Jump to content
SKG

SKG transformation journey

Recommended Posts

Suured muutused ees. Saan isaks.

Juhtus nii, et trennikaaslasest sai ema :o:)

TRT testo doosi peale ikka lootma ei saa jääda, et viljatuks teeks :rolleyes:

 

#dadwholifts

 

ZPlFOXf.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt
  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahe! Mõnusat ootust! ;) Millal tähtaeg? UH järgi 12s nädal, aga... :) UH tegemise kuupäeva ei näe.. Aprillis?

 

Edit: ma nüüd sain sellest pearingluse küsimusest ka aru :) Kui pea ringi käib, siis tuleb kaasal ikka vaiksemalt asja võtta- järelikult on koormus liiga suur või pingutus liiga intensiivne. Pulss ei ole sama mis muidu, võib kiiremini tõusta või pidevalt veidi kõrgem olla. Võib olla ka nii, et esimesed 3 kuud on kehv olla ja pea võib trennis või ka niisama näiteks järske liigutusi tehes ringi käia, see võib aga teisel trimestril kaduda. Üldiselt teisel trimestril (so peale 12 nädalat), kui katkemise või enneaegse sünnituse oht madalaim, on ka trennide suhtes hea aeg- saab taas veidi korralikumalt liigutada ;)

 

PS-väga huvitav blogi, super pildid!

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh.

Ei plaaninud nagu sellist värki.. :ph34r: Alguses oli ikka paras šokk, aga no mis seal ikka, praeguseks mõlemad mõttega juba harjunud, samas reaalsus pole veel päris kohale jõudnud. Väike positiivne ärevus sees, aga mõlemad happy muidugi.

Eks näeb palju aega trennile jääb peale kevadet. Suurim mure :D Seniks tuleb kõvasti trenni teha ja nautida vabadust kuniks seda on :P

 

On 9/16/2016 at 4:44 PM, Annika Pärtel said:

Lahe! Mõnusat ootust! ;) Millal tähtaeg? UH järgi 12s nädal, aga... :) UH tegemise kuupäeva ei näe.. Aprillis?

 

Edit: ma nüüd sain sellest pearingluse küsimusest ka aru :) Kui pea ringi käib, siis tuleb kaasal ikka vaiksemalt asja võtta- järelikult on koormus liiga suur või pingutus liiga intensiivne. Pulss ei ole sama mis muidu, võib kiiremini tõusta või pidevalt veidi kõrgem olla. Võib olla ka nii, et esimesed 3 kuud on kehv olla ja pea võib trennis või ka niisama näiteks järske liigutusi tehes ringi käia, see võib aga teisel trimestril kaduda. Üldiselt teisel trimestril (so peale 12 nädalat), kui katkemise või enneaegse sünnituse oht madalaim, on ka trennide suhtes hea aeg- saab taas veidi korralikumalt liigutada ;)

 

PS-väga huvitav blogi, super pildid!

 

 

Hetkel öeldi tähtajaks 4. Aprill. Esimene UH tehti neljapäeval. Järgmine on Oktoobris, siis peaks soo ka ära nägema.

Ta praegu pole üldse mitu kuud trenni teinud jah, kuna pidev väsimus ja kohati võtab pea ringi käima, pulss ka kõrgem. Tujud ja isud ka muutunud :lol:

 

Proovisin oma uue mänguasjaga juba kanafileed ja steiki ka grillida, no problem. Superkiirelt saab valmis, kuna kuumutab mõlemilt poolt korraga. Liha ei tohi ainult kõvasti pressida, muidu tulevad mahlad välja ja jääb kuiv. Hommikul kuumad võileivad kohviga ikka hää! #letsgetfatbeforechristmas

 

 

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siis olete kuukese minust maas ;) See esimese kolme kuu värk ongi nii, et ega väga ei taha midagi teha ega kuidagi olla. Ma lausa sundisin end trenni, sest tegelikult kui midagi ei teinud, oli veel kordi hullem enesetunne :D Mul on kõigil kolmel korral see kadunud pm päevapealt, nüüd juba saab täisa korralikult taas trennida. Aga jah, terve aja pm lõpuni peab ikka jälgima, et kõht oleks trennis täis ja jook ligi, siis on kõik ok. Ja kui on ette teada, et peale trenni kiirelt süüa ei saa, siis pigem võtta juba ette kaasa midagi.

 

Meile soo osas juba esimesel korral anti vihjeid, kuna tehti reisi tõttu veidi hiljem ja no ühtteist nagu oleks olnud näha, aga ka okt on alles järgmine UH, eks siis saab kas kinnitust või lükatakse väide ümber :) Keda ise muidu ootate?

 

Trenni suhtes ära ka muretse- vaata mind! :D Selle aja ikka leiab ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
9 hours ago, Annika Pärtel said:

No siis olete kuukese minust maas ;) See esimese kolme kuu värk ongi nii, et ega väga ei taha midagi teha ega kuidagi olla. Ma lausa sundisin end trenni, sest tegelikult kui midagi ei teinud, oli veel kordi hullem enesetunne :D Mul on kõigil kolmel korral see kadunud pm päevapealt, nüüd juba saab täisa korralikult taas trennida. Aga jah, terve aja pm lõpuni peab ikka jälgima, et kõht oleks trennis täis ja jook ligi, siis on kõik ok. Ja kui on ette teada, et peale trenni kiirelt süüa ei saa, siis pigem võtta juba ette kaasa midagi.

 

Meile soo osas juba esimesel korral anti vihjeid, kuna tehti reisi tõttu veidi hiljem ja no ühtteist nagu oleks olnud näha, aga ka okt on alles järgmine UH, eks siis saab kas kinnitust või lükatakse väide ümber :) Keda ise muidu ootate?

 

Trenni suhtes ära ka muretse- vaata mind! :D Selle aja ikka leiab ;)

 

Meil kummalgi lapse soo osas eelistust pole, peaasi, et laps terve oleks.

 

Nojah, kui kuskil käia ei jõua, tuleb sangpommid koju osta vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laps turvahällis trenni kaasa- ta ju esimestel kuudel vaid magab ;) Või teil seal ei lubata?

Mul varsti 2ne poja püsib veel praegugi kergkärus, ja sätin trenniaja tema lõunaunele- magab lastenurgas magusat und, kuni ma rahulikult trennin ;) Kui 3ne tüdruk ka kaasas, siis tema teeb ka saalis trenni ;) 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, kas saab (või jaksab) trenni teha, sõltub suuresti lapsest. on lapsi, kes magavad 2h kaupa ja siis ema ntx küll trenni teha ei jaksa. mõni ei püsi turvahällis ka ega maga, kui lärm on. nii et eks seda ole pärast näha :). aga mul on kodus nii sangpommid, kang, hantlid kui ka muud kola. igatahes on see elumuutev igas mõttes ja selleks palju õnne ja jõudu. aprillikuus sünnipäev on väga hea, eriti veel sellel kuupäeval :)

 

mde, kui mu mälu mind ei peta (oli kunagi üks sügisene kapsapilt siin), siis tagantjärele õnnesoovid - :). 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 9/20/2016 at 9:34 AM, Annika Pärtel said:

Laps turvahällis trenni kaasa- ta ju esimestel kuudel vaid magab ;) Või teil seal ei lubata?

Mul varsti 2ne poja püsib veel praegugi kergkärus, ja sätin trenniaja tema lõunaunele- magab lastenurgas magusat und, kuni ma rahulikult trennin ;) Kui 3ne tüdruk ka kaasas, siis tema teeb ka saalis trenni ;) 

 

Lubataks küll trenni kaasa võtta, saali omanikud mu tuttavad :)

 

23 hours ago, elfriide said:

See, kas saab (või jaksab) trenni teha, sõltub suuresti lapsest. on lapsi, kes magavad 2h kaupa ja siis ema ntx küll trenni teha ei jaksa. mõni ei püsi turvahällis ka ega maga, kui lärm on. nii et eks seda ole pärast näha :). aga mul on kodus nii sangpommid, kang, hantlid kui ka muud kola. igatahes on see elumuutev igas mõttes ja selleks palju õnne ja jõudu. aprillikuus sünnipäev on väga hea, eriti veel sellel kuupäeval :)

 

mde, kui mu mälu mind ei peta (oli kunagi üks sügisene kapsapilt siin), siis tagantjärele õnnesoovid - :). 

 

Hah, hea mälu!

Jah, teisipäeval sai jälle üks ring ümber Päikese täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 9/23/2016 at 18:48, elfriide ütles:

See, kas saab (või jaksab) trenni teha, sõltub suuresti lapsest. on lapsi, kes magavad 2h kaupa ja siis ema ntx küll trenni teha ei jaksa. mõni ei püsi turvahällis ka ega maga, kui lärm on. nii et eks seda ole pärast näha :). aga mul on kodus nii sangpommid, kang, hantlid kui ka muud kola. igatahes on see elumuutev igas mõttes ja selleks palju õnne ja jõudu. aprillikuus sünnipäev on väga hea, eriti veel sellel kuupäeval :)

 

mde, kui mu mälu mind ei peta (oli kunagi üks sügisene kapsapilt siin), siis tagantjärele õnnesoovid - :). 

 

 

 Mul ei ole küll kummagiga probleeme olnud ja ei kujuta hästi ka ette, et vastsündinu näiteks turvahällist jalga laseb või seal kategooriliselt olema keelduks :) Eks see ole harjutamise asi- kes harjunud sünnist saati vaid koduseinte vahel ja vankris suures vaikuses magama, siis muidugi on hiljem raske üldse kuskil käia, ja istudki lapsega kodus. Minul on mõlemad lapsed sünnist saati saalis kaasas olnud. Varsti kahene poeg magab siiani lõunaund kergkärus saalis ja saan vabalt tund-poolteist trennida- ei häiri saalist kostuv kolin ega ka jutuvada. Kui ärkabki, siis toon ta saali enda juurde, vaatab multikaid ja näksib õuna näiteks- pole probleemi sel ajal 20-30 min rahulikult veel aeroobset teha samal ajal. Muidugi, kui kolmas laps märtsi algul sünnib, siis kahte käru mul ei ole ja tuleb vist hakata varem saalis käima, et saaksin beebi kaasa võtta ja poja samaks ajaks koju jätta. Aga no võtan asja nii, et kõik on planeerimise ja kättevõtmise asi ;)

 

Mis puudutab väsimust, siis mina näiteks ei mäleta, millal ma magada sain terve öö- äkki 5 aastat tagasi, enne esimest rasedust... :D Aa, ei, siis ka ei saanud, siis käisin öösiti tööl :D Kõik emad on väsinud ja ka raseduse ajal ei maga sa terve öö enamasti. Kui oled rase+ sul on veel väikesed lapsed, siis seda hullem :) Nii et see on paratamatu. Selge, et siis täie rauaga ei trenni, aga kodust väljasaamine ja kerge trenn on ikka igati omal kohal, muudab palju värskemaks.

 

Kui beebiga saalis käia, siis plussiks on kindlasti kodu lähedal asuv saal- siis jõuab enne trenni kenasti beebi korralikult kodus ära toita, mähkumajandusega tegeleda, et trennis sellega tegelema ei peaks Esimese lapsega mäletan, et trenni oli pikk maa, ja tihti kui kohale jõudsin, oli laps juba näljane ja nii pidin riietusruumis talle enne veel süüa andma, et trennis kõik ok oleks. Ka mähkimismatt oli kaasas ja pea igakord ka kasutuses enne või peale trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga see on ju päris lahe :)

 

aga ok, luban, et sel teemal rohkem ei kommenteeri, kui kordan: lapsed on erinevad. ja on hea, kui saab trenni kaasa võtta. 

 

kus on uued trennisissekanded, -videod? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
16 hours ago, Okk said:

See hetk, kui vingest trenniblogist saab perekooli foorum...:)

 

Ei lase käest ära, luban.

 

3 hours ago, elfriide said:

aga see on ju päris lahe :)

 

aga ok, luban, et sel teemal rohkem ei kommenteeri, kui kordan: lapsed on erinevad. ja on hea, kui saab trenni kaasa võtta. 

 

kus on uued trennisissekanded, -videod? :)

 

Mul uus töökoht alates 25. August ja kuna pikad päevad pole üldse saali saanudki. Pole nagu mõtet pooleks tunniks minna sinna. Olen ainult kodus teinud vabadel päevadel: pushups, squats, plank. Oma keharaskusega. Kehakaalu omajagu kaduma ka läinud. 

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu vana jõusaal, kus enne isegi kükipuuri polnud, on vahepeal uue facelifti saanud. Hea on veel see, et too on kõigest 2-3 min mu majast. Hakkan vist hoopis seal uuesti käima. Tegi meele rõõmsaks. Aeg tagasi rööpasse saada. And more B)

 

QwjgyGM.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sheikide tegemiseks sai 2kW loom muretsetud. Eelmine oli kaaslase ostetud 600W mänguasi ja lasin selle mootori jääkuubikuid blendides kärssama.
 Enam seda probleemi pole. Tuleb ainult laualina kinni hoida ja elektriarveid maksta :o:D

 

Kalorid saab lihtsamalt sisse nüüd. Mul sellega viimasel ajal probleeme olnud.

 

1 banaan

1 pirn

Peotäis külmutatud Läti maasikaid

60g kaerahelbeid

60g vadakuvalku (82%)

Magustuseks vahtrasiirupit

Korgitäis vanilje ekstrakti

1 pakk Animal Pak vitamiine (minu üllatuseks see sheigi maitset halvaks ei teinud)

 

 

 

Trennijuttu, -pilte ja -videosi hakkab ka peagi saama. Homme loodetavasti teen uue membershipi uuenduskuuri saanud vana jõusaaliga.

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On 28.9.2016 at 17:48, SKG ütles:

Ei lase käest ära, luban.

 

Mul uus töökoht alates 25. August ja kuna pikad päevad pole üldse saali saanudki. Pole nagu mõtet pooleks tunniks minna sinna. Olen ainult kodus teinud vabadel päevadel: pushups, squats, plank. Oma keharaskusega. Kehakaalu omajagu kaduma ka läinud. 

 

 

Kuulge, selline inimliku faktori olemasolu on ikka pigem suur boonus, eks me kõik imetleme Siimu quade aga lugeda, mis ta muus osas mõtleb või maailmas avastab huvitava olevat, on selle kõrval mitte igavam teave. Muutu julgelt, mitte ainult kehakompositsioonilt ;)

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oijahh.. Lootsin, et saan tagasi regulaarselt saali juba, aga nagu kiuste töögraafik muutus ja ei saa niipea ilmselt. Novembris kõige varem ehk.

Masendav :(

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juba 19-ndal sajandil teati (eeldati), mis harjutus hästi töötab. Pretty amazing.. :) #mindblown

 

nzOi3wL.jpg

 

 

Endagi lemmikharjutus:

 

 

Prooviks ostsin sellist aja - relvaluba ei küsitud poes igatahes. Väljavalatult meenutas vedelikuvaeguse käes kannatanu pissi. Maitse õnneks mitte. Peale 2 purgi manustamist järgnes kerge ülekehatreening enda keharaskusega. Siiani kerge ärevus sees.

https://en.wikipedia.org/wiki/Semtex

 

BA5Qd8c.jpg

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
11 hours ago, SKG said:

Juba 19-ndal sajandil teati (eeldati), mis harjutus hästi töötab. Pretty amazing.. :) #mindblown

 

nzOi3wL.jpg

 

 

Endagi lemmikharjutus:

 

 

Prooviks ostsin sellist aja - relvaluba ei küsitud poes igatahes. Väljavalatult meenutas vedelikuvaeguse käes kannatanu pissi. Maitse õnneks mitte. Peale 2 purgi manustamist järgnes kerge ülekehatreening enda keharaskusega. Siiani kerge ärevus sees.

https://en.wikipedia.org/wiki/Semtex

 

BA5Qd8c.jpg

 

 

Kas sääred krampi ei tõmba seda harjutust tehes? Proovisin ise jõusaalis teha ja no ei saa, sääred lähevad kohe krampi.

 

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sääred? Või mõtled reisi? Ei, mul küll krampi ei lähe.

Aga see on harjutus, kus vigastuse oht on päris suur ja kindlasti peab korralik soojendus all olema. Teen veel dünaamilist venitust ka enne. Muud nagu ei oska soovitada krampiminemise vältimiseks.

Elektrolüütidega trennijook sisse vms :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Leidsin midagi uut jälle enda jaoks. Maitse on super.

 

E4iAcrB.jpg

 

4Hh3y3n.jpg

 

 

Hommikuks kui aega on.

 

tFmfcdl.jpg?1

 

Nostalgialeid poest.

Selliseid asju siiani toodetakse, pakendi disain suht muutumatu olnud. 80-ndate lapsed ja vanemad mäletavad.

 

uCMlSKT.jpg

 

e9dYPot.jpg

 

 

Muudetud kasutaja SKG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×