laovad" algul nii palju kui tuleb ja siis kukuvad ära, mis viib lõpptulemuse ka alla.

Aga supertulemus veelkord, maailmameister küll ja lühikest seeriat teeb loomulikult maailmaklassist, aga et ta tuleb ja sellise pika seeria paugutab, minu jaoks "suhteliselt mees metsast" :D. Ja vaevalt, et seda keegi teinegi oskas oodata. Aga mida on põnev oodata on see, millise väljakutsega Alex selleks kuuks siis välja tuleb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alexit ei tohi lasta mitte ühegu raskejõustiku võistluse ligi :D Omaette tüüp, vahet pole kui palju peal on, teeb ära ja vahet pole kui palju keegi teeb, ta teeb ikka rohkem :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×