Jump to content
jorsik

Toidulisandid internetist

Recommended Posts

Kui sibula ainuke toime oleks testosterooni taseme tõstmine, kas ta nii tähelepanuväärne olekski. Keskmise mehe puhul testovähesus vast ei ole issue?, naistest rääkimata.

Sama hästi võiks juba DAA-d võtta, selle testot tõstev mõju on vähemalt inimestes järgi proovitud ja töötab... või noh, kui tase on sitt, siis saab veidi paremaks.

Sibula ainus soodne mõju iseenesest mõista ei ole testo tõstmine.

Ja alati võiks mõelda ka sellele, mille kaudu miski asi testot tõstab, kas mehhanism on ammenduv või mõne probleemi puhul üldse ei tööta, kas mõju on pikaajaline, kas mõjul on miskeid riskantseid nüansse jne. Palja DAA-ga ma küll testot tõstma ei kipuks, kombineeriks teda miinuste neutraliseerijate ja plusside täiendajatega. Sibul kusjuures huvitaval kombel oleks talle just üsna hea kaaslane, mitme mehhanismi osas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"MIS ANDMEID" ?

Sellise tubli analüüsivõimelise * mehe kohta, nüüd, selline küsimus.

Teema algas väidetavast testotaseme langusest (mis pidavat tänapäeval olema suur probleem - reproduktiivtervise kontekstis). Palusin teavet, kust oleks näha selge seos testost.vähenemise ja selle mõju kohta üldisele tervisele võrreldes mingi imelise ajaga, kui rohi oli rohelisem. Mitte teoreetilist gümnaasiumitaseme-teavet, "mida kõike selle näitaja langus VÕIB kaasa tuua". Pretty simple, isn't it.

Väga suured nõudmised, tee sulle korralik kirjanduseülevaade ja presenteeri hea andmete koondülevaade.

Ja vastu on sul pakkuda jäärapäisust ja vähest huvi argumentide vastu. Väga kehv diil :)

Jah , just, kui sa ei saanud aru, ma just küsisingi, miks peaks tavainimest huvitama mingi statistilne näitaja, mis tegelikkuses ei mõjuta teda.

Just, miks peaks kedagi huvitama globaalne sündivus. Või isegi keskmine eluiga.

Ehkki viimane tegelikult midagi isegi näitab, ei ole 100% ainult hooldusravi jms kvaliteedinäitaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks peaks tavainimest huvitama mingi statistilne näitaja, mis tegelikkuses ei mõjuta teda.

Mille alusel statistikat tehakse sinuarust? Ma teadsin et võetakse suvaline valim TAVAINIMESI aluseks. Marxengel äkki lähed trollid mõnes teises teemas (või foorumis), see teema peaks olema siiski toidulisandite ostmisest internetist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemasse ka vahepeal. Mass.fi -st olen ka tellinud, nad küll Eestisse ei toimeta, aga kellel tänapäeval Soomes sõpra-tuttavat ei tööta. Seal on tihti palju soodukaid ja ka -20% aeg-ajati. Üle 70 € tellimuse puhul vist oli tasuta kohalevedu ka, hetkel isegi 20 €-se tellimuse puhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemasse ka vahepeal. Mass.fi -st olen ka tellinud, nad küll Eestisse ei toimeta, aga kellel tänapäeval Soomes sõpra-tuttavat ei tööta. Seal on tihti palju soodukaid ja ka -20% aeg-ajati. Üle 70 € tellimuse puhul vist oli tasuta kohalevedu ka, hetkel isegi 20 €-se tellimuse puhul.

Kampaania raames isegi tasuta vahepeal. :) Fitnesstukku.fi on teine koht. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×