Jump to content
kristen.

taimne valk

Recommended Posts

Aminohape on aminohape, mis vahet sel on kus ta on. Leutsiin on leutsiin, ükskõik kus sees ta on. Ma ei tea, aga siin võib hakata mängima nende ainete kättesaadavus toidust. Võibaolla panen huupi seepärast ei oska täpsemalt seda imendumise asja, aga usun, et mingit rolli ta kindlasti mängib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub, mida sa taimedest sööd. Mina nõustamispraktikas ja enda jaoks jätan välja. Aga ma väga valgurohkeid taimi ei söö ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõltub, mida sa taimedest sööd. Mina nõustamispraktikas ja enda jaoks jätan välja. Aga ma väga valgurohkeid taimi ei söö ka.

Maapähkleid, pruun riis, täistera teraviljatooted, tatar, kaerahelbe puder. Kuna loen neid siiski kaloraaži hulka, siis vast loen neid ka päevase vajaliku valgu hulka mis lihase kasvatamiseks läheks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maapähkleid, pruun riis, täistera teraviljatooted, tatar, kaerahelbe puder. Kuna loen neid siiski kaloraaži hulka, siis vast loen neid ka päevase vajaliku valgu hulka mis lihase kasvatamiseks läheks.

Kaloraaži hulka peabki lugema. Ma ise loen vajaliku valguvajaduse hulka ainult loomset valku ja püüan 150g ikka täis saada seda.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×