Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Kergemat ratast tahtes suureneb hind juba hyppeliselt ja minu kasutuse juures pole motet nii palju rattasse investeerida. See peaks 12.7kg olema.

Tartsid jah, koguseliselt vaiksed, aga kaloraazi nendega hea tosta kui paeva lopus palju taitmata jaanud. Pakendi jargi isegi kari vitamiine sisse laksatud neile hehe. Samas ma ostsin need rohkem proovimise parast, et millega siis tegu, kuna see USAs suht kultustoit. Ara proovitud, rohkem ei taha.

Hot Pockets-eid tahaks veel proovida, Euroopas vist kahjuks pole saada, ainult analoogid.

Praegused saalijalanoud on viimase vindi peal ja vaja kappelt mingid uued hankida. Converse All Stars tennised on proovitud, nyyd tahaks miskit muud. Vaatan hoopis madalate poksijalanoude poole, kuna meeldib nende imeohuke tald, hea pidavus, kergus ja, et saab noorid tugevalt kinni tommata. Kujult miskit Otomix Stingray sarnast, aga kuna neid Euroopast talutava hinnaga ei saa, siis sarnased alternatiivid kaivad kah.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide, lihtsalt niisama jutu jätkuks:

kaalu saab rattal väga hästi alla: ostad kasutatud alla 10 kg-se, peaks saama oluliselt paremate tükkidega sama raha eest.

Aga, tõsi, mitte uue. Ise valin alati, mis puudutab sportimisvahendeid, pigem high end kasutatud toote sama raha eest, kui poolkõva uue.

Inimesed ON erinavd :)

Muudetud kasutaja Marxengel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juhtusin just lugema Lyle McDonaldi saidilt, mis omakorda kinnitaks enda kogetut.

In men not using drugs to maintain their hormone levels, testosterone can approach near-castrate levels as they reach the lower limits of body fat. Complaints of zero sex drive (and not being able to get it up even if the drive were there) are common among natural bodybuilders who get extremely lean.

Allikas: http://www.bodyrecomposition.com/fat-loss/body-composition-numbers.html

Ma ei tea kui lean ma olin, aga alakõhul polnud enam midagi alles, veresooned väljas samuti reite sisekülgedel, kust minu puhul kaob rasv viimasena. Ja tuharatel olid külgedelt õrnalt kurrud näha, mis oli minu jaoks suhteliselt šokeeriv (heas mõttes), kuna polnud enda keha puhul enne miskit sellist näinud. Umbes nagu üllatus - aa... seal on ka siis sellised lihased! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

New gym gear!

ILx5Djyl.jpg

Täna proovisin esimest korda. Alguses oli väheke harjumatu nagu uute jalanõudega ikka. Kokkuvõttes võib praegu rahule jääda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana tegin peamiselt selga. Peopesed siiani tulitavad.

- T-bar rows

- Pealthaardega louatombed

- Face-pulls

jms

- Jalatosted horisontaalpingil, selili - 3x80

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trained dem wheelz.

Kykk:

15x100kg

8x120kg (video)

6x120kg

6x120kg

8x110kg

8x110kg

45x60kg - fuuaaark... peale neid tooseeriad vottis see ikka monuga ribadeks. Orgasmi piiril.

Kohtu ka lopus veidi.

Kaamera sai seekord kyll suht lampi pandud haha. NSFW - crotch shot!

Krt viimasel ajal puidevalt jooksus, polnud aega syya ka toole kaasa votta. Nii see allakaigutrepp algab. :rolleyes::D

jsXTNHkl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suured need batoonihinnad ka ülevee on? Jäävad samma auku mis siin?

Vending machine-st on vaga kirves osta. Aga kui terve karp osta, siis on tunduvalt soodsam - max €1.5/batoon, ise rohkem raha nende alla ei paneks.

Lemmikud: http://www.hpnutrition.ie/high-protein-flapjacks

Hea syskarite, valgu ja rasvade ning hinna suhe.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läksin eile 2AM magama ja ärkasin täna 4PM. Kuna see nädal ei saanud suurt magada - iga öö 5h ehk. Suht karm, samas arvestades seda olid trennid üllatavalt head. Pikka perioodi nii muidugi vastu ei peaks, aga jah, see nädal tuli siis selline ja nüüd sai 14h jutti magatud.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana oli peamiselt jalgadele suunatud hommik. Lopus tegin veidi biitsepsit ja brachioradialist ka.

Kykk:

80kg x 15

120kg x 8

120kg x 8

120kg x 6

120kg x 6

120kg x 6

60kg x 50 (video), 30 juures tulid surmamotted pahe, aga lasin edasi. Peale 50-ndat kangiga racki poole kondides motlesin, krt 5 tuleks vahemalt veel, voibolla 10. Aga eks jatan siis jargmiseks korraks ka miskit.

Saared @ Smith:

170kg x 15

170kg x 12

170kg x 10

170kg x 8

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana ilus ilm, seega SPAR-i ees saab otse grilli pealt varskeid burgereid. Votsingi lounaks yhe. Sealt pihvist peaks silma jargi 40g proteiini tulema.

Kc69HSwl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ostan alati "diet" voi "zero" variandi kui voimalik. Suhkru puudumise tottu peaks hammastele vahem kahjulik olema ja vaikses/moodukas koguses suhkruasendajad pole negatiivseid efekte naidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka seda meelt, aga kus läheb piir mõõduka ja mõjuma hakkava vahel?

Mõtled suhkruasendajaid? Sõltub asendajast ning kindlasti on tegemist individuaalsusega. Niipalju, kui mina uurinud olen, siis mistahes kõrvalnähud suhkruasendajate tarbimisele ei erine tavalistest allergiatest/talumatustest - ehk, ei ole mõtet eraldi suhkruasendajaid välja tuua, kui mingeid imeasju, mis hakkavad lampi halvasti mõjuma. Iga asi võib liialdades kahjulik olla, kuid selge see, et "liialdamine", sõltub inimesest. Maratoonari jaoks ei ole võib-olla pakk suhkrut võistluspäeval liialdamine - tavainimese jaoks aga oi, kui palju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Homme plaanis teist saali proovida, nii huvi pärast, peaks olema üks uusimaid kui mitte kõige uuem saal Dublinis. Avati eelmisel aastal.

http://www.bendunnegyms.com/cherrywood.aspx

Poest üritan alati midagi uut ja huvitavat leida, et menüü koppe ette ei viskaks. Seekord siis uued Ben & Jerry's froyo'd müügile tulnud ja terved põldvutid. Pidin ju kohe neid saama.

0syDgTtl.jpg

BmGIXell.jpg

Nutrition Facts kinnitab, et väga sarnane kanale ja kalkunile nagu arvata oligi.

lmjfIcll.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Cherrywood-i saalis kaidud. Esmamulje jai hea. Seal oli selja jaoks kaablimasin, mida mu kodusaalis pole:

Tegin kykke, selga ja rinda ning tulin tulema.

Ahjaa, paar huvitavat leidu ka sealt, mida polnud enne proovinud:

9EVdzhMl.jpg

7Ew34O6l.jpg

xhh17cll.jpg

375mg kofeiini/purk

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul sai veel väheke kergelt rinda tehtud - pikad seeriad, triitseps ja kõht ka.

Suveks tissid punni! :ph34r:

Ostsin ühe "pre-workout joogisegu" ka omale. Tootja pidas tähtsaks välja tuua kõrge kofeiinisisalduse - ma küll miskit aru ei saanud. Lõhn oli tõesti hea, vähemalt minusuguse kohvivõhiku jaoks.

HvRDCRJl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimene spontaanne proovitiir ka tehtud Cavan-i vahel. Sober viskas GoPro HERO3+ enda ratta lenksule.

Hehe, treenituse vahe tuli kiirelt valja. Tal olid kopsud kohe valjas, ma ei tundunud midagi... OK to be fair, ma olen paevas yle 200+ km otsi ka soitnud. Maanterattaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×