Jump to content
Fdvk

Igakuine võistlus - kükkimine korduste peale

Recommended Posts

Teen siis otsa lahti igakuise võistlusega.

Osaleda võivad kõik nii mehed, kui ka naised.

Osalmiseks peab tegema oma katsest video ja positama youtube'i ja siis siia teemasse.

Võistlus kestab kuu aega ning maximum proovimis kordi on lubatud - 3 ehk siis 3 korda võite teha video ja parim katse loeb.

Selle kuu võitja (detsembri kuu) saab valida jaanuari kuu harjutuse.

Harjutus ei tohiks olla liiga suure raskusega, vaid tava harjutus või siis mõni rahvaüritustel olevate võistluste jõukatsumus (raskuse ees hoidmine, pool kükk vastu seina max aeg jne).

Selle kuu harjutuseks valisin kük 60kg 5min jooksul korduste peale.( Detsembri kuu siis)

Mehed 60kg

Naised 40kg (Ma pole päris kindel, kui suurte raskustega naised tegema peaks)

Top Mehed -
Oskar - 113 kordust (väljaspool arvestust)

MirkoMiilits - 105 kordust

mr815 - 103 kordust

Fdvk - 96 kordust

Markus Männik - 92 kordust (väljaspool arvestust)

Maikal -90 kordust

Rauno - 89 kordust

Millermilx 87 kordust

b1rk - 83 kordust

Kops - 80 kordust

Raimond Kääru - 76 kordust

MartinKink - 67 kordust

Andri Erik Külaviir - 60 kordust

Lexusl - 60 kordust

Kirp - 56 kordust (väljaspool arvestust)

a n d y - 50 kordust

Urtz - 40 kordust

Top Naised -

1) Laura - 87 kordust (väljaspool arvestust)

2) Eli Viielo - 80 kordust

3) Agnes - 79 kordust

Muudetud kasutaja lkv poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ma osalen siis ka, kuna ajast, aastatest ja kuupäevadest juttu ei ole, siis pakun ka enda poolt paar aastat tagasi reaalselt tehtud soorituse välja. Katse eesmärk oli küll 60 kg - ga teha 200 kükki, kuid lugesin videost kokku, et 0.25 - 5.30 (5.05) olen teinud täpselt 100 kükki...

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et oleks motivatsiooni ,siis võin parimale mehele (ma välistaks siinkohal juba toetust saavad sportlased) ja naisele omaltpoolt auhinnad välja panna. Naistele kott Puddingut ja meestele kott HPR -i. Detsembri lõpus võtame võistluse kokku ja kuulutame võitjad välja ja paneme ka uue jaanuari võistluse käima.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...et, ma saan siis konkureerida, aga nagu väljaspool arvestust, või kuidas???

Jah - annaks võimaluse ka neile, kes ei lavalaudadel ega võistlustel ei hiilga ja ka igapäevaselt nö leival ei ole. Sinu tulemus olgu parem eeskujuks - kuhu jõuda võiks. ;) Muidu enamus inimesi loobub kohe... :o (usun, et mõistad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu tagasihoidlik väljaspool arvestust panus teemasse, 56 kordust:

Jalgades veel jõudu oli, aga otsad andis alaselg ja lõpes võhm. Mõlemad, mille arendamisele pole praegu rõhku pannud.

Nagu näha, siis poolteist minutit jäi muidu veel varu.

Aga v-o proovin veel kuu lõpu poole uuesti.

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Otil on endal ka mõttes proovida seda 60 kg - i 5 minuti jooksul või ei ole hetkel ise lihtsalt sellisel lainel?

Usun ,et praegu oleks tulemus päris hea sel ala, sest just sellist pumpavat trenni olen viimased paar kuud teinud ja ka regulaarselt aeroobset teinud ja kaal on ka piisavalt madal ,et just vastupidavuse osas võiks tulemust teha. Kuid sellele vaatmata ei ole kindel et see mind ennast motiveerib - mul kulturismi võistlemisega motti küll ja küll, kuid kui tuleb tunne, siis võtan linti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõva sooritus, isand Konsap. Teise mehe kükikannatusi on alati hea vaadata :D
Seda võiks õppevideona võtta, kuidas keha käitub jõu lõppedes. Loodetavasti ei hakka Su alaselg liiga palju mossitama selle peale.

Minu tagasihoidlik väljaspool arvestust panus teemasse, 56 kordust:

Jalgades veel jõudu oli, aga otsad andis alaselg ja lõpes võhm. Mõlemad, mille arendamisele pole praegu rõhku pannud.

Nagu näha, siis poolteist minutit jäi muidu veel varu.

Aga v-o proovin veel kuu lõpu poole uuesti.

Muudetud kasutaja Martin Mägi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav väljakutse. Eelmisel nädalal tegin varahommikuses bodypumpis 40-e kiloga kükiharjutuse läbi. Minu kükid on sama sügavad kui hr Kirbul viimases videos ja kes bodypumpiga kokku on puutunud, need teavad, et tavaline kükk ei ole pooltki nii karm kui need poolikud kükid. Tekkis täiesti sportlik huvi, kui palju ma neid tavalisi kükke suudaksin järjest teha 60-e kilose kangiga? Kui aega ja viitsimist on, siis võiks ju isegi proovida ning esialgu hr Kirpu püüdma hakata. :rolleyes:

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist tegin 79, igatahes võin sellise raskusega kükkima jäädagi ;)

Kaameral sai mälu otsa 79 korduse peal :) Isiklik peaks olema 85 või 86 eelmisel aastal Sparta liiga võistlusel :)

NB! pardon pikali pildi eest!!

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vist tegin 79, igatahes võin sellise raskusega kükkima jäädagi ;)

Kaameral sai mälu otsa 79 korduse peal :) Isiklik peaks olema 85 või 86 eelmisel aastal Sparta liiga võistlusel :)

NB! pardon pikali pildi eest!!

Ahhh, ma ei hakka nüüd peale taolist tulemust nüüd üritamagi! KESKNÄRVISÜSTEEM on juba halvatud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×