Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Tana tegin jalgu ja kohtu. Suht ribadeks lasin end. Esimeses videos kangil 100KG, teises 40KG.

Jargmised 3 paeva trenni pole. :mellow: Voibolla teen miskit oma keha raskusega... Teisipaeva varahommikul loodan uuesti saalis olla.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen omal korra juba vasakult yhe ribi sisse vajutanud (bruised rib) selga tehes. Paranes nadalaid... Eelmine suvi siis. Sain teha ainult ylevalt plokitombeid ette ja taha. Igasugused row-d olid taiesti valistatud.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Märkus: ma pole kunagi kangi enda raskust juurde arvestanud. Seega kõik mu videod, kus vaba kang... +20kg.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see kiireks aetud ainevahetus annab sulle päevas nagu rohkem energiat/tegutsemistahet kah? Kas on selline tunne, et organism nagu ise tahab seda ära põletada sind rohkem liikuma pannes? Kirjutad, et hullult ootad trenniminekut jne, pole just tavaline suhtumine pikaajaliste treenijate poolt. On sul võrdlusmometi selle kohapealt varasema madalama kaloraaziga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Energiapuudust pole küll pidanud tundma kordagi, isegi mitte cuttides. Defitsiidis jääb plahvatuslikkust vahemaks.

Tegin oma nn. firmakoogi. Pildid ja retsept hiljem!

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Meeldib trapetsile face pull-e rohkem teha kui shrug-e. Monus harjutus seljapaeva lopupoole.

Proovisin ka täna pärast selja trenni ja peab mainima, et tõesti mõnus harjutus trapetsile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Face-pull on rohkem kesk-ja alaosale, shrug on ülaosale. Face-pull on tõesti mõtekam harjutus laiemas plaanis, kui tahta omada hästi arenenud selja ülaosa, sest ründab suuremat trapetsi ala ning ümbritsevaid lihaseid samuti. Aga IMO ei peaks neid üksteist eiravalt kasutama. Mõlemat võiks teha, sest ülaosa on samas see, mis kulturistmis eest poosides näha jääb. Samas ei näe ma muidugi mõtet meeletute tonnidega suuri hulki õlakehituste seeriaid teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Face-pull on rohkem kesk-ja alaosale, shrug on ülaosale. Face-pull on tõesti mõtekam harjutus laiemas plaanis, kui tahta omada hästi arenenud selja ülaosa, sest ründab suuremat trapetsi ala ning ümbritsevaid lihaseid samuti. Aga IMO ei peaks neid üksteist eiravalt kasutama. Mõlemat võiks teha, sest ülaosa on samas see, mis kulturistmis eest poosides näha jääb. Samas ei näe ma muidugi mõtet meeletute tonnidega suuri hulki õlakehituste seeriaid teha.

Kui sõudeergomeetril tõmmata, siis võib ka trapetsi punni ajada. See eeldab muidugi tunnetust :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin oma nn. firmakoogi. Pildid ja retsept hiljem!

Nagu lubatud. Peale vormist valja votmist ja lahti loikamist unustasin muidugi pildistada.

s1x0jDil.jpg

ICNlFIWl.jpg

iftP3dXl.jpg

sxNOM6bl.jpg

h4ll452l.jpg

YWQ9Tnjl.jpg

zBPbmKkl.jpg

dxKjdXll.jpg

I7gWiBel.jpg

1vxVNLul.jpg

jXX5Rcfl.jpg

dENalhpl.jpg

6TeasfKl.jpg

UmpQB7Cl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana hommikul ei joudnudki trenni, kuna joudsin alles 8AM varahommikul Dublinisse. St. Patricks Day venis oodatust pikemaks.

Tundub, et treeningkava tuleb minimalistlikumaks ymber kujundada, et sailitada sama koormus ja tihedus muutunud rutiini juures. Ausaltoeldes see, kuidas viimased kuud on trenn kulgenud, pole just meelejargi olnud, samas muud tegevused jalle prioriteetsemad, seega tuleb treeningkava vastavalt muuta.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siiani ootan kone. Tyypiline iirlaste asjaajamine. Tuleb minna yle kysima.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tana oleks aarepealt rackist ilma jaand. Paras loomaaed koos varahommikul.

Peale tooseeriaid motlesin, et tomban korralikult tyhjaks end, kopsud ja reied leekima. Tegelt jai veel omajagu sisse. :mellow:

Hetkel olen teinud muudatuse, kus kykin ja teen selga yle paeva. Vastasel juhul tunnen, et stimulatsioon jaab liiga harvaks/vaheseks.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna leidsin uue kreeka jogurti oma kodupoest. Parima spec-iga jogurt, mida näind olen - nii valgusisalduse kui ka probiootikute poolest. Ja ~52g valku nagu naksti käes.

3llNps4l.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul olid koik rackid kinni ja pidin smtihil valjaastetega alustama - 4 seeriat, 8 kordust @ 100kg. Peale seda oli reis juba parajalt soss ja kykiks enam erilist pauku sisse ei jaanud.

Varsti saan ehk taiesti sirgelt horisontaali lasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin esimest korda, see roheline oli väga omapärase maitsega.

EpjfkY4l.jpg

75wFyUrl.jpg

Õhtuks igav kodujuust tumeda šokolaadiga.

bWqS99kl.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei eelistagi, aga mulle meeldib pidevalt eri asju proovida, mida enne pole soonud. Kui poes, miskit huvitavat naen, siis ostan. Sellega valdin menyy ja soomise yksluiseks/igavaks muutumist.

Ma ei ole nn. "kanarind-brokkoli-riis-24/7" koolkonnast.

Midagi "norganarvilistele" - minu Pop-Tart'side kollektsioon:

IPmfXVwl.jpg

Sealt kyll yks versioon puudu - Chocotastic. Rohkem pole Iirimaalt leidnud. USA-s on meeletu valik:

https://en.wikipedia.org/wiki/Pop-Tarts#Flavors

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel veel ei tea, millal jargmine trenn. Kas homme voi teisipaeval. Ratast pole veel katte saanud. Pood pidi tellima, kuna laos polnud. Lubati tanaseks, aga noh... iirlaste asjaajamine, paras huumor haha. Kompuuter, pulsivoo ja QuadLock Galaxy S4-le ka tellitud ning kuskil "tee peal". Can't wait B)

Tana tegin igasugu asju. Lopus jalle yks pikk kykiseeria, et end "tyhjaks tommata".

Tegin ka seljasirutusi pingil, 2x30KG hantlid kaes, 20-sed seeriad. Tagasivaadates ikka paris crazy - kunagi alustasin oma keharaskusega. Maletan Eestis elades Revalis tegin ja 15KG ketas tundus niiiii raske... :D

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×