Jump to content
Karu87

3 kuuline rasvapõletus Blogi

Recommended Posts

Ja ühtlasi oli ka elu parimas vormis. Järelikult aitas ikkagi põletada. Miks üldse rasvapõletaja hea on? Samamoodi saab ka tavasöögiga hakkama, kui vähegi viitsimist vaeva näha :) Sama tegelt ka pulbritega a igaühele oma. No offence :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja ühtlasi oli ka elu parimas vormis. Järelikult aitas ikkagi põletada. Miks üldse rasvapõletaja hea on? Samamoodi saab ka tavasöögiga hakkama, kui vähegi viitsimist vaeva näha :) Sama tegelt ka pulbritega a igaühele oma. No offence :)

Ma lihtsalt tundsin huvi, kas tõsti on see hea :) Sest ma lugenud et mõnel pneb südame puperdama mõnel teab mis veel:D Nii öelda tagasiside, kas on hea või mitte ja kui hea on:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma lihtsalt tundsin huvi, kas tõsti on see hea :) Sest ma lugenud et mõnel pneb südame puperdama mõnel teab mis veel:D Nii öelda tagasiside, kas on hea või mitte ja kui hea on:P

Võin öelda, et kerge sixpac on tagasi, aga ega see pole kindlasti rasvapõletaja tõttu, kõige alus on õige toitumine,uni, treeningud ja puhkus. Rasvapõletaja on lihtsalt protsessi mingil määral kiirendanud ja andnud vunki juurde. 2. nädalast on ette nähtud 4 kapslit päevas(2+2), 1. kord kui 2 tükki korraga sisse võtsin tõmbas keha korralikult kihelema:D.

Muudetud kasutaja Karu87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võin öelda, et kerge sixpac on tagasi, aga ega see pole kindlasti rasvapõletaja tõttu, kõige alus on õige toitumine,uni, treeningud ja puhkus. Rasvapõletaja on lihtsalt protsessi mingil määral kiirendanud ja andnud vunki juurde. 2. nädalast on ette nähtud 4 kapslit päevas(2+2), 1. kord kui 2 tükki korraga sisse võtsin tõmbas keha korralikult kihelema:D.

Ma olen ühte rasvapõletajat kasutanud ja nagu aru küll ei saanud, et midagi toimiks nagu.

http://fitshop.fitness.ee/burnerid/1/readmore/94/Thermo-Speed-Extreme-120kaps/

Ei tea, polnud suurem asi aga uurinud ise samamoodi seda granaati :D. Samas seal ei soovitata peale 5 võtta mul trenn alles 7 :D Äkki siis ei jää magama öösel?:D Kas sa jätad hommikuste 2 kapsli ja söögi vahele mingi aja või sööd otsa kohe?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega unega on probleeme küll, aga võtan une soodustamiseks melatoniini. 2 kapslit võtan enne hommikusööki, ehk siis umbes 7me ja 9 vahel hommikul, teised 2 võtan enne 3. sööki, ehk umbes 6h hiljem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega unega on probleeme küll, aga võtan une soodustamiseks melatoniini. 2 kapslit võtan enne hommikusööki, ehk siis umbes 7me ja 9 vahel hommikul, teised 2 võtan enne 3. sööki, ehk umbes 6h hiljem

Okei, peaks kunagi ka vist ära proovima :D Uudishimust kuidas asi töötab minu kehal :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, peaks kunagi ka vist ära proovima :D Uudishimust kuidas asi töötab minu kehal :D

Katsetada tasub kindlasti, aga eks ta mõjub jah igale organismile erinevalt, nagu teised lisandidki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsetada tasub kindlasti, aga eks ta mõjub jah igale organismile erinevalt, nagu teised lisandidki.

Seda kindlasti, eks peab jälgima äkki saab kuskilt soodukaga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!

Kooliga päris hõivatud olnud viimastel nädalatel, samuti on treeningkoormused viimasel ajal tõusnud, see ilmselt põhjustas selle, et eelmise nädala lõpus tundsin kerget nõrkust ja olid ka probleemid unega, sest mõni päev tuli õppida ööläbi. Inimene juba on selline mugav olend, et jätab kõik tegemised viimasele momendile.

Oma enesetundele tuginedes otsustasin nädalavahetusel teha 2 päevase korraliku laadimise. Kui reede õhtul peale rasket 2 tunnist trenni oli tühjaks pigistatud sidruni tunne ja kaal oli 84.5, siis pühapäeva õhtul ma pakatasin energiast ja kaal oli ehmatavalt kõrge- 91.9kg!!!

Esmaspäevast läksin vana toitumise juurde tagasi ja tänaseks on peaaegu kõik veed jälle kehast välja lastud (tänane kaal 85.2).

Tavaliselt on nädalas 5-6 pallitrenni ja 3-4 korda käin jõusaalis.

Progress jätkub ja üritan oma tegemisi võimalikult tihti ka siin kajastada.

Muudetud kasutaja Karu87 poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

You!

Jõukas käidud, õlg, triits, kõht ja alaselg tehtud.
Vahetult peale trenni maitsestamata kohupiim+ suur banaan, tund hiljem 60g täisteramakarone+225g kanafileed+tomatipastat natukene+lillkapsast+tomatit, kastmeks 40g hapukoort ja lisaks veel 10g extra virgin oliiviõli.
Lisaks tavatoidule võtan vahepeal valgupulbrit (eelistan siiski tahket toitu), iga päev 2 tabletti 500mg C-vitamiini, (Zn,Mg, vitamiin D3 kompleksi),võtsin ka valgusünteesi, aga see sai täna otsa ja endiselt võtan ka rasvapõletajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris korralik söömine pärast trenni :D , kuidas ka peegelist nähtav meeldib? :)

Süüa mulle meeldib :D , tegelt väga hull polegi kaloraaši poolest see toidukogus kokku( nutridata järgi umbes 900 kcal), peale rasket trenni võib lubada. Peegelpilt hakkab aina rohkem meeldima iga nädalaga, eks ma varsti viskan mingi pildi ka üles siia.

Muudetud kasutaja Karu87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vedelal kujul need samad ained tunduvalt efektiivsemad.

Võid mingi lingi visata, kust saaks odavalt, samas kapsleid mugavam võtta

Muudetud kasutaja Karu87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtust!
Saalis käidus, rind,biits,kõht ja alaselg tehtud. Peale saali mixisin kokku siukse kombo: fast karamelli puding(15g), 100g lahjat kohupiima, 100g musta kohvi ja püreestatud banaan. Päris hea kombo tuli arvestades sellega, et kui pudingut puhta keefiri või piimaga teha, siis see pole üldse maitsev(minu arust vähemalt). Kuidagi tuleb see puding ära süüa, et mitte raisku lasta, lisan seda ka kohvi sisse, sinna see sobib tõeliselt hästi.
Kaal on ca 85-85,5, kaal on umbes nädala seisnud, kuid sellest pole midagi, sest peegelpilt läheb aina paremaks ja kõhu ümbermõõt väheneb(hetkel 86 cm, alustades oli 92).

Muudetud kasutaja Karu87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuuma kohvi sisse lisad pudingut?

Mulle tundub, et ma ei oska üldse kohvi juua. Siin mõned lisavad valgupulbreid isegi ja kõike muud huvitavat. Nüüd kohvipuding ka veel. :D

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin Prismas, ostsin pähklivõid, lihtsalt selle pärast, et ära maitsta millega on tegu. Koostise järgi koosned 100% maapähklitest, suhkrut pole lisatud. Ega tavalisest toidupoest kreeka pähkli võid ei saa, siis tuleb minna kusagile mahepoodi. Aga Prismast ostetud pähklivõi maitses päris hästi ja kui pakendile kleebitud koostist uskuda, siis on ka koostis täitsa rahuldav.

post-28650-0-94228000-1383513394_thumb.j

Muudetud kasutaja Karu87 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et ma ei oska üldse kohvi juua. Siin mõned lisavad valgupulbreid isegi ja kõike muud huvitavat. Nüüd kohvipuding ka veel. :D

Ise ka täha ehku peale proovisin kohvi sisse valgupulbrit lisada. Täitsa huvitav oli... :P

Aga muidu müüakse eraldi kuskil veebipoes sellist kohvi, mis ongi proteiinikohvi nime all vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka täha ehku peale proovisin kohvi sisse valgupulbrit lisada. Täitsa huvitav oli... :P

Aga muidu müüakse eraldi kuskil veebipoes sellist kohvi, mis ongi proteiinikohvi nime all vms.

Kohviga tehtud valgusheik oleks päris ergutav enne trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×