Jump to content
Annika Pärtel

Annika Pärteli BLOGI

Recommended Posts

No ega ta tegelikult otseselt ei segagi, sest praeguseks ma ausaltöelda juba ei mäletagi enam seda aega, mil kõhtu polnud ja olen harjunud. Kõhu suuruse tõttu ei saa teha harjutusi selili ega kõhuli aga muus osas on lihtsalt harjumuse asi ;) Pos. kaldega pingil suruda saan ikka (selili mitte, ei soovitata selili isegi magada, kuna esiteks häirub loote verevarustus ja endal hakkab ka kohe siis "hinge pooma" st hapnikku jääb väheks), lahtist kangi küll ei kasuta turvalisuse mõttes ja jalad tõstan ka pingile, vastasel korral tekib liigne pinge kõhtu, aga muud asjad saab kenasti tehtud- tuleb lihtsalt jälgida, et kõigi harjutuste ajal kõhulihased oleks võimalikult pingevabad ja lõdvestunud maksimaalselt. Kükke ka veel ei sega, päris klassikalist küll enam ammu ei tee, aga Hackil saan veel isegi jalad-koos-kükki harrastada ja etteastekükid Smithil on ka täitsa okei, sügavuse osas saan ikka 90 kraadi kätte ja kõht ette ei jää. Ka jalgade venitusi saan kenasti teha (tean, et paljud kurdavad, et lõpus ei saa kingapaelugi kinni, no ei ole mul sellist probleemi ka olnud, kuigi kõhuümbermõõt pole just kõige väiksem, paljudel tuttavatel on jäänud see isegi alla meetri, minul eelmine kord oli sinna 110-111 cm kanti). Päris vahetult enne sünnitust, kui vaagnapõhjalihased ja liigesed on juba maksimaalselt "pehmenenud", ei ole soovitav teha aga näiteks ülilaia kükki või siis masinal reite lähendamisi, sest ka ülikerge raskuse puhul on oht, et jääd mitmeks päevaks vigaseks (nagu mina juba hiljaaegu jäin :(). Neid ei saanud ma teha ka eelmine kord peale sünnitust veel päris pikka aega. Kõhu suurusega sel muidugi aga mingit pistmist ei ole.

No ja selles mõttes ka vahel "segab", et pisikesele tegelasele meeldib aegajalt trenni ajal ka mind seestpoolt toksida ja see muidugi viib harjutuse pealt mõtted kohe mujale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea, lugesin selle läbi ja mõtlesin, et miks ei võiks kõik rasedad naised sellised aktiivsed olla? Kuna muidugi, mis on kõige hullem kui see raseduse periood läbi, ehk siis kui põnn käes. Siis on esimene asi mis tuleb on APPI KUI PAKS MA OLEN :D. Ja vähemalt mul tutvusringkonnas on mõni naisterahvas, kes vingub nagu nii hullult aga midagi ette ei võta ise. Loogiline ilmselt päris pärast sünnitamist, vist kuu äkki vms? Ei saa liigutada, kuna ise ei ole isa kahjuks/õnneks ei oska nagu sellel asjal eriti kaasa rääkida. Aga ma kujutan ise ette, et kui ma jõusaalis peaks nägema rasedat naist, ma ilmselgelt passiks terve tema treeningu :D. See võib ikka oma ette vaate pilt olla :D

Aga kiitused veel kord, teised emmed võiksid samuti õppust võtta ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea, lugesin selle läbi ja mõtlesin, et miks ei võiks kõik rasedad naised sellised aktiivsed olla?

Sest enamus samastavad rasedust haigusega. :wacko:

Nagu keegi tänaval ütles, et vaata seda rasedat, ta kannab kõrgeid kontsi vms, siis ütlesin, et ta on rase, mitte haige. Pärast seda olid suud kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sest enamus samastavad rasedust haigusega. :wacko:

Nagu keegi tänaval ütles, et vaata seda rasedat, ta kannab kõrgeid kontsi vms, siis ütlesin, et ta on rase, mitte haige. Pärast seda olid suud kinni.

Kus juures ma olen seda samuti kuulnud, see on ikka tegelikult väga nõme.

Samas naine ju muutub, laisaks samuti ehk siis suust kõik sisse muidugi aru saadav, et söömine ikka 2 eest aga samas jah :D

Olen näinud kuidas sõbranna raseduse ajal mugis siis ajas endalegi hirmu nahka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas naine ju muutub, laisaks samuti ehk siis suust kõik sisse muidugi aru saadav, et söömine ikka 2 eest aga samas jah :D

Olen näinud kuidas sõbranna raseduse ajal mugis siis ajas endalegi hirmu nahka :D

Enamasti rasedad söövad kahe täiskasvanu eest, mitte ei arvesta, et kasvatab mõne kuni mõnesaja grammist loodet. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamasti rasedad söövad kahe täiskasvanu eest, mitte ei arvesta, et kasvatab mõne kuni mõnesaja grammist loodet. :)

Njaa, päris karm see naistemaailm :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise sama öelnud mõnele, kes imestab- et ega rasedus haigus ei ole :D

Eks neid vaatajaid ole ka olnud, eriti kui kuskil mitte-kodusaalis treenida, ja kusjuures, mehed väga ei vaatagi, vaatavad just naised :D Ja see pilk ei ole ka siis tihtipeale mitte kiitev vaid pigem selline, et issand ja apppiiiii, mida ta teeb... :D Paljud, kes teavad, kuidas ma olen treeninud ja kui kaua, ja et ma käisin pm viimase päevani ka eelmisel korral saalis, küsivad siiani ikka ja jälle, et kas ma IKKA VEEL käin saalis või, see on küll kummaline- no miks siis nüüd ei peaks käima?

Seda kahe eest söömist ma olen ikka imestanud, sest kui on käsil juba näiteks kolmas trimester ehk siis viimased 3 raseduskuud, siis KUHU see kahe eest toit üldse mahub? Mul polnud eelmisel korral isu, pole ka nüüd. Või nohh, teinekord ongi, aga kui näiteks kuskil väljas süüa ja toit lauale tuuakse, siis peale mõnda ampsu juba tunned, et enam pole seda sööki kuskile panna, ei mahu lihtsalt.

Samas kaalutõusuga on niinaa. On inimesi, kes ühe rasedusega võtavad juurde vaid minimaalse so 7-8 kg, teisega aga näiteks 26kg, ja muidu on kõik ikka normis, lihtsalt kaks erinevat rasedust. On imestatud ka, et kuidas minul "nii palju" tuleb kaalu, kuigi peaks ju teadma, kuidas süüa ja trenni teen ka. On asju, mida ei saa ise reguleerida sel ajal, näiteks hormoonide tööd, vedeliku kogunemist kehasse jne. Sellest ka erinev kaalutõus erinevatel naistel. Muidugi võib vähendada soolade tarbimist, samas välja jätta neid ka ei tohi, eriti kui olla sportlikult aktiivne. On päevi, kus ka mul kaal kõigub kg siia-sinna, õhtuks on varbad-sõrmed turses, samas see juhtub just siis, kui pole end üldse päeva jooksul liigutanud (st täiesti trennivabadel päevadel)- seega tean juba, et minu puhul töötab just see, kui saan igapäev midagi sportlikku sooritatud.

Peale sünnitust kaaluga on ka kuidas kellelgi tegelikult- muidugi mängivad siin rolli ka kogutud kilod ja kindlasti see, milline oli sportlik aktiivsus nind toitumine raseduse ajal, aga suurteks mõjutajateks on ka magamata ööd (mina esimestel kuudel ärkasin tihti iga paari tunni tagant, et last toita- ja toitsin öösiti muide terve aastajagu kuni imetamise lõpetamiseni, mõnel veab ja peab ka harvem ärkama), imetamine ka juba iseeneset hoiab mitut lisakilo paljudel paigal, lisaks väsinud noor ema tihtipeale ei söögi regulaarselt, vaid siis, kui mees õhtul koju tuleb. Mida regulaarsem on päevarütm, ka siis, kui oled ise tegelikult väsimusest ümber kukkumas, seda kiiremini ka vorm taastub ja igasugune sportlik tegevus väljaspool kodu aitab sellest rutiinist kindlasti ka kiiresti välja tulla. Seetõttu ma ka igati propageerin nii seda, et naised oleksid raseduse ajal sportlikud, kui ka seda, et peale sünnitust naastakse oma tavapärase trennirütmi juurde esimesel võimalusel, kui tunne on ok ja tervisenäitajad korras (keisrilõikega muidugi on taastumisaeg pikem ja ka õmblustega-rebenditega, mida suur osa saavad, tuleb esimestes trennides ettevaatlik olla, samuti tuleb kuni paranemiseni vältida võimalusel harjutusi, mis nõuavad istumist, sh rattasõit).

Siiski, kerge trenn on ju ideaalne võimalus peale sünnitust iseendaga taas tegeleda, ning saada tagasi enesekindlus, kel see raseduskilodega veidi võibolla kannatada sai ;) Vormi kiire taastamine ei olegi eesmärk omaette, küll aga on värske ema hea enesetunne aluseks sellele, et ollakse rohkem rahul iseendaga ja eks sellest tulenevalt saab poritiivset energiat ka kogu ülejäänud pere.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Taas on saalivaba päev ja väntan ratta seljas oma tavapärast pikemat, 20km ringi. Teen veel plaane järelejäänud kuuks ajaks, mil veidi vabamalt ringi liikuda saan.

10-12. oktoobril kavatsen kindlasti külastada Ilumessi, et suur osa vajalik kosmeetika sealt soetada- olen seda võimalust kasutanud juba mitmed aastad ja võistlusperioodi ajal oli see näiteks väga mugav koht soetamaks erinevaid meigitooteid, juuksekaunistusi, saab lasta teha ka proovimeiki, soenguid, saamaks ideid. Kuna ka seekord toimub mess just vahetult enne võistlusi, siis soovitan lavalaudadeks valmistuvatel neidudel igal juhul läbi astuda ;)

post-1184-0-19151000-1411134472_thumb.jp

Kuna trennis ja ütleme nii, et 50/50 ülatuses ka vabal ajal kannan juba aastaid Better Bodies toodangut, siis talveks olen juba valmis vaadanud mõned värvikamad komplektid.

post-1184-0-49790700-1411197881_thumb.jp

Oli aeg, mil kandsin 99% ulatuses tumedaid toone ja isegi täitsa musta, nüüd juba mõned aastad muutub riidekapp, sh trenniriided muudkui värvilisemaks. Kollasest ja türkiisist ei saa muidugi üle ega ümber :rolleyes:

18. oktoobril on toimumas järjekordsed EMV kulturismis ja fitnessis, kui õnnestub ja jaksan, tahaks ka kaema tulla:

post-1184-0-21177700-1411198132_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuleb muidugi ka seda märkida, et rasedused võivad olla väga erinevad ja on ka meditsiinilised näidustused on erinevad. ja mõned lapsed ei lase emal pea üldse magada, nii et sellise zombina trenni minna, kui see üldse võimalik oleks, oleks tõenäoliselt tervistkahjustav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, pean ikka ära mainima siin just üks päev kirjutasin, et pole näinud rasedat naist jõusaalis. Võta näpust täna astusin trenni saalist sisse ja mis mulle otsa vaatas? :D Rase naine , vat kus ma soojenduse ajal uudistasin mis ta seal askeldas, nagu oleks tegemist mingisuguse maailma imega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tuleb muidugi ka seda märkida, et rasedused võivad olla väga erinevad ja on ka meditsiinilised näidustused on erinevad. ja mõned lapsed ei lase emal pea üldse magada, nii et sellise zombina trenni minna, kui see üldse võimalik oleks, oleks tõenäoliselt tervistkahjustav.

Trennil ja trennil on ka suur vahe. Ka jalutamine on trenni eest ja paljudele kindlasti parim viis taastuda rasedusest ja sünnitusest. Samuti ei ole kuulnud, et värskes õhus liikumine kellegi tervist kahjustaks, magamatust takistuseks küll tuua ei saa, pigem vastupidi, värske õhk teeb head nii magamata emale kui ka virilale beebile.

Rasedusest rääkides, siis mul on küll mõlemil korral kõik ok olnud, aga kui ma oleks kuulanud oma esimest ämmakat, siis ma oleks vist ka kõik need 9 kuud kodus diivanil vedelenud ja pekki kogunud või siis aegajalt heal juhul kuskil rasedate võimlemises unelemas käinud ;) Paljukiidetud ujumine mulle kusjuures üldse ei sobinud, kuna olen harjunud basseinis ka korralikku trenni tegema ja kroolimine pingestab liigselt kõhtu. Mis ma tahan sellega öelda? Kuulake rohkem oma keha ja jälgige enesetunnet- uskuge, raseduse ajal näitab see teile kohe, kui miski on liiga raske või midagi sai liiga palju. Jätkake oma senist sportlikku tegevust, suhtuge asjasse mõistusega ja ärge mõelge üle ;)

See, mida, kuidas ja kui raskelt teen mina, on õige AINULT minu organismi jaoks, seda ei tuleks kohe kindlasti hakata 1:1 kellelgi järgima.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Tänane päev oli ülitegus. Sai mõnusalt vaba aega veedetud ja kuigi päeva lõpuks olin üsna läbi, siis õhtul suundusin ikka lisaks Freshi treeningule ka.

post-1184-0-50563500-1411238908_thumb.jp

Seljatõmbed istudes laialt rinnale

Pos kaldega pingil hantlitega surumine

Seistes plokil lend

1 käega hantliga lend küljele

Seistes plokil köiega allasurumine+ seistes hantlitega kordamööda biitsepsite kõverdused

Jalapress 1 jalaga

Etteasted sõudeergomeetril

Viimase harjutuse idee siit videost (vt teine harjutus) selle vahega, et mul esialgu oli põlv isteplatvormil, järgmisel korral üritan juba panna jalalaba B) Äärmiselt tõhus harjutus jala tagaosale ja tuharale!

Homne tuleb saalivaba, võimalik, et sõidan ratast kodus ja ilusa ilma korral ehk saab veel ühtteist huvitavat tehtud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, pean ikka ära mainima siin just üks päev kirjutasin, et pole näinud rasedat naist jõusaalis. Võta näpust täna astusin trenni saalist sisse ja mis mulle otsa vaatas? :D Rase naine , vat kus ma soojenduse ajal uudistasin mis ta seal askeldas, nagu oleks tegemist mingisuguse maailma imega :D

Mitte et see ülaltoodud jutuga nüüd kuidagi seotud oleks (ei olegi st ;)), aga mulle just praegu meenus üks seik jõusaalitreeningust eelmise raseduse ajal. Olin treenimas parasjagu Kristiine Myfitnessis, kõht oli ikka no juba päris suur, ma pakun ka miski 7-8 kuu ehk vast. Rinnaltsurumise aparaadil, millele käivad umbes vöökoha kõrgusele kettad peale, tegi üks vene keelt kõnelev noormees surumisi. Uhas seal mõned seeriad, siis võttis oma veepudeli ja astus minema. Läksin järgi ja küsisin, et kas tal on seal kõik, et tahaks kah teha, sest kettad jättis ta ju peale. Ütles, et kõik jah. Seepeale küsisin, a kto ubirajet, no neid 25kg kettaid oleks mul sellise kõrguse peale olnud suht ebamugav ja isegi ohtlik sellise suure kõhuga ju maha kangutada. Seepeale vastas tüüp ükskõikselt, et aga ega tema neid sinna peale ei pannud.... Vot sulle siis, rase või mitte, aga kanguta ise kui seal teha tahad! :wacko:

Mis ma tahan öelda- treeniv rase on jah omaette vaatepilt, aga teatud asju lihtsalt on üsna ohtlik või siis keeruline teha. Kui jalapressile on jäetud lausa 50kg kettad mõlemile poole, siis tavaolukorras poleks probleemi need sealt kerge vaevaga minema toimetada, üldiselt ma teeks sellise raskusega sooja ja paneks juurdegi, aga praegu ma pigem jätaks harjutuse tegemata või siis paluks kellegi abi nende mahatõstmisel- kui on kelleltki seda paluda.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte et see ülaltoodud jutuga nüüd kuidagi seotud oleks, aga mulle just praegu meenus paar seika jõusaalitreeningust eelmise raseduse ajal. Olin treenimas parasjagu Kristiine Myfitnessis, kõht oli ikka no juba päris suur, ma pakun ka miski 7-8 kuu ehk vast. Rinnaltsurumise aparaadil, millele käivad umbes vöökoha kõrgusele kettad peale, tegi üks vene keelt kõnelev noormees surumisi. Uhas seal mõned seeriad, siis võttis oma veepudeli ja astus minema. Läksin järgi ja küsisin, et kas tal on seal kõik, et tahaks kah teha, sest kettad jättis ta ju peale. Ütles, et kõik jah. Seepeale küsisin, a kto ubirajet, no neid 25kg kettaid oleks mul sellise kõrguse peale olnud suht ebamugav ja isegi ohtlik sellise suure kõhuga ju maha kangutada. Seepeale vastas tüüp ükskõikselt, et aga ega tema neid sinna peale ei pannud.... Vot sulle siis, rase või mitte, aga kanguta ise kui seal teha tahad! :wacko:

Mis ma tahan öelda- treeniv rase on jah omaette vaatepilt, aga teatud asju lihtsalt on üsna ohtlik või siis keeruline teha. Kui jalapressile on jäetud lausa 50kg kettad mõlemile poole, siis tavaolukorras poleks probleemi need sealt kerge vaevaga minema toimetada, üldiselt ma teeks sellise raskusega sooja ja paneks juurdegi, aga praegu ma pigem jätaks harjutuse tegemata või siis paluks kellegi abi nende mahatõstmisel- kui on kelleltki seda paluda.

Täitsa arusaadav, see suhtumine mõnel on selline et siga ja kägu ei söö ka :D Ma olen nii palju täheldanud, et kui siin lasnamäe myfitnessis käinud olen siis mõned on sellised kes jutustavad aparaatide juures ja ei tee miskit. Aga sellist nagu ma pole näinud, et kettad peale jäetud on. Aga usun, et see on suht tore kui isegi rase naine tegutseb saalis ja hoolitseb enda eest. Samas muidugi on see selline, et kas pere teine pool ka selline aktiivne on või mitte. Eks sellest ilmselt kujuneb see, vähemalt minu arvates. Olen ka kuulnud, et see vees müttamine pidi väga tore olema ?:D

Nagu eelnevalt öelnud olen, siis kiitused kiitused et suure kõhuga lausa selliseid asju tehakse :D Õppust võiksid võtta noored rasedad naised!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere pühapäevast varahommikut!

Nooh, kuidas olümpiaöö möödus? Ise nii sel kui eelmisel aastal otseülekannet ei vaadanud, eile hommikul sai osaliselt vaadatud bikini osa, täna katsun siis ülejäänud materjali vaadata niipalju, kui õnnestub.

Fitness Olympia Oksana Grishina

post-1184-0-35423500-1411276612_thumb.jp

Bikini Olympia Ashley Kaltwasser

post-1184-0-71341400-1411276861_thumb.jp

Figure Olympia Nicole Wilkins

post-1184-0-03454700-1411278848_thumb.jp

Ms Olympia Iris Kyle

post-1184-0-06745700-1411277881_thumb.jp

Mens Physique Jeremy Buendia (vasakul, koos 2. koha omaniku Sadik Hadzovic´uga)

post-1184-0-69423600-1411277224_thumb.jp

Womens Physique Juliana Malacarne

post-1184-0-49314400-1411279394_thumb.jp

Noh ja kes on siis selleaastane Mr O? (et see LIVE ülekanne nüüd just errorisse pidi minema.... :D)

Promovideo ka siia lõppu- mõnusalt motiveeriv!

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu just hetk tagasi selgus, siis Mr O sel aastal on Phil Heath (nüüdseks siis 4.kordne Mr O)!

post-1184-0-64663100-1411280001_thumb.jp

Ütleme nii, et üllatusi polnud. Vaatan ülekande lõpuni ja lõunase rattatrenni ajal hakkan siis tagantjärgi videosid vaatama, siis on selleks parim aeg B)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Jube koerailm on ikka täna, peaks mainima :( Toimetasime juba varahommikust linnas, kuna pidin haiglasse toimetama järjekordsed kohustuslikud proovid, sealt edasi väike shoping ja pealelõunat koju tagasi. Nüüd kohv piimaga+20 km rattasõit (tehtud: 67 min, 566 kcal), kuniks laps magab, ülejäänud päeva katsun puhata ja isegi ehk pikutada niipalju kui võimalik, sest see kulub praegu ära igal vabal momendil. Linnast tagasisõidul lubasin omale ühe suuremat sorti proteiinibatooni ka koos lattega, lisaks natuke juustu-sibulamaitselisi proteiinikrõpse, hea kerge seedida, sest päris tühja kõhuga praegu omale aeroobsetki lubada ei saa. Süsikad on hetkel menüüst üsna maas, tunde ja vajaduse järgi lisan. Toitusid väga üle ka ei soola (samas ei koonerda ka, tarbin mõistuse piires), vett on kehas niigi, ei ole vaja, et seda veel lisaks pidama jääks ja turseid tekitaks. Peale trenni olen viimased nädalad taas joonud ka proteiinijooki, lisaks on trenniveele lisatud lahustuv Ca tablett- suuresti maitse, aga ka suurema Ca vajaduse pärast hetkel. Kohupiima ja pähkleid olen tarbinud viimasel ajal teadlikumalt ja rohkem. Kaal näitas paar päeva tagasi 81,7kg, homme hommikul enne arsti peab uuesti kaaluma. Pulss on olnud normis terve raseduse aja, samuti vere hemoglobiinitase (sinna 140 kanti ja rohkem), seega raualisandeid ma pole kummalgi korral vajanud. Kirjade järgi peaks hetkel kaalutõus kuni 500gr nädalas täiesti normaalne olema, minul see suurim tõus toimus aga mõlemi raseduse puhul kuskil keskpaigas juba ära ja lõpus on võtnud vähe aeglasemalt.

Eile õhtul Freshis tehtud trenn:

1. Istudes plokil seljatõmbed kitsalt vastu kõhtu

2. Seistes plokil rinnale lend 2s ülalt, 2 s alt üles (kaasates ka õla esiosa)

3. Istudes hantlitega (12+12kg) surumine õlgadele

4. Seistes biitsepsi kõverdused kangiga (22kg)

5. Seistes triitsepsitele köiega allasurumine plokil

6. Täis kükk lahtise tühja kangiga (jätsin pooleli, kuna vasak põlv ikka valulik ja küki soojenduse ajal läks asi hullemaks)

7. Hantel (7kg) käes ühe jalaga Rumeenia tõmme

8. Seljasirutaja pingil reie tagaosale keretõsted (pukk piisavalt alla lasta nii et põlvist jääd nõks kõveraks ja tõstad keha reie tagaosa, mitte seljaga)

9. Üritasin lahtise kangiga (25kg) stepipingil teha ka säärt, ei õnnestunud, nõuab vist vähemalt akrobaadi tasakaalu, mida minul hetkel igatahes ei ole :D Midagi siiski seal tegin, korralike tööseeriate alla siiski ei liigitaks...

10. Istudes reie tagaosa masinal sääre esiosale mõned seeriad kah

8. kuu lõpp

post-1184-0-41805900-1411470504_thumb.jp

Huvitaval kombel on jalad täna kanged, isegi sääred...ju siis ikka kasu trennist oli. Pole vahepeal põlvedele hobusekreemi peale pannud, aga peab vist tegema lausa mitmepäevase korralikuma kuuri, siis ehk mõikab paremini.

Muide,kas te olete näinud mõnes spordiklubis mähkimislauda? Freshis on see igatahes olemas, mis on selge märk sellest, et ka päris väikeste lastega emad, kes seni on võibolla peljanud koos titaga trenni tulemast, on igati oodatud! :rolleyes: Mäletan, et tütrega oli mul koguaeg kaasas suuremat sorti paks saunalina ja kaasaskantav kerge mähkimisalus, lisaks pidin pidevalt otsima, kuhu lapse panna saaks (enamasti pidingi põrandaga leppima, kuna riietusruumide pingid on tavaliselt ülikitsad ja last seal riietada-mähkida on ikka paras ooper omaette) Freshi naiste riietusruum on kahest osast koosnev ja piisavalt suur, nii et vajadusel leiab rahulikuma nurga ka lapse söötmiseks ilma et kedagi segaks või endal ebamugav oleks.

post-1184-0-81195800-1411470619_thumb.jp

Ja lõppu tervitused Kadile, tore oli näost näkku ka lõpuks kohtuda B)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide,kas te olete näinud mõnes spordiklubis mähkimislauda? Freshis on see igatahes olemas, mis on selge märk sellest, et ka päris väikeste lastega emad, kes seni on võibolla peljanud koos titaga trenni tulemast, on igati oodatud! :rolleyes: Mäletan, et tütrega oli mul koguaeg kaasas suuremat sorti paks saunalina ja kaasaskantav kerge mähkimisalus, lisaks pidin pidevalt otsima, kuhu lapse panna saaks (enamasti pidingi põrandaga leppima, kuna riietusruumide pingid on tavaliselt ülikitsad ja last seal riietada-mähkida on ikka paras ooper omaette) Freshi naiste riietusruum on kahest osast koosnev ja piisavalt suur, nii et vajadusel leiab rahulikuma nurga ka lapse söötmiseks ilma et kedagi segaks või endal ebamugav oleks.

Reval Spordis on nimetatud vahendid täitsa olemas ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on siuke anekdootlik värk (ja korrelatsioon-kausatsioon kõik vead sees), aga mulle on jäänud mulje, et nendel naistel, kes raseduse ajal korralikult füüsilist teevad, kipuvad tulema ka sellised aktiivsed ja füüsilised lapsed (just väikelapseeas teistest erinevalt - seal ca 1-4 eluaasta vahel) :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kas see just trenniga seotud on, pigem vast ikka geenides, aga ütleme, nii et flegmaatikuga meil jah küll kohe kindlasti tegemist ei ole :) Mõne aasta möödudes võiks juba täitsa kuskile sobivasse trenni ka panna, mõtteid sel teemal juba igatahes on.

Sama on ju ka näiteks toitumisega- kui pere on sportlik ja ka toitub vastavalt, siis on lapsedki harjunud maast madalast sellega, õigemini juba enne sündi, sest ema toitumisest saab ka loode ju oma osa, sealt edasi imetamise ajal läbi emapiima jne. Meil pole näiteks kunagi olnud probleeme sellega, et laps ei sööks liha, muna, kala ja muid põhilisi toiduaineid, mida isegi sööme, kõiksugu juurikad maitsevad samamoodi hästi, samas ei söö ta kiirtoitu, igasugu värvainetest pungil maiustusi, tühje kaloreid sisaldavaid lastele mõeldud hommikusöögikrõbinaid, ei joo limonaadi ega ka suhkruga mahlajooke jms.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljudes on ta olemas, aga kui kodukaid uurida, siis enamus klubisid võtab hoida lapsi alates 3. eluaastast, mis tähendab, et noor ema kas peaks leidma raha ja lapsehoidja palkama, sõltuma lapse isast, kes töölt tulles siis seni kodus lapsega istuma peaks (aga võibolla tahab lapse isa ka trennis käia?), omama pensionäridest vanemaid või ämma-äia, kellel on aega last hoida, või siis saalitrennidest seniks loobuma :( Enamus klubisid ei taha näha ka turvahällidega emasid saalis (samas ma ei kujutaks ette, kes jätaks üldse oma näiteks kuuvanuse beebi kellegi teise hoida trenni ajaks? Eriti kui ei taha hakata pudelimajandusega pihta...), mis sest, et beebi magab õndsat und, kedagi ei sega ja saal päevasel ajal lausa inimtühi on. Seega jääbki paljudel, kes võibolla väga tahaks, trenn siiski tegemata- ja saalidel ka potentsiaalsed kliendid saamata, kes tegelikult uuesti oma raseduseelset vormi tagasi tahaks saada...Olen ise just eelnevatel põhjustel ühe klubiga lepingu lõpetanud ja seetõttu on spordiklubi valikul lapsesõbralikkus minu jaoks äärmiselt oluline.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×