Jump to content
Stenson

Toitumiskava

Recommended Posts

Tere! Tekkis plaan tellida endale mõnelt tegijalt toitumiskava, kuna mu tööpäevad on pikad, siis trenniks aega eriti ei ole, kuid kas piisab ka ainult toitumiskava järgi toitumisest, et kaalu maha võtta? Jutt ei käi 5 kg, vaid ikka rohkem oleks vaja. Kellelt soovitate toitumiskava tellida? Ette tänades ja vastuseid oodates! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti aitab ka ainult toitumise korda seadmine. Kuid samas on treeningu mõju lõpptulemusele ikka väga suur. Ainult kaalukadu võib küll vähendada ümbermõõte, aga nö. "lodevus" ei kao üldjuhul kuskile.

Treeningu puhul pole palju vaja. Algaja jaoks on kodus kasvõi 4x15 minti trenni käepäraste vahendite ning enda kehaakaluga ja piisava koormusega maa ja ilm. Kelle käest kava tellida on suuresti sinu valik. Siit lehe kaudu peaks enamike käest päris asjalikku nõu saama. Ise võin soovitada minu signatuuris olevat kaalustalla programmi. Vähese ajaga algajale treenijale on just sobivad programmid loodud.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Minu soovitusel:

1. Kristel K. Ta on oma valdkonnastu huvitatud- arutleb valdkonna üle meedias. Järelikult uurib ja teab. Teised treenerid ei ole valdkonnast huvitatud, nad on kivi all.

2. Kohusetundlik Kirp. Tal on kohusetundlik iseloom, st seda, et ta peale raha saamist tunnetab kohustust ka sinu emailidele hiljem vastata, isegi kui ruum meilboksist otsa saab või kiire on.

3. Sarge. Ainuke eesti treener, kelle tulemusi saab blogidest mõõta. Teiste treenerite tööd aga ei näe kuidagi hinnata.

No vot need esmamõttena.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Mõtekas valik.

Tema puhul on ka treeneri-rollile vastav intelligentsus-nivoo heal tasemel, näiteks ei ärritu, ei ropenda, võtab optimistlikult, lisaks abistab, aktiivne oma valdkonnas. Kirp näiteks siiski kaldub aeg-ajalt negativismi, Archandel ropendab ja mõni treener teeb muid trikke.

:)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk päev tõesti, endal muidu sarnane 10-21 tööl, aga õnneks suudan end nendel päevadel 7-8 vahel jõusaali ka vedada. Kõik pole muidugi hommikuinimesed ja kõigile see ei sobi. Kahju, et Eestis enamus jõusaale kuni 22.00 avatud (va Tallinnas mõned).
Kuid eks tõde on see, et toitumisega annab juba iseenesest piisavalt teha küll! Samas vabadel päevadel soovitaks ikkagi maksimaalselt aktiivne olla ja võtta siis päevast kõik (st mitte kodus arvuti- teleka ees istuda terve päev ) ;)

Edu!

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pikk päev tõesti, endal muidu sarnane 10-21 tööl, aga õnneks suudan end nendel päevadel 7-8 vahel jõusaali ka vedada. Kõik pole muidugi hommikuinimesed ja kõigile see ei sobi. Kahju, et Eestis enamus jõusaale kuni 22.00 avatud (va Tallinnas mõned).

Kuid eks tõde on see, et toitumisega annab juba iseenesest piisavalt teha küll! Samas vabadel päevadel soovitaks ikkagi maksimaalselt aktiivne olla ja võtta siis päevast kõik (st mitte kodus arvuti- teleka ees istuda terve päev ) ;)

Edu!

Mina käin õhtuti alates 21-23 vahel trennis. Kuna hommikul 7-18 ca tööl . Mõni päev läheb kauem. Koertega vaja jalutada veel jne :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palun pange siia "mulle sobib" kiri need, kes kujutavad end ette peale 22 öösel jõutrenni tegemas.

Tõsine huvi.

Eks kindlasti neid on. Ise oleksin huvitunud nii aasta-kaks tagasi, kui ööklubis tööl käisin. Täielik öö-rütm oli, kus ärkasin päeval 3-5 vahel ning magama sain 6+ hommikul. Seega 22 ajal trennid olid tavalised.

Kuna väga paljud spordimehed teevad turvatööd, siis ma usun, et nii mõnigi harrastaks heameelega sellist õhtust trenni.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtekas valik.

Tema puhul on ka treeneri-rollile vastav intelligentsus-nivoo heal tasemel, näiteks ei ärritu, ei ropenda, võtab optimistlikult, lisaks abistab, aktiivne oma valdkonnas. Kirp näiteks siiski kaldub aeg-ajalt negativismi, Archandel ropendab ja mõni treener teeb muid trikke.

:)

Kes ei ropenda, ei jälgi Eesti riigis toimuvat

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×