Jump to content
pumpo

2 küsimust

Recommended Posts

Nii nagu üleval mainitud on mul kaks küsimust ja need on:

1. Edasijõudnute kava jagatud kolmeks- kas kellegil on mahti lahti seletada kuda seda päevadele ära jaotada nt: esmaspäev, kolmapäev, reede ei sobiks? Või peab seda tihedamini tegema?

2. Kui on võimalik käija jõusaalis kolm korda nädalas ehk siis ülepäeva tööpäeviti, mõtlesin et kas selline kava toimiks:

Esmaspäev-rind, jalad

Kolmapäev-selg(üla-ala), õlad

Reede-Biitseps, kõht

Lähemalt niipalju, et biitsepsit teeksin siit leitud käte kavaga(see, kus tehakse 10 sek vahedega) ja teistele lihastele 3 eri harjutust.

võimalused on siis niipalju et kodus on olemas hüppenöör(aeroobse) ja kas ma peaksin selle ka kuidagi vahele pistma (nt Mingil puhkepäeval põrkaksin sellega tunni paar)

Ise olen 16 aastane, suhteliselt heas vormis(tegelenud trenniga igapäevaselt u aasta)

Oleksin väga rõõmus, kui keegi sellele kirjale vastab, loodan leida vastuse siit. (rahaga nati napp, ei usu et treeneriga jõuaksin jutule saada kuhugi)

Kui keegi vastab siis tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid teha küll nii et E,K,R trenn ja siis T,N,L,P on vabad.Siis ise vaatad millal, nt. näd.vahetustel teed aeroobset.Kavasse peaksid sisse tooma ka triitsepsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. esmas-, kolmapäev ja reede sobivad väga hästi. 2. isiklikult muudaks kava selliseks: esmasp- rind, õlg, triits; kolmap- selg, biits; reede- jalad. kõhu viskad ka kuhugi kahele päevale, et jääks alati üks trenn kõhul vahele (esmasp-reede-kolmap-esmasp...)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paar küsimust veel... milliseid harjutusi seljale(üla) teha.... ja kas alaseljale piisab ainult jõutõmbest või peab veel midagi orgunnima.

Kumba te isiklikult mulle soovitaksite, siin amazonis olevat kava või see, mis ise "peast panin"

Muudetud kasutaja pumpo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ülaseljale teen ma blokil kukla taha tõmbeid ja kangiga lõua alla tõmbeid, alaseljale saaks ka veel sirutaja lihasele teha keretõsteid kuskil poomil vms(päris jõhkralt võtab läbi, eriti kui liivakott veel kukil)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna aega on viimasel ajal vähe , siis tegin endale sellise kava kolme päeva peale ... mis rahvas selle kohta oskab öelda ... peamine rõhk on just ülakeha treenimisel .

esmaspäev = rind , kõht , triitseps , biitseps

kolmapäev = selg , õlad , kõht , jalad

reede = kordaks esmaspäeva .

laupäev = vaba

pühapäev = vaba

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga miks jalgu ei viitsi treenida?ikka peab, muidu oled kole :rolleyes: - jurakas ülakeha ja peenikesed-peenikesed jalad.arvan, et las olla kolmeks, kuid jalgade jaoks tee eraldi päev koos seljaga näiteks?rind - õlg ühel päeval, tric-bic teisel jne.ise kombiini, kuid äärmisel juhul võid üht lihasgruppi treenida 3 korda 2 nädala jooksul, sinu valik oleks ilmselt rind.puhkust ka vaja, sõber :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga miks jalgu ei viitsi treenida?ikka peab, muidu oled kole :) - jurakas ülakeha ja peenikesed-peenikesed jalad.arvan, et las olla kolmeks, kuid jalgade jaoks tee eraldi päev koos seljaga näiteks?rind - õlg ühel päeval, tric-bic teisel jne.ise kombiini, kuid äärmisel juhul võid üht lihasgruppi treenida 3 korda 2 nädala jooksul, sinu valik oleks ilmselt rind.puhkust ka vaja, sõber ;)

okei , võtan teadmiseks :rolleyes: jalgadega ma väga ei põe , sest olen jooksmas käinud ikka kedavel ja sügisel ja suvel ... :P jalad on üsna okei .. ülakeha on selline nõrguke nimelt :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea jah.....sama suure tööga oleks nad endale kogu keha normaalse saanud......aga jah......igasugusied on olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See esimene pilt, suure biitsepsi ja triitsepsiga on ikka väga rõve...aga jah..ega suurt ohtu veel pole sinnani jõudmiseks :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×