Jump to content
Annika Pärtel

Annika Pärteli BLOGI

Recommended Posts

Tere!

Tänane hommik algas Mustakivi saalis, kuna eile õhtul selgus, et trenni siiski ei jõua. Küll aga sai sõidetud 10km tubasel rattal, sest päevane aeroobne jäi veidi lühikeseks ja pealegi mõtlesin juba ammu, et võiks vahel kiirkõnnile vahelduseks nagunii ka midagi muud teha, mis teistmoodi koormaks.

Aga tänane trennikava oli selline:

1. Istudes seljatõmbed plokil laialt rinnale

2. Pos kaldega surumine masinal

3. Istudes kitsalt traktor masinal

4. Istudes masinal lend rinnale

5. Istudes õlgadele surumine üles+ 10kg kangiga seistes lend ette

6. Seistes 12+12kg hantlitega biitseps

7. Istudes masinal triitseps

8. Hack kükk neutraalses asendis, ilma raskuseta+ 30kg kangiga Rumeenia tõmme

post-1184-0-98056900-1406028523_thumb.jp

Ööuni jäi kuskil 6 tunniseks, kuna eilne rattasõit langes ajale, mil laps juba magas ja seetõttu kohe und ei tulnudki. Nii et hommikul oli üsna raske kell 7 tõusta, aga eks seetõttu oligi hea, et sai saalitrenni ka varakult tehtud.

Lõunasöögiks sai täna valmistatud fantaasia korras värskete kukeseentega omletti, millele lisasin ohtralt sibulat, maitseks meresoola ja maitserohelisega Merevaigu juustu, kõrvale tükike Hiiumaa puuviljaleiba, nüüd on aga cappucino aeg ja õue kiirkõnnile minek:

post-1184-0-63330800-1406028753_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kuna täna hommikul tekkis võimalus laps hoida jätta, siis alustasin hommikut taas jõusaalis. Eilsest oli keha veel muidugi veidi väsinud, tegin siiski ka täna terve keha treeningu, vahetades harjutusi ja pöörates eilsest suuremat tähelepanu alakehale.

1. Istudes ploki tõmbed kitsalt vastu kõhtu

2. Istudes masinal surumine

3. Istudes masinal õla tagaosale lend

4. Istudes masinal õla keskosale lend

5. Seistes biitseps kangiga (+10kg)

6. Seistes triitseps plokil köiega

7. Istudes jalasirutused masinal

8. Istudes jalgade kõverdused masinal

9. Etteastekükk Smithil 1 jalaga (+10kg)

10. Säär istudes

Homme kindlasti saalist puhkan, ühe treeningu sel nädalal tahaks veel siiski teha kui aega saab. Kuna kõhubeebi viimasel ajal teeb suuri kasvuspurte, siis annab see minu endagi väsimuses tunda, lisaks muidugi palav ilm. Õnneks peale väsimuse muid tüüpilisi rasedate kaebusi pole, polnud ka esimene kord- ja looodan, et ei tulegi. Kõhu igapäevane kreemitamine on tulnud päevakorda- hetkel kasutuses kodumaine Nurme Seebi 100% looduslik sheavõi, sügisepoole lähen arvatavasti üle Palmersi rasedate ja äsjasünnitanute jaoks mõeldud spetsiaaltoodetele,millega jätkan siis ka peale sünnitust. Talje ümbermõõt on hetkel juba täpselt 100cm (15 nädalat veel jäänud tähtajani), nii et kujutage ise, millist koormust nahk peab taluma...

Aga homme, nagu juba öeldud, puhkus, natuke aeroobset ja veidi aiatöid..

post-1184-0-84428700-1406136662_thumb.pn

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile õhtul sündis Valentina Zabiyaka, 2008. a Euroopa meistri bodyfitnessis, perre väike poisipõnn Alexander! PALJU-PALJU ÕNNE! :rolleyes:

Üks väike pildimeenutus 2007. a treeninglaagrist Võsul:

post-1184-0-21677900-1406271023_thumb.jp

... ja galerii

Valja oli tol korral dieedi alguses ja oma viimase võistluse tegi aasta pärast, mina tol ajal hakkasin aga võistlusmõtteid alles mõlgutama ja aasta pärast olin esimest korda laval ;)

Valja värske Euroopa meistrina:

post-1184-0-84962000-1406271181_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kena laupäeva!

Minul oli täna jõusaali vaba päev. Hommikupoolikul sai tehtud veidi aiatoimetusi ning mööbli restaureerimistöid (minu uus hobi;)) seni kuni laps magas. Juba ennelõunal näitas meil varjus 31 soojakraadi, nii et juba varakult pakkisin pere ujumisasjad kokku. Pärastlõuna oli planeeritud Viimsi vabaõhumuuseumi külastuse jaoks, kus täna toimus Rannarahva festivali teine päev ja mis peamine- suur taluturg. Sinna suund saigi võetud.

Loomulikult rändas poekotti taluleib, ostan seda igal võimalusel, et proovida erinevaid maitseid- kes kuidas teinud on. Ka käsitööehteid ostan ja lasen erinevatel tegijatel teha üsna palju, kuigi valmistan neid ka ise- need on alati originaalsed ja moes. Sedakorda, nagu rannarahvale ikka kohane, tuli minuga turult kaasa Kersti Kõrsmaa tore keraamiline kalapross.

post-1184-0-80740100-1406385784_thumb.jp

post-1184-0-56630700-1406385857_thumb.jp

Peale kuumavat turupäeva sai end merevees jahutatud- õhk näitas 28 ja vesi 17, tundus küll aga nagu oleks vesi sama soe olnud.

Eilne jõusaalitrenn oli sama, mis üleeelmine kord. Õhtusel ajal on muidugi veidi raskem käia, sest selleks ajaks olen üsna väsinud, lisaks on ka päevane pikk aeroobne õues kuumaga tehtud. Õnneks on saal jahe ja tegelikult kui trenni tehtud saab, siis on üsna hea olla ;)

Better Bodies riideid ei jaksa ma ära kiita, ka eelmise raseduse aja istusid ideaalselt, samu riideid saab edasi kanda muidugi ka peale rasedust

post-1184-0-19948600-1406386084_thumb.jp

Kaal peale õhtust trenni, +10kg on nüüd täis

post-1184-0-63652500-1406386122_thumb.jp

Trennijärgne pähklisnäkk, vahel ju võib :rolleyes:

post-1184-0-20308100-1406386175_thumb.jp

Homme taas saalivaba- kui selline kuum ilm tuleb, siis arvatavasti teen ka aeroobse toas rattal lahtise akna all, on veidi jahedam.. ja pärast muidugi perega merre end jahutama ;)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida suvehommikuti palavaga süüa?

Putru nagu ei tahaks....kiudaineid ja süsivesikuid oleks siiski hommikuti vaja, valke samuti. Mina olen viimastel hommikutel valmistanud kama: keefir, kamajahu, vaniljemaitseline proteiinipulber. Magustamist enam eraldi ei vaja, keefir on hea seedimisele, proteiinipulbrist saab lisavalku, kamajahust ohtralt kasulikke aineid, lisaks on kogu söögikord mõnusalt külm.

post-1184-0-04806300-1406447210_thumb.jp

"Kama on traditsiooniline Eesti jahutoit mida valmistatakse mitme teravilja jahust. Kamajahu koostisse kuuluvad teraviljadest rukis, nisu, oder või kaer ning kaunviljad hernes või uba.

Terad keedetakse esmalt soolases vees, kuivatatakse päikesepaistel, pruunistatakse ahjus ning jahvatatakse.

Kamajahu bioloogiline väärtus on väga suur. Tänu täisterade ja herne jämejahvatusele säilib kamajahus kõik see hea, mida loodus teradesse pannud on.

Kuna kama on erinevate terade segu, siis on ta väga väärtuslik valguallikas sisaldades mitmeid organismi jaoks olulisi aminohappeid. Organism vajab aminohappeid valkude tootmiseks, mida omakorda vajatakse lihaste, naha, juuste, küünte ehitamiseks aga ka organismi ainevahetuse kontrollimiseks ja juhtimiseks. Kama suur kiudainete sisaldus on oluline seedimisele. Kamajahust saab ka energiat andvaid liitsüsivesikuid, mitmeid vitamiine ja mineraalaineid.

Tänu rukkile ja hernele on kamajahus B-grupi vitamiine mitu korda rohkem, kui teistes jahudes. B-grupi vitamiinid on närvisüsteemi, mälu, õppimisvõime ja stressijuhtimise olulised vitamiinid. Kamajahu sisaldab ka väärtuslikku antioksüdanti E-vitamiini, mida loetakse nooruse ja ilu vitamiiniks ning mis vähendab vähiriski. Mineraalainetest olulisemad kamajahus on kaalium, fosfor, räni, raud, tsink, nikkel, fluor, jood ja seleen.

Kaalium on südametegevuse hea käekäigu eest seisev mineraalaine. Fosforit vajab meie keha energiamajanduse korraldamisel, aga ka luukoe ehituses, biomembraanide ehituses ja paljudeks muudeks ülesanneteks. Rauast sõltub kudede varustamine hapnikuga, tsink omab olulist rolli maitsmismeele töös, rakkude remontimisel, immuunsussüsteemi töös. Seleen on oluline antioksüdant, räni parandab naha, küünte, juuste ja kõhredeseisundit." (allikas)

Midagi veel mõnusamat katsetamiseks- kama-keefiritarretis marjasalatiga

post-1184-0-06936700-1406447344_thumb.jp

Foto SIIT

Head katsetamist! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Täna oli juba ennelõunaks jõusaalitrenn tehtud. Palavate ilmadega on niiviisi mugavam ja kui võimalus tekib ning saan last koju hoida jätta, siis olen viimasel ajal just hommikuti saalis treeninud. Järgmised kuu aega olen nüüd paigas kindlas saalis, sügisest puhuvad saali suhtes aga taas uued tuuled ja hakkan uuesti tütart klubi lastehoiuga harjutama, et uue beebi sünni ajaks saaksin ka kahe lapsega trennis käia ilma et peaksin kumbagi koju hoida jätma.

Täna trennis katsetasin lõuatõmbeid ja triitsepsi surumisi- masinal, mis jalgade alt ka veidi tuge annab, aga millel siiski ise rippes oled. Kumbagi polnud ma raseduse algusest saati teinud (varem sai tehtud muidugi lihtsalt rippes ja rööbaspuudel), ehk siis juba üle poole aasta. Lisatugi peab kindlasti olema, sest kaalu on lisandunud palju, pealegi mittetreenitud naistel ei soovitata raseduse lõpus isegi mitte käsi õlgadest kõrgemale tõsta (nt aknapesu jms sellist asja nõudvad liigutused), rääkimata siis lõuatõmmetest... :) Piisava toe, samas piisava vastupanuga mulle need mõlemad harjutused täna siiski sobisid.

1. Lõuatõmbed laialt masinal

2. Traktor masinal

3. Istudes masinal lend rinnale

4. Istudes masinal üles surumine+ 10kg kangiga lend ette õlgadele

5. Biitsepsi kõverdused 12,5kg hantlitega

6. Masinal "rööbaspuudel" surumine

7. Istudes reite sirutused ette (kitsalt, laialt, neutr)

8. Rumeenia tõmme 30kg kangiga

9. Istudes säär aparaadil

post-1184-0-70666100-1406718256_thumb.jp

Ah jah, pildiolev ogaline rull on tänane avastus saalist- kodus on mul kasutada tavaline sile, see ogaline on aga vähe karmim- ideaalne selja masseerimiseks trenni lõpus. Seljavalusid mul polnud ei esimese raseduse ajal ega ka nüüd, siiski peale ööund hommikuks olen viimasel ajal üsna kange, kuna keha raskuskese on oluliselt muutunud, samuti ei ole saanud viimased 4 kuud juba selili magada, ja ega ei saa kuni lõpuni. Nii et see on super vahend seljalihaste hoolduseks ja kindlasti ennetamaks ka igasuguseid valusid. Kasutasin sellist rulli ka esimese raseduse ajal, samuti peale sünnitust, taastumaks paremini treeningutest.

Nüüd on kavas aeroobne õues, kuna tütar juba magab, õhtuti oleme käinud aga koos perega ujumas- lapsele väga meeldib ja kuna ma ise olen õhtuks üsna väsinud, tüdinud ja on tunne, nagu päeva jooksul oleks lisandunud veel mitu kg, siis jahe merevesi ning kerge ujumine masseerib mõnusalt ja toob nö inimese tunde tagasi ;)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tänane trennikava kah siia, tulevaste aegade mälestuseks ;)

1. "lõuatõmbed" masinal

2. plokil lend rinnale

3. istudes lend masinal õla tagaosale ja seljale

4. istudes lend masinal õla keskosale

5. seistes kangiga biitsepsi kõverdused

6. masinal "rööbaspuudel" surumine triitsepsile

7. Hack masinal kükk (neutr, lai, kitsas)

8. Smithil etteastekükk

9. Istudes masinal reite kõverdamised

10. seistes masinal säär

post-1184-0-58951600-1406896371_thumb.jp

Peale trenni jõin värskenduseks külma Saaremaa cappucinojooki (peale trenni on see väga mõnus, suvisel ajal on seda hea ka autokülmikusse kaasa pakkida näiteks, kui kuskile pikem sõit plaanis):

post-1184-0-06977500-1406896325_thumb.pn

...ja nüüd taas õue aeroobse ringile- täna siis kellaajaliselt veidi hiljem, aga kuna tütar otsustas, et tema teeb täna 2 päevaund, siis ega mulgi muud üle jää, kui ketsid jalga, spordiriided selga ja tegutsema B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kaunist laupäeva!

Viimasel ajal on väsimus saabunud juba hommikuti, nii peale paaritunnist ärkvelolekut. Ööund tuleb enamasti 10 tunni kanti, aga eks algav 3. trimester mõjub juba ka. Kaalu on hetkel juures 11kg, osadel päevadel tunnen end ikka juba väga suurena, aga üldiselt on nii, et kui saan end liigutada, eriti veel jõusaalis, siis on kõik ok :rolleyes: Keha on ju harjunud aastatepikkuse kõva koormusega ja kergelt ning tunde järgi on see ka raseduse ajal vajalik, loomulikult enesetunne on siiski nr 1 ja kui miski ei sobi mulle või titale, siis jätan ka kohe tegemata.

Kuna kõhubeebi on juba üsna suur (nädalate järgi umbes 36cm), siis kohati on tunda, nagu oleks raskem hingata- see nõuab ka trennis pikemaid pause seeriate vahel. Ka seedimine on vahel vaevalisem. Selle kergendamiseks kasutan head nippi, mida kasutasin edukalt ka eelmise raseduse ajal, idee autoriks on mitmekordne Eesti meister bodyfitnessis Christina Alev.

Võta 1-2 spl linaseemneid, 3-4 suurt kuivatatud ploomi ja törts vett. Pane likku eelmisel õhtul. Hommikul lase nuimikseriga või blenderis peeneks ja joo ära u 30min enne sööki. Mõjub alati!

post-1184-0-96134800-1406965643_thumb.jp

Ja lõpetuseks üks tore mõtteke tänasesse päeva:

post-1184-0-46084600-1406965718_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tänane trennikava:

1. Istudes laialt ploki tõmbed seljale

2. Istudes traktor masinal

3. Istudes masinal surumine rinnale

4. Istudes masinal surumine üles õlgadele+ hantlitega lend ette/külgedele/etteallutades

5. Istudes hantlitega biitsepsi kõverdamised

6. Seistes plokil allasurumine köiega triitsepsile

7. Istudes masinal reite sirutused

8. Istudes masinal reite kõverdamised

9. Istudes masinal reite eemaldamised

10. Istudes sääred

Eile õues aeroobset ei teinud, väntasin toas rattal 15 km ja laps magas toas. Täna ei tee aeroobset üldse, laps magas päevaune juba minu saalisoleku ajal ära. Parem põlv on veidi valulik hommikust saati, ei tea, kas rattasõidust sai liiga palju liiga teistsugust koormust või mis, aga tänase trenni jala osa tegin natuke kergemalt ja mõned päevad määrin peale hobusesalvi- see on alati aidanud.

Ja muide- viimane aeg on soetada turult mustikaid, kukeseeni, erinevaid marju (maasikahooaeg on juba läbi, neid naljalt enam ei leia)...

post-1184-0-48490200-1407072833_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Viimase aja jõutrennid kulgevad rütmis 1 trenn, 1 vaba. Enesetunne on ok, kaalu juures +11 kg, käimas 7.kuu. Palavusega on söömine läinud veidi kaootiliseks, üldjuhul poolest päevast enam suurt muud peale keefiri sisse ei lähe, jahedamate ilmadega üritan siiski ka regulaarsemalt liha tarbida. Viimased tervisenäitajad olid kenasti korras, aga hemoglobiini tasemes andis liha vähesus muidugi kohe tunda (nõks alla 140 viimati). Raseda jaoks siiski ka see on väga hea näitaja, enamusel langeb see kriitilise piirini ja tuleb tarbida raualisandeid. Hakkasin jooma ka lahustuvat magneesiumi toidulisandit, kuna palavusega on higistamist palju ja parem on erinevaid probleeme ennetada.

Päevasel aeroobsel mere ääres, väljas veidi üle 30 kraadi kuuma

post-1184-0-14989200-1407440989_thumb.jp

Täna trennis

post-1184-0-94411400-1407441012_thumb.jp

Ujuma pole viimastel õhtutel enam saanud, kuna meie rannas, nagu ka paljudes teistes kohtades levivad sinivetikad.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Vahepeal on igapäevaelu möödunud nagu ikka- ülepäeviti satun jõusaali, olenevalt siis sellest, kuidas lapse hoida saan jätta kas hommikuti või õhtuti mingil ajal. Nii et kogu keha saab nädalas kenasti 3-4x jõusaalis läbi treenitud.

post-1184-0-27332600-1408430513_thumb.jp

Aeroobse kohapealt olen teinud väikesi muudatusi, olen hakanud harjutama last toas magama, sest uue beebi sünnini pole enam palju jäänud ja ei tea ju, kuidas neil lõunaune ajad klappima hakkavad- seega oleks lihtsam, kui vanem toas oma pikema une ära magab ja ise saan seni siis toas rattasõitu teha. Olengi nüüd samal ajal toas ratast vändanud, nii u 20 km korraga. Viimastel päevadel ongi ka vihmane olnud, nii et päris mõnusaks vahelduseks on rattasõit kiirkõnnile õues.

Viimati näitas kaal peale trenni 79,5kg, so +12,5kg. Hommikuti söömata olekus ei olegi olnud mahti kodus kaaluda, teen seda enamasti vahetult enne uude kontrolli minekut ämmaemanda juurde, siis saab kõige objektiivsema kaalutõusu kirja.

Vahepealsed kuumad ilmad olid mulle üsna rasked, eriti just jalgade osas, mis kuni käesoleva kevadeni valutasid alates esimese raseduse viimasest kolmandikust saati. Arst saatis röntgenisse ja sai käidud tellitud uued ortopeedilised tallad, mis on asja nüüd leevendanud niipalju, et öösiti jalatallad enam ei valuta. No päris ära kadunud asi siiski ei ole, pikematel aeroobsetel annab ikka tunda. Kasutan hoogsalt ka väsimust leevendavaid jalakreeme ja jalamassaazhi, samuti regulaarset pediküüri teenust, viimati varustas kosmeetik Kristi mind ka superhea Alessandro jahutava jalaspreiga, mis rändab minuga pea igalpool kaasas.

post-1184-0-26021500-1408430427_thumb.jp

Kui peale esimest sünnitust kasutasin Palmersi pinguldavaid sünnitusjärgseid tooteid kehal, siis seekord on plaanis proovida ka hoopis midagi salongikosmeetika hulgast, Kristi soovitusel sai juba välja valitud ja vaatame siis, kuidas töötab. Siiani olen kasutanud kõhunaha hoolduseks Nurme seebi naturaalset sheavõid, venitusarme näha ei ole, samas eks järjestikkused rasedused nõuavad ka rohkem tähelepanu nahale- seega proovime siis pärast, mida salongikosmeetika suudab.

Enne trenni, kui söögipaus on olnud pikem, olen vahel trenniklubi kõrvalt Statoilist läbi hüpanud, et võtta üks suur latte ja midagi sinna kõrvale ka. Ma armastan lausa seda Statoili xl lattet, linna sattudes ikka pea alati saab üks tops ligi võetud ;)

post-1184-0-75622500-1408430713_thumb.jp

Möödunud nädalavahetusel kasutasime ära aga head ilma ja käisime koos Efkaga fotosessioonil lapseootust ja õige peatselt saabuvat pulma-aastapäeva üles pildistamas

post-1184-0-99282300-1408430899_thumb.jp

See oli meil Efkaga juba kolmas kord pildistamiseks ja olemegi suvelõputi muutnud traditsiooniks teha üks tore ja huvitav perepildistamine kodukandi erinevais paigus. Efkal on mõnusalt mahe stiil, mis mulle väga meeldib ja koostöö on meil minumeelest siiani väga kenasti sujunud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eilse päeva parim uudis: minu kodusaal avatakse juba õige pea, uues kuues ja uues asukohas! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Saali suureks plussiks pean äärmiselt sõbralikku personali, lastesõbralikkust, innovaatilisust treeningute osas, pikka lahtiolekuaega (aasta lõpust taas 24/7, seni 7.00-24.00), ning jõusaaliinimesena ka seda, et on olemas väga hea hinnaga kogu-päeva jõusaalipakett (39eur).

post-1184-0-64119400-1408602038_thumb.jp

(klikka logole rohkema info nägemiseks)

Hinnakiri

Klubi allkorrusel asub toidupood ja samas majas rikkaliku valikuga vene restoran, kus saab näiteks enne trenni väikese kohvi teha või siis peale trenni suurema eine võtta, parkimise probleeme ei ole (olemas suur parkla maja ees), nii et igati mugav lahendus. Jääme siis veel vaid avamist SEPTEMBRIS ootama!

(olen kindlasti siis ise ka platsis ja teen väikese ülevaate siia ka)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis on teistmoodi....

Juhtusin täna lappama oma vana blogi, kus on juttu eelmisest rasedusest ja selle aja treeningutest... Mis siis nüüd on teistmoodi ka kas on?

Umbes samal käisin veel viimaseid päevi enne dekreeti tööl, tavaliselt 12h järjest ja 3-4 päeva jutti, ehk siis koju jõudsin ööseks magama ja hommikul vara kohe tagasi-sellele järgnes 2-3 vaba päeva. Öövahetused olid lõppenud kuskil 1-2 kuud enne seda (2 päevast ja 2 öist vahetust järjest suutsid mu vererõhu 180ni kergitada, mistõttu arst keelas totaalselt öötöö), aga ega see erilist ei muutnud, sest pidevalt väsinud olin ma ikkagi. Trenne tegin stiilis ülakeha, alakeha, lisaks töövabad päevad veetsin kõik saalis, tööpäevade õhtuti väntasin kas tööjuures või kodus veloergomeetril, sest istuv töö, ametliku lõunapausi ja seega ka enese liigutamise võimaluse puudumine kippus tööpäevade lõpuks jalgadele hakkama. Kaal oli samal ajal umbes kiloke-paar kergem ja vööümbermõõt ka väiksem.

Väljavõte tollasest menüüst:

H: u 30 min enne sööki tühja kõhu peale: 4 leotatud kuivatatud ploomi+spl linaseemneid, nuimikseriga segilastuna (hoiab seedimise korras).

omlett 5 munavalget + 1-2 kollast, maitseks kuivatatud tilli, peterselli, mere- või aroomisoola

1-2 teraröstleiba 1 tk juustuga

kurk/tomat vm roheline

maitseks kala (marineeritud heeringas, silm vms)

1 tbl Elevit

tass rohke piimaga lattet
väike õun, mandariin, apelsin vms

V: 200 gr kohupiima rosinatega või tops muraka kodujuustu

L: 150 gr kalkuni rinnaliha/kana/loomaliha + 1spl seesamiõliga küpsetatud juurviljad
Õ: 200 gr kohupiima poole peotäie pähklitega/ 4-5 munavalget koos 1-2 kollasega/150 gr liha, kala, kana koos juurikatega, olenevalt isust. Õhtusöök on olnud suvest saati nn murelaps, lihtsalt ei ole isu.

Päeva jooksul joon u 2 l puhast vett, lisaks vesi ka trenni ajal. Latte, mahl jne tulevad sellele veel lisaks.

Trennipäevadel käin tavaliselt peale hommikusööki trennis ära ja sel juhul järgneb peale trenni 1 batoon, või söön kuskil väljas toekama eine (liha/kala/kana+juurviljad, klaas ploomi, ananassi või apelsinimahla ja tk leiba ka vahel). Vahelduseks mõne trennipäeva hommikusöögiks tuleb ka puder 50-60gr kuivainest+ tops muraka kodujuustu sinna peale.

Eelmise raseduse ajal 32. nädalal trennis:

post-1184-0-30535600-1408628494_thumb.jp

Seekord olen siiani hommikuti söönud putru puuvilja, kodujuustu või proteiinipulbriga, kuumade ilmadega kama keefiri ja proteiiniga, kuid alates tänasest muutsin menüü taas omleti peale tagasi. Jõusaalitrennid jätkuvad edasi kogu keha treeningutega 1 trenn+1 vaba, +lisaks igapäevaselt aeroobne kas kodus veloergomeetril või õues, hommikuti saali sattudes (enamasti nädalavahetuseti) jääb aeroobne ära, kuna laps samal ajal magab juba kodus oma lõunaune ära., Seega korralikku aeroobset tuleb keskmiselt 5 päeval nädalas. Võrreldes eelmise rasedusega on nii jõusaali- kui aeroobne koormus praegu suurem. Menüü on veidike ebaregulaarsem- kuigi no 3 sööki päevas üritan ikka süüa ;) Vahepeal ei suutnatud kuude viisi süüa kohupiima, polnud lihtsalt tahtmist, samas keefiri jäin jooma juba alates eelmisest sünnitusest- sünnitusmaja menüüs oli see igapäevaselt regulaarselt sees ja avastasin, et see on väga tõhus abimees hoidmaks seedimist korras. Pähkleid olen siiani häbiväärselt vähe söönud, enamasti juhtub pakike kätte siis, kui Statoilis latte järel käin-rosina-pähklisegust rosinad sööb ära laps, pähklid jäävad mulle :) Ööuni on oluliselt paremas seisus kui tookord samal ajal- graafikuga töölkäimine lõi totaalselt sassi õhtused magamaminemised ja hommikused ärkamised, praegu on und regulaarselt 10-12h päevas. Füüsiline vorm ja võimekus tunduvad praegu olevat igatahes oluliselt paremas seisus kui tookord, vaatamata väikesele kaaluvahele ja kõhu suurusele ;)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kuna võistlushooaeg on lähenemas, siis panin müüki oma MUSTAD VÕISTLUSBIKIINID ja VÕISTLUSKINGAD! (rohkem pilte ja infot linkidele klikates)

Lisaks on veel pakkuda fotosessioonideks, võistlusbankettidel või siis miks mitte niisama kandmiseks efektsed ja super naiselikud pika säärega PEENEST TÄISNAHAST SAAPAD (vt rohkem pilte ja infot lingilt)

Kel ostuhuvi, siis andke märku FB-s kuulutuse all, FB sõnumites, siin blogis või meilil annika.partel@yahoo.com.

post-1184-0-27706900-1408781139_thumb.jp

Seljas olnud 2x:

post-1184-0-07441300-1408781222_thumb.jp

post-1184-0-66150300-1408781235_thumb.jp

Jalas olnud 1x:

post-1184-0-78238200-1408781252_thumb.jp

Saapad

post-1184-0-06799600-1408787134_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Viimastel päevadel olen saali sattunud lausa kolmel päeval järjest (jagasin sedakorda treeningud ära üla- ja alakeha trennideks), lisaks aeroobne õues või toas rattal. Väga pikki maid enam õues käia siiski ei kannata, alaselg väsib lõpus ära. Ilm on ka nii muutlik ja vilets, et eilne õueskäik lõppes sellega, et väänasin riideid sõna otseses mõttes pärast kodus välja...

Kaal küündib juba 80kg-ni, vööümbermõõt hetkel 104 cm (eelmise korra max oli 110kanti, seega veel annab kindlasti kasvada), korralik B)

post-1184-0-21114700-1409029076_thumb.jp

Viimased 2 järelejäänud kuud plaanin, nagu juba mainitud, taas kolida tagasi oma kodusaali, mis peaks nüüd kohekohe oma uksed juba uues asukohas taasavama, lisaks tõenäoliselt jätangi treeningkava üla- ja alakeha jaotuseks. Aeroobsed jäävad olenevalt ilmast ja enesetundestest kas õue või tuppa, mõne päeva nädalas plaanin teha ka täiesti vaba, et kasutada juhust ja teha üks korralik lõunauinak- puhkus kulub praegusel ajal ära. Menüüs on tõusnud taas rasvade osakaal ja vähenenud süsivesikute oma. Lisandunud on igapäevane magneesiumilisand Diasporal, sest mõned päevad tagasi sain unepealt korraliku säärekrambi osaliseks- seda pole varem juhtunud ka mitte kõige karmima võistlusdieedi ajal.... Nüüd siiani pole see õnneks kordunud.

Tänane päev algab aga nii: :rolleyes:

post-1184-0-03235300-1409030048_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kuna Mustakivi spordiklubis sai mu kuukaart äsja läbi ja koduklubi ametliku avamiseni on veel jäänud mõned nädalapäevad, siis külastasin eile õhtul Lasnamäel nädalake tagasi avatud HC Gym-i. Saal jättis hea mulje, ülerahvastatust polnud, masinapark on korralik ja tugev, õhtune ühe korra hind 3 EUR ka täiesti aksepteeritav- sellise raha eest on hea kasvõi teinekord vahelduse mõtteski seal trenne teha, kui hiljem mujal kuukaart jooksmas.

Kaal peale trenni õhtul 79,8kg.

Kodune päevane aeroobne:

post-1184-0-94951700-1409212811_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Viimasel nädalal olen taas teinud ülekeha trenne ja ka algaval nädalal on nii plaanis, jätkuvalt hetkel HC Gym Lasnamäe saalis. Täna tegin üle mitme kuu ülilaiu kükke sangpommiga, tulemuseks oli aga see, et tõmbasin ära reies mingi koha ja närvivalu on hetkel päris korralik. Raskus oli olematu, tehnika ok, aga oleksin pidanud arvestama sellega, et viimasel paaril raseduskuul ülilaiu kükke harrastada on omal riskil tegemine, need lihtsalt sel ajal enam ei sobi beebi asetuse ja suuruse tõttu, samuti on kogu vaagen niigi pidevas venimises. Nii et järgmisel korral olen targem ja vähemasti edasist 2 kuud neid ei torgi, samuti ka mõni aeg peale sünnitust... Praegu läheb raviks peale hobusesalv ja homme vaatan, kas piirdun rattasõidu või siis hoopis täieliku puhkusega.

Ei tee viimasel ajal enam ka 2 trenni päevas, kuna pikad mitmetunnised kiirkõnnid on muutunud ebamugavaks. Saalivabadel päevadel teen kas lõunauinaku koos lapsega või siis sõidan rattal 15-20km. Eksra uni kulub neil kuudel igati ära.

Hetkevorm

post-1184-0-79218700-1409507390_thumb.jp

Menüüs on toimunud järgmised muudatused: h/s omlett rohelise ja kalaga, vahel ka leib+juust sinna juurde, peale trenni rosinatega rasvata kohupiim, õ/s viimastel õhtutel piimaga vanilje proteiinipuding+kreeka pähklid. Nädalavahetusel sai veidi patustatud koogiga (tosca, kohupiimakook), aga eks vahel tuleb seegi kasuks B)

Lõppu pildike eilsest muinastulede öö üritusest Viimsi vabaõhumuuseumis. Ääretult mõnus vaikne öö, merel loksumas tuledes paadid, rannal rahvast soojendamas suur lõkketuli, taustaks laulis Noorkuu...

post-1184-0-05544700-1409508630_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Kuna üleeile tegin üle üle mitme aja taas 2 trenni päevas (20km ratast+õhtul saal), siis eilne päev oli täiesti vaba, kui mõnetunnine poodideskäik välja arvata- trenni eest ju seegi B)

Eilne õhtu möödus aga Lavendli kohvikus väikese tähistamise raames. Väga mõnus rahulik koht, kenasti serveeritud maitsev toit ja lastele on lisaks eraldi mängutuba mitmete atraktsioonidega.

post-1184-0-69660000-1409987556_thumb.jp

Täna taas plaanis ülekeha saalitrenn HC Gym-is. Ja uuest nädalast ehk saab uudiseid ning pildimaterjali ka uuest avatavast jõusaalist! :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Eilne päev kujunes selliseks, et saali ei olnudki võimalust minna. Plaan oli, jätsin seetõttu ära ka rattasõidu ja üritasin lapse lõunaune ajal ise ka veidi puhata, aga und ei tulnudki. Ööuned on ka kuidas kunagi, viimastel nädalatel enne sünnitust üldiselt siiski kehvapoolsed. Liigutamine tuleb seega igati kasuks, teeb olemise oluliselt kergemaks, samas ka korralik puhkus on hetkel vägagi tähtis.

Täna peale hommikusööki (omlett juustu, täissuitsuvorsti, tomatite ja paprikaga) suundusin saali. Plaanis oli kogu keha trenn nagu ikka. Säärt ei torkinud, säärelihased on ikka veel aegajalt suhteliselt hellad, nagu tahaks krampi minna, eriti varahommikuti.

1. Istudes laialt ploki tõmbed rinnale

2. Istudes kitsaltploki tõmbed vastu kõhtu

3. Smithil surumine kaldpingil

4. Seistes kangiga üles surumine+hantliga lend külgedele ja lend ettekummardades õla tagaosale

5. Istudes hantlitega biitsepsi kõverdused kordamööda

6. Seistes ploki surumine alla triitsepsile

7. Hack masinal kükk (neutr, jalad koos, laialt)

8. Smithil etteastekükk

9.Istuses masinal jalasirutused

post-1184-0-38544600-1410104019_thumb.jp

Peale trenni tuli teha taas pikem poetiir, haarasin klubist kaasa mõned proteiinibatoonid, kuna mitmeid tunde tühja kõhtu paneb kiirelt pea ringi käima. Poeskäik kujunes oodatust pikemaks, kuna ei saanud kõike vajalikku ühest kohast, lisaks veel linna- ja kojusõidu aeg, ja nii kulusid batoonid igati abiks ära. Kodus ootas ees juba toekas veise-kukeseene eine. Selg ja jalad on tänasest trennist ning poemaratonist korralikult väsinud, ülejäänud õhtu puhkan täielikult.

Praegu igapäevaselt kasutuses olevad apteegipreparaadid:

post-1184-0-95904400-1410104154_thumb.jp

post-1184-0-58089600-1410104178_thumb.pn

D-vitamiini sööb peamiselt laps (väikelastele on see teatavasti kohustuslik aastaringselt kuni 2. eluaastani vähemalt), mingi aeg hakkasin ka ise hommikukohvi kõrvale seda võtma. Puudust siiski otseselt ei tunne. Magneesium sai kasutusele võetud ämmaka soovitusel ja juba esinenud säärekrampide tõttu. On läinud paremaks küll.

Nahahooldusarsenali (kõhule) sai täiendatud 2 toote võrra, mõlemad andsid häid tulemusi ka eelmisel korral:

post-1184-0-17313000-1410105118_thumb.jp

post-1184-0-27838900-1410105145_thumb.jp

Mida toob homne päev, eks see selgub homme, oleneb enesetundest ja ka ööune kvaliteedist (mida rohkem lähemale sünnitusele, seda kergem kipub uni olema)- kas saal või ratas B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Istun hetkel ratta seljas ja kohekohe olen lõpetamas tänast aeroobset treeningut B) Hommikusöögiks sai söödud kohupiima rosinate ja pähklivõiga- omleti isu kohe kuidagi ei olnud- hilislõunaks valmib aga tilapia filee, kõrvale tomati-kodujuustu salat. Õhtul ootab söömist suitsukana filee ning enne magamaminekut lisaks Tere poolt toodetav maitsestamata laktoosivaba kohupiimapasta (uus avastus toidupoest) kreeka pähklitega.

post-1184-0-41116800-1410181659_thumb.pn

Mida aeg edasi, seda rohkem hakkan vaikselt peas valmis panema, mida tuleks varuks sättida sünnitusele järgnevaks ajaks, taastamaks esialgset vormi. Eelmisest korras on alles Tartu firma Vivax poolt turustatav meditsiiniline kõhutugi, mida kandsin sünnitusjärgselt vaheldumisi korrigeeriva pesuga, et kõhunahk paremini tagasi tõmbaks. Väga mugav toode ja toodi lausa koju kätte kulleriga. Paljud kasutavad seda ka hiljem trennis, mina piirdusin siiski koduse kasutamisega, trenni ajal tundus veidi segav.

post-1184-0-03840800-1410179901_thumb.jp

Tegemist on ühes tükis nö toruga, mida tegelikult veel päev-paar peale sünnitust, mil kõht ei ole veel piisavalt tagasi tõmmanud, on tegelikult üsna raske selga saada (eriti juhul, kui keegi ei aita) :D, samas ta on omalaadsete seas kõrgeim, ulatub puusadest kuni rinna alla ja ei hakka kuidagimoodi üles või alla rulluma. Surve on väga tugev ja esialgu tund-paar päevas kanda ongi vaid võimalik.

Pinguldav kreem on teine nö imerelv. Seekord tahan katsetada salongisarja ANESI toodangut, eelmisel korral piirdusin Palmersi samalaadse tootega, mida kandsin nahale kõhutoe alla mitu korda päevas. Salongitootelt eeldan muidugi oluliselt suuremat toimeainete kontsentratsiooni, ehk siis ka palju kiiremat toimet. Näis.

post-1184-0-06792800-1410181072_thumb.jp

Noh ja ülejäänud töö teeb ära muidugi treening, tervislik toit ja imetamine- see suurim imetegija, sest teadupärast just see on olulisim sünnitusjärgne vormitaastaja ja kaalualandaja ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Täna jagab inspiratsiooni IFBB Pro Women´s Physique (end. Figure) Sara Hurrle, kes on hetkel rasedusega mõni nädal minust ees B)

Transformatsioon ;)

post-1184-0-96142200-1410329919_thumb.jp

Trennis

post-1184-0-38609000-1410330193_thumb.jp

/fotod Sara FB lehelt

Intervjuu 6. raseduskuul

https://www.youtube.com/watch?v=bHl_x3YFdDM

Täna endal plaanis kodune rattasõit ja puhkus, eile sai tehtud nii ratast (10km), kui ka saalitrenni.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust!

Viimastel päevadel on kallal kerge põlvevalu, see on aastatetagune vana probleem minu jaoks juba. Millest tekib ja miks ära kaob, ei tea, ortopeed seletas seda kunagi põlveliigese ehitusega seoses. Igal juhul koormuse lühiajaline vähendamine on alati mõjunud. Nii jätsingi eile koduse rattasõidu ära, tegin hoopis koos lapsega hilise lõunauinaku, peale mida kerge eile ja trenn Lasnamäe HC Gym-is. Jalgadele piirdusin seekord tühja Hack masinaga kükkidega, lisaks tegin seistes jala tagaosale sirutusi ja hantlitega Rumeenia tõmmet. Tänane tuleb saalivaba, ratta osas pole veel otsustanud ja eks seda otsustabki rohkem tütar- kas täna päeval uneaeg tuleb või mitte.

Kuna jälgin üsna palju teiste fitnessi naissportlaste käekäike interneti vahendusel, erit nende omi, kes hetkel samuti rasedad või just sünnitanud, siis tahan täna näidata teile kiireimat muutust peale sünnitust, mida ma vist üldse näinud olen. Tegemist on 28-aastase endise Rootsi kulturismivõistleja Erika Anderssoniga, kes just alles nädal tagasi sünnitas oma teise lapse, pildiseerial on näha kõhtu eelmisel päeval, 2 tundi peale sünnitust, 1 päev peale sünnitust ja nädal peale sünnitust. Täiesti ulme! :blink::rolleyes:

post-1184-0-61113000-1410508660_thumb.jp

(foto Erika FB-st)

Erika rasedusaegseid pilte saab näha tema FB-st

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kauaoodatud uudis!

Homme 13. septembril kell 9.00 avatakse uus spordiklubi FRESH, aadressiga Randvere tee 115 (Mähel hotell Ecoland 2. korrusel).

Esialgselt avatud E-R 7.00-24.00, L-P 9.00-21.00, jõusaali piiramata kuukaart 39 EUR, 1 korra pääse 9 EUR, 1. trennikord tasuta! Ja aasta lõpust on plaan muuta saal klientidele ööpäevaringselt avatuks!

Koduleht

FB

post-1184-0-26956300-1410531352_thumb.jp

Kui mul homme õnnestub end trenni sättida, siis astun ka õhtupoole läbi, teen trenni ja ka väikese pildiülevaate siia saalist! Kel muidugi võimalust, siis tulge aga hoopis oma silmaga kaema-katsetama! B)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis FRESH-ist!

Eile õhtul sai esimest korda külastatud vastavatud uut FRESH spordiklubi. Kuna osa töid on veel valmimisjärgus, nagu ka nende kodulehel kirjas on (täna peaks valmis saama 2 rühmatreeningute saali ja esimesed trennidki neis tehtama), dushiruumide lõplik viimistlus saab tehtud samuti lähipäevil, lastetuba, oluline faktor eriti just kohalike elanike jaoks, saab kasutusvalmis samuti lähiajal- siis põhjalikku pildireportaazhi otsustasingi, et hetkel ei teegi, kel huvi, mingu oma silmaga kaema-trennima, kel pole võimalik, siis katsun seda teha näiteks uue nädala jooksul, mil juba ka treeningsaalid tööhoos on ;) Lisaks rühmatrennidele hakkavad toimuma ka loomulikult spinningu tunnid nii reaal- kui virtuaaltreeneriga, samuti treeningud õues. Fresh-i meeskond on ka eesrindlik akrojooga propageerija- joogastiil, mida harrastatakse paaris, kasutades mitmeid akrobaatilisi võtteid (kui ma taas vastavas konditsioonis olen, siis võiks ka täitsa järele proovida! ;)) Kodulähedus, soodne asukoht ja äärmiselt suur lastesõbralikkus on minu enda jaoks kindlateks faktoriteks, miks uue klubi üle hea meel on- väikeste lastega pikka maad kuskile linna sõita on ebamugav, lisaks suur enamus klubisid ei võtagi alla 3-aastaseid klubisse hoida, samuti ei taheta näha noori emasid beebidega (eriti neid, kes tahaks käia just jõusaalis nagu mina, mitte spetsiaalses beebide-emade võimlemises).

Igal juhul esimene trenn sai eile õhtul kenasti tehtud. Klubi üldpind ei ole suur, kuid juba sisenedes tekib mõnusalt kodune tunne. Klubisse pääseb Randvere tee poolsest uksest, mis viib ka esimesel korrusel asuvasse toidupoodi. Värske (nagu nimigi ütleb) ja rõõmus erkrohekas-lillakas värvigamma seintel, üllatavalt suured riietusruumid! Jõusaalis saab kõik vajaliku tehtud: 2 surumispinki, 2 kükipuuri, vabaraskused, plokksüsteem, piisavalt aparaate kogu keha treeninguks, lisaks kardioseadmed, millel sportides võib aknast nautida hoone vastas oleva metsatuka ilu. Pideva värske õhuringluse tagab võimas konditsioneerisüsteem. Terve jõusaali osas paikneb pikk akende rivi, mis teeb olemise veelgi avaramaks.

Maja ees suur tasuta parkla, esimesel korrusel asub Grossi toidupood ja samas majas teises tiivas tegutseb ka küllusliku menüüvalikuga vene restoran (sellest ma juba kord varem siin kirjutasin, igal juhul tasub külastada). Aga eks siis kõigest juba lähiajal pildis ka.

Tänase päeva plaanid ei ole mul aga veel paika pandud- võimalik, et teen jalatrenni, võimalik, et ka mitte, põlved on siiani veidi hellad. Rattasõit jääb kindlasti ära. Tõenäoliselt tuleb ka väike shoping linnas ja kui jõuan, siis ehk korjan talveõunugi- kaugel need esimesed öökülmad ikka enam on ja peale neid enam õuntest asja ei saa. Ka terve hekitäis arooniaid on valmimas, varasematel aastatel olen nad jätnud niisama, sel aastal mõtlesin proovida valmistada siirupit või mahla ja kui õunu jagub, siis ehk ka mõne purgi moosi, mida näiteks jõululauale panna. Osa rändab kindlasti külma- kuna arooniad on enamvähem võrdväärsed astelpajuparjadega c-vitamiini sisalduse poolest, siis peaks marjad olema super mõnusad talvised turgutajad taimetee sisse koos meega :rolleyes:

post-1184-0-90620200-1410677270_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Põlved annavad ikka jätkuvalt kergelt tunda. Nädalavahetusel sai seetõttu trennid jagatud kaheks- ülakeha päev Fresh´is ja alakeha päev HC Gym-is. Eilne oli saalivaba, sõitsin kodus kerged 15 km rattal. Viimane kaal õhtupoole peale trenni näitas 82kg (hommikuti pole jõudnud kaaluda, aga järgmise nädala algul enne järjekordset arstivisiiti tuleb seda teha), seega olen veel täitsa graafikus võrreldes eelmise korraga ja arvestades seda, et nõksakene on veel jäänud aega ka B) Meenutuseks, et enne mõlemat rasedust oli kaal 67kg, eelmisel korral läks sünnitusega maha kohe 10kg ja ülejäänu loetud nädalatega, näis kuidas siis sel korral...

Olen üritanud vähemalt ülepäeviti teha lõunauinakuid, jättes ära aeroobse treeningu, kuid mida ei ole, see on korralik sügav uni. Väsimus küll aga suureneb iga nädalaga, samuti on tunda, et hingamine on muutunud raskemaks- viimaste rasedusnädalate võlud, sest loode võtab enda alla ju enamuse kõhuõõnest. Õnneks trennides ikka jätkuvalt jaksu on ja enesetunne on samuti hea nii sportides kui ka peale seda. Söögiisu kahaneb aga iga päevaga, isegi no ei isuta millegi järele (rasedusaegsed isud on minu jaoks täiesti võõras teema). Peale trenni olen tarbinud erinevaid proteiinibatoone, korvamaks energiakadu ja saamaks veidi kaloreid tagasi. Magneesium on igapäevamenüüs kindlalt sees, samuti vajadusel Rennie, sest hommikused ja õhtused kõrvetised on ka lõpuks saabunud, nagu juba oodata oligi. Õnneks peale sünnitust on need unustatud teema...

Järgneva kuu jooksul peaks saama tehtud:

teostada ammuplaanitud rasedusaegse treeningvideo filmimine

jätkuvad trennid jõusaalis ja kodus rattal

laps harjutada uue spordiklubi lastetoaga (kevadest saati on ta issi hoida kodus olnud), et saaks peale sünnitust ka kahe lapsega saalis käia

iseennast korda: maniküür, pediküür, juuksur, väike spakülastus (peale sünnitust tuleb nagunii veidi pikem paus)

Täna õhtul ootab aga ees kogu keha trenn, arvatavasti Lasnamäel, kuna enne seda on veel mõned väiksed asjatoimetused vaja ära teha linnapool. Vahepalana enne trenni tarbisin ära just tüki kodust suitsusinki, lisaks 200 gr maitsestamata kohupiima keefiri ja vaniljemaitselise proteiinipulbriga, autos enne trenni joon veel ära suure piimakohvi. Õhtul on ootamas aga marineeritud liha tomati-kodujuustu salatiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×