Jump to content
Annika Pärtel

Annika Pärteli BLOGI

Recommended Posts

Tere!

Käesolev nädal on möödunud äärmiselt mõnusalt: algas see Savannah ilusalongis Annika juures, eile külastasin Kerlit, kes tegi korda käed, tänase vihmase päeva võtsin aga täiesti spordivabaks ja nautisin mõnusalt suurt kondenspiimaga kohvi, prantsuse pediküüri ning käte spaakoorimist-kreemitamist Kristi ilusalongis :rolleyes:

post-1184-0-54516000-1402590277_thumb.jp

post-1184-0-57844200-1402590306_thumb.jp

(fotod Kristilt)

Kord kuus on äärmiselt mõnus lasta enesega niiviisi tegelda, sest kui aus olla, siis ega igapäevatoimetuste kõrvalt nii põhjalikult enese välimus jaoks aega ei jagugi: trennid ja kodused toimetused koos lapsega võtavad ju enamuse ajast.

Nädala lõpuni teen trenni plaani kohaselt veel Viimsi koolis, kuhu edasi saadetakse, eks näis.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Käes on puhkuse aeg. Nädalalõpp ja käesoleva nädala algus sai veedetud Toilas, kus ühtlasi sai peetud väikest viisi ka minu sünnipäeva. Ilmaga vedas, ei sadanud ei rahet ega lund :)

post-1184-0-73801600-1403085269_thumb.jp

post-1184-0-26800100-1403085293_thumb.jp

Esmaspäeval sai tehtud ka kergemat sorti jalatreening Jõhvi spordihallis: reite sirutused, reite kõverdused, täiskükk, Rumeenia tõmme hantlitega, reie eemaldajad ja lähendajad kordamööda. Pilte saali kohta kahjuks internetist ei leia, saal ise väiksemat sorti, kuid kõik vajaliku saab siiski tehtud. Aparatuur enamjaolt Johnsoni oma, olemas on kükipuur, surumispink (k.a pos kaldega), pileti hind olenevalt kellaajast 3-4.50 eur.

Üks fotomeenutus minust 2010. aasta kevadest, tehtud sealsamas Jõhvi spordihalli jõusaalis:

post-1184-0-93202600-1403085636_thumb.jp

Järgnevad 2 nädalat treenin arvatavasti minimaalselt va igahommikune aeroobne või kodune veloergomeeter, sest puhkusereisid pole veel läbi, ja seni, kuni taas avatakse minu koduklubi, satun arvatavasti kuskile linnapoole saalidesse ;)

Täna on plaanis pikk (u 2 h) aeroobne õues ja kuna üle mitme päeva oleme taas kodus, siis ka siin on ootel palju tegemisi. Homme õhtupoole ehk võiks kusagile Lasnamäe või Pirita kanti jõusaali kah sattuda.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Möödunud nädal kujuneski vaid 1 jõusaalitrenniga nädalaks, algaval nädalal loodetavasti jõuab rohkem. Seevastu puhata sai rohkem kui küll, eks seda peab ju vahel ka.

Jaanipäeva eelne aeg möödus Võrtsjärve äärses mõnusas Järveveere puhkekeskuses. Ilm polnud just kõige soojem, seltskond seevastu tore ja olemine mõnus. Tegevust jagus ka mitmele päevale.

post-1184-0-03823200-1403466692_thumb.jp

post-1184-0-18013300-1403466706_thumb.jp

post-1184-0-71470900-1403466726_thumb.jp

post-1184-0-09245400-1403466856_thumb.jp

post-1184-0-11845700-1403466758_thumb.jp

post-1184-0-41235500-1403466780_thumb.jp

post-1184-0-28754600-1403467295_thumb.jp

post-1184-0-54999800-1403467360_thumb.jp

post-1184-0-36670400-1403466804_thumb.jp

post-1184-0-71010700-1403466824_thumb.jp

Nüüd on taas hea üle tüki aja kodus olla ja arvatavasti jaanidki mööduvad vahelduse mõttes koduselt-tubaselt- kui ilma on, siis saab ju ka vaikselt aias grillida :rolleyes:

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Saigi jaanipäevane trenn tehtud. Kuna koduklubi jätkuvalt kinni, siis eile sattusin Lasnamäe MyFitnessi. Asukoht veidi kaugemal, kui senine klubi, aga pikka tüütavat linnasõitu päris siiski ei olnud, seega üsna kiirelt sain käidud. Kuna nädal tagasi toimus viimane jõusaalitreening, siis tegin terve keha läbi, kasutades vaid aparaate.

Masinal ülalt seljatõmbed
Istudes surumine rinnale
Istudes surumine üles õlgadele
Istudes biitseps+istudes triitseps superseeriana
Istudes reite sirutused
Istudes reite kõverdused
Tuhar masinal seistes
Säär istudes

Kõiki harjutusi sai 4 tööseeriat, raskus mitte väga kerge, siiski üle ka ei pingutanud. Täna annab kogu keha igal juhul lihasvaluga tunda. Tänane päev tuleb jõusaalivaba, homme plaan juba uut saali külastada. Sel nädalal arvatavasti 3 jõusaalitreeningut teengi ja igakord terve keha läbi. Kaal peale trenni 73,9kg, seega üsna korraliku kasvuspurdi olen viimase kuuga teinud- seda on nii tunda kui muidugi ka näha Täpselt pool rasedust on nüüdseks möödas.

Jaanilaupäev ja ka tänane jaanipäev mööduvad koduselt. Hea on ju vahel lihtsalt niisama olla, süüa head-paremat, vaadata vanu eesti filme televiisorist...

post-1184-0-52985900-1403596505_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna ei ole küll seljapäev, aga motivatsiooniks sobivad ikka B)

Trenn enne 2010. aasta sügisesi EMV:

Kahtlaselt suured lihased ja reljeef naturalisti kohta.

Tuli ikka üles, 1x. Eelmises trennis oli sama raskus ja ka 1x. No lisa on 100kg, palju Smithngi kang kaalub, ei oska öelda (pakun 10-15 kg ehk...ise olen arvestanud, et on 10)

Isegi need naisjõutõstjad, kes teevad spetsiaalse jõusuunitlusega trenne, nemadki vaevaliselt kükivad üle 100kg, aga need on erandid ka. Arvestades veel Teie madalat kaalu... ja valmistusite bodyfitness võistluseks, kus rasvapõletustsükkel oli peal, huvitav... .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi need naisjõutõstjad, kes teevad spetsiaalse jõusuunitlusega trenne, nemadki vaevaliselt kükivad üle 100kg, aga need on erandid ka. Arvestades veel Teie madalat kaalu... ja valmistusite bodyfitness võistluseks, kus rasvapõletustsükkel oli peal, huvitav... .

Smith ja lahtine kang on kaks erinevat asja kükkimisel. Kunagi kui mu küki max oli ca 130-135kg, siis Smithiga ei olnud probleemi kükkida 155kg. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Smith ja lahtine kang on kaks erinevat asja kükkimisel. Kunagi kui mu küki max oli ca 130-135kg, siis Smithiga ei olnud probleemi kükkida 155kg. ;)

Mul on näiteks vastupidi, lahtise kangiga kükk suurem kui smithiga, smith pigem suunab ning ei anna tervet keha liikuma..

Kuigi jah, smith rohkem tasakaalustab, uuringudki näitavad, et smithiga võimalik 5% raskemalt kükkida kui vabaraskusega.

Eks smith ole ka vigastusi altim tekitama.

Siis tuleks ca 110kg vabaraskusega kangi maxiks.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Smith ja lahtine kang on kaks erinevat asja kükkimisel. Kunagi kui mu küki max oli ca 130-135kg, siis Smithiga ei olnud probleemi kükkida 155kg. ;)

Sarge, see on naiste omavaheline kisma, üks üritab teisele ära panna.

Aga tõesti, smithil on kergem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlaselt suured lihased ja reljeef naturalisti kohta.

No Annika on ka 10 aastat suurte raskustega trenni teinud, imelik ka kui tal ,,taandareng,, või väike reljeef oleks, eks ole ju. Mäletan teda juba iidamast Telliskivi tn aegadest, siis ta kangutas juba saalis päris mehiselt. Igati tubli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlaselt suured lihased ja reljeef naturalisti kohta.

Isegi need naisjõutõstjad, kes teevad spetsiaalse jõusuunitlusega trenne, nemadki vaevaliselt kükivad üle 100kg, aga need on erandid ka. Arvestades veel Teie madalat kaalu... ja valmistusite bodyfitness võistluseks, kus rasvapõletustsükkel oli peal, huvitav... .

Novembri lõpp 2013, millal on kommenteeritav Smithi küki pilt tehtud, ei valmistunud ma mingiteks võistlusteks, ei siis, enne seda ega ka praegu- sel ajal oli mu tütar 8- kuune ja sai rinda (lõpetasin toitmise alles selle aasta märtsis, kui sai aastaseks, sel ajal olin juba ise uuesti teist kuud rase)! Nii et mis madal kaal, kahtlased raskused, bodyfitnessi võistlused....??? :blink: Praegu, olles 5. kuud rase, kükin ka 40kg-ga täiskükke seeriatena (vabaraskusega siis, Smithi pole sattunud kasutama viimased kuu-poolteist vähemalt, kuna seda pole saalis lihtsalt olnud), mõne jaoks on seegi raske... :D

Täpsustamaks treeningstaazhi, siis see on praeguseks mitte 10, vaid sel suvel juulis täitub 15 juba... ;)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Täna pärastlõunal sai tehtud eriti pikk aeroobne- veidi üle 2 tunni kiirkõndi. Võtsin kasutusele teise ringi, millesse jääb ka mitu tõusu sisse, lisamaks aeroobset koormust.

Peale õueskäiku väike lõuna:

post-1184-0-44385900-1403724354_thumb.jp

Õhtul külastasin Lasnamäe kergejõustikuhalli jõusaali, kus sai taas tehtud kogu keha treening:

Istudes plokil tõmbed althaardes seljale

Smithil pos kaldega pingil surumine

Seistes hantlitega lend külgedele

Plokil seistes triitsepsile surumine+seistes biitsepsi kõverdused superseeriana

Lai täiskükk Smithil

Hantlitega rumeenia tõmme+väljaastekõnd 20 sammu superseeriana

Trenni lõpuks olid jalad üsna pehmed ja kuna viimasel ajal on sääred paar korda krampi ka tõmmanud, siis peab vist ämmaka nõu kuulda võtma ja hakkama magneesiumi tarbima...

Homme saali ei lähe, nädala lõpu poole plaanis veel üks kogu teha trenn+ ehk ka spaakülastus :rolleyes:

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Selle nädala viimane jõusaalipäev algas hommikul Viimsi SPA-s. Jõusaalis oli kavas taaskord terve keha treening:

Istudes seljatõmbed vastu kõhtu 5s

Istudes masinal lend rinnale 4s

Istudes masinal lend õlgadele 4s

Istudes masinal surumine üles õlgadele 3s

Istudes hantlitega küünarvarte kõverdamised+ haamer 4s

Seistes hantliga kukla tagant surumine triitsepsile 4s

Istudes reite sirutused 4s

Istudes jalapress ühe jalaga, jalg võimalikult üleval (suunitlusega jala tagaosale ja tuharale) 4s

Masinal tuhar kummagi jalaga kordamööda 4s

Saal masinapargi poolest meeldis väga, lisaks rahulik miljöö, hea muusika, mõnusalt jahe õhk ja vähe rahvast. Lähen kindlasti veel!

Peale saalitrenni külastasin spaakeskust, kus käisin mõnes "jahedamas" saunas (nt soolasaun, mis on kuni 60 kraadi) ja lasin surveveel keha masseerida. Kuuma mullivanni ja kuumi saunasid raseduse ajal ei soovitata. Aeroobne jääb täna ära, laps jõudis minu trenni ajal juba kodus ära magada oma lõunaune. Toimetame kodus, külastame lillepoodi ja valmistume õhtuseks külaliste vastuvõtmiseks.

post-1184-0-51276500-1403869498_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jaanalinnumunast omlett

Jaanalinnumuna on võrdne 22-24 kanamunaga. Kaalub umbes 1,5kg. Koore paksus 2-3mm. Omleti valmistamiseks on vaja ühe muna kohta lisada umbes 750 ml piima. Toore muna avamiseks puurida 10 mm trellpuuriga ainult ühte munakoore otsa auk ja raputada rahulikult kogu sisu välja suurde kaussi.

(õpetus SIIT)

Eilse õhtu seltskondliku ühiskokkamise tulemusena valmis suuuuuuur ahjuomlett rohke singi, paprika ja juustuga. Muna on ikka tõeliselt suur, samas minumeelest maitse vahet eriti tavaliste kanamunadega nagu ei olegi. Kollasus on väga intensiivne. Söönuks said aga kõik ja jäi veel ülegi.

post-1184-0-99135600-1403939364_thumb.jp

post-1184-0-15142200-1403947306_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Hommikukohv on joodud, kõht täis, ilm on taas super ja aeg on varsti õue minna!

post-1184-0-23172000-1404286783_thumb.jp

Sel nädalal taas plaanis 3 jõutrenni, esmaspäeval külastasin Lasnamäe spordihalli, täna võimalik, et mõnda muud kohta, nädalalõpp aga jälle proovin spaasse trennima-lõõgastuma jõuda. Päevased kõnnakud on veninud viimasel ajal lausa 2,5-3 tunnisteks, kuigi jah, vihmaga olen ka lühema ringi teinud. Mulle lihtsalt meeldib õues olla, isegi ilm ei heiduta. Seda soojemat aega on ju nii vähe! Mõned kuud tagasi kasutusele võetud uued ravitallad jalatsite sees kuluvad hetkel suureks abiks ära, sest nii pikki maid kasvava kõhuga oleks ilma juba raske läbida, tallaalused valutaksid arvatavasti igal õhtul. Siiani ei ole olnud ei turseid ega ka olulist valu. Igapäevasteks kaaslasteks hetkel on kindlasti ka Signe Seebid jalajahutaja ja Nurme Seebid sheavõi kõhule- eelmisel korral õnnestus rasedusarmidest mul pääseda, loodan seegi kord.

post-1184-0-11026600-1404287484_thumb.jp

Foto: Signe Seebid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Eile-täna juhtus nii, et sai tehtud 2 järjestikkust trennipäeva: eile Viimsi SPAs, täna hommikul Mustakivi spordiklubis.

post-1184-0-31071500-1404485822_thumb.pn

post-1184-0-97096600-1404485913_thumb.pn

Fotod Mustakivi spordiklubi kodulehelt

Viimases käisin esmakordselt. No selle ülesleidmisega kulus kuskil 5min (veidi tuleb Mustakivi keskuse ümber käia ja üles otsida uks, mille kohal on silt "Pepsi Piljard", sealt läheb trepp alla keldrikorrusele), kuigi auto navi näitas kenasti teed, aga saal ise oli igati korralik, lausa üllatavalt. Sissepääs 5 EUR, ka soodsam kui paljudes klubides ühekordne pääse. Riietusruum avaldas koheselt muljet, nn keldrisaali kohta oli see üüratult avar, nagu oleks sattunud kusagile spaasse. Isegi aurusaun oli olemas, kahjuks päevasel ajal see aga ei töötanud (leilisaun oli sees). Saal ise korraliku ja väga laia valikuga masinapargiga, paljusid masinaid oli ka topelt, kuigi päevasel ajal viibis saalis vaid 3-4 inimest peale minu, mingit järjekorda ei tekkinud. Juba eilse trenniga sain lihased valusaks, täna sain korraliku koormuse peale, nii et nädalavahetusel olen auga puhkuse ära teeninud B)

Kaal +7kg, ja täna saime ka oodatava beebi soo teada, aga no las see jääda üllatuseks :rolleyes:

post-1184-0-64641700-1404485698_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puhkepäevad on möödunud toimekalt: eile sai küpsetatud leiba, täna ootab ees valmistamist värske liha kukeseentega... Tasapisi on kätte jõudmas aeg, kus kohalikelt turgudelt on kõike värsket ja eestimaist saada.

post-1184-0-39775400-1404630516_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fotod Mustakivi spordiklubi kodulehelt

Viimases käisin esmakordselt. No selle ülesleidmisega kulus kuskil 5min (veidi tuleb Mustakivi keskuse ümber käia ja üles otsida uks, mille kohal on silt "Pepsi Piljard", sealt läheb trepp alla keldrikorrusele), kuigi auto navi näitas kenasti teed, aga saal ise oli igati korralik, lausa üllatavalt.

See sissepääsu tähistus on ikka väga masendav. Kunagi sai seal talvel käidud ja mul läks vist vähemalt poolt tundi õige ukse leidmiseks. Muidu tore saal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olin just enne lugenud siin jõusaalide arvustust ja seetõttu võtsingi suuna sellele, et kuskilt peab keldrisse uks viima :) Muidugi enne suutsin kuskile poodi ära ka korra eksida, arvates et ikka keskuse uksest peab minema, mitte kuskilt küljepealt õuest. Samas see keskus ise on ka selline, et no annab seal ikka orienteeruda, eriti kui seda kanti ja Lasnamäge üldse ei tunne. Saal ise oli jah meeldiv üllatus sh ka hind, 5 EURga naljalt kuskile ühekorra pääset enam ei saa (st on oluliselt viletsamaid saale, millel samas sissepääs kallim). Arvata on, et lähen millalgi vahelduse mõttes veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Taas kulinaaria alane postitus siis sedakorda...

Seened!

post-1184-0-47825600-1404719864_thumb.jp

Juurde sealiha kuubikud, rohelist ja valget sibulat...

post-1184-0-89008700-1404719890_thumb.jp

...nii valmis mõnusalt paks seenekaste.

Ahjuliha seente, sibulate ja juustuga

post-1184-0-55780100-1404719912_thumb.jp

Lisandiks eeltoodu juurde värsked koorega keedetud kartulid. Head isu! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sa treeningutel muidu pulsikella ka kasutad või teise raseduse ajal teed juba tunde järgi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole saalitrenni ajal kunagi kasutanud, kell oli mul olemas vist oma 10-12 aastat tagasi, kui sai rohkem joostud ja aeroobse mahuga trenne tehtud. Iga rasedus on erinev, pulss on jah raseduse ajal kergem kiirenema ka jõusaalis, aga sellest saab ma arvan igaüks ka kellatagi aru, kui uueks seeriaks valmis pole. Kehtib reegel: ära alusta uut enne, kui oled eelmisest seeriast taastunud ja pulssi nö enam ei "tunne". Kui vaja, siis istu, puhka, jaluta ringi, joo palju. Treeningu eesmärgiks pole lihaskasv vaid enese tervislikult vormishoidmine, nii et ei maksa kunagi üle pingutada ei raskuste ega ka intensiivsusega.

No ja kui juba rasedus on kestnud piisavalt kaua (st tunned juba konkreetseid liigutusi ehk siis alates kuskil 18-22 ndl) , siis mingist ajast annab põnn ise ka märku kui miski ei meeldi- vähemalt mul on mõlemiga nii olnud ;)

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahepealne progress 2.kuu vs 3. kuu vs 6.kuu! B)

post-1184-0-35943600-1404984012_thumb.jp

Trennid kulgevad ikka rütmis 3x terve keha nädalas. Selili harjutusi enam teha ei taha, ebamugav. Kükk (lai täiskükk, neutr. ja kitsalt ei anna enam teha) on kavas täiesti sees, jätkuvalt 30-40kg- ga seeriad. Jalapress samuti sees, jalad koos teha ei kannata, aga ühe jalaga kordamööda küll. Harjutusi vahetan igas trennis ja lihased saab üsna tihti ka valusaks. Trennipäevadel olen lühendanud ja intensiivistanud aeroobset, mida õues teen, saalivabadel päevadel võtan ette pikema ja rahulikuma ringi. Kaalu juures +7kg (hetkel 74kg), isu ja söödavad kogused hakkavad vaikselt vähenema paralleelselt kõhu suurenemisega- pole lihtsalt enam seda ruumi, kuhu söök mahutada kõhus ;) Menüü muidu ikka enamjaolt sama mis alati: hommikul puder+marjad, päeval liha/kana/kala, roheline, leib, juust õhtul tihtipeale kohupiim+ pähklid/marjad või mozarella+tomat/kurk. Kohvi joon ka, enamjaolt lattet. Enesetunne ok, trennijaksu jagub, õhtuks siiski väsin üsna korralikult ära (2 trenniga päevadel on see täiesti mõistetav ka ju).

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

3 päeva sai vahepeal saalist puhatud, täna hommikut alustasin vahelduseks Mustakivi spordisaalis. Mulle üllatusena kehtivad seal ka nädalavahetusel nö päevased hinnad, seega 5 EUR eest saab väga korraliku trenni tehtud. Rahvast minimaalselt, varustus hea, trenniga võis väga rahule jääda.

post-1184-0-60342100-1405250892_thumb.jp

1. Masinal pos kaldega surumine rinnale

2. Masinal istudes lend rinnale

3. Istudes kitsalt seljatõmbed masinal

4. Istudes ploki tõmbed rinnale

5. Istudes masinal surumine+ 10kg kangiga ette lend

6. Seistes plokil biitsepsi kõverdused+ istudes triitsepsi surumine masinal

7. Hack masinal kükk

8. Istuses jalasirutused

9. Seistes 30kg kangiga Rumeenia tõmme

10.Istudes säär 25kg

Nüüd kavas pikem aeroobne õues, õhtuks läheb aga lihapraad ahju B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Eile sai võetud veidi iluprotseduure, õhtupoole tegin lapsega õues aeroobset, seega saalitrenn jäi ära. Tänane hommik algas taas Mustakivis.

1. Masinal istudes surumine rinnale

2. Masinal istudes lend rinnale

3. Istudes plokil keskmise haardega tõmbed rinnale, peopesad üksteise poole

4. Istudes masinal õla tagaosa

5. Istudes masinal lend õla keskosale

6. Seistes z-kangiga biitepsi kõverdused

7. Seistes plokil allasurumine triitsepsile

8. Smithil lai täiskükk

9. Smithil etteastekükk

10. Istudes säärtele pöiasirutused

+alati korralikult venitusi ikka ka

post-1184-0-41216000-1405425649_thumb.jp

Peale trenni maiustasin maapähklivõi- ja küpsisemaitselise proteiinibatooniga, juhuslik leid toidupoest

post-1184-0-58970300-1405425623_thumb.jp

Tänane lõuna: Merevaiguga kukeseene omlett praetuna taluvõis, super hea! :rolleyes: Kel võimalust, ostke või korjake seeni ning marju, praegu on parim aeg selleks. Meil on ka juba talvevarud külmas!

Lõppu üks klõps kodurannast ka, tehtud küll mobiiliga, sest polnud fotokat käepärast, aga no super vaade minumeelest

post-1184-0-75690300-1405425922_thumb.jp

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Taas alanud uus nädal ja meie perel seljataga traditsiooniline puhkus Haapsalus ning Hiiumaal.

post-1184-0-85291700-1405932878_thumb.jp

Ilm oli super, vesi soe, söök puhas eestimaine, värske ning maitsev, no nagu ikka :rolleyes: Lisaks ohtralt kauneid paiku, kohalikke turgusid ja laatasid, hubaseid kohvikuid, kus veidike jalga puhata lapse lõunaune ajal, maitsvat lattet nautida ja juttu puhuda... Hiiu Folk ja Haapsalu American Beauty Car Show langesid samasse nädalavahetusse, nii et neidki sai põgusalt väisatud.

Eelmise nädala trennid tegin Mustakivis ja kuna sattusin korra ka linna, siis Zelluloos sai samuti ära proovitud. Viimane eriti ei meeldinud: rahvast palju, õhku vähe, tekkisid pidevalt järjekorrad masinate juurde, lisaks liiga vali muusika, mis kostis kardina tagant rühmatrennist. Aga tehtud sai ja trenniga iseenesest võis rahule jääda küll.

Sel nädalal üritan taas vähemalt 3 kogu keha trenni teha- kus klubides, eks näis, nädalalõpul on taas aga üks põnev suveüritus plaanis, sedakorda kodukandis. Mõnusalt suveilmalt tuleb ju võtta kõik mis veel võtta annab.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×