Jump to content
Egert099

Algaja jõusaalis, väike abi kuluks ära.

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

Loodame siis , et oled sõnapidaja ja hoiad natukene vagusi:)

Jah muidugi.

Siin teemas kuidagi tundus üks asi eriti ohakas. Siis tul isee välja juurida. Aga ohakate puhul on juur nii sügaval mullas, et selle väike ots jääb ikka mulda ja kätte seda ei saa ja seetõttu on tegu raske taimega. Igataheks suhtlus-koefitsent kasvad, näiteks tegime 4000 vaatajaga blogi viikendil siia. Kui te sellel blogil kasvada ei lase normaalselt, siis ka tulen ohakate kallale taas. Võtke hoiatusena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist, hakkan käima jõusaalis, olen oma kasvu kohta suhteliselt kõhn ja peenike.

Tahaks massi juurde saada, kuid ei tea mis massilisajad mulle sobiksid.

Pikkus umbes 178cm

Kaal 58 kg

Tänan aitamast!

Kus sa trennis käid?

Kui peaksid Reval Sporti külastama millalgi, siis võid teada anda ja iga kell ligi astuda ning ma saaksin sulle rääkida kuidas kaalus juurde saada ja ei ole selleks vaja lisandeid. Siin kirjutada oleks sellest pikk jutt ja pealegi hakkaks mõni mitte eriti kogenud inimene vaidlema. :)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemasse ka.

Päevane valgukogus kätte saada, siis söö päevas:

  • Kaks pakki kohupiima või kodujuustu (ca 60g valku).
  • 5 muna - ca 40g valku
  • ca 200g kanafileed või 300g sealiha/loomaliha/maksa (ca 40g valku)

    Kokku saadki juba 140g valku, mis täidab su päevase valgukoguse ära.

Söö ilusti 3 suurt toidukorda, mis koosneks riisist, tatrast jne, kõrvale 100-200g juurvilju ja klaas piima. Vahepalasid päeva jooksul 1-2 tükki ja enne magamaminekut veel peoga pähkleid :)

Edu!

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et sarge kava on kvaliteetsem, kui Ott Kiivikas, või Marek Morozovi oma? Ei taha küll kellegi suunas midagi halvasti õelda, aga sellised postitused sobivad pigem delfi naistekasse!

Sry et offtopic jälle aga ei saa mitte vaiki olla.

Ma ei taha ka midagi kellegi suunas halvasti öelda...lihtsalt lühike kommentaar oma kogemuse kohta.

Aasta algul sai tellitud fitshopist Oti koostatud kombo (toidu/trennikava + toidulisandid) ja nüüd paar-kolm nädalat tagasi Sarge toidu/trennikava.

Tõsi...Oti kava töötas küll...4 kuuga sai ca 12-13 kg alla võetud, kuid minu jaoks oli seal kokkuvõttes ikkagi liiga palju toidulisandeid, mis läksid päris kalliks maksma ja tavatoidu variante eri söögikordadeks oli suht vähe. Kuna ma kokkamises ise eriti loominguline ei ole, siis asi kiskus ikka maru üksluiseks ära ja viskas kopa ette.

Nüüd, kui tellisin Sarge kava, meeldib mulle selles just päris korralik retseptiraamat paljude erinevate variantidega kõigiks söögikordadeks ja toidulisandite osakaal selles on ainult trennijärgne valgusheik, mille oleks võinud ka põhimõtteliselt välja jätta aga mida ma ise mugavusest ikkagi sisse soovisin panna. Lisaks on suureks plussiks Sarge poolne kiire tagasiside mu küsimustele. Praeguseks Sarge kava järgi treenitud/toitutud 15 päeva ja asi töötab.

Ja kui tulla tagasi teemasse, siis mina soovitaks teemaalgatajal küll tellida endale toitumis-ja treeningkava, kui endal ikkagi sellealaseid teadmisi napib.

Muudetud kasutaja marti384 poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Näete kui ilusti aktiivselt täna hommikul oleme suhelnud:

Nii Arc, kui Sarge, kui kõik teised on suhelnud ootusepäraselt. Kohe lisanduvad postitused ka blogidelt. Seega ärge valetage, et suhtlus kehv on. ;)

Ja näete kui vaja on suhelda vabalt asjad sirgeks, soovitakse analüüsida kavatoteid jne. Tehke siis seda, ja kasvõi teemaväliselt.

Kava tasub eriti ära siis kui olla väga algaja. Aga sel juhul ma ei nimetaks seda Kava'ks, vaid Konsultatsiooniks.

Sarge on ka minu arvates eesti ajaloo kava ärimeestest TOP 1 positsioonil. Ott aga ei vasta emailidele peale kava raha saamist ju, ja lisab kava sisse lisandeid, mis pole normaalne- seetõttu TOP 10 hulka ta kindlasti ei kuulu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemasse ka.

Päevane valgukogus kätte saada, siis söö päevas:

  • Kaks pakki kohupiima või kodujuustu (ca 60g valku).
  • 5 muna - ca 40g valku
  • ca 200g kanafileed või 300g sealiha/loomaliha/maksa (ca 40g valku)

    Kokku saadki juba 140g valku, mis täidab su päevase valgukoguse ära.

Söö ilusti 3 suurt toidukorda, mis koosneks riisist, tatrast jne, kõrvale 100-200g juurvilju ja klaas piima. Vahepalasid päeva jooksul 1-2 tükki ja enne magamaminekut veel peoga pähkleid :)

Edu!

Ja ongi kogu "KAVA".. Lihtne. Tänage Sarget!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Mis me sest Saadšist siin ikka kiidame, muutub veel laiseks teine.

Sarge tõi ainult mingi ühe makro eri-dieedi välja ju. Ühele makrole menüü ehitamine pole kindlasti normaalne, vaid äärmuslik lähenemine.

MarxE, kõik ei pea arvama nagu sina, mõni arvab maailmast teistmoodi, näiteks mõni ei arva, et Sarge toodud ühemakro kava on "normaalne toitumine". Ja las arvavad erinevalt inimesed neis asjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külv, jaura, seleta, aga püüa olla kontekstis, loe mõttega.

Kus on ühe makro kava? Seal on kõik 3 väga korralikult esindatud.

See, et koguseid ei ole kirjas ning öeldud, et võta ka lonks-paar oliiviõli vahele, ei tee seda valgupõhiseks.

See on tavalisele keskmisele inimesele sobiv, sa käi mahlavana juures ja tüüta riknenud pähkli ärikat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Aa, ma ei pannud tähelegi, et tal on seal ka riis.

Kuid ma ei näe toorsalatit. Riivitud peet, porgand ja kapsas. Need on väga olulised asjad, kuna nad on toored ehk töötlemata. Seetõttu on nendes taimseid steroole, mida teadus küll ei mõista, aga mida paljud väga tervislikuks nimetavad.

Minu arust on kontekst hetkel duaalne: esiteks lähteteema, ja teiseks teraapiline suhtlemine. Siin viimase osas ma olen suunanud lihtsalt natuke, kuid ega rohkem pole vajagi, juba sujub ilusti ise-enesest teie poolt siin teema-süntees.

Kindlasti huvitav teema, muidu niipalju külastajaid teemas ka poleks olnud ja niipalju "+1"-sid poleks teenitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tellisin ka Sargelt toitumiskava, ei ole ise ka eriline kokkaja aga sellega saan kenasti hakkama :) Esialgu tundub utoopia nii palju sisse süüa aga eks tasapisi harjutan. Täna proovisin hommikusöögiks 8 muna :D 7 muna suutsin ära süüa siis oli magu täis ja rohkem ei läinud alla :)

Lõunasöögiga polnud miskipärast probleeme, 200g kanafileed läks kenasti alla + muud lisad toidu kõrval :)

Tänud Sarge :)

Sry et offtopic jälle aga ei saa mitte vaiki olla.

Ma ei taha ka midagi kellegi suunas halvasti öelda...lihtsalt lühike kommentaar oma kogemuse kohta.

Aasta algul sai tellitud fitshopist Oti koostatud kombo (toidu/trennikava + toidulisandid) ja nüüd paar-kolm nädalat tagasi Sarge toidu/trennikava.

Tõsi...Oti kava töötas küll...4 kuuga sai ca 12-13 kg alla võetud, kuid minu jaoks oli seal kokkuvõttes ikkagi liiga palju toidulisandeid, mis läksid päris kalliks maksma ja tavatoidu variante eri söögikordadeks oli suht vähe. Kuna ma kokkamises ise eriti loominguline ei ole, siis asi kiskus ikka maru üksluiseks ära ja viskas kopa ette.

Nüüd, kui tellisin Sarge kava, meeldib mulle selles just päris korralik retseptiraamat paljude erinevate variantidega kõigiks söögikordadeks ja toidulisandite osakaal selles on ainult trennijärgne valgusheik, mille oleks võinud ka põhimõtteliselt välja jätta aga mida ma ise mugavusest ikkagi sisse soovisin panna. Lisaks on suureks plussiks Sarge poolne kiire tagasiside mu küsimustele. Praeguseks Sarge kava järgi treenitud/toitutud 15 päeva ja asi töötab.

Ja kui tulla tagasi teemasse, siis mina soovitaks teemaalgatajal küll tellida endale toitumis-ja treeningkava, kui endal ikkagi sellealaseid teadmisi napib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Aga millest selline nimi muidu: "Sarge"?

Ja kas sa Sarge ka koostaksid konsultatsiooni vihiku ehk kava, kui eesmärkideks oleks:

1) ketoos

2) valgu koefitsent alla "1.0"

3) eesmärgiks DEXA rasvaprotsendi vähendamine.

?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millest selline nimi muidu: "Sarge"?

Ja kas sa Sarge ka koostaksid konsultatsiooni vihiku ehk kava, kui eesmärkideks oleks:

1) ketoos

2) valgu koefitsent alla "1.0"

3) eesmärgiks DEXA rasvaprotsendi vähendamine.

?

Miks sul see LPF nii südames on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga millest selline nimi muidu: "Sarge"?

Ja kas sa Sarge ka koostaksid konsultatsiooni vihiku ehk kava, kui eesmärkideks oleks:

1) ketoos

2) valgu koefitsent alla "1.0"

3) eesmärgiks DEXA rasvaprotsendi vähendamine.

?

Sarge on tulnud Quake3 mängust, kus meeldis mulle kõige rohkem see tegelane, kelle nimi oli Sarge. Lisaks ma muidugi ei teadnud, mis see tähendab ja hakkas lihtsalt meeldima ning edaspidi olen igal pool seda kasutajanime kasutanud. :)

Ütleme nii, et ma teen ainult neid toitumiskavasid, mis on tervisele kasulikud ja täidavad eesmärki. :)

PS! Eelmine "kava" näide oli valgukoguse täitmise baasil. Lisaks olin seal välja toonud ka juurviljad/köögiviljad/aedviljad ehk mõtlesin üleüldiselt taimi, mida toiduga süüakse :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

juurviljad/köögiviljad/aedviljad ehk mõtlesin üleüldiselt taimi

No vot siis, et ka taimed. Seega suheldes saab päris selgeks asjad.

Kuna Oti'lt saab massilisajaga kavasid, siis mina soovitaks teema-algatajale just Oti kava siiski. Aga jäägu see minu subjektiivseks soovituseks. Teema-algataja võiks nüüd ka ise midagi lisada, et palju hetkel sööb ja liigutab end jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×