Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Laupäeval sai veel jalgu tehtud. Järgmine trenn alles kolmapäeval.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Brr... neljapäeva õhtul tabas peavalu, mis üldiselt väga harv nähtus minu puhul. Panin küll 6AM äratuse, et äkki möödub ja saab trenni minna, aga valu oli ikka nii suur, et pidin trenni vahele jätma ja magasin 3h edasi ja läksin otse tööle. Olen ükskord peavaluga trenni läinud, sai ära proovitud, ei - enam ei taha. Seega siis 3 päeva pole miskit teinud, kuna nädalalõpp polnud kodus jälle, enesetunne parajalt crap. Hull isu kükkimise järgi. Tunnen energiaülejääke. Homme hommikul ongi plaanis minna ja loodetavasti tuleb 5 päeva jutti uuel nädalal. Järgmine nädalavahetus tuleb jälle paus sisse ja ilmselt esmaspäev ka - aasta suurim püha.

Seoses planeeritava elukoha vahetusega sai ka ühte fitnessklubisse oma CV saadetud... Wish me luck!!!

Viimase 2 kuu kokkuvõtteks:

6hoFKn0Mhyj0.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harva naen kui keegi lendamist teeb ja seal juures kaed sirged yritab hoida ja enda ees kokku viib (amplituud kui veerandring), samal ajal rinna kontraktsiooni tunnetades. Tihti pannakse selgelt ylejoukaiv raskus peale ja siis tehakse mingit lendamise ja surumise vahepealset, kyynarnukid koverad, koormus olgadel ja triitsepsil jms. Samas voibolla see ongi eesmark? Or not.

Ei ytle, et ma puhta tehnika etalon olen, aga ego jatan jousaali ukse taha. Nii palju kui seda yldse on.

Tana hommikul siis:

AlEyUOF.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kuu lõpuni on veel pidu ja aprillist hakkan kaloraaži koomale tõmbama. Enne seda tuleks paari fotoga dokumenteerida ja siis edaspidi tihedamalt, et progressi hinnata. Loodetavasti ei juhtu see, mis eelmine suvi - libiido läks täiesti nulli koos kõige kaasnevaga - you know what. :blush: Päris ära ehmatas. Ma pole päris kindel, kas praeguseks üldse taastunud ongi, vist mitte. Suhteliselt imelik, kuna sõin iga päev 100g rasva. Ju siis madal rasvaprotsent mõjub minule nii...

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua sa eelmine kevad dieedil olid ja palju tarbisid? Rasvad rasvadeks aga kui kalorid on ikka liialt madalal siis langeb ka sugutung.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alla 3200-3300 ei lasknud kordagi.

3-4 kuud ehk, aga see kaloraaž oli alles lõpus.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks mõjuvaid faktoreid ole palju. Loeb ka rasvade tüüp mida tarbitakse, küllastunud rasvu kindlasti vaja. Kui koormus on väga suur, siis ilmselgelt jätab ka see oma jälje meie närvisüsteemile. Üldine stress ja vaimne heaolu on samuti määrava tähtsusega.

Raske öelda mida peaks teisiti tegema. Refeedid on üks asi, mis võivad positiivselt mõjuda. Arvatavasti taastusnädalad, kus koormus näiteks 50% ning defitsiit eemaldada või isegi kerge ülejääk tekitada, võib samuti imet teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kyllastunud rasvu soin ilmselt isegi rohkem kui vaja oleks. Mingit vasimust voi stressi pole kunagi tundnud. Pigem vastupidi, et igal ohtul juba kihelen, et hommikul saali saaks, kuigi hommikul alles oli trenn.

Refeede pole kordagi teinud - ei meeldi selle kaloraaziga edasi-tagasi jebida. Tunnen pidevalt head energiat, kuna ei tee radikaalseid muutusi oma kaloraazis. Yritan minimaalse vahendmisega cuttida. Max. 100kcal kaupa ainult ja nii kaua kui 2-3 nadalat seinud pole, ei hakka ka vahendama. Ma arvan, et see on minu jaoks parim viis lihase sailitamiseks.

Samas jah, taastavaid trenne ei teinud, lasin suht karmilt koguaeg. Aga mulle lihtsalt tohutult meeldib see endorphin rush, mis peale igat treeningut on. Voib oelda, et olen sellest soltuvuses. Lahja trenniga mul seda ei teki. Umbes nagu seksi ajal tekkiv orgasm, aga mitme jargneva tunni peale ara jagatuna ja oluliselt norgem. Ei oska paremini kirjeldada seda tunnet. Isegi teadusel pole veel yhest vastust sellele.

https://en.wikipedia.org/wiki/Endorphins#Runner.27s_high

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alla 3200-3300 ei lasknud kordagi.

3-4 kuud ehk, aga see kaloraaž oli alles lõpus.

Kui nii suure kaloraazi juures saad kaalu kaotada siis tekib küsimus, et mida su tavaline päev endast kujutab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii suure kaloraazi juures saad kaalu kaotada siis tekib küsimus, et mida su tavaline päev endast kujutab?

Istun E-R tool 8h arvuti taga.

Kardiot pole juba mitu kuud teinud.

Samas peagi laheb rattaostuks ja siis kaob vajadus.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui nii suure kaloraazi juures saad kaalu kaotada siis tekib küsimus, et mida su tavaline päev endast kujutab?

Ma kaotasin 3500kcal juures kuu ajaga pool kilo. Treening on siinkohal määrav element ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pool kilo? kaotasid :) inimesed kaotavad ja võidavad päeva lõike kilosid..

Keskmist kaalu :) Iga hommiku ja õhtu kaalusin ennast. Kuu lõikes tuli 500g alla väikeste kõikumistega. Oli see nüüd rasva arvelt, ei tea, aga keskmine kaal langes ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kuidas sellise elustiiliga saab nii suure kalorihulga juures alla võtta?

Ju siis saab. Samas ma olen seda pidevalt tasapisi kasvatanud ja keha on adapteerunud sellega. Kuulasin Layne Nortoni videotes soovitusi ja tapselt nii olen ka toimetanud. Kaloraazi on oluliselt korgemale voimalik ajada kui seda ei tehta jarsku. Moned virutavad kohe 500kcal paeva pealt otsa ja hakkavad "bulkima". No tere hommikust. Parem panna iga 2 nadala tagant 25g carbse (100kcal) otsa ja jouad oluliselt kaugemale enne kui keha "aru saab" ja rasva talletama hakkab. Voibolla kolab nagu bro science, aga arvan, et aeglase adapteerumisega on voimalik seda piiri kaugemale ajada ja korge kaloraaziga on oluliselt lihtsam cuttida ning manguruum on suurem.

Ma jalle ei moista, kuidas moned taismehed, ise ~90 kilo ja cuttivad naiteks 1800kcal peal. Ma ilmselt kaotaks koik oma vaeva selliselt naljutades.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad SKG on dieedil inimliku kaloraaži peal. Kahjuks enamik inimesi on oma ainevahetuse nii aeglaseks tõmmanud ja siis on dieedil 2000 kcal peal. Võistlev kulturist, kellel on ülimadal rasvaprotsent on teine asi. Hea videoseeria sellest on Layne Nortonil "Metabolic damage".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanasest oli saalis uus "masin", kuhu saab ise kettaid peale laduda:

http://www.gym80.de/pages/en/sygnum_plate_loaded_start.php

Proovisin ara, paris hea vaheldus bent-over row ja pendlay row-le. Hakkan ilmselt seda kasutama. Matrixi masin on nagunii maxed out juba.

http://uk.matrixfitness.com/product/view/g7-s34-diverging-seated-row

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks vahepeal kaalu uuesti üless poole lasid või õigemini ,kui oleks treenind sama moodi edasi kui olite saavutanud oma eesmärgi(ehk siis enda jaoks sobiva kuivuse ja rasva % ) ? Kas see aeg jäi areng väga seisma ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tanasest oli saalis uus "masin", kuhu saab ise kettaid peale laduda:

http://www.gym80.de/pages/en/sygnum_plate_loaded_start.php

Ülimalt ebamugav masin. Esiteks täiega surub rinnakorvile ja kolmnurgale. Teiseks on see, et raskus kaalub üle ja võib üle pea lennata, sest jalgadel ei ole "piirajat", mis ei laseks alakehal tõusta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×