Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Tänane tulemus - 102 kükki...

Tundub, et teen liiga korralikud ja sügavad kükid :), päris tõsiselt, sellise sügavusega hetke 102 kükki ületada on väga raske. Olid hetkelised seisakud, aga siiski, töö käis taas suhteliselt 5 minutit jutti. 105 oleks olnud ka sellise sügavusega reaalne, aga, kuna mul läks lugemine suhteliselt alguses sassi :) siis hea, et see ükski üle tuli. Palusin poisil iga minuti tagant aega öelda, ta ütleski, kuid mina keset saali olles esimest minutit ei kuulnud ja siis läks kogu arvepidamine päris varakult sassi ja "ladusin" umbes. Viimasel katsetusel proovin ka poolkükki, nagu enamus teeb, loodan sealt korralikku korduste varu.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sedakorda on su küki sügavust hästi näha, varem oled teinud pikkade lohvakamate pükstega ja seal tavaliselt ei saa ka päris hästi aru kui sügav kükk on, sedakorda liibukatega on pilt selge. Jah ega nii sügavaid kükke naljalt saalis ei näe, tavaliselt ikka heal juhul paralleel ja isegi kõrgem. Hea tulemus jällegi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sellel väljakutsel selle postitamise reegliga täpselt on, et 3 x võib videod postitada??? Võtsin täna asja taaskord ette. Filmisin ka ära, aga kuna tahan võib - olla veel proovida, siis jätan video siia postitamata. Tänane tulemus: 60 kg - ga 5 minuti jooksul 107 kükki...

Muudetud kasutaja Oskar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sellel väljakutsel selle postitamise reegliga täpselt on, et 3 x võib videod postitada??? Võtsin täna asja taaskord ette. Filmisin ka ära, aga kuna tahan võib - olla veel proovida, siis jätan video siia postitamata. Tänane tulemus: 60 kg - ga 5 minuti jooksul 107 kükki...

Nii on, 3 esimest video katset lähevad kirja. Enda blogisse võib muidugi postitada, aga siin teemas 3 videot max.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ava post siis minu poolt.

Tegin ka kerge katsetuse - 83 korda. Videost tundub, et kipub kohati kükk kõrgeks jääma siiski peaks paraleel vähemalt käes olema, püksid kohati petavad.

Üldiselt ma üle 5 korduse seerias ei tee ja hiljem oli päris tükk tegemist söögi sees hoidmisega :)

Vaatasin, et jäi põhimõtteliselt 10 sekundit varu ja kui vast eelmise päeva sumo deadliftist jalad hellad poleks olnud siis vast 100x oleks reaalne. Seda vast ei ole mõtet üritama minna, aeroobne treening on ilmselgelt puudulik.

Kiitus algatajale! Tore challenge

Muudetud kasutaja b1rk poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ava post siis minu poolt.

Tegin ka kerge katsetuse - 83 korda. Videost tundub, et kipub kohati kükk kõrgeks jääma siiski peaks paraleel vähemalt käes olema, püksid kohati petavad.

Üldiselt ma üle 5 korduse seerias ei tee ja hiljem oli päris tükk tegemist söögi sees hoidmisega :)

Vaatasin, et jäi põhimõtteliselt 10 sekundit varu ja kui vast eelmise päeva sumo deadliftist jalad hellad poleks olnud siis vast 100x oleks reaalne. Seda vast ei ole mõtet üritama minna, aeroobne treening on ilmselgelt puudulik.

Kiitus algatajale! Tore challenge

Ma nimetaks seda poolkükiks (vähemalt seda osa, mida vaatasin)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane tulemus - 102 kükki...

Tundub, et teen liiga korralikud ja sügavad kükid :), päris tõsiselt, sellise sügavusega hetke 102 kükki ületada on väga raske. Olid hetkelised seisakud, aga siiski, töö käis taas suhteliselt 5 minutit jutti. 105 oleks olnud ka sellise sügavusega reaalne, aga, kuna mul läks lugemine suhteliselt alguses sassi :) siis hea, et see ükski üle tuli. Palusin poisil iga minuti tagant aega öelda, ta ütleski, kuid mina keset saali olles esimest minutit ei kuulnud ja siis läks kogu arvepidamine päris varakult sassi ja "ladusin" umbes. Viimasel katsetusel proovin ka poolkükki, nagu enamus teeb, loodan sealt korralikku korduste varu.

Kiiruse osas olen 100 % nõus, aga kui asi jääb jõu taha, siis päris alt on võimalik tekitada põrge ja sebida mõned kordused veel juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks oluline vahe on see, et 83 hr. paneb vahepeal kangi pukkidele ära, puhkus peaks toimuma kang seljas, siis oleks see võrreldav nendega kes samuti järjest kükivad. Muidu on see nagu 10 seeria kükkimine mitte 1 seeria.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks oluline vahe on see, et 83 hr. paneb vahepeal kangi pukkidele ära, puhkus peaks toimuma kang seljas, siis oleks see võrreldav nendega kes samuti järjest kükivad. Muidu on see nagu 10 seeria kükkimine mitte 1 seeria.

Olen nõus, et see katse ei peaks lugema, aga samas reeglites pole ka kirjas et kangi ei tohi vahepeal ära panna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No samas selline asi oleks täesti nagu elementaarne, et kangi vahepeal ära ei tohi panna, aga no kui kirjas pole siis andestame.

Ma pigem olen ürituse algusest peale mõelnud, et miks keegi vahepeal kangi ära ei pane.

Tingimus oli ju 5 minuti jooksul.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii oleks minagi rohkem saanud, aga meeldib ikka aus mäng :)

Kõik mis pole keelatud on ju lubatud? :D:D Praegu peaks olema veel piisavalt aega, et uusi katseid teha ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No samas selline asi oleks täesti nagu elementaarne, et kangi vahepeal ära ei tohi panna, aga no kui kirjas pole siis andestame.

Ma täitsa lähtusin siin analoogsetest challengitest, mida olen youtube vaadanud, seal pannakse enamikel juhtudel pukkidele. Polnud nagu kirjas ka, et ei ole lubatud siis eeldasin, et võib.

Fair play mõttes kui järgmine nädal enesetunne lubab siis proovin korra veel ilma pukkidele panemata ja sügavust parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu teine katse: 90 kordust.

DJ, operaatori ja kisakoori osa täitis taas suurepärane Andreas Jääger. :)

Mulle meeldib neid videosid teha ja omakorda ka üle vaadata. LIke

Hea töö Maikal, huvitav on vaadata poole peal juba tundub, et on väga raske ja siis tuleb ikka veel samapalju... ;)

Eelmine katse, kui 80 kordust tuli, siis oli 30. peal vist see hirmus seis ja siis läks uuesti.... tahtejõud, puhas tahtejõud!

Muudetud kasutaja a n d y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×