Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Tuleb tõdeda, et ei olnud kõige meeldivam ettevõtmine :D . Peale 5x10x170kg kükki oli asi seda põnevam. Mis huvitav asja juures on, et asi jäi pooleli mitte jõu vaid sellepärast, et 60x pealt tundsin kuidas vererõhk oli nii kõrgele läinud, et kuklas oli lausa valu ja otsustasin, et hulluks pole ka mõtet asjaga minna ja targem on lõpetada. Puhanud peast ja ilma raskema kükita oleks ehk seda asja kergem teha, aga praegusel hetkel ma seda rohkem teha ei soovi :D . Tundub, et järgmised 2 päeva ma vihkan treppe :D

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üle tüki aja tundub jah et hasart on tekkinud ühest võistlusest ja hea et nii lihtsalt jõusaali harrastajad, jõutõstjad ja ka kulturistid on kõik selle väljakutse vastu võtnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Olgu neetud see võistluse väljamõtleja"

:D Väga hea. Endal käis ka mitu korda sel ajal peast läbi, et na... mul seda vaja on :D

Kõvad mehed, kes selle tee ette võtavad. Ka naised loomulikult on visad ja tugevad ^_^

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks veidi huvitavam jälgida seda kui palju keegi oma keharaskusega kangil järjest ilma mikro pausideta teha jõuab.

Võida selle kuu võistlus ära ja saad ise harjutuse määrata.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räige iseenda sundimine käib. Jõuga on siin väga vähe pistmist.

Iga järgmine ja järgmine video paneb ennast tahtma ka veel ja veel rohkem teha.

Igati kordaläinud võistlus kukkus välja küll

Mõnus lonkamine oli video lõpus ;)

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Top Mehed -

1) Oskar - 100 kordust

2) Maikal - 80 kordust

3) Fdvk - 72 kordust

4) Külaviir - 60 kordust

5) Kirp - 56 kordust

6) Leho - 36 kordust

Top Naised -

1) Laura - 87 kordust

2) Agnes - 79 kordust

Aga minu 67 kordust? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, uskumatu ikka see Janari sooritus!
Raske oli juba poole peal aga venitas pool veel puhta tahtejõuga.

See lonkamine on kerge tulema pärast sooritust ja krampi tahtis ka nelipea minna.
Täna on ikka korralik valu jalas :P homme arvatavasti veel hullem.

Sain taas kinnitust, et kükiga ei anna ikka ühtegi jalaharjutust võrrelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerin juurde nõnda, et täna oli niipidi, et 20 minutit oli vahel ja siis tegin veel jalatrenni otsa. Täna kannatas nii teha, sest progressioon alles alguses, alustasin Smith´i kükiga, 115 kg - 7 x 5 ja edasi tavapärane lisatöö jalale.

Eks ta oigama ja kergelt lonkama ikka võtab, aga pean tunnistama, et asi ei olnud nii hull kui algul kartsin ja mäletasin. Eks see on minu leib, viimased 2 - 3 aastat on keskmiselt 6 - 10 küki 10 x 10 trenni aastas olnud, raskusvahemikus 90 - 135 kg, eks see ole oma jälje jätnud. Hea on teada, et jõudsin endiselt ka seda asja uuesti teha. Eks siin on loomulikult kõik kokku: treenitus, kogemus, taktika ja tahtejõud. Päris paljud teevad seda väljakutset proovides ühe väga suure vea...:)

Aga, kui vaatan seda enda tänast sooritustki, siis, ausalt öeldes, ei kujuta ette, et oleks veel kiiremini võimalik teha. Sest, minu soorituse korral ka, sisuliselt kõik 5 minutit käib töö, seismisi ka praktiliselt polegi, vaid paar tükki ja needki suhteliselt lühikese kestusega. Ehk kindlasti on võimalik veelgi kiiremini teha, aga see peab väga hea vastupidavusega mees olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks nime Külaviir ette kirjutada ka eesnimed Andri Erik, sest Revalis on kaks jõutõstjat Külaviiri- isa ja poeg. Isal kuulujuttude järgi on ka kavas see väljakutse ette võtta.

Kas välja pannakse ka parima pere auhind ? :) Huvitav mis saab kui poja issi üle kükib :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osaleda võivad kõik nii mehed, kui ka naised.

Osalmiseks peab tegema oma katsest video ja positama youtube'i ja siis siia teemasse.

Võistlus kestab kuu aega ning maximum proovimis kordi on lubatud - 3 ehk siis 3 korda võite teha video ja parim katse loeb.

Selle kuu harjutuseks valisin kük 60kg 5min jooksul korduste peale.( Detsembri kuu siis)

Mehed 60kg

Naised 40kg

Mina ei ole küll üheski videos näinud seda "viga". Kui oleks kirjas, et ilma pausideta 5 minutit, siis on ju teine lugu!

Kõik sooritused on vägevad. Pange edasi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei ole küll üheski videos näinud seda "viga". Kui oleks kirjas, et ilma pausideta 5 minutit, siis on ju teine lugu!

Kõik sooritused on vägevad. Pange edasi :)

Jutt ei olegi reeglite rikkumisest, vaid parema tulemuse tegemisest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×