Jump to content
PlaaTable

Plaatable blogi

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

Sealt see junsu kraaklemine tuleb, tunneb, nagu maailm oleks tema pihus.

Jõudu!

Vanuse osas küll "Junsu", kuid kes teist jõu osas Junsu'ks jääb? ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sealt see junsu kraaklemine tuleb, tunneb, nagu maailm oleks tema pihus.

Jõudu!

Ja kedagi lihtsalt junsuks sõimata pole kraaklemine? :)

Muudetud kasutaja Kang08 poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Just. Aga fenomenaalne see ei ole - kogemus, inimesetundmine, u name it..

Kangi osas vastu ei saa, ja ei ole ka sellist huvi. Tugev nolk!

Junsu - nooruse tähistuseks.

Aga, ei, siin on ikka hirm muudkui nahas, et 'jälle rünnati'.

Vaene orjarahvas.

Muudetud kasutaja Marxengel poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niisiis, pole kaua midagi postitanud kuid kuna asjad on muutunud tsipa tõsisemaks teen kerge postituse.
Täna sain härra Kiivikaga kokku ja ta tegi ka paar klõpsu.
Edaspidine plaan on pekki maha tõmmata ja võistlustele minna.
post-22-0-02544900-1393183741.jpg
post-22-0-28835800-1393183745.jpg
post-22-0-67120100-1393183729.jpg

Lisan ka kodus tehtud pildi
DSCF1215.JPG

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge update.
Hetkel kaalun 71kg, päevas tarbin 2100kcal.
Täna tegin rinda, õlga ja triitsa, tegin ka kerge pildi.
1797399_583606671709673_747430141_n.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tegele keegi sellega, lugu on pikk.
Lühidalt öeldes olin väiksena palju näinud siukest kulturisti elu ning sugulase pool vedelesid igalpool massilisajad ja valgutünnid :D
Jõusaalis hakkasin pidevalt käima peale seda kui 2.5 aastat tagasi jäi korvpalli trenn ära kuna keerasime väikse jama kokku ja läksime korvpalli asemel jõusaali kuna trenni teha tahtsime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna pumpasin selga ja biitsa.
Trenni algul ei jõudnud väga midagi tõsta kuna üleeile oli jalapäev ja eile sai oma lolluse tõttu 2 kehalise tundi järjest metsas joostud:D (jube hea oli tegelt), kuid trenni keskel tuli power sisse
ning pumpasin mõnuga, homme puhkan. Kaalulangus on aeglustuma hakanud kuid üldpilt muutub siiski teravamaks, siiski tõmban süssareid tsip vähemaks ja eks näis kui heasse vormi saan
kui esimest korda lavale astun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kerge sissekanne lootuses et kedagi ikka huvitab :D
Võistlesin Reval Cupil, enda vastu oli juberaske ikka.
Vähem kui nädala pärast võistlen ka EKV-l.
Poseerimist olen parandanud võrreldes Reval Cupiga ja vorm on okei kuid mitte kuiv.
Selle kuivuse pärast väga ei põe kaah, on ta nagu on, muidugi võiks laval olla korraliku vormiga kuid arvestades vanust siis ei kurda väga.
Järgmine aasta plaanis korraliku vormiga lavale astuda, hetkel lihtsalt kogun lavakogemust :P
(Revalilt võidetud karikas motiveerib mõnusalt ikka, mis siis et ainus olin oma kategoorias :D)


Selga nagu täitsa isegi on :D
PlaaTablejiEvV.jpgPlaaTablebscRq.jpg

Muudetud kasutaja PlaaTable poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heihei fitness.ee rahvas, viimasest postitusest on möödas küll kuid, aga mõtlesin et avaldan tsipa infot üle pika aja.
Kevadel olin 65kg, nüüd aga üllatus üllatus, 90kg. Mass on olnud hea ja mõne kuu pärast on plaan minna dieedile, nimelt suurem plaan on jälle kevadel võistelda kuid

kindlasti kuivema ja parema vormiga kui 2014 kevad. Lihasmassi on korralikult tulnud, eriti olen keskendunud hetkel kätele ja käed on paisund hästi.

Kui soovi võin panna ka üles pekise vormipildi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuleb välja et aktiivne blogipidaja ma pole, see selleks. Kerged pildid said tehtud ja panin kõrvuti kevadiste piltidega kus kaalu 20kg vähem, muidugi valgus praegustel piltidel on jama kuid küll neid
paremaid pilte ka tuleb. Nädal tagasi hakkasin vaikselt kaloraazi vähendama ja hetkel on müstiliselt juba 2kg kadunud, plaan on kevadeks kuivaks tõmmata ja mõned võistlused maha pidada.
Pildid tunduvad nagu lihas oleks sama, vaid rasva juures kuid õnneks see nii pole, käed on kevadega võrreldes 2 tolli suuremad ja mitte vaid pekist.
10834787_718355994901406_210308339_o.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hei fitnessi rahvas.
Pilti pole hetkel panna kuid kaal on sinna 80kg kanti ja kaloraaz 1900-2000kcal päevas.
Kardiot teen 4 korda nädalas ja jõusaali 5 korda. Plaan on see kevad korralik lahing kõigile noortele pakkuda kulturismis.
2 kuu pärast on tulekul LEKV ja eks näis kuidas vorm lubab kuid plaan on seal algus lahti teha.
Mainin ka ära et nüüdseks olen teinud 3.5a jõutrenni ja loodetavasti kõva konkurent kõigile noortele. Kõik noored kes seda loevad ja võistlustele on mõelnud siis ärge mõelge vaid

võtke kindlasti osa!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×