Jump to content
JavierSardinero

CROSSFIT Tallinnas!?

Recommended Posts

Vaadates seda inventari ja kuumaksu ,siis keeruline on nii ala arendada....Võrreldes tavaliste saalidega ei vaja Grossfit samasugust jooksuradade ja kallite sedmete investeeringut, mis võimaldaks hoida ka kuukaardi hinna madalama. Praeguse järgi oleks nagu tegemist hinnamõttes "rikasteklubiga".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates seda inventari ja kuumaksu ,siis keeruline on nii ala arendada....Võrreldes tavaliste saalidega ei vaja Grossfit samasugust jooksuradade ja kallite sedmete investeeringut, mis võimaldaks hoida ka kuukaardi hinna madalama. Praeguse järgi oleks nagu tegemist hinnamõttes "rikasteklubiga".

Selle hinna koha pealt ma ei tea, ega kusagil jõusaalis ei saa ka selle hinna eest põhimõtteliselt personaaltreeningut, kogu aeg on treeneri pilk peal tehnikal ja alati hea nõu ka igas muus asjas. Tallinna kohta ei tea, kuid Tartus küll SUPER. Soovitan järgi proovida, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle hinna koha pealt ma ei tea, ega kusagil jõusaalis ei saa ka selle hinna eest põhimõtteliselt personaaltreeningut, kogu aeg on treeneri pilk peal tehnikal ja alati hea nõu ka igas muus asjas. Tallinna kohta ei tea, kuid Tartus küll SUPER. Soovitan järgi proovida, ;)

Kas treener on pädev ka? Netist leiab ainult hirmujuttu Crossfiti treenerite kohta, kelle arusaam õigest tehnikast on tihti see, et peab kogu aeg valus ja meeletult väsitav olema. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas treener on pädev ka? Netist leiab ainult hirmujuttu Crossfiti treenerite kohta, kelle arusaam õigest tehnikast on tihti see, et peab kogu aeg valus ja meeletult väsitav olema. :D

No Tartu treenerid on küll pädevad. Ma ei oska öelda, mis nett Sul käepärast on, kuid see net mida mina kasutan jagab küll ka adekvaatset ja tõest infot crossfiti kohta. Minul isiklikult on igal juhul küll selle lühikese aja jooksul mis ma olen käinud, kõik näitajad paremuse poole liikunud.

Ilmselt leiab igal alal treenereid, kes ei ole trenerinime väärt, kuid minu kogemus on küll ainult positiivne. Ei ole mind kordagi sunnitud ulmeliselt raske kangi ja veidra tehnikaga mingeid harjutusi tegema sunnitud. Alati on esmajärjekorras õige tehnika harjutuste sooritamisel, pigem kergema raskusega. Mis valusse puutub, siis nüüd juba vähem, kuid esimesed trennid oli lihas ikka järgmised 2-3 päeva väga valus :D Ise arvasin et olen enamvähem tugev poiss ;)

Aga noh, see on enam-vähem õige, et crossfiti näol on tegemist raske ja väsitava treeninguga. Kes tahavad saalis käia rohkem ainult juttu ajamas ja teisi kommenteerimas, neil ilmselt asja ei ole crossfiti :) Aetakse ka juttu ja ollakse mõnusad, kuid see ikka enne või peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Crossfitis on väga palju klassikalist tõstmist kasutusel: kuidas treeneri pädevus nende õpetamisel?

Just. Loodame, et selliseid asju ei praktiseerita... :D

a5krv5.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Crossfitis on väga palju klassikalist tõstmist kasutusel: kuidas treeneri pädevus nende õpetamisel?

Kõige kindlam on minna ja järele proovida, minu teada on esimene proovitrenn tasuta :) Tartus on pädevad, Tlna kohta ei ole kogemusi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin korra nimetatud saalis ja peab tunnistama, et meeldis tõesti. Kohapeal on väga ok atmosfäär ja treenerid on ka tehniliselt haritud ja litsenseeritud. Mu küsimuse peale vastasid nad, et said treeneripaberid Rootsist, seega treenerite teadmiste taha asi ei jää.

Klubi inventarist veel niipalju, et klubi on hetkel veel arenev, kuid kõik vajalik on olemas ning võrreldes eelmsite piltidega on vahendeid seal juba ca 2x rohkem. Kõige kasulikum tuleb osta kuukaart, siis ei tule ühe trenni hind väga krõbe ja kui võrrelda teiste trennisaalidega, siis ei ole hind midagi nii väga kallis.

Trenn ise on väga huvitav ja ennast proovile panev.

Ainuke miinus on see ,et pesemisruumid on meestel küllalt väikesed, seega kui trennis on korraga riietusruumis ca 10 inimest on kitsas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×