Jump to content
PlaaTable

Plaatable blogi

Recommended Posts

Uurisin et kasutaja JJ14 kes on minust noorem on siia ka blogi teinud ja miks ei võiks ka mina teha.
Ootan esialgu tagasisisdet kas mul on mõtet siin oma arengut kirjeldada.
Hetkel olen 15, kaalun umbes 75 kilo kanti ja olen ca 172cm pikk.
Rekordeid pole proovinud kuid trennis teen kükke saja kiloga ja natu peale, surumist treenin 80kg või suurema raskusega ja jõutõmbeid saab tehtud 130kg-ga.
Otsustage ja mõelge kas on mul mõtet siia edasi postitada.

Muudetud kasutaja PlaaTable poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ma teen otsa siia ära ka siis, täna sai tehtud õlga, õla päeval teen ka triitsa.
Hantlitega õlapress 3x8 22.5kg üks hantel
Hantlite tõstmine kõrvale(või lennutamine) 2x10 10kg üks hantel
Hantlite lennutamine üles istudes kerega vastu jalgu(tagumise delta jaoks) 2x10 8kg üks hantel
Õlakehitused plokil 2x8 80kg plokil
Õlakehitused hantlitega 2x12 25kg üks hantel
Õlapress kangiga 2x12-15 40kg kang
Plokil allasurumine köiega 3x8 27.5kg plokil
Surumine rööbaspuudel 2x??

Kindlat kava ei ole, iga trenn tõstan lihtsalt harjutusi ümber kuid põhimõte jääb samaks.
Nagu näha siis palju seeriaid ei tee, iga trenn üritan hoida üle 20 seeria.
Homme jalapäev!

E// lisasin raskused

Muudetud kasutaja PlaaTable poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võid raskused ka välja tuua, siis parem jälgida, kuidas areng toimub?

Võid näiteks kirjutada "ploki surumine 3x kaal", kas sa trennis käies kirjutad raskused ka üles?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa võid raskused ka välja tuua, siis parem jälgida, kuidas areng toimub?

Võid näiteks kirjutada "ploki surumine 3x kaal", kas sa trennis käies kirjutad raskused ka üles?

Teoorias oleks hea, kui ikka seeriate pikkused ka oleksid märgitud. Nt. seeria x kordused (raskus) või kordus x rasku/kordus x raskus jnejne... Sinu blogi puhul jääbki tihti arusaamatuks, kui pikad sul need seeriad on. On küll kirjas 6x20kg, aga kas 5 kordust või 20 kordust seerias? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoorias oleks hea, kui ikka seeriate pikkused ka oleksid märgitud. Nt. seeria x kordused (raskus) või kordus x rasku/kordus x raskus jnejne... Sinu blogi puhul jääbki tihti arusaamatuks, kui pikad sul need seeriad on. On küll kirjas 6x20kg, aga kas 5 kordust või 20 kordust seerias? ;)

Eks, ma pean välja tooma, kuna see väike saladus oli ;)!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, postitan siis natuke oma jalapäevast siia
Tunnetus oli õnneks täna hea kuid säärele oleks võinud 2 harjutust teha.
Kükk kang turjal 4x6-8 100kg
Jõutõmme 3x5 130kg
Jalapress 4x10 170kg
Jõutõmme sirgete jalgadega 3x10 70kg
Sääretõste jalapressil 3x10 60kg

Iga trenn on erinev ja kordused alati kõiguvad, lihtsalt tänane trenn oli siuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ahoi, eks ma hetkel pommitan tihedalt ja toon ka tänase kava välja.
Tehtud sai siis rinda ja kõhtu. Alustasin rahulikult ja ei keskendunud väga jõu treenimisele.
Rinnalt surumine kangiga 3x6 73kg
Rinnalt surumine hantlitega 3x8 üks hantel 25kg
Liblikas trenazööril 3x10 45kg
Lamades lennutamine hantlitega 2x12 üks hantel 10kg
*supersiikret kõhutreening mille harjutusi ma ei oska isegi nimetada*
kokku 2 tavalist seeriat ja 2 superseeriat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Taaskord oli täna tissipäes
Kava suht sama mis eelmine kord
Rinnakt kangiga 4x5 80kg
Rinnalt hantlitega 3x8 üks hantel 22.5kg
Libikas trenazööril 3x10 42.5kg (tegin rahulikult ja käed hoidsin sirgelt)
Kätekõverdused laia haardega hantlitest kinni hoides 2x20+
Taaskordne kõhutrenn, kolm superseeriat ning 2 tavalist.
Kõhutrennist ütlen et oma superseeriad peaksin järgmine trenn lõppu jätma ning midagi uut ka lisama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Sügiskülv

Siin pole eesmärgiks kaalulangetus, ega lihas-kasvatus nagu ma aru saan, seetõttu vormi pildid midagi ei näitaks.

Aga jõunäitajate videod näiteks küll. fikseeriks videodega hetke jõunäitajad ära, ja siis võrdleks mõne kuu pärast uute videodega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, väike update siis.
Varsti üritan rahvale pilte ka hankida, 2.5 nädala pärast hakkan cuttima ehk siis kaalu alandama.
Pikki plaane pole, põletan piisava koguse pekki maha, et kuubikud oleks väljas ja üldpilt kuivem ning eks siis näis mis edasi saab.
Trennist täna-tegin selga ja biitsa, muidugi saaks teha tunduvalt suuremate raskustega kuid üritan koormust hoida seljal.

Laia haardega lõuatõmbed 3x6 (rohkem et soojaks saada)
Cable rows 3x8-65kg(võite eestikeelse vaste kribada temasse, luban ma ei hammusta)
Cable rows laia haardega 2x10-60kg
Tõmme plokil ülalt rinnani 3x12-55kg
Istudes küünarvarre kõverdamine 1x6-üks hantel 20kg (teeks rohkem kuid kardan ülekoormust)
Haamerkõverdamised 2x10- üks hantel 12.5kg
Küünarvarte kõverdamine kätt keerates 2x12- üks hantel 10kg
Keresirutus seljapingil 2xtunde järgi

Panin veel tähele seda, et ei tea paljude harjutuste korrapärast eestikeelset nimetust :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, väike update siis.

Varsti üritan rahvale pilte ka hankida, 2.5 nädala pärast hakkan cuttima ehk siis kaalu alandama.

Pikki plaane pole, põletan piisava koguse pekki maha, et kuubikud oleks väljas ja üldpilt kuivem ning eks siis näis mis edasi saab.

Ma loodan siiralt, et see ei ole sarnase sisuga cuttimine - post-29847-0-76928600-1383246842_thumb.j

Istudes küünarvarre kõverdamine 1x6-üks hantel 20kg (teeks rohkem kuid kardan ülekoormust)

Vot kohe üldse ei meeldi selline mõttemaailm. See juba piirab sind. Trennis ei tohiks mõelda niiviisi.

post-29847-0-55564000-1383247046_thumb.g

Vägevad numbrid on sul küll muidugi 15 aastase kohta. Pane aga edasi ja ära ennast tagasi hoia ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cable rows laia haardega 2x10-60kg

Tõmme plokil ülalt rinnani 3x12-55kg

Päris head numbrid, mul sõber kes teeb samade kaaludega tema on sinust 15a vanem.

Samas, ta alustas samuti hiljuti alles septembris.

Tubli oled, sest tavaliselt sinu vanuse grupis olevatel noortel puudub motivatsioon või järjepidevus.

Loodan, et ei jäta trenni unarusse ja tubli samamoodi edasi!

Kus jõusaalis sa käid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martinkink, see võib piirata mind, kuid ma parem ootan ja õpin enda keha tundma, et sellest võtta maksimumi.
Su pildi, gifi peale ei oska kohe midagi öelda, uuri seda blogi siin veidi ja tee omad arvamused ;)
Priibele ütleks, et minu eesmärgiks oli rahulik negatiivne kordus ja maksimaalne keskendumine seljale.
Hetkel käin kooli jõusaalis, eks ta üks paras peldik ole aga raskus on raskus.

Muudetud kasutaja PlaaTable poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Priibele ütleks, et minu eesmärgiks oli rahulik negatiivne kordus ja maksimaalne keskendumine seljale.

Hetkel käin kooli jõusaalis, eks ta üks paras peldik ole aga raskus on raskus.

Aga tubli oled:)! Järjepidevus on kõige tähtsam!

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Martinkink, see võib piirata mind, kuid ma parem ootan ja õpin enda keha tundma, et sellest võtta maksimumi.

Su pildi, gifi peale ei oska kohe midagi öelda, uuri seda blogi siin veidi ja tee omad arvamused ;)

Priibele ütleks, et minu eesmärgiks oli rahulik negatiivne kordus ja maksimaalne keskendumine seljale.

Hetkel käin kooli jõusaalis, eks ta üks paras peldik ole aga raskus on raskus.

Loen ikka jah. Ega ma paha pärast. Lihtsalt olen mina vähemalt aru saanud, et inimeste võimetel ei ole piire ja ennast suudetakse palju kaugemale lükata kui vaim kehast võimu saab. Keha annaks ammu juba alla kui mõistus ei ütleks - ...tee kaks kordust veel. Tihti peale trenni lõpu poole, ei ole füüsilisest jõust enam tolku ja siis tuleb mängu vaimne jõud, mis aitab sul need viimased harjutused/seeriad/kordused ära teha. Tähtis ongi rutiinis sees olla, et treenida iga nädal ja aastaid järjest. Loodame, et sa ikka püsid teel, mille oled valinud, sest sul on palju potentsiaali. ^_^

There`s no such thing as overtraining, you either undersleep or undereat - Rich Piana ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtsalt olen mina vähemalt aru saanud, et inimeste võimetel ei ole piire ja ennast suudetakse palju kaugemale lükata kui vaim kehast võimu saab. Keha annaks ammu juba alla kui mõistus ei ütleks - ...tee kaks kordust veel. Tihti peale trenni lõpu poole, ei ole füüsilisest jõust enam tolku ja siis tuleb mängu vaimne jõud, mis aitab sul need viimased harjutused/seeriad/kordused ära teha.

Inimene suudab uskumatuid asju.Iseasi kas igas trennis on mõtet nii suutlikuseni minna.Ise olen oma trenniaastatega selgeks saanud just ühe asja.Isegi kui suudad,siis alati pole mõtet. :) Päris tihti on selline tagasi hoidmine isegi arengule kasuks tulnud. :)

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kajastan siis oma toitumist ka natuke, iga päev on erinev ja kalorid kõiguvad veidi.
Hommikusöök
Kaerahelbepuder piimaga (60g kuivainet)
100g kohupiima
2 muna
Vahepala
belvita küpsised
Lõunasöök
kartulipuder
leib
paneeritud kala
peedisalat
Enne trenni
banaan (tavaliselt puudub)
valgusheik
Peale trenni
2 banaani
valgusheik
Vahepala - suur sheik kodus
2 pakki kohupiima(tavaliselt 1)
lusikatäis pähklivõid
piima
banaan
Õhtusöök
200+g forelli
kartul
peedisalat
kaste
natuke melonit
Vahepala (hetkelseisuga veel tulekul)
100g kohupiima

Umbkaudne energiaväärtus
3200+kcal
75+g rasva
275g valke
320+g süssareid

Tavaliselt valke vaid natuke üle 200g kuid iga päev on massi kasvatades mul erinev.



  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×