Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Sain -10% koodi ja kasutasin juhust. Sellist kraami laheb ikka vaja.

XlBs9sY.png

Tana jouan loodetavasti trenni ka (jalad voi isegi full-body), kuigi joulukinkide ostmise jatsin viimasele hetkele, pean minema spets poode kammima.

K3f3462.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK täna käisin kükkimas, tegin rohkem mahtu jälle.

12x110KG

12x110KG

15x80KG

15x80KG

15x80KG

15x80KG

15x50KG

15x50KG

Muud ei jõudnudki - jõulushopping oli vaja enne teha, muidu ju ei armasta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna õhtul kujunes rohkem seljatrenniks. Tegin rowsid ja face-pulle. Kõhtu ka lõpus. Järgmist trennikorda nüüd ei teagi... Tahaks rinda ja õlgu teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süüdistati roidide panemises jälle LOL.

RZGiGPKl.jpg

AAS = anabolic–androgenic steroids

Mu Twitteri avatar siis: link

Alati on hea selliseid komplimente lugeda. Mulle viimati öeldi, et mul testosterooni panemisest munandid rosinaks muutunud. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati on hea selliseid komplimente lugeda. Mulle viimati öeldi, et mul testosterooni panemisest munandid rosinaks muutunud. :D

On ikka teil riietusruumis huvid jõmmidel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati on hea selliseid komplimente lugeda. Mulle viimati öeldi, et mul testosterooni panemisest munandid rosinaks muutunud. :D

Paistab ,et uus "koos-elu-seadus" näitab liikmed välja,eks pead islami meeste moodi dussi all käima :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süüdistati roidide panemises jälle LOL.

RZGiGPKl.jpg

AAS = anabolic–androgenic steroids

Mu Twitteri avatar siis: link

Naljakad on sellised tüübid. Võetakse kuskilt mingi ilmselgelt not-natty tüüp võrdluseks ja kui sul on samad statsid enamvähem, siis oled ka not-natty. Või siis võetakse kuskilt mingid tabelid, kui palju mingis pikkuses mees suudab naturaalselt lihasmassi kanda - keskmised näitajad, kõikumisi esineb ikka. Aga ma nüüd mõtlen, kas naturaalne max on ikka just lihasmassiga määratletud. Äkki ikka max lihase suurusega? Ei saa ju nii olla, et keegi on saavutanud oma naturaalse maksimumi ja siis tahab natuke suuremat kätt - ja võtab 4kg jalgadelt maha ja paneb kätele? See oleks bs ju.

Aga need fake-nattyd on ka naljakad. Sellised loosungid igal pool 17yo 6'0 200lbs 5%bf natural bodybuilder ja siis on 1M like'i facebookis. :D

Muudetud kasutaja Enforcer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On ikka teil riietusruumis huvid jõmmidel :)

Paistab ,et uus "koos-elu-seadus" näitab liikmed välja,eks pead islami meeste moodi dussi all käima :)

Põhiline on see, et kes ütles, see isegi ei olnud mul vormi näinud. Ainult üks pilt, mis Facebooki panin. Ja see pilt ei olnud kindlasti mu testistest. :D

Muudetud kasutaja Sarge poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 päeva trenni ei teinud, kuna olin "levist väljas" Jõulude tõttu. Nüüd täna õhtul käisin.

Lõuatõmbed pealthaardega, 4 seeriat, 8 kordust

Lõuatõmbed kitsa althaardega, 4 seeriat, 8 kordust

Sügavad dipsid, 8 seeriat, kordused 8-12 vahemikus

Jalgu kahjuks ei jõudnud ajanappuse tõttu. Saal suleti 5.30PM juba.

14" Double Ham, Double Chicken, Stuffed Crust. Macros counted... not even once.

7qe644wl.jpg

c9wzZhwl.jpg

Homme jälle Dublinist minema ja tagasi ilmselt 2015 juba.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://barbellapparel.com/collections/men

Suurema jalaga meestele uue aasta kinke leiab sealt :)

Võiks normaalse hinnaga ka teksaseid olla. Ma parem ostan 20€ eest teksad, kus vöö on 6 numbrit suuremad, et reied ära mahuksid kui maksaks 140€. Mosaici poest sain ülikonna püksid ka kõvasti odavamalt. Küsisin müüjalt, et kas teil on selliseid pükse, mille vööümbermõõt on sama, mis reie ümbermõõt. Need on esimesed püksid, mis on mulle parajad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinuga täiesti nõus - teksapüks ei pea sellist hinda maksma.

Aga on inimesi, kelle teenistus on üle keskmise ja prioriteedid ka teistsugused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ikka elus.

4 seeriat pealthaardega lõuatõmbeid

4 seeriat kitsa althaardega lõuatõmbeid

8 seeriat dipse

Kordusi ei lugenud, tuli palju tuli.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna esimene osutus Facebookis oodatust populaarsemaks otsustasin järje teha. Äratundmisrõõmu!

CfODPLM.png

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

500 kükki sai täna tehtud (5x100). 2-3 min pausid. Viimane seeria oli aiaiai . Samas peas käivad juba järgmised mõtted.

Alustasin Facebookis sõprade seas "100 Bodyweight Squats Challenge"-ga. Ehk siis need, keda tagisin, peavad tegema jne. Video all.

https://www.facebook.com/video.php?v=934382209906833

Vaatasin luimarco viimaseid videosi ja võtsin ühe Dr.Jekyll-i ligi. Eks pärast muljetab. DMAA-free? Nah, head asjad just välja jäeatud :D

EJwhpYJl.jpg

q09aZADl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bodyweight Squat challence oleks ilmselt esimene õige challenge millest tasuks osa võtta (Y). Nüüd tuleb vaid loota, et seegi kogub kõvasti hoogu ja varsti facebook videosi täis . Kui nüüd mõtlema hakata, ega see 100 kükki ka naljaasi pole, peab varakult ära katsetama, kas kenasti 100 ikka tehtud saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×