Jump to content
d_schrute

toidulisand valk

Recommended Posts

Sa oled viimase nädalaga selle "hea/halva postituse" mõtte konkreetselt ära solkinud toppides kõigile +1'sid.

Ja sa ei saa aru, miks sa nii palju negatiivseid hääli saad? Sest sa ajab täiesti mõttetut, vale, seosetut ila suust välja. Sellepärast.

Nõnda. Selline mõttekäik siis.

Muudetud kasutaja Invention poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Küsimustele ikka vastust ei saanud. Mina pole sulle miinust pannud :) Ei viitsi ültse selle süsteemiga enamasti kaasa minna. Väga harva, kui kedagi "hindan" ;)

Minuarust võiks kõik panna kõigile Like- see oleks lahe, aga mõned panevad miinuse millegipärast, nii ei jõua kuhugile minumeelest.

Küsimuse vastuseks on, et installeerisin ajusse uue võõrkeele, muud ei midagi, ja see tõmbas väga paljud sõnad sassi.

Näiteks ka täna vanade töökaaslastega sööklas ing.k. rääkides tulevad automaatselt/spontaanselt äsja installeeritud keele sõnad välja jms.

Sa oled viimase nädalaga selle "hea/halva postituse" mõtte konkreetselt ära solkinud toppides kõigile +1'sid.

Ja sa ei saa aru, miks sa nii palju negatiivseid hääli saad? Sest sa ajab täiesti mõttetut, vale, seosetut ila suust välja. Sellepärast.

Nõnda. Selline mõttekäik siis.

Nõnda. :)

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tean mida sa tunned. Oli ka endal aeg, kui eesti k rääkimisega oli tõsiselt probleeme... Miks sa rootsi k ei räägi siis, kui seal mail asud?

Ei ma veel ei asu seal, tõmban järgmise aasta lõpus sinna alles.

Seda ma pole muidu kunagi tunnetanud, et eesti ja inglise keel segamini läheks omavahel või segaks üksteist, aga olen kogenud, et kui ülikoolis inglise keele loengus oli esinemisärevus mingi ettekandega, siis aju hakkas viskama vene keelt hoopis välja inglise keele asemel, mitte aga eesti keelt. Too oli ka huvitav aju trikk, hiljem kui tööaastatega inglise keelt palju rääkisinud olen ja vene keelt peaaegu üldse, siis enam seda fenomeni ei ole juhtunud, enam vene keel ei roni ei inglise ega rootsi keele vahele, isegi kui on mingi esinemisärevus vms.

Aga kindlasti ma soovitan inimestel aju treenida, kasvõi keeleõppega, sest ainult lihast pumbata pole normaalne.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ei olegi eriline, arvan. Nimelt on minulgi vene keel tulnud, kui inglastega rääkida vaja olnud. Aga vene keel on ka minu nii öelda esimene võõrkeel, lapsena oli paralleelselt emakeelega päris suures ulatuses kasutuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×