Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Õhtul oli selg.

Lat pulldowns, laiem pealthaare, 4 seeriat @ max 100KG

T-bar rows, 4 seeriat @ 70KG

Straight arm pulldowns, 6 seeriat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas see "sink" maitses?

Kui nyyd aus olla, siis ei maitsenduki, viskasin prygikasti :mellow:

Suhtun sellistesse nn. asendustoodetesse vaga skeptiliselt, pole veel miskit sama maitsvat nainud kui see, mida nad asendama peaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulin just...

6 seeriat surumist rinnale

6 seeriat lendamist rinnale

Pärast 10min kotti ka - minu kardio. Üks video ka üle pika aja! One-l on fokuseerimisprobleeme, peab uurima...

Ja kerge carb-up enne magamaminekut.

33bEnRpl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

7 banaani tagab hea une ? Naljakas on see et need 7 banaani mida sa sööd hilisõhtuseks palaks ( keskmiselt 200g x banaan) on natukene rohkem kui minul terve päevane süsivesikute kogus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Viimase video põhjal ütleks, et sul on mingi võitlusalade põhi all?

löögitehnika oli päris okei/hea :)

Jah, erinevaid võitlusalasid on minevikus tehtud küll. Hetkel päris tore, et poksikott saalis üles pandi, saab kerge kardio ja roostes tehnikat lihvida.

7 banaani tagab hea une ? Naljakas on see et need 7 banaani mida sa sööd hilisõhtuseks palaks ( keskmiselt 200g x banaan) on natukene rohkem kui minul terve päevane süsivesikute kogus :)

Need banaanid, mida ostan kaaluvad 125-150g kanti. ~200-250g süskareid. Täiesti oleneb milline partii poodi jõudis. Minu jaoks umbes pool päevasest kogusest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varsti saali rinda treenima, täna õhtul on vähem aega.

H4YaSdZl.jpgzl7rlGYl.jpg

Varsti Jõulud, Laupäeval oli kena pilvevaba ilm.

7XSWa48l.jpgvXAqXtXl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Füüsiliselt ei tohiks mahtuda. Vaevalt, et selline lahja päev ainult cho-dega siis lõppeks. Kulturist ajab ju kindlasti valku/rasva ka sisse. Magu ei mahuta piiramatult..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

A sa ikka väheke liialdad, ah? 350 g rosinaid ja kg banaane korraga, enne und ?

Ei ma ei söö kunagi nii palju rosinaid korraga. Mu koht ei votaks neid vastu. Heal juhul 100g max. paevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustan öist vahetust. ‪#‎nightshift‬ ‪#‎trueidentity‬ ‪#‎work‬ ‪#‎metropolis‬ ‪#‎krypton‬ ‪#‎fortressofsolitude‬ ‪#‎secretcitadel‬ ‪#‎superman‬ ‪#‎kalel‬ ‪#‎clarkkent‬ ‪#‎dailyplanet‬ ‪#‎toomanyhashtags‬

7T3bjjel.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii suur nälg oli hommikul, et terve paki myslit sõin ära (~1500kcal). Aga häbi ka ei tunne. Insomniast võtsin latte ka.

Instagramis saab mind follow-da ja kõigel uuemal kätt pulsil hoida: http://instagram.com/siimkilgas/

vOS5eCP.jpg

Htcu5a8.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea müslivalik. Teised nende maitsed ka väga head!

Teised maitsed olid juba eelnevalt proovitud. Jah, täitsa OK on. Pakil oli üllatuseks eestikeelne kirjeldus ka :o

Samas ütlen ausalt, et mulle meeldivad sellised "naturaalsed" müslid rohkem.

Ühe sellise poti ostsin SPAR-ist veel prooviks, aga see jääb juba homseks. Mesi küll sees, aga teen enne testimaitsmise, et hingetorud kinni ei paisuks. Jälle. Mul on mee-allergia. Mitte iga mee vastu muidugi. Paras loterii. Oleneb ilmselt millistelt taimedelt on õietolm korjatud, kas keskkond oli saastunud jne. Muid teadaolevaid allergiaid ei ole.

vRilMmKl.jpg

DZUTJ1Gl.jpg

Ma ükspäev siin mõtlesingi, et kas sul instagram ka on, sobiks hästi. :D

;)

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Iirimaal on suured kanarbikuväkjad, juhul kui on kohalik mesi. Üldjuhul pidavat meeallergia olema fruktoositalumatusega seotud, aga eks allergoloogid teavad paremini.

Ei mäleta kust see mesi pärit oli, millega probleeme esines. Fruktoosi peaks ma taluma küll, puuvilju söön palju ja pole miskit negatiivset veel täheldanud.

Täna õhtul tahtsin jalgu teha, kuid ajapuuduse tõttu sain ainult ~15 minutiks saali. Soojendus ja 3 seeriat kükke saingi teha, siis hakati juba kinni panema. Eks homme peab lisaks tegema. Tuleb vist selline full body trenn teha. Laupäev - pühapäev plaanis Atlandi rannikule sõita, Cliff-e vaatama ja siis saali ei jõua. Eks näeb siis... Hotellis on jõusaal ka muidugi ja bassein, aga selleks vist eriti aega ei jää.

Poest võtsin väheke süsivesikute allikaid. Peedimahl tundus huvitav. See õunamahl peaks ka hea olema. Riisi- ja maisikäkid on pähklivõiga mmmm...

5iPydmfl.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijopp, kus üks mees jõuab magusat süüa. Ja ei lähegi paksuks nagu tervisetargad hirmutavad ;)

Cliffide imetlemise kõrvale (või pigem peaeesmärgiks), võta üks longboard ja wet/drysuit alustuseks kaasa ;) , on vaatamine ja workout üheskoos. Kuskil ikka sobivad lainetingimused sealkandis.

post-34137-0-83131500-1417759231_thumb.j

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×