Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

4 paeva oli paus, kuna veetsin Valentinipaeva nadalalopu pohja pool, UK piiri aares ja korra sai ka Enniskillenis kaidud. Koik batoonid laksid asja ette, oleks voinud rohkemgi kaasa votta. Damn, elu Dublinist pohjas ikka tunduvalt soodsam, tuleb vist sinna kolida. Samas nii pikka pausi ei taha enam sisse teha, enesetunne laheb aarmiselt kehvaks. Ei maletagi, millal viimati 4 jarjestikust paeva midagi ei liigutanud...

Sain ainult 4h30min magada eelmine oo ja laksin hommikul trenni. Rekordeid ei yritanud, hoidsin taset, kerge peavalu hetkel. YOLO.

Kylmkapp ka tyhjem kui kunagi varem, tuleb yks tosisem shoppamine ette votta, kuna tana pole olnud veel voimalust suurt syyagi.

Loodetavasti saab tana varem magama, kuna homme plaanis jalgu lammutada.

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna sai kergelt jalgu tehtud.

Pärast riisi, pastat ja lihapalle kerre.

UgDlToSl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muuhulgas sai tana hommikul selja sirutusi tehtud. Minu jaoks vist raskeim harjutus, samas selle tottu ka vaga meeldib. Paneb kopsud ikka korralikult "polema".

Kokku 6 seeriat:

3x20 @ 60kg

3x15 @ 60kg

Loppedes on alaselg ja tuhar nii verd tais et... selline tunne, et peff on 2x suurem kui enne.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Voibolla kunagi jalle hakkan kuju ajul tekib vajadus vahelduse jargi, hetkel kyll ainult seljasirutused.

Surumist ka naiteks yldse ei tee, kuna see on minu jaoks vist koige igavam harjutus yldse. Teen pigem lendamist, dipse voi katekoverdusi.

  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei pea end kulturistiks.

30-ndates IT-mees, kel vajadus end "liigutada".

Keha pole moeldud iga paev 8h kontoris tehisvalguse all istuma.

Kulturisti jaoks on koikide lihaste valjatoomine tahtis, kaasaarvatud "kuusepuu".

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalad ja koht tana. Padjakas ees veel vist. Ega 6:30AM kykkida pole naljaasi :ph34r:

Parast hommikusoogiks:

pqx3NwQl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lNoDY8Cl.jpg

Tegin tool lounapausil kerge vahepala. Kodujuust, millele tihti lisan maitsevalku (seekord vanilje), et maitse poolest soodavam oleks. Ja ei lainudki jalle kaua aega kui kolleegidelt esimesed reakstioonid valla puhkesid. Is this protein on top of that!!?? (koos kohustuslike silmapooritustega). Nagu ma ei tea mida sooks - lohefilee shokolaadikastmes ja kookoshelvestega. Tapselt selline reaktsioon noh. Inimestel ikka tugevad eelarvamused. Ja veel asjadest, millest nad suurt miskit ei tea. Irooniline, et enamus tarbib suhkrut (kontsentreeritud sysivesikuallikas) ja toiduoli (kontsentreeritud rasvaallikas) enesestmoistetavana ja silmagi pilgutamata. Aga kui keegi julgeb piimast toodetud kontsentreeritud valguallika valja votta, siis ei joua seda ohkimist ara kuulata. See ei olnud muidugi esimene kord, aga nyyd viimane lihtsalt ajendas kirjutama... Kellegi veel rauselt sarnaseid situatsioone olnud. Paras huumor minu arust.

HhSjGZfm.jpgrYaHxPom.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lNoDY8Cl.jpg

Tegin tool lounapausil kerge vahepala. Kodujuust, millele tihti lisan maitsevalku (seekord vanilje), et maitse poolest soodavam oleks. Ja ei lainudki jalle kaua aega kui kolleegidelt esimesed reakstioonid valla puhkesid. Is this protein on top of that!!?? (koos kohustuslike silmapooritustega). Nagu ma ei tea mida sooks - lohefilee shokolaadikastmes ja kookoshelvestega. Tapselt selline reaktsioon noh. Inimestel ikka tugevad eelarvamused. Ja veel asjadest, millest nad suurt miskit ei tea. Irooniline, et enamus tarbib suhkrut (kontsentreeritud sysivesikuallikas) ja toiduoli (kontsentreeritud rasvaallikas) enesestmoistetavana ja silmagi pilgutamata. Aga kui keegi julgeb piimast toodetud kontsentreeritud valguallika valja votta, siis ei joua seda ohkimist ara kuulata. See ei olnud muidugi esimene kord, aga nyyd viimane lihtsalt ajendas kirjutama... Kellegi veel rauselt sarnaseid situatsioone olnud. Paras huumor minu arust.

HhSjGZfm.jpgrYaHxPom.jpg

Njah. Mul oli tna Sinu kirkeldatud nagu Frankfurdi lennukis. Snäkiks serveeriti midagi, mille nimi on roundy. Pms siuke ummargune sai tomati voi spinati sisuga. Huvitav millal see hetk oli, mil lennufirmad otsustasid, et sadasid eure maksvate lennupileti hindade sees ei voiks olla normaalne toit? ... On jah ammu juba nii aga ikkagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Läheb veidi teemast eemale, aga olen oma reisidel lennukitoite hoolega dokumenteerinud ja teen seda ka edaspidi :D

Viimane on paras nali, lennul Ponta Delgada-sse. Aga mul alati loomulikult batoonid kaasas lendudel, muidu jääks nälga ja muutuks cranky-ks.

RnvsLEwl.jpg

XxRANUel.jpg

z0nWo9Dl.jpg

rUz4RQil.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul oli paras nalg peale trenni ja sai imehead shokolaadi mysli (Kellogg's Glorious Oat Granola Crunchy Nut) ja 4 kanarinnafileed ara soodud.

Jargmised 4 paeva jalle Dublinist eemal, votan igaksjuhuks miskit kaasa ka (paremal).

EnB0gbel.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×