Jump to content
Annika Pärtel

Annika Pärteli BLOGI

Recommended Posts

Koogipäev! B)

Emadepäev oli küll eile, kuid kuna eile sai juba külas käidud ja maitsva Frens Cateringi tordiga maiustatud, siis õhtul valmistasin koogi tänaseks.

Idee ja retsept Monikalt: http://www.fitness.ee/uudis/5867/retsept-puddingi-laimijuustukook

post-1184-0-39780200-1399896419_thumb.jp

Mina kasutasin täidisena Fast mustika-vanilje pudingut koos keefiriga, peale kaunistuseks maasikaid ja piimashokolaadi. Maitselt jäi mõnusalt mahe, üldse mitte liigselt magus. Patustamiseks on sellise koogi söömist raske nimetada, samas annab igati koogi mõõdu välja ;) Ühe koogi materjal on veel olemas ootel, nii et millalgi kordame, siis ehk juba värskete mustikatega.

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna ma järjest enam hakkan harjutusi valima, mida teha saan ja mida mitte, siis olen otsinud alternatiive. No näiteks mida kasutada tavalise jalapressi või küki asemel.

Siin veel häid ideid jalatreeninguks Trish Warrenilt:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõningaid ideid rasedusaegseks treeninguks, mida võiks proovida:

TRX on klubis täitsa olemas, pole kunagi proovinud, aga miks mitte seda mingi aeg teha. Selline võiks lausa koduses spordisaaliski olla- hea teha, kui näiteks trenni ei pääse või siis kuskile reisile minek.

Üldised harjutused koos seletustega (ingl k):

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Koogipäev! B)

Emadepäev oli küll eile, kuid kuna eile sai juba külas käidud ja maitsva Frens Cateringi tordiga maiustatud, siis õhtul valmistasin koogi tänaseks.

Idee ja retsept Monikalt: http://www.fitness.ee/uudis/5867/retsept-puddingi-laimijuustukook

attachicon.gifIMG_5344.JPG

Mina kasutasin täidisena Fast mustika-vanilje pudingut koos keefiriga, peale kaunistuseks maasikaid ja piimashokolaadi. Maitselt jäi mõnusalt mahe, üldse mitte liigselt magus. Patustamiseks on sellise koogi söömist raske nimetada, samas annab igati koogi mõõdu välja ;) Ühe koogi materjal on veel olemas ootel, nii et millalgi kordame, siis ehk juba värskete mustikatega.

Palju želatiini (poes erineva suurusega pakendid)?

Muudetud kasutaja maleva poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu uus vaieldamatu lemmik, täna just sai proovitud ja tuleb veel osta varuks koju:


post-1184-0-10427700-1399994002_thumb.jp

Erinevalt batoonidest on selle toote puhul tegemist shokolaadiga, ongi tunne, nagu sööks mõnusalt rammusat tumedamat sorti shokolaaditahvlit :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Täna sattusin üle mitme päeva taas linna ja kuna issi sai last mõnda aega hoida, siis otsustasin vahelduse mõttes teha ka trenni mõnes linnaklubis, kus varem käinud pole. Sõelale jäi spordiklubi Teras. Kavas oli jalapäev:

jalasirutused masinal

hack kükk

jalapress

istudes reite kõverdamine

seistes masinal sääred

tuharad masinal (jalatõsted kordamööda)

masinal reite lähendamine

masinal reite eemaldamine

post-1184-0-42043300-1400174865_thumb.jp

Hommikul, nagu ikka pikk aeroobne õues, seda siis juba mitmed kuud siiski peale toekat hommikusööki, sest eesmärgiks ilmselgelt ei ole rasvapõletus. Peale seda ka veidi aiatöid, nimelt on meil käimas suurem ehitus ja nädalake tagasi oli pea terve aed üles kaevatud- vaja see nüüd labida ja reha abil kõik taas tasaseks teha, et saaks uue muru peale külvata. Kah korraliku trenni eest! Sel aastal suuremat haljastust plaanis pole, ehk mõned ilupuud istutada veel, lisaks juunis plaan soetada amplimaasikaid (maha istutada ei saa, koer sööb ära :D tegelikult ka). Aiandusest veel niipalju, et kuna laps on ka suur marjasõber (eelmisel aastal suvel ta veel nn päristoitu ei saanud), siis sel aastal kindlasti tuleb panna marju külma, lisaks plaan ka moosi teha. Esimene katsetus tuleb õige pea- rabarberitest. Need olen seni küll lihtsalt raisku lasnud, sest kisselli ei söö meil keegi, aga ehk siis sel aastal moosi proovida neist teha...pudru peale kuluks ära küll.

Menüüs täna:

H: banaanipannkoogid mustika-vaniljemaitselise proteiinipudingu ja vaniljekohupiimaga, suur piimaga kohv, Elevit multivitamiin

L: sütel küpsetatud marineeritud jänes+tomatisalat 5% maitsestamata jogurtiga, piimaga kohv, täistera küpsis

trenn, trennis 1l vesi+c-vitamiin lahustuv

V: proteiinijook, maasikad

Õ: omlett tomatite ja juustuga, hiina kapsa salat suitukana ja ananassiga

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oli 25 gr Santa Maria zelatiin, terve pakk läks. Kefiiri panin sutsu vähem, natuke üle liitri.

Proovisin 20g ja 1,2l keefiriga, ei tarretanud ära. Kehv zelatiin?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovisin 20g ja 1,2l keefiriga, ei tarretanud ära. Kehv zelatiin?

Ma ausalt öeldes olen ka kätt proovind selle tordiga. Ja panin zelatiini õpetuse järgi enamvähem. Seal oli jah selline maamehe juhtum, et ma ei teadnud sellest midagi, et zelatiiniga midagi tegema peab - puudus eelnev kogemus. Aga järgides paki pealt juhiseid sain hakkama.

Ja üllatus oli see koht, et kui suutsin ära segada keefiri pulbriga ja siis kui tsipa aja möödudes lisasin zelatiini, kui kiirelt see mul ära tardus. Segasin ära, läksin õue vaarikaid korjama ja kui sain endale tassitäie kokku (eelmine aasta oli hea marjaasta - võttis aega ehk mingi 3-4 minti koos tossude jalga panemise ja ära võtmisega) ja need siis lõpuks koogile valasin, siis tordi sisse ei vajunud enam midagi. Pealt oli juba kõik ära tardunud.

Nii et ära heida meelt, proovi uuesti. Jälgi et zelatiin saaks vett (minuarust on sinna suht võimatu LIIGA PALJU vett panna, ma pidevalt valasin juurde sinna) ja siis lõpuks tulele pannes katsu näpuga - et kui on enamvähem vedel ja näppu ära ei kõrveta, siis peaks suhtkoht ok olema minu mälu järgi.

Jei. Meeste kokanurk. Pime juhib kurti.... või oli see vastupidi.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mismoodi zhelatiini paisutasid ja sulatasid, äkki lisasid liiga palju vett või kuumutasid pärast üle?

Polnud seal pakendil miskit paisutamisest ega sulatamisest. Valada 20g 1l vee kohta sooja vette (mitte keevasse) ja kõik. Vett panin suhteliselt vähe ja kausis tarretus päris jõudsalt asi, valasin peene joana muu kraami hulka, segasin läbi ja panin külma. Külmas oli öö otsa ja jäi nagu tavaline puding/jogurt. Peab ilmselt mingi asisema õpetusega želatiini võtma ja uuesti proovima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Polnud seal pakendil miskit paisutamisest ega sulatamisest. Valada 20g 1l vee kohta sooja vette (mitte keevasse) ja kõik. Vett panin suhteliselt vähe ja kausis tarretus päris jõudsalt asi, valasin peene joana muu kraami hulka, segasin läbi ja panin külma. Külmas oli öö otsa ja jäi nagu tavaline puding/jogurt. Peab ilmselt mingi asisema õpetusega želatiini võtma ja uuesti proovima.

Kui selle lihtsalt otse kuuma või sooja vette panna, siis võib juhtuda et ta läheb lihtsalt tükki. Võib ju minna vedamise peale välja aga kindlam on ikkagi paisutada eelnevalt jääkülmas vees

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, õpetusi tuli kohe kuhjaga ;) Aga head katsetamist kõigile! Mina vahepeal proovisin banaani-pudingu pannkoogid ka ära, lisaks banaanile ja munale läks taigna sisse siis veel kodus olemasolev mustika-vanilje pudingupulber. No ülimalt hea sai! B) Järgmisena peaks vist küpsisemaitselise pudingu ära proovima, kuna Ott seda väga kiitis. Kuna mul on juunis sünnipäev tulemas, siis seda pudingutorti juba ka telliti, nii et peab ikka ära tegema!

Täna tegin aga trenni Viimsi kooli spordikompleksis. Meil on selles mõttes ikka väga mõnus vald sportimisvõimaluste poolest, kuna jõusaale on juba 3, kus käia (minuteada neid rohkem pole, aga mine sa tea... :)): Viimsi Sport, Viimsi SPA ja Viimsi kooli spordikompleks. Viimase puhul on siis tegemist väikseima saaliga, selline rohkem oldscool, samas kõik saab kenasti tehtud.

Kavas oli ülakeha päev:

istudes plokil laialt tõmbed rinnale

istudes kitsalt tõmbed vastu kõhtu

pos kaldega pingil masinal surumine

seistes kangi surumine eest üles+lend hantlitega külgedele

seistes biitsepsi kõverdused/haamer hantlitega kordamööda+seistes kukla tagant triitsepsi kõverdused

Kooli saal näeb välja selline:

post-1184-0-61094900-1400341927_thumb.jp

post-1184-0-75888900-1400341941_thumb.jp

Keda hakkas huvitama, siis siin on lähem info spordikompleksi kohta: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=73827

Menüüs täna:

H: kaerahelbepuder spl proteiiniga, kirsimoos, Elevit multivitamiin, suur piimaga kohv

L: praetud tilapia filee, majonees, tomatid, tk teraleiba

Trennis 0,5l c-vitamiini jooki

V: proteiinismoothie, maasikad

Õ: omlett juustu ja singiga, maitseks mõni tk marineeritud heeringat

Sel korral sattus mulle hästi asjalik ämmaemand, kes kuuldes, kuidas trenni teen ja teinud olen, ei hakanud mitte hurjutama, vaid soovitas tarbida lisa magneesiumi- raseduse ajal selle vajadus niigi suureneb ja kui olla füüsiliselt veel lisaks aktiivne ka, siis seda enam. Tõenäoliselt suvel on seda kindlasti ka vaja, kuna higistamist on niinaa rohkem. Eelmisel korral tarbisin seda peamiselt 2. trimestri lõpus ja 3nda jooksul kuni lõpuni. Krampidega mul probleeme kordagi polnud. Lisaks sai käidud ka veealuses survemassaazhis, see on 30-minutiline protseduur, mis on lubatud ka rasedatele ja mis mõjus äärmiselt värskendavalt- ei mingeid turseid ega väsimust. Olen ka praegu juba järjekorras (kahjuks on järjekorrad pikad, kohe enamasti löögile ei saa...)

Kuna esmaspäevaks lubas juba 29 kraadi sooja, siis viimane aeg on välja otsida lühikesed riided- need, mis veel selga hakkavad :D Tuleb taas suurem tellimus Better Bodies´lt teha, nende riiete lõige on üks ütlemata kiiduväärt, kuna pea kõik asjad mahuvad selga terve raseduse jooksul!

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühikeste pükste hooaeg on tänasega siis alanud! B)

Tegin preili uneajal täna pikemat sorti jalutuskäigu Pirita ja Viimsi vahel, aega kokku u 2,5 tundi. Ülejäänud päev kulub täna aiatöödele- muruniitmine ja trimmerdamine jpm. Maitseaineid külvasin ka istutuskasti, kasvatan talveks sügavkülma jaoks, sealt on neid mõnus toidu peale võtta. Õhtupoole televiisori ees plaanis teha ka käsitööd: lapsele tahan alustada suvise rannakleidi heegeldamisega (ise pole ma 2 aastat merre saanud, kuigi mere ääres elame, sel aastal siis ehk on ka ilma...) ja 2 paari kaelaehteid (üks endale ja teine läheb arvatavasti kingituseks) on ka pooleli. Et siis selline kodune-loominguline tegus päev on täna ... ;)

post-1184-0-88730300-1400419147_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

No täna on juba tõsine suvi väljas, dressikas jäi koju! B)

post-1184-0-36278500-1400490989_thumb.jp

Hommikune ilmaennustus läks siiski veidi mööda, sest meil näitas varjus veel poole 5 ajal õhtul +31 kraadi sooja...

Aeroobse ajal sai juba korralikult päikest püütud. Päevitaja ma pole kunagi olnud, aga õues liikumine annab üsna kiirelt tumeda jume peale. Endal hetkel on kasutuses Shisheido SPF 30 kreem näole (raseduse ajal teatavasti kipuvad pigmenlilaigud tulema, tuleb neid ennetada, lapse katseks Chicco SPF 50- ta on meil ünsa tõmmu nahaga ja päevitub hästi, aga lapse nahk on ikka lapse nahk)

post-1184-0-55052900-1400507398_thumb.jp

Menüüs täna:

H: kaerahelbepuder proteiini ja piimaga, kirsimoos, latte

L: sea filee prantsuse moodi tomatitega, latte

trennis 0,5l vett c-vitamiiniga

V: maitsestamata 3% kohupiim maasikatega (kasutasin ära viimased külmutatud maasikad, mis sügavkülmast leidsin)

Õ: sea fileest kotletid muna-rosinatäidisega

Trenni plaanis teha täna taas Viimsi koolis, kavas jalatrenn. Kuna seal ventilatsiooni vist ei ole, siis vaatame, mis välja tuleb sellest asjast :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Eilne päev oli jõusaalist puhkamiseks. Võtsin ette pikema tiiru lapsega õues, kokku taas ligi 2,5 tundi. Saime küll lõpupoole ka vihmakest tunda, aga muidu oli ikka ülimalt super ilm: puud-põõsad õitsevad ja see lõhn... :rolleyes:

post-1184-0-87175900-1400766322_thumb.jp

Kuna pärastlõunal olime kahekesi kodused, kasutasin juhust ja heegeldasin kiirelt lapsele lihtsa suvemütsikese, neid kulub ju ikka ära. Preili oli tulemusega väga rahul.

post-1184-0-23148600-1400752108_thumb.jp

Täna plaan taas õhtupoole saali külastada. Kuna Viimsi Sport jätkuvalt on suletud, siis taaskord minek Viimsi kooli saali.

Menüüs täna:

H: kiirkaerahelbepuder piima, kohupiima ja jõhvikatega, latte, Elevit multivitamiin

L: kanafilee kotletid eestimaise kurgiga, latte

V: maitsestamata kohupiim 3%, kultuurmustikad

Õ: grillil küpsetatud lõhefilee jogurti-hapukurgikastmega

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Vahepeal sai tehtud 3 saalivaba päeva, ainsaks spordiks lõunane pikk aeroobne. Kuna preili magab nüüd hiljem, lähme õue kuskil 12-13 ajal ja tihti tagasi alles nii poole 4 ajal. Seega jalgsitiiru pikkuseks on keskmiselt kuskil 2,5 tundi. Soojade ilmadega on ju lausa lust õues viibida! Laps küll nii kaua päris ei maga, aga kui ärkab, siis saab natuke näksimist ja on temalgi huvitav ümbrust jälgida. Tänu telefonivahetusele võtsin kasutusele ka Sony poolt pakutava äppi walkmate, mis mõõdab kaloreid, kilomeetreid ja sammude arvu.

Täna menüüs:

H: kaerahelbe-riisihelbe puder proteiini, banaani- ja pirnitükkidega (kaerahelbed said otsa ja seetõttu sai selline huvitavam koostis pudrule;))

L: venepärased täidetud kanataskud, tomat, tk leiba, capuccino

trenn (alakeha)

V: 3% maitsestamata kohupiimapasta+ kultuurmustikad

Õ: seakaela karbonaadi lõigud tomati ja kurgiga

Praadimiseks võtsin lisaks oliivõlile kasutusele kreeka pähkli õli, väikeseks vahelduseks.

Õhtul peale trenni panin keema aga selleaastased esimesed moosid. Või nohh, siin polegi ma veel moosi keetnud varem, selle 2 aasta jooksul. Üle-eelmisel suvel ootasin last ja iiveldasin põhimõtteliselt terve suve, ja need marjad, mis valmisid, sõime lihtsalt ära, eelmisel suvel võtsime koera, lammutasime vana kasvuhoone ja seoses sellega kadusid ka marjapeenrad, mis enne asusid kasvuhoones. Väja istudada midagi ei saa, koer on noor ja tal on kombeks kõik üles kaevata :) Paari nädalapärast plaanin kasvama riputada amplimaasikaid lapsele,aga neist moosi jaoks ei jätku. Eelmisel suvel oli ploome meil üsna vähe, rändasid ka kõhtu, ja kreekidest ei viitsinud ma lihtsalt midagi teha, ehk siis sel aastal.

Aga täna läks keema rabarberi-apelsini moos. Rabarbreist midagi muud teha ei oska- koogi jaoks pliiti kütta suvise ilmaga ei taha ja kisselli ei söö meil keegi. Nii et varasemalt on rabarberid meil ka lihtsalt raisku läinud kui aus olla. Me pole ka suured moosisööjad, aga kuna laps on juba suurem ja mina raseduse ajal ka nüüd hommikuti pudru peal olen, siis seda moosi ikka natuke kulub.

Rabarberi moos

Kogus: 1.5-2 liitrit

Koostis: 5 tk apelsini
1 kg tükeldatud rabarberit
750 g suhkrut

Valmistamine:

Koori apelsinid õhukeselt - nt kartulikoorimisnoaga. Lõika kooreribad omakorda hästi peenikesteks tikkudeks.
Pressi apelsinidest mahl suurde potti, lisa rabarber ja apelsinikooreribad.
Keeda tasasel tulel, kuni rabarber on täiesti pehme. Lisa suhkur ja sega, kuni suhkur on lahustunud.
Keeda umbes 10 minutit, kuni moos pakseneb (moos on valmis siis, kui jääkülmale taldrikule asetatud tilk paari sekundi pärast näpuga lükates kortsu läheb).

Lase moosil 15 minutit jahtuda, siis jaota pestud kuumadesse purkidesse.

Allikas: http://nami-nami.ee/Recipe/View/4976/Rabarbri-apelsinimoos

Mina apelsiniga niipalju mässata ei viitsinud, viilutasin ära ja keetsin koos rabarberitega, apelsinidest mahla ka välja ei pressinud, lisasin hoopis 100% apelsinimahla.

post-1184-0-05353700-1401219416_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes huvi hoidiste tegemise vastu, siis siit saab alla laadida super armsad purgisildid B)

http://www.tassike.ee/wp-content/uploads/2011/09/Moosipurgi_sildid.pdf

Minu moosid ootavad hetkel heegeldatud kaanekatteid, enne kui pilti kannatab teha.... Nüüd aga trenniiii (ülakeha)!

Täna menüüs:

H: riisihelbepuder piima ja proteiiniga, põldmarjad, kohv piimaga

L: kreeka pähkli õlis praetud munad, tomat, kurk, Jassi must teraleib Merevaigu ja veisemaksa pasteediga, capuccino

trenn

V: Aasa 0,5% teraline kohupiim, 5% maitsestamata jogurt, külmutatud kirsid

Õ: kanaliha sült, tomat, kurk, pähklivõi

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin siis lubatud pilt moosist B) Kokku tuli 3 purki, üks neist läks juba kohe käiku ka. Maitsest niipalu, et rabarber üksi oleks suhteliselt hapu olnud, kuna aga lisasin moosile nii apelsinitükke kui ka apelsinimahla, siis jäi täitsa huvitava maitsega- tasub igaljuhul proovida. Praegu mõlguvad meeles juba sibulamoos (hea näiteks mõne liharoa kõrvale tarvitada) ja küüslaugumoos (polnud sellest varem kuulnudki, kuni üks kohalik naine meie külast purgikese kinkis).

post-1184-0-34948700-1401478133_thumb.jp

Hommikune amps röstitud terasaiaga

post-1184-0-07870500-1401525826_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

2 saalivaba päeva on möödas ja täna sai taas õhtul saalis käidud, kavas jalatreening. Kui esimesel trimestril loobusin kükkidest täiesti, siis täna tasapisi proovisin uuesti 4x10 40 kg tulemuseks. Alustasin jalasirutustega (1 jalaga), kükid, jalapress, seejärel asted pingile hantlid käes ja sirge jala tõstega, lõpetuseks veel rumeenia tõmme hantlitega. Homme võtan vist ujumisriided ka kaasa, nädalavahetuste õhtutel on ujula täiesti inimtühi, hea rahulik oleks seal mõnedsajad meetrid krooli lasta trenni lõpetuseks B)

Kaal on veidi langenud, 68 koma midagi hetkel (seega kuskil +1,5 kg vaid). Peaaegu pool raseduse ajast on varsti möödas ;)

post-1184-0-93020000-1401561624_thumb.jp

post-1184-0-45443000-1401561660_thumb.jp

post-1184-0-76304000-1401561693_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere taas!

Viimasel ajal on olnud palju tegemist ja käimisi, ning neid jagub tervesse suvesse veel. Õuesolemist on palju- hommikuti katsun leida aega käsitöö jaoks (köök ootab hetkel uusi heegeldatud kardinaid), müttan aias, pärastlõunal jalutan preiliga pikki maid maha (ja siis kõik imestavad, miks ma nii pruun olen, et kas ma elan rannas :D), õhtupoole kas jõusaal või taas aiatööd... Soetasin isegi hiljuti päevitusriided omale, mul pole neid vist aastaid olnud- pole rannaskäija tüüp, aga koduaias oleks teinekord hea päikeselt d-vitamiini ammutada ju. Nädalavahetustel võtame tavaliselt perega koos ette midagi toredat: loomaaed, mõni uus söögikoht, või sõidame kuskile kaugemale...

Menüü on enamjaolt sama, vahetan pudruhelbeid, marju, puuvilju, kalu ja lihasid vaid. Kehakaal tegi viimaste soojade ilmadega languse, nüüd siis taas nö omas kaalutõusus tagasi, kokku praegusega juurde tulnud kuskil 4-5kg vahel. Õige varsti on pool rasedust juba seljataga. Seekord lendab aeg no ikka nii kiirelt! Kaalutõus on umbes sama, mis eelmisel korral samal ajal, aga vorm on kindlasti parem praegu, kuna juba veidi üle aasta olen teinud igal hommikul pikka aeroobset, lisaks saalitrennile. Igakuises tervisekontrollis selgus ka, et kõik korras: vererõhk väga hea, hemoglobiinitase lausa liiga hea :) (üldiselt enamus rasedaid hakkab mingi aeg raualisandit võtma, kuna hemoglobiin langeb liiga alla normi, mul seda probleemi pole olnud), mingeid vaevusi ka pole. Lisaks trennile pean siiani plaani veealusesse survemassaazhi minna- see on üks vähestest massaazhidest, mis rasedatele sobib kuni raseduse lõpuni- aga siiani pole veel jõudnud. Ka ujumise plaan on juba ammu olnud, koduklubi on ikka jätkuvalt veel erakorraliselt suletud ja selle nädala lõpuni saab käia Viimsi koolis nii jõusaalis kui ka tasuta ujumas- ehk jõuan basseini ikka ka. Uuest nädalast läheb spordihoone suvepuhkusele, loodetavasti selleks ajaks siis lõpuks saab taas koduklubisse käima. Kui mitte, siia ootan muidugi põnevusega, kuhu meid trenni suunatakse edaspidi...

Mõningaid harjutusi peab juba varieerima, et oleks mugavam teha. Näiteks surumisi tehes ei saa hoida enam jalalataldu vastu maad nagu peaks, kuna siis on kõhule liiga suur pinge. Ka pulssi tuleb trennis hoolikamalt jälgida, ja pausid seeriate vahel on pikemad. Pulss tõuseb pingutades kiiremini ja liiga kiire pulss pole omakorda ka lootele hea.

post-1184-0-68028900-1402427280_thumb.jp

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×