Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Homme pidi esialgselt vaba päev olema, aga ingel täna külla ei tulnud, seega hommikul saali minek siiski. Lähen teen veidi selga ja kardiot ilmselt. Nö. kavaväline lisatrenn. Ei suuda niisama kodus passida, enesetunne läheb halvaks.

Enne magamaminekut aga üks skinny kakaojook. Seda joon õhtuti päris tihti.

300ml mandlipiima

10g Cadbury kakaod

1tl steviat

~4g valku, ~2g carbse, ~5g rasva = 75kcal

kiFML5Al.jpg?1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalapaev tana, sai vahe kergemalt voetud, kuna viimastel paevadel hingamisteed veidi poletikulised.

Soojendus: 3min ellipsil ja 3min voimlemist

Jalapressil @ max, 8x10, kitsam asend ja jalad allpool, et 4-pea saaks rohkem koormust.

Saared jalapressil @ max, 8x15

Kyljepoiklihased masinal @ max, 3x33 molemad kyljed.

Kohulihas pingil, kere tosted 1x60, 1x40, 1x35, 1x35, 1x30

Lopetuseks kykid 30kg kangiga, 4x25

Kohalik brokkoli hetkel hea hinnaga (59 senti/tk) ja seda viimastel paevadel ikka monuga sisse aetud. Yhtlasi leidsin ka yhe eriti suure isendi - kaal naitas sellele 990g.

S5gu7y5l.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvestades olemist oli üllatavalt hea pull day. Trapetsit tehes sai esimest korda kangile 160kg virutatud ja üks kümnene seeria õlatõsteid tehtud... eks homme on näha, kas turi ka hell on. Lõpus tegin 15min kardiot ka 140-150 pulsivahemikus. Muidu teen kardiot ainult laupäeval ja pühapäeval, vastavalt siis 30 ja 30 min.

Jõuluhooaeg on poodides ammu alanud ja tänu sellele sain lõpuks ka hirveliha, jah pole küll kohalik, samas mulle sobib see ka - parem kui täiesti ilma olla. Lihtsalt aju vajab vaheldust - kaua sa ikka kanarinda ja kodujuustu valguallikana sööd. Have to mix it up!

cmMtfKAl.jpg

Suitsutatud tursafilee sai ka ostetud ja sellest üks soolane kõhutäis koos brokkoli, tomati ja punase sibulaga valmistatud:

TKrOPG3l.jpg

Hetkel on plaan, et homseks teen vist burgereid ise... a la täisterakuklid, mingi liha vahele, koos salatilehe, tomati, hapukurgi ja juustuga. Majonees ja ketšup.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2014 esimene sissekanne.

Tana hommikul saali minnes oli tuju kyllaltki sitt, mis on minu puhul midagi erilist. Ehk siis oligi miskit minu jaoks erakordset juhtunud. Kella jargi sai 5h magatud, millest pigem 4h oli puhast aega, kuna olin rahutu ja pidevalt arkasin yles. Kerge masina latte, et silmad lahti tuleks ja alla saali... erilist entusiasmi polnud.

Oli push day (rind, olg, triitseps) ja yllatus-yllatus - koigis kukkusid PR-id. Ilmselt tegu sellega, et sai eelnevast ohtust tekkinud frustratsioon suunatud raua lykkamisse. Pidin olgadega alustama (45 deg press), kuna saal on ikka veel uusaastalubaduseandjaid tais ja iga "toru" kyljes on 3 "ahvi" nagu loomaias ning oma tavaparase rutiini realiseerimiseks veniks ooteajad ja trenn vaga pikaks. Seejarel lendamised kaablimasinal ja triitsepsit plokil otsa. Koigis tulid PR-id, suht mystika. Muunadasin negatiivse energia positiivseks tulemuseks, hah!

Ahjaa, aastane klubiliikmemaks vajas ka tasumist - 160 EUR (ryhmatrennid sh). Eestis vist selliseid hindu ei nae...

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks vanem alakehapilt eelmisest aastast. Sel aastal pole eriti end pildistanud veel.

Dem wheels.

9elFU56l.jpg

Hetkel on püksimõõt W38 L34

Vöökoht samas W32 ja pean selle W38 pükstel rihmaga kortsu tõmbama. Pole kena, aga no asjade loomulik kulg ilmselt.

Paar nädalat tagasi varahommikul enne uksest väljumist sai kingapaelade sidumiseks kükitatud ja viigipüksid otsustasid selle peale tagumiku õmblusest täielikult lahti partsatada, kuni üles vöökohani välja! Paras adrenaliinilaks oli, vaatamata, et koduseinte vahel juhtus, kuna kohe käis peast mõte läbi, mis siis kui see oleks tööl või kuskil avalikus kohas juhtunud, kuna need ikka täiesti sodiks tagant (otse prügikasti ja kapist teised asemele) ja seda poleks varjanud ka kuidagi...

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal sama probleem. Vöö on mul 32, aga need põlvest kõrgemale ei tule :D. Kannan 38 suurust ja need ka juba pitsitavad. Ainult kõndida saan - kiiremaid samme ei saa teha. See ka põhjus miks mul 10 paari puuvillaseid dresse ja teksad panen jalga kuus korra umbes. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, enamus Matrix masinatest oma saalis olen ma ammu "valja kasvanud", kuna max. raskusega voin vaga pikki seeriaid teha. Pealegi masina peal pole liigutuse amplituud nii loomulik kui oma keha- voi vabaraskustega. Aga tuleb ette ka paevi, kus tuleb Smithil kykkida, kuna koik muud puurid kinni. Tana onneks nautisin vabadust:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

183cm ja ~94kg hetkel. Voibolla olen kokku kuivanud ka vahepeal, viimasest pikkusemootmisest on aastaid moodas.

Rasvaprotsenti raske oelda, aga korgemaks enam ei lase. Selleks peab ilma sargita pildi tegema. Triitseps igatahes enam ei kurruta nagu Septembris enne kaloraaziga plussi minemist.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pull day oli tana hommikul.

6x8 @ max (50kg) cable station:

Lat Pulldowns

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õhtul tuli sellise kobinatsiooni isu.

Sibula-murulagu kodujuust ja 3 erinevat tuunikalakonservi.

OlYm1jzl.jpg

Kokku:

~50g valku

~15g rasva

Carbse ka veits peale.

Üks video sai tegelikult veel täna tehtud:

Vaatan, et musta värvi sokk ikka ei sobi. Viimane kord kui need saali jalga panen. :rolleyes:

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veidi yle 1500kcal.

Oleneb suuresti kui rasvast myslit parasjagu soon.

Hetkel paevane kaloraaz veidi alla 4000kcal.

Jogurt:

enTY1ovl.jpg

Myslipakk on kodus, aga peaks olema 400kcal/100g kanti.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai neid 8 otsa tehtud. Peab miskit uut valja motlema, kuna suuremaid hantleid pole ja lyhike kang pidevalt kinni. Pika kangiga sinna vahele ei mahu. Smithil voibolla valjaasteid teha...

6 seeriat, 8-10 kordust:

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Push day... lopus jai veidi aega yle ja sai rinnale lendamist tehtud.

Ohtul tuleb habe ara ajada :ph34r:

Toole joudes toaekas hommikusook sisse. Erinevad helbed/mysli rasvase kreeka jogurtiga.

ZywY5Kcl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jargnevad paevad olen oma kodust eemal ja kaloraazi taissaamine voib osutuda probleemiks. Selleks sai hunnik batoone kaasa haaratud:

aAQiHsnl.jpg

  • Upvote 3

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×