Jump to content
Karu87

3 kuuline rasvapõletus Blogi

Recommended Posts

Guest Sügiskülv

See pole sugugi lihtne/mugav protseduur, raske on noppida seemneid sealt välja, terve elamine on pärast neid seemneid täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!
Mis on siis 2 nädalaga juhtunud?
Ülikoolis läheb mul hästi, 1. semester on lõpusirgele jõudnud.
Trenni teen kõvasti, nagu alati(3-4 korda nädalas jõusaali+ 5x nädalas käsipalli).
Aga 1 probleem on siiski- ma kipun cheatmealidega libastuma. Asi siis selles, et NV-l olen tavaliselt vanematekodus Põlvas. Seal kipuvad cheatmealid kestma 3-4 päeva, kaloraašil ca. 6000. Selle ajaga tõuseb kaal umbes 8kg, vorm läheb masendavalt vesiseks ja tekib stress. Ilmselt tuleb teha korrektuure, sest Tartus olles on kaloraaš häbiväärselt madal ja seetõttu on isusid väga raske pidurdada.
Kuid annan endale lubaduse, et jõuludeni ma enam ei cheati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa mul sama teema.. lubasin, et jõuludeni magusat ja üleüldse rämpsu ei söö- põhjusel, et ma ei oska piiri pidada ja söön kuni konkreetselt hakkab halb :D

Päris raske elu teil. Ise söön enda tehtud burgereid ja magusat, et oma kaloraazi täis saada :D Liiga pikka aega olnud madala kaloraazi peal ja hetkel 2500 jaoks vaja magusat sisse ajada. Enda lemmikud siis jäätis, kohupiimakreemid ja dealeri so low batoonid. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris raske elu teil. Ise söön enda tehtud burgereid ja magusat, et oma kaloraazi täis saada :D Liiga pikka aega olnud madala kaloraazi peal ja hetkel 2500 jaoks vaja magusat sisse ajada. Enda lemmikud siis jäätis, kohupiimakreemid ja dealeri so low batoonid. :)

300g kondenspiima on umbes 900kcal. Lihtne ju! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu. Ma söön 3500Kcal ja kui ma palju magusat söön jääb lõpuks õhtuks kõht ikka väga tühjaks. Inimesi ikka igasuguseid :D

Kas see lause ei pane uskuma, et 1 'treener' ei saa mingit toitumiskava koostada vanuse, kaalu ja pikkuse põhjal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see lause ei pane uskuma, et 1 'treener' ei saa mingit toitumiskava koostada vanuse, kaalu ja pikkuse põhjal?

Absoluutselt, Kõik kavad peaks olema täiesti individuaalsed.

Muudetud kasutaja martinkink poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

300g kondenspiima on umbes 900kcal. Lihtne ju! :D

Iseenesest ikka on lihtne. Kui tahta siis võib paki komme ka õhtuks panna ja olekski täis. Hetkel, aga magusa isu eriti pole ja eelistan suht vähe magusaid asju.

Vanuse kaalu ja pikkuse põhjal jah veidi ajuvaba koostada. Kuid olen ka kuulnud, et mõni treener ei küsi neidki :D

Sargele lisaks veel, et siin linnas, kus mina elan pole kondentspiima müügis. Suuremates linnades jah on eesti poode, siin aga aint üks toidupood :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iseenesest ikka on lihtne. Kui tahta siis võib paki komme ka õhtuks panna ja olekski täis. Hetkel, aga magusa isu eriti pole ja eelistan suht vähe magusaid asju.

Vanuse kaalu ja pikkuse põhjal jah veidi ajuvaba koostada. Kuid olen ka kuulnud, et mõni treener ei küsi neidki :D

Sargele lisaks veel, et siin linnas, kus mina elan pole kondentspiima müügis. Suuremates linnades jah on eesti poode, siin aga aint üks toidupood :D

Pakk 500g 20% hapukoort on ka tuhat kalorit ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pakk 500g 20% hapukoort on ka tuhat kalorit ;)

Mõte hea aga hapukoort pole 20% poes... On üks 15% 50g 2.80€ Sellepärast üritangi suuremas linnas käies enamus asju ära osta. Nüüd käin juba iga nädal korra ikka teises linnas, söögikraami ostmas. Tavaliselt tagasitulles 4 kotti ikka. :) Viimasel ajal olen hakanud piimatooteid rohkem tarbima. Hea lihtne moodus saada kaloreid ja ühtlasi ka proteiini. Näiteks piima kakaao 5g proteiini 6.5 süs. 100g 55kcal. Trennipäevadel üritan selle liitri sisse tõmmata siis siuke hea lisa päevale. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön torti enda magusa-isu jaoks praegu. 1kg šokolaaditorti. Nii umbes 3000-4000kcal. Mitte päris ühe päevaga küll ja mitte alati seda torti... siiski... One word:

image.png

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma söön torti enda magusa-isu jaoks praegu. 1kg šokolaaditorti. Nii umbes 3000-4000kcal. Mitte päris ühe päevaga küll ja mitte alati seda torti... siiski... One word:

image.png

Kui õhtuti üle käte läheb, siis söön ka vast 1 korraga 3000Kcal jagu magusat (komme, küpsiseid, kooke jne jne...)

Arch, sinu blogi loen huviga ja olen märganud, et sinu vormile taoline süssaripauk erilist mõju ei avalda, oleks endalgi nii, siis võiks ise ka muretult õhtusöögiks kilose tordi peeneks lasta :D .

Muudetud kasutaja Karu87 poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×