Jump to content
Egert099

Algaja jõusaalis, väike abi kuluks ära.

Recommended Posts

Tervist, hakkan käima jõusaalis, olen oma kasvu kohta suhteliselt kõhn ja peenike.

Tahaks massi juurde saada, kuid ei tea mis massilisajad mulle sobiksid.

Pikkus umbes 178cm

Kaal 58 kg

Tänan aitamast!

Muudetud kasutaja Egert099 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Unusta massilisajad. Söö korralikult. Sellise kaalu juures ei ole just väga palju vaja süüa, et kaalu kasvatada.

Söön väga palju aga ei tule massi juurde lihtsalt, ikka selline kont

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön väga palju aga ei tule massi juurde lihtsalt, ikka selline kont

See on julgelt kõige levinum lause siin foorumis. Pane kirja oma päevane menüü kogustega.

Massilisaja ei ole võlurohi. Tavalised toitained, mida saad toidust.

Muudetud kasutaja Invention poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisaja, mille ostaksid, oleks 30-60€ suurusjärgus. Telli selle raha eest endale toitumiskava. Kui sa tõesti tahad kasvada ja areneda, siis sa teed seda, kui ei, siis jääd ikka lisandite poole vaatama (ja jääd mõtlema, et miks sa küll ei kasva ja mida sa valesti teed).

Ilmselt kvaliteetseim koht toitumis- ja treeningkavade jaoks on www.kaalustalla.ee ja usu, kvaliteet loeb.

Muudetud kasutaja trewe poolt
  • Downvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massilisaja, mille ostaksid, oleks 30-60€ suurusjärgus. Telli selle raha eest endale toitumiskava. Kui sa tõesti tahad kasvada ja areneda, siis sa teed seda, kui ei, siis jääd ikka lisandite poole vaatama (ja jääd mõtlema, et miks sa küll ei kasva ja mida sa valesti teed).

Ilmselt kvaliteetseim koht toitumis- ja treeningkavade jaoks on www.kaalustalla.ee ja usu, kvaliteet loeb.

Et sarge kava on kvaliteetsem, kui Ott Kiivikas, või Marek Morozovi oma? Ei taha küll kellegi suunas midagi halvasti õelda, aga sellised postitused sobivad pigem delfi naistekasse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Õhtust sõbrad.

Foorumi üksikute lausete ja mõtete kallal norida pole küll mõtet. Las noored väljendavad oma mõtteid ilma tsensuuri tundeta, nii arnevad nad inimesteks. Küllalt palju on ka siinsed arvamusliidrid arenenud ja õppinud viimasel ajal. Võtke vabalt, kui keegi avaldab arvamust, et miski on tema arvates kvaliteetsem. Öelge peale näiteks oma neutraliseeriv arvamus ja ongi korras.

Näiteks minu arvates saab eesti riigis ainult kahte kava hinnata, selleks on Kelneri koostatud HD Taneli kava, ja Priibe kava- ainult need kaks on asjad mida saab hinnata. Rohkem ei ole. Pole ka võtta kavatoote ülevaate artikleid. Me oelme Bon-foorumis rohkelt mitmeid kavasid analüüsinud näiteks, aga oleme seda meelelahutuseks teinud, et teha sellist autentsed Review'd kavast, alles siis saaksime selle baasil võrrelda erinevaid kavasid. Hetkel aga pole selliseid hinnangu/võrdlus artikleid võtta. Kui soovite võime teha. Aga mingit alust kavade hindamiseks hetkel eriti pole, ei saa öelda, et mõni neist on kvaliteetsem või mittekvaliteetsem. Minu arvamus selline.

Mis puutub massilisajasse, siis soovitaksin Malto6'te kuna selle pikk ahel on paljude treenerite poolt aeglaseks heaks kiidetud, näiteks Bon-foorumis üks treener pikka ahela aeglust on reklaaminud, ilmselt ka siin keegi. Soovitan.

Muudetud kasutaja Sügiskülv poolt
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean, et Archangel soovitas heakd massilisajaks kohukesi, supermaitsvad ja saad korraga mitu tükki ära süüa. Ained on seal enamvähem samad, mis igasugustes massilisajates - suhkur ja valk

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et sarge kava on kvaliteetsem, kui Ott Kiivikas, või Marek Morozovi oma? Ei taha küll kellegi suunas midagi halvasti õelda, aga sellised postitused sobivad pigem delfi naistekasse!

Ei tegele enam kaalustalla kavadega :)

Näiteks minu arvates saab eesti riigis ainult kahte kava hinnata, selleks on Kelneri koostatud HD Taneli kava, ja Priibe kava- ainult need kaks on asjad mida saab hinnata.

HD Taneli kava on koostatud Rene Poljakovi poolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Otsustasin iseseisvalt neid teha.

https://www.facebook.com/TaaviMerisaluTraining

Igatahes kiidame sind, kuna oled eesti ajaloos esimene treener, kelle töö vilju pikalt on saanud kõik näha Priibe blogi näol.

Aga tehke ka kusagile ülevaade kavatoodetest. Ma ei viitsi ise teha. Kindlasti Priibe ja Kelneri/Rene kavatoode saaks üle analüüsitud, kuid kindlasti ka teised, et nutraalselt analüüsiks läbi kõik, ja tarbijale saaks võimalikuks näha esmakordselt ajaloos toodete Review'd, nagu seda kõvaketaste jm asjade kohta alati on olnud. Et tehke Review'd valmis keegi, meil oleks huvitav ka Review tegijaid analüüsida, võtaksin viimase rolli endale meeleldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes kiidame sind, kuna oled eesti ajaloos esimene treener, kelle töö vilju pikalt on saanud kõik näha Priibe blogi näol.

Ma ei tegele ainult harrastajatega.

Marius algusest peale minu all treeninud ja tema blogi saab lugeda siin: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37385-marius-lemming-team-musclecore/page-7#entry382672

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Ma ei tegele ainult harrastajatega.

Marius algusest peale minu all treeninud ja tema blogi saab lugeda siin: http://forums.fitness.ee/index.php?/topic/37385-marius-lemming-team-musclecore/page-7#entry382672

Mario'sid jms super-tegelased arvestada pole mõtet, kuna sedalaadi andekaid on riigis niivõrd väike protsent/promill. Ja nende väheste andekate hulgas muidugi pole ka näha olnud treeneri tööd. Oled ainukesena eesti ajalos M'i blogis juhtnööre andnud, mida toote hindajad saavad kindlasti arvestada. Teised treenerid pole seda teinud, seetõttu nende osas pole ka võimalik hinnata kõrvalseisjal nende kvaliteeti.

Aga eelnev minu jutt algas sellest, et kui noored foorumis kedagi kvaliteetseks peavad, siis las nimetavad. Nad ei teagi, mida sõna kvaliteet tähendab ja las pealegi väljendavad end ja arenevad inimesteks läbi väljenduse. Ei ole vaja peale lennata, et äri-peen-eetiline detail saab kahjustatud milliprotsendi võrra kui kasutada sõna "kvaliteet" siin valesti. See on absurdne. Et suhelge vabalt, saage inimesteks.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No pagan küll. Olen tükk aega vakka olnud, aga enam ei suuda. Miks peab igas kuradi teemas tema haiglast jama lugema? Oleks siis, et kirjutab ainult enda blogis, aga praegu ei saa ühtegi teemat lugeda ilma, et silmist hakkaks verd jooksma. Ma lihtsalt ei saa aru, mis jumalakompleks sul on? Mis õpetajaks või teejuhiks sa end pead? Nagu sa ühes teemas ütlesid, et Marxengel on su parim õpilane. Mis mõttes? Mitte keegi ei võta sinust eeskuju, sa ajad lihtsalt täiesti seosetut joga suust välja, millest ainult sina ise aru saad. Et suhelge vabalt, saage inimesteks - äkki tasuks peeglisse vaadata selle inimesteks saamise koha pealt?

Näe, suhtlesingi vabalt, hakkas kergem...

PS. Palun vabandust teema risustamise pärast.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

No pagan küll. Olen tükk aega vakka olnud, aga enam ei suuda. Miks peab igas kuradi teemas tema haiglast jama lugema? Oleks siis, et kirjutab ainult enda blogis, aga praegu ei saa ühtegi teemat lugeda ilma, et silmist hakkaks verd jooksma. Ma lihtsalt ei saa aru, mis jumalakompleks sul on? Mis õpetajaks või teejuhiks sa end pead? Nagu sa ühes teemas ütlesid, et Marxengel on su parim õpilane. Mis mõttes? Mitte keegi ei võta sinust eeskuju, sa ajad lihtsalt täiesti seosetut joga suust välja, millest ainult sina ise aru saad. Et suhelge vabalt, saage inimesteks - äkki tasuks peeglisse vaadata selle inimesteks saamise koha pealt?

Näe, suhtlesingi vabalt, hakkas kergem...

PS. Palun vabandust teema risustamise pärast.

Tore, et vabalt suhtlesid, peaksid rohkem seda tegema nagu näha. :)

Peeglid ma olen kinni katnud muidu ajutiselt, ja pean jõusaalis käimist häireks, eriti nende puhul kes üle 3X nädalas käib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

To Invention: tal on krooniline tähelepanuvajadus ja hetkel viskasid sa puid ahju juurde :)

Oma postitamistega on ta loonud olukorra, kus mina konkreetselt enam üheski teemas ei tahagi kirjutada. Iga kord, kui midagi tahaks kirjutada siis näen, et see tolvan on juba pool lehekülge saasta pastakast välja imenud. Arutelude vastu ei ole mul midagi, aga idioodiga ei saa diskusseerida, kui tema aju töötab teist teid pidi, mis ratsionaalse mõtlemisega kokku ei käi. Iga kord, kui tahaksin kellegile nõu anda, pean samas juba ette valmistama teist samapalju teksti, et selle lollaka ajuvabasid loogikavastaseid ideid korrigeerida.

Seega palju õnne sügiskülvajale. Tal on õnnestunud panna piir hea info levikule ning mitmekordistada halva info liikumist.

Muudetud kasutaja Archangel poolt
  • Upvote 4

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Oma postitamistega on ta loonud olukorra, kus mina konkreetselt enam üheski teemas ei tahagi kirjutada. Iga kord, kui midagi tahaks kirjutada siis näen, et see tolvan on juba pool lehekülge saasta pastakast välja imenud. Arutelude vastu ei ole mul midagi, aga idioodiga ei saa diskusseerida, kui tema aju töötab teist teid pidi, mis ratsionaalse mõtlemisega kokku ei käi. Iga kord, kui tahaksin kellegile nõu anda, pean samas juba ette valmistama teist samapalju teksti, et selle lollaka ajuvabasid loogikavastaseid ideid korrigeerida.

Seega palju õnne sügiskülvajale. Tal on õnnestunud panna piir hea info levikule ning mitmekordistada halva info liikumist.

Milleks säärane enesele valetamine? Sa oled alati aktiivne olnud foorumis, ja oled seda ka edasi, vaielnud oled ka alti, ja see ongi normaalne. Oled aktiivne ka käesolev hetk.

Õnne soovida ainult info paremale liikumisele on vähevõitu, oleme siisk isaavutanud palju enamat. Ega see, et täna hetkel praegu on aktiivsus-laine hommikuselt madal, ei tähenda midagi halba, külv on olnud niivõrd tõhus, et kui vaatasid mõni päev tagasi blogi aktiivsust, siis täiesti eluterve kõrgesageduslik suhtlus käis, see tuleb homme või täna taas esile- külvi mõju tõttu.

Ja miks negatiivsus, et miski on halb ja miski on hea? Kas jäätis on halb või hea?

Minu seisukoht siin teemas oli ju lihtne- ärge lennake noortele peale tühiste sõnade osas. Eesmärgiks on arenenda inimeseks, mitte mingit äri-õiguse paragrahvi pingsalt järgida. Kui teised sellisest asjast aru ei saa, ja üks ainuke saab aru ainult- ju siis võib öelda jah, et tegu jumalaga. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

+1. Ma mõtlesin, et see on ainult minu tähelepanek, et vanad tavakasutajad ei postita enam nii palju.

Oma postitamistega on ta loonud olukorra, kus mina konkreetselt enam üheski teemas ei tahagi kirjutada. Iga kord, kui midagi tahaks kirjutada siis näen, et see tolvan on juba pool lehekülge saasta pastakast välja imenud. Arutelude vastu ei ole mul midagi, aga idioodiga ei saa diskusseerida, kui tema aju töötab teist teid pidi, mis ratsionaalse mõtlemisega kokku ei käi. Iga kord, kui tahaksin kellegile nõu anda, pean samas juba ette valmistama teist samapalju teksti, et selle lollaka ajuvabasid loogikavastaseid ideid korrigeerida.

Seega palju õnne sügiskülvajale. Tal on õnnestunud panna piir hea info levikule ning mitmekordistada halva info liikumist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Külv, kas teemast juba mööda pole pannud jutuga? Hetkel küsis inimene nõu, mida ta sooviks meie poolt ? Äkki keskenduks ikka teemale? Nagu näha lõpp läheb ikka päris käest ja kujutan ette, et inimesele oleme me ikka päris hirmsa mulje jätnud. Kui mina esimest korda, nõu küsiks siis ehmataks see soust küll ära. Nii, et kui võimalik oleks siis jääks ikka teema raamidesse, või külv teine variant võtad äkki puhkust? Teed võõrutus ravi fitnessi foorumist mõneks ajaks? Selle pärast olen isegi tähelepannud, et Arc, jrx, Sarge jms seltsilised ei vasta eriti kuna, sa suudad ära soperdada oma teadus jutuga asju. Nii et palun, tõmba tuure maha ja laseks ühtlasel voolul liikuda asjadel eks?

Vihmast päeva!

Muudetud kasutaja priibe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Külv, kas teemast juba mööda pole pannud jutuga? Hetkel küsis inimene nõu, mida ta sooviks meie poolt ? Äkki keskenduks ikka teemale? Nagu näha lõpp läheb ikka päris käest ja kujutan ette, et inimesele oleme me ikka päris hirmsa mulje jätnud. Kui mina esimest korda, nõu küsiks siis ehmataks see soust küll ära. Nii, et kui võimalik oleks siis jääks ikka teema raamidesse, või külv teine variant võtad äkki puhkust? Teed võõrutus ravi fitnessi foorumist mõneks ajaks? Selle pärast olen isegi tähelepannud, et Arc, jrx, Sarge jms seltsilised ei vasta eriti kuna, sa suudad ära soperdada oma teadus jutuga asju. Nii et palun, tõmba tuure maha ja laseks ühtlasel voolul liikuda asjadel eks?

Vihmast päeva!

Jrx ja Sarge võtavad kogu aeg sõna- kust selline pime enesele valetamine, et nad ei võta? Foorumi aktiivsus on paranenud tunduvalt, lihtsalt soovite nüüd juba veelgi rohkemat. Varem oli vabalt foorumis lõuna ajaks ainult 1-2 postitust AnneP-lt ja rohkem ei midagi, nüüd on palju-palju aktiivsem. Ärge valetage aktiivsust madalamaks! :)

Noh, teemast mindi jah välja, kuid mis siis, tuleme tagasi teemasse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jrx ja Sarge võtavad kogu aeg sõna- kust selline pime enesele valetamine, et nad ei võta? Foorumi aktiivsus on paranenud tunduvalt, lihtsalt soovite nüüd juba veelgi rohkemat. Varem oli vabalt foorumis lõuna ajaks ainult 1-2 postitust AnneP-lt ja rohkem ei midagi, nüüd on palju-palju aktiivsem. Ärge valetage aktiivsust madalamaks! :)

Noh, teemast mindi jah välja, kuid mis siis, tuleme tagasi teemasse.

Tunduvalt vähem, kui sa siin ringi liigud!

Igatahes, kui oleks võimalik mõned tuurid alla võtta :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Tunduvalt vähem, kui sa siin ringi liigud!

Igatahes, kui oleks võimalik mõned tuurid alla võtta :)

On muidugi võimalik.

Aga sageduse tunnetus on keeruline, arvan, et keegi meist eksib mõneti selle hinnanguga.

Näiteks siin saidil me alustasime blogimist 2013 kevadel esmakordselt, enne seda oli foorumis enne lõuna aega ainult üks postitus AnneP'lt, nüüd on enne lõuna aega mitu postitust blogidelt juba, lisaks ka järjest inimlikumaks muutuv vaba suhtlus. Väiksed vaidlused on loomulik osa, nende järel suhtlus aktiviseerub veelgi.

Efter regn kommer solsken

(tõlge: pärast vihma on kasv parem)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On muidugi võimalik.

Aga sageduse tunnetus on keeruline, arvan, et keegi meist eksib mõneti selle hinnanguga.

Näiteks siin saidil me alustasime blogimist 2013 kevadel esmakordselt, enne seda oli foorumis enne lõuna aega ainult üks postitus AnneP'lt, nüüd on enne lõuna aega mitu postitust blogidelt juba, lisaks ka järjest inimlikumaks muutuv vaba suhtlus. Väiksed vaidlused on loomulik osa, nende järel suhtlus aktiviseerub veelgi.

Efter regn kommer solsken

(tõlge: pärast vihma on kasv parem)

Loodame siis , et oled sõnapidaja ja hoiad natukene vagusi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×