Jump to content
den

kerge valu kubemes

Recommended Posts

Tere

Oskab keegi nõu anda, millisele arstile oleks mõtekas kurta sellist muret. Pingutuse korral nimelt tekib selline tuim valu ( mitte suur) kubemelihasesse ühele poole (puusa kondi poole). Käega katsudes mingit songale iseloomulikku kühmu ei ole veel. Kardan, et kui tavalisse polikliinikusse lähen, siis seal tunnistatakse täiesti terveks ja ei soovitata lihtsalt raskeid asju tõsta:) See on mul ka varem välja löönud aga peale mõningast puhkust tagasi tõmmanud. Seekord ei julge juba mitu nädalat korralikku trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et eesmärk on saada arstile kes paneb oma käe valutava koha peale ja kõik saab korda? Kui on song siis puhkust vajad sa nii või naa, ei tasu nii kangekaelne olla. Natuke aega oma elust olla jõusaalist eemal peaks olema vähemtähtis kui su tervis.

Muidu eriarstile saamiseks pead alustama perearstist, kellele pead lihtsalt selgeks tegema kui väga see su tavapärast elu segab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arsti juurde sellega pöörduma ei pea , endal oli sama teema parema niude-nimmelihasega ja see valu tekkis mul kükkimisest. Jätsin mõneks ajaks kükid vahele ja hakkasin venitama ning ~~1 kuuga paranes ära : )

Edu .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Oskab keegi nõu anda, millisele arstile oleks mõtekas kurta sellist muret. Pingutuse korral nimelt tekib selline tuim valu ( mitte suur) kubemelihasesse ühele poole (puusa kondi poole). Käega katsudes mingit songale iseloomulikku kühmu ei ole veel. Kardan, et kui tavalisse polikliinikusse lähen, siis seal tunnistatakse täiesti terveks ja ei soovitata lihtsalt raskeid asju tõsta:) See on mul ka varem välja löönud aga peale mõningast puhkust tagasi tõmmanud. Seekord ei julge juba mitu nädalat korralikku trenni teha.

Endal liikus mingisugune mass(vedelikukogum) edasi-tagasi ja samal ajal oli ka song, mille läbi see liikuski. Minul näiteks pealtnäha polnud näha, et song. Alati ei peagi olema mingi kühm. Olen ise kogenud massi ja songa vahelist liikumist, see polnud ainult ebamugav vaid põrgulik valu, mille tulemusel sai käidud mitu korda erakorralises. Nüüd operatsioon tehtud.

Täiesti võimalik, et võib olla sellest, millele KristoR viitas.

Edu !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×