Jump to content
hologram

Trennikaaslast Tartus

Recommended Posts

Hei!

Olen trenni poole pealt tükk aega jube laisk olnud, aga see ei saa enam nii jätkuda ja tegelikult on ka üks suuremat sorti eesmärk silme ees.

Motivatsiooni on, aga otsin kedagi kogenenumat, kes oskab natuke juhendada ja viia õigele teele.

Asukoht - Tartu (myfitnessi jõusaal ehk Lõunakas või kesklinnas, ei ole mingit otsust teinud) - ausalt öeldes ei teagi, mis koht see kõige parem ja mõistlikum on.

Vanust - 23 aastat

Alustamine - novembri algul

Eesmärk - kaalust juurde võtta (peenike ja pikk, tahan seda muuta)

Ma ei oskagi kohe midagi muud lisaks kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei!

See mis ma pakun ei vasta kindlasti Sinu ootustele, aga ma ikkagi pakun, mine Sa tea. Ma käin Eesti Maaülikooli jõusaalis ja olen treenigutega tegelenud rohkem kui 3 aastat. Kui Sa suudad enda trenniajad sünkroniseerida minu omadega siis mul pole selle vastu midagi kui ma natukene juhendan Sind. Sinult ootan ma ainult pealehakkamist (mida Sul tundub olevat(muidu ma ei vastaks sellele teemale)).

Kuna ise väga tihti siia ei satu siis just in case jätan oma kontakti, et kasuta seda kui Sul huvi on.

Kontakt: https://www.facebook.com/janar.pilv

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kui palju leidub siin jooksjaid, kes oleks ühe algaja ka nõus endaga kampa võtma? :) Usain Boltist jään ma muidugi mitme valgusaasta kaugusele, kuid vähemalt mul on olemas tahe. Ise paiknen Tartu kesklinnas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui pikad tiirud sul tavaliselt on ja mis tempoga?

Jooksen tavaliselt Raatuselt Eedeni poole, siis sealt mööda Emajõe äärat tagasi kesklinna poole. Mööda seda äärt jooksen niikaua kuni kõnnitee saab otsa ja algab mingi jõeäärne metsarada, seal keeran ringi ning hakkan tagasi jooksma TYSK-i poole ning sealt edasi möödun CT-st ja mööda toda teed, keeran tagasi Raatusele. Ühesõnaga ma olen täiesti algaja. Kogu selle tiiru läbimiseks kulub mul umbes 40 min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×