Jump to content
JavierSardinero

CROSSFIT Tallinnas!?

Recommended Posts

Hello, tere!

My name is Javier Sardinero and I am from Spain, but I have been living in Tallinn for 2 years.

I am a fitness trainer and in one week I will get my crossfit instructor license in Barcelona and I am planning to open my own crossfit box/training hall in Tallinn.

My question would be - how many people here would be interested in crossfit training and who would like to join this group?

Here is an informative video:

*

I would really appreciate your feedback and if You have any questions - just write me!

Jõudu,

Javi

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

planeerime elukaaslasega avada oma CROSSFIT box'i/treeningsaali Tallinnas.

Algselt toimuksid treeningud inglise keeles, kuna hetkel on treenerilitsents vaid mu elukaaslasel, kes on rahvuselt hispaanlane ja eesti keel pole veel päris tasemel; vajadusel saan tõlgiks olla.

Küsimus siis selline - paljud teist siit on kursis selle alaga ja kas oleksite huvitatud moodustama selle haruldase treeninggrupi Tallinnas (Baltikumi ja Eesti ainuke crossfit box asub teatavasti Tartus) ?

Iga treening on väljakutse - kiiremini, kõrgemale, kaugemale - enese proovilepanek ja -ületamine.

Ise tegelesin alaga terve suve ning võin garanteerida, et tulemused ja tugevus on väga kiired tulema.

Siin väike informatiivne video:

Täname tähelepanu eest ning oleksime väga tänulikud igasuguse vastukaja ja küsimuste korral!

Jõudu,

Liisi & Javier

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga head uudised, et selline asi Eestisse ka tuleb! :D (Ei teadnud, et Tartus on.)

Ma olen ise suur Crossfiti fänn ja tean enamusi staare ja vaadanud Crossfit Gamesi jne.

Minu enda jaoks kindlasti väga huvitav ettevõtmine ja soovitan kõigile.

Ise ka vaikselt selle taolise alaga tegelenud.

Kui preagu seljavigastust poleks, siis tuleksin esimene trenn kindlasti kohale.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga head uudised, et selline asi Eestisse ka tuleb! :D (Ei teadnud, et Tartus on.)

Ma olen ise suur Crossfiti fänn ja tean enamusi staare ja vaadanud Crossfit Gamesi jne.

Minu enda jaoks kindlasti väga huvitav ettevõtmine ja soovitan kõigile.

Ise ka vaikselt selle taolise alaga tegelenud.

Kui preagu seljavigastust poleks, siis tuleksin esimene trenn kindlasti kohale.

Edu!

Tartus Cossfit:

https://www.facebook.com/PersonaaltreenerIgorBurdin?fref=ts

http://crossfittartu.ee/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hind on taskukohane ja tingimused ka alt ei vea, siis kindlasti käpp.

Crossfit on Eestis nii vähelevinud, et pakkujad saavad ise hinda praktiliselt dirigeerida, selle tulemusena ennustan, et hind kindlasti pole odavamate killast.

Näiteks Tartus tegutseva crossfiti treeningklubi piiramata külastustearvuga pakett on 60 euri / kuu - kui käia maksimaalselt 3x nädalas siis on hind 45 euri/kuu, mis annab suht keskmise tavalise jõusaali kuukaardi kätte. Kui arvestada, et väljaspool Tallinna kipuvadki asjad erinevatel tingimustel olema natukene odavamad siis võib umbkaudselt ette kujutada, mis hakkaks olema see Tallinnas. Loomulikult ei tea ma mis tingimused Tartus on jne. Praegu saab vaid spekuleerida hinna teemal

Muudetud kasutaja Tim. poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Liisi & Javier

Javier, kas instruktori litsents on juba olemas ja võib juba selle puhul õnne soovida. Igati tervitatav ettevõtmine, juba ammu ootan, et midagi lõpuks Tallinnasse tuleks! Balti riikidest tean, et ka Läti pealinnas on oma box olemas. Avastasin enda jaoks crossfiti Belgias elades ca kolm aastat tagasi asudes seal treeningutest osa võtma saali avamise esimesest päevast alates. Huvi tõstmiseks kasutati seal erinevaid võtteid, näiteks kui tõid uue inimese endaga trenni kaasa, said vastutasuks tasuta treeningu. Muidugi treener aitas oma isikuomadustega välja palju kaasa. Inimestel ei tekkinud kordagi tunnet, et nad on ekslikult valesse kohta sattunud. Algselt oli ühe sessioon piiratud 10-le inimesele, hiljem huviliste kasvu tõttu võeti piirang sootuks maha ja lõpuks isegi laiendati treeningruume. Muidu hinnad 5 EUR 1 X külastus, 45 EUR 10 sessiooni eest ja 50 EUR terve kuu liikmestaatus. Ausalt öeldes ma ei kujutaks ette crossfit treeninguid ilma inglise keelse terminoloogiata ja ma ei usu, et see kuidagi probleemiks võiks olla. Igal juhul palun täiendavat infot teie edaspidiste ettevõtmiste osas antud teemal.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Thank you for all the interest!! The next week i will visit crossfit Tartu to get some tips and then I will start working on it and looking for a place to rent.

The idea is start small with 10people group training, and the prices wont be something like 100€, the idea is to keep it around 50€ month. So all the people who wants to be fit could afford it!! :)

Greetings

JAvier amd Liisi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma oleksin samuti huvitatud, kui paraku sõidan ma kahe kuu pärast just Hispaaniasse, loodan, et leian oma võimalused seal ja kui tagasi tulen kunagi, saan jätkata oma treeninguid Tallinnas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun, et see huvi on suurem kui hetke tagasiside siin foorumis. Olen ise seda vaadanud ja tegemist on ikka korraliku spordialaga, mis vajab väga tugevat jõudu ja vastupidavuse baasi, loomulikult tipptasemel kaasalöömiseks. Trenni minnakse selge, et seda treenitust saama - loodan ,et see ikka eestis käivitub ja usun et seda on suht kerge levitada-sest maailmas kogub see üha rohkem populaarsust. Endal on ka jõuvastupidavus suht hea, mine sa tea et kunagi ka sel alal kaasa ei teeks... ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Facebookis siin info.


Hei! Saali asukoht leitud ja jaanuari lõpuks peaksime oleme valmis trennihuvilisi vastu võtma!

Hey! We have finally found a perfect location for our box and hopefully at the end of january we can start with our first sessions

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline õnnetu uudis http://sport.postimees.ee/2667016/ohtlik-ala-eestis-harrastatava-joutreeningu-juhendaja-jai-halvatuks

Teab keegi rohkem?

"Kuna Ogaril puudus tervisekindlustus, on CrossFiti harrastajad püsti pannud rahakogumiskampaania, et vigastada saanud Ogar suudaks tasuda oma haiglaarve ning muud meditsiinilised kulutused. Seni on suudetud koguda 265 000 dollarit".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni mõtleb kindlasti, et ulme summa koos, aga Ameerikas ilma tervisekindlustusega on selline summa köömes. Pimesoole opereerimine maksab ca. 10 000$. Kaks tundi palatis lebamist on mitutuhat dollarit. Seega eks arvutage ise. Päris julm.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni mõtleb kindlasti, et ulme summa koos, aga Ameerikas ilma tervisekindlustusega on selline summa köömes. Pimesoole opereerimine maksab ca. 10 000$. Kaks tundi palatis lebamist on mitutuhat dollarit. Seega eks arvutage ise. Päris julm.

Ma kohtusin ühe venelasega NY ja kulmu õmblemine ( kukkumise tagajärjel ) kolme pistega maksis 3k taala.Ise maksis 10% kohe sulas ja kindlustus maksis ülejäänud.

A.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma kohtusin ühe venelasega NY ja kulmu õmblemine ( kukkumise tagajärjel ) kolme pistega maksis 3k taala.Ise maksis 10% kohe sulas ja kindlustus maksis ülejäänud.

A.

Mhm. Tundub reaalne. Omavastutus on jah seal sarnane nagu kasko vms. Kuna haiglad on kõik erakätes ärid nagu muidu autotöökojad aga inimestele, siis ei tasu vist imestada. :D - Räägitakse, et mingi vähivastane teraapia on näiteks 500 000.- dollarit. Ning enamus aega surevad inimesed niikuinii ära ning võlg jääb perele vms. Ikka väga haige süsteem.

Ja suur osa Ameeriklastest on selle uue Obamacare üldise haigekassa süsteemi vastu ka veel. Krt teab, mis neil peas toimub. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd on see avatud nagu ma aru saan. Hind on muidugi jõhker..

1x pääse - 7 eurot / 1x entry fee - 7 euros
10x pääse - 65 eurot (kehtib 2 kuud) / 10x entry fee - 65 euros (valid for 2 months)
20x pääse - 110 eurot (kehtib 4 kuud) / 20x entry fee - 110 euros (valid for 4 months)
Kuukaart - 70 eurot / Monthly access - 70 euros

Keegi grupitrennis ka käinud juba?

saal001.jpg

saal002.jpg

saal003.jpg

saal004.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×